שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצחון רביעי רצוף לנוער
21-Dec-2014, 11:00
הודעה: #23
RE: נצחון רביעי רצוף לנוער
(21-Dec-2014 10:41)פיליפצוק כתב:  מה רלוונטי עכשיו העבר???? אתה רוצה אולי לדבר גם על לירון וילנר, הולצמן ואלעד קורן?
היום מה שקיים במערכת הוא בלוף!!! מה שמושאל הוא בלוף וזה הכל!!!
תעשה עשר שמיניות באויר ותכתוב כאן מאמרים שלמים, את האמת אי אפשר לשנות/להסתיר גם אם חרטטנים כמו חטב יספרו כאן סיפורי אלף לילה. ולילה
תראה, אני לא מכיר אותך שנים, אבל לפי מה שאתה מדבר כאן בתקופה האחרונה אתה מתאר בלוף של כמה עשורים. אז אני מוכיח לך שהנוער הזה מייצר, ואם הקבוצה היתה מבוססת על הבוגרים של המחלקה אם ניקח רגע את העניין הכספי ורצון של שחקנים להתקדם בצד, היא היתה קבוצה טובה בכמה סדרי גודל ממה שיש היום עם שכירי חרב.
יש לי תחושה שגם על חן עזרא, לירון וילנר, אלמוג כהן, פיראס מוגרבי, עומרי בן הרוש, ואוראל דגני אמרת שהם בלופים כשהם היו בני 18. אני מוכן לחתום על זה.

טל מ.-
זה כן רלוונטי לעכשיו. ועוד אין לך מושג עד כמה זה רלוונטי לעכשיו!!!
כי זה ככה לאורך כל ההסטוריה והגיע הזמן שגם ידעו לשמור על הכישרונות כאן! בטח במצב כלכלי כזה.
צריך בעל בית, אפילו לא איזה טייקון, שכל מה שהוא צריך זה לשמור על הכישרונות בבית. דויד חטב גם בעיני מדבר הרבה לא לעניין, אבל גם הוא וגם אייל סגל שעוקבים אחרי המחלקות הצעירות, וגם את בני לם שמעתי מתייחס לזה לא פעם- אומרים שיש כאן דור מצויין, ואנחנו כבר רואים אותו מתדפק על הדלת של קבוצת הנוער ומובילים את הנוער לתקופה נהדרת.
אין לי ספק שגם את הדור הזה אפשר לחרבן בקלות וגם עוד 5 שנים נשמע כאן את פיליפצ'וק ממשיך לגחך שהמחלקה הזו לא שווה כלום.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: נצחון רביעי רצוף לנוער - עידן444 - 21-Dec-2014 11:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים