שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שיפוט
22-Dec-2014, 12:06
הודעה: #11
RE: שיפוט
(22-Dec-2014 12:02)אייל ס כתב:  לימדו אותי מורי ורבותי לא להעביר את השליטה לאחרים,בטח ובטח לא ברגעים קריטיים,זה נכון שמי שאיבד את כל כספו בקזינו,איבד אותו בגלל שהימר על המספר הלא הנכון,זה נכון שהחמור מת יום אחד לפני שהתרגל לא לאכול,לכן אמר מי שאמר,תהיה חכם ולא צודק,תשקיע במקומות שהקרקע יציבה ולא במניות של סוויס שפעם נותנות תשואה של 2 ביליון ובפעם הבאה הכל יורד לטימיון,תבחר את הסגל הנכון בתקציב שפוי,תפנים את שרבים וטובים רואים והם לא שיכורים,תבין שמה שטוב(בצליעה) בליגה השניה הוא מלכודת דבש בליגה הראשונה ועל תחפש את האשמה אצל האחר,היא ממש ממש מתחת לפנס.

מסכים בכל מילה. זה לא סותר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Dec-2014, 12:46
הודעה: #12
מציע לעזוב את השופטים.
הבעיות שלנו כל כך רבות ואחרות...
22-Dec-2014, 13:48
הודעה: #13
איאי הגול מול אשדוד שלקחו לנו אותו כמו חשוב הוא היה לנו עכשיו.....
22-Dec-2014, 13:52
הודעה: #14
(22-Dec-2014 13:48)KOBI כתב:  איאי הגול מול אשדוד שלקחו לנו אותו כמו חשוב הוא היה לנו עכשיו.....

בדיוק בגלל זה פתחתי את הפוסט. בקבוצה במצב רעוע דברים כאלה הם קריטיים. כל שינוי מומנטום לרעה יוצר כדור שלג שהולך וגדל במהירות בלתי רגילה.
מתישהו הוא יגיע לגודל כזה שלא יהיה סיכוי לעצור אותו ואף אחד לא יזכור מאיפה הוא התחיל. אני כן. אנחנו עדיין לא שם, אבל לכו תדעו כמה מהר נהיה שם.
22-Dec-2014, 14:01
הודעה: #15
אנחנו כבר שם שיהיה ברור ולא בגלל הגול שפסלו לנו נגד אשדוד. לא מכיר הרבה שופטים שמתעלמים מסימון נבדל של הקוון שלהם ולא צריך להקצין את התגובות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Dec-2014, 14:36
הודעה: #16
(22-Dec-2014 14:01)טל.מ כתב:  אנחנו כבר שם שיהיה ברור ולא בגלל הגול שפסלו לנו נגד אשדוד. לא מכיר הרבה שופטים שמתעלמים מסימון נבדל של הקוון שלהם ולא צריך להקצין את התגובות.
אני מתייחס אליהם כחבילה אחת. ואני לא חושב שאנחנו שם. קצב צבירה נקודות של 4 מ 9 בשלושה משחקים האחרונים זה לא אסון כזה גדול. המצב בתחתית נשאר פחות או יותר אותו דבר. השבוע יש לנו הזדמנות. רעננה הולכת לחטוף ממכבי ת"א,
הפועל פ"ת הולכת לחטוף בב"ש, לא רואה את הפועל חיפה מנצחת באשדוד(למרות שאשדוד תעלומה בעיני), ואנחנו משחקים נגד קבוצה שהיא ממש לא מי יודע מה... אסור לחזור משם בלי כלום. אם ננצח נוכל לברוח קצת.
לכל מבקרי ערן לוי... הינה המבחן בשבת...
22-Dec-2014, 19:08
הודעה: #17
כתבתי כבר בפוסט אחר, הלוואי ונסיים גם את הסיבוב השני עם אותו מאזן קרי 15 נקודות.
לצערי , אני משוכנע שלא נגיע לזה...
וזו רק ההתחלה.
כל כך עצוב המצב שלנו.
22-Dec-2014, 19:44
הודעה: #18
הכל תלוי במה שיקרה בינואר. אם יוסי מאור לא יקח שליטה זה יגמר רע מאוד. הקבוצה שבירה ונראה שהדבר האחרון שמעניין את השחקנים זה כדורגל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Dec-2014, 20:43
הודעה: #19
ככל שמר שגב יבצע מהלכים בדומה לזה שנרמז ע"י פשכצקי, לגבי רועי דניאל ,לא נראה לי שזה מה שיחזק את
הקשר של מאור לנתניה..
אני חייב שוב לסייג, כי להבנתי שום דבר מעין זה לא נאמר או נמסר עד עתה ליוסי או לרועי ע"י מר שגב היקר...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים