שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצחון רביעי רצוף לנוער
21-Dec-2014, 10:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2014 על ידי 10:56 פיליפצ'וק.)
הודעה: #21
RE: נצחון רביעי רצוף לנוער
מה רלוונטי עכשיו העבר???? אתה רוצה אולי לדבר גם על לירון וילנר, הולצמן ואלעד קורן?
היום מה שקיים במערכת הוא בלוף!!! מה שמושאל הוא בלוף וזה הכל!!!
תעשה עשר שמיניות באויר ותכתוב כאן מאמרים שלמים, את האמת אי אפשר לשנות/להסתיר גם אם חרטטנים כמו חטב יספרו כאן סיפורי אלף לילה ולילה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Dec-2014, 10:43
הודעה: #22
נצחון רביעי רצוף לנוער
נכון להרגע פיליפצ׳וק צודק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Dec-2014, 11:00
הודעה: #23
(21-Dec-2014 10:41)פיליפצוק כתב:  מה רלוונטי עכשיו העבר???? אתה רוצה אולי לדבר גם על לירון וילנר, הולצמן ואלעד קורן?
היום מה שקיים במערכת הוא בלוף!!! מה שמושאל הוא בלוף וזה הכל!!!
תעשה עשר שמיניות באויר ותכתוב כאן מאמרים שלמים, את האמת אי אפשר לשנות/להסתיר גם אם חרטטנים כמו חטב יספרו כאן סיפורי אלף לילה. ולילה
תראה, אני לא מכיר אותך שנים, אבל לפי מה שאתה מדבר כאן בתקופה האחרונה אתה מתאר בלוף של כמה עשורים. אז אני מוכיח לך שהנוער הזה מייצר, ואם הקבוצה היתה מבוססת על הבוגרים של המחלקה אם ניקח רגע את העניין הכספי ורצון של שחקנים להתקדם בצד, היא היתה קבוצה טובה בכמה סדרי גודל ממה שיש היום עם שכירי חרב.
יש לי תחושה שגם על חן עזרא, לירון וילנר, אלמוג כהן, פיראס מוגרבי, עומרי בן הרוש, ואוראל דגני אמרת שהם בלופים כשהם היו בני 18. אני מוכן לחתום על זה.

טל מ.-
זה כן רלוונטי לעכשיו. ועוד אין לך מושג עד כמה זה רלוונטי לעכשיו!!!
כי זה ככה לאורך כל ההסטוריה והגיע הזמן שגם ידעו לשמור על הכישרונות כאן! בטח במצב כלכלי כזה.
צריך בעל בית, אפילו לא איזה טייקון, שכל מה שהוא צריך זה לשמור על הכישרונות בבית. דויד חטב גם בעיני מדבר הרבה לא לעניין, אבל גם הוא וגם אייל סגל שעוקבים אחרי המחלקות הצעירות, וגם את בני לם שמעתי מתייחס לזה לא פעם- אומרים שיש כאן דור מצויין, ואנחנו כבר רואים אותו מתדפק על הדלת של קבוצת הנוער ומובילים את הנוער לתקופה נהדרת.
אין לי ספק שגם את הדור הזה אפשר לחרבן בקלות וגם עוד 5 שנים נשמע כאן את פיליפצ'וק ממשיך לגחך שהמחלקה הזו לא שווה כלום.
21-Dec-2014, 11:00
הודעה: #24
אני לא יודע אם מישהו כאן עוקב אחריו, אבל בתום סיבוב שלם בליגה לאומית, מר איתי מנצור, זה שבילבלו לי כאן את המוח אשתקד שלא נותנים לו צ'אנס וכו' וכו' לא עשה כמעט כלום ושום דבר במכבי הרצליה.
העיקר מבלבלים את המוח, תנו צ'אנס, תאמינו, כישרון, הבטחה, העתיד של המועדון חרטא ברטא...
21-Dec-2014, 11:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2014 על ידי 11:08 אייל ס.)
הודעה: #25
עובדתית בעונות האחרונות הנוער לא הצמיח שחקנים "שוברי שיוויון" וגם אלו שעלו לבוגרים בחלקם שחקני סגל לגיטימיים,חלקם גם לא.
חלקם קיבלו הזדמנויות רבות,ראה עידו לוי/עומר צלישר,חלקם קיבלו פחות ועדיין אלו שקיבלו(ובטח אלו שלא),עדיין לא הוכיחו עצמם ומכיוון שאין לי תעודת פרו,אז קשה לי לנבא את עתידם.
לגבי המחזורים הבאים: ב96 ו97 יש מספר מועט של שחקנים שבהכוונה נכונה יוכלו להיות חלק מסגל הבוגרים וב98/99 הפוטנציאל גדול יותר.

בהצצה חפוזה לטבלאות ליגות הנוער והנערים(מ2000 ועד 95),קבוצת הנוער במקום 6,נערים א' מקום 3,נערים ב' ונערים ג במקום הראשון(במחוז הצפוני שהוא אחד משני המחוזות הדומיננטים).

זה נכון שמדובר בנערים בלבד והרבה מאוד לפניהם והסטטיסטיקות מדברות על 40% הצלחה אצל השחקנים הבולטים בגיל 15-17 ועדיין זה נכון לכולם ולכל הקבוצות ומכיוון שמכבי נתניה למרות הקשיים והמשברים היא אחד המועדונים הבולטים בגיל הנערים והנוער,אין סיבה שזה לא יתורגם להצלחות בעתיד.

כל שצריך זה בעלים ולאחר מכן לקוות שהוא יבין שהעתיד במחלקת הנוער ויסנן עצמו מיועצי האחיטופל ואז(אולי),נחזיר עטרה ליושנה.

(21-Dec-2014 11:00)פיליפצוק כתב:  אני לא יודע אם מישהו כאן עוקב אחריו, אבל בתום סיבוב שלם בליגה לאומית, מר איתי מנצור, זה שבילבלו לי כאן את המוח אשתקד שלא נותנים לו צ'אנס וכו' וכו' לא עשה כמעט כלום ושום דבר במכבי הרצליה.
העיקר מבלבלים את המוח, תנו צ'אנס, תאמינו, כישרון, הבטחה, העתיד של המועדון חרטא ברטא...

ולעומת זאת "הפועל השחור" דודי תירם שחקן הרכב בקרית גת.
21-Dec-2014, 11:08
הודעה: #26
(21-Dec-2014 11:00)פיליפצוק כתב:  אני לא יודע אם מישהו כאן עוקב אחריו, אבל בתום סיבוב שלם בליגה לאומית, מר איתי מנצור, זה שבילבלו לי כאן את המוח אשתקד שלא נותנים לו צ'אנס וכו' וכו' לא עשה כמעט כלום ושום דבר במכבי הרצליה.
אני ראיתי את איתי מנצור במשחקי הטרום עונה ולבחור יש כדורגל. הוא נראה לי מאוד חלש פיזית, ואולי גם אין לו מספיק אופי. ומי קבע ששחקן בעונה ראשונה מלאה בבוגרים אמור לקרוע רשתות ולהציג יכולת טובה?
וגם יתכן שאיתי מנצור, כמו עוד לא מעט שחקנים, לא מספיק טוב. אז? גם אם הוא היה משחק בהתקפה שלנו אין סיכוי שהוא היה כובש פחות מרן רול, אור ברוך ודיא סבע... לא נראה לי שצריך להסביר למה...
כנראה שהוא גם לא היה כובש הרבה פחות מעידן שריקי ועמית בן שושן... באמת... חלק קידמי למופת יש לנו!
21-Dec-2014, 11:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2014 על ידי 11:18 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
(21-Dec-2014 11:08)עידן444 כתב:  
אני ראיתי את איתי מנצור במשחקי הטרום עונה ולבחור יש כדורגל. הוא נראה לי מאוד חלש פיזית, ואולי גם אין לו מספיק אופי. ומי קבע ששחקן בעונה ראשונה מלאה בבוגרים אמור לקרוע רשתות ולהציג יכולת טובה?
וגם יתכן שאיתי מנצור, כמו עוד לא מעט שחקנים, לא מספיק טוב. אז? גם אם הוא היה משחק בהתקפה שלנו אין סיכוי שהוא היה כובש פחות מרן רול, אור ברוך ודיא סבע... לא נראה לי שצריך להסביר למה...
כנראה שהוא גם לא היה כובש הרבה פחות מעידן שריקי ועמית בן שושן... באמת... חלק קידמי למופת יש לנו!

חשבון פשוט אני בטוח שאתה יודע.
אם מחליפים בינוני בבינוני מקבלים בינוני.

(21-Dec-2014 11:06)אייל ס כתב:  עובדתית בעונות האחרונות הנוער לא הצמיח שחקנים "שוברי שיוויון" וגם אלו שעלו לבוגרים בחלקם שחקני סגל לגיטימיים,חלקם גם לא.
חלקם קיבלו הזדמנויות רבות,ראה עידו לוי/עומר צלישר,חלקם קיבלו פחות ועדיין אלו שקיבלו(ובטח אלו שלא),עדיין לא הוכיחו עצמם ומכיוון שאין לי תעודת פרו,אז קשה לי לנבא את עתידם.
לגבי המחזורים הבאים: ב96 ו97 יש מספר מועט של שחקנים שבהכוונה נכונה יוכלו להיות חלק מסגל הבוגרים וב98/99 הפוטנציאל גדול יותר.

בהצצה חפוזה לטבלאות ליגות הנוער והנערים(מ2000 ועד 95),קבוצת הנוער במקום 6,נערים א' מקום 3,נערים ב' ונערים ג במקום הראשון(במחוז הצפוני שהוא אחד משני המחוזות הדומיננטים).

זה נכון שמדובר בנערים בלבד והרבה מאוד לפניהם והסטטיסטיקות מדברות על 40% הצלחה אצל השחקנים הבולטים בגיל 15-17 ועדיין זה נכון לכולם ולכל הקבוצות ומכיוון שמכבי נתניה למרות הקשיים והמשברים היא אחד המועדונים הבולטים בגיל הנערים והנוער,אין סיבה שזה לא יתורגם להצלחות בעתיד.

כל שצריך זה בעלים ולאחר מכן לקוות שהוא יבין שהעתיד במחלקת הנוער ויסנן עצמו מיועצי האחיטופל ואז(אולי),נחזיר עטרה ליושנה.

אתה מחדש לי, בתחילת העונה הוא היה החילוף השלישי של המאמן ל- 5 הדק' האחרונות.
21-Dec-2014, 11:30
הודעה: #28
(21-Dec-2014 11:14)פיליפצוק כתב:  
(21-Dec-2014 11:08)עידן444 כתב:  

חשבון פשוט אני בטוח שאתה יודע.
אם מחליפים בינוני בבינוני מקבלים בינוני.

(21-Dec-2014 11:06)אייל ס כתב:  עובדתית בעונות האחרונות הנוער לא הצמיח שחקנים "שוברי שיוויון" וגם אלו שעלו לבוגרים בחלקם שחקני סגל לגיטימיים,חלקם גם לא.

אתה מחדש לי, בתחילת העונה הוא היה החילוף השלישי של המאמן ל- 5 הדק' האחרונות.

אז החשבון פשוט, מעדיף בינוני שלי שכנראה גם הרבה יותר זול. ואם מביא מישהו מבחוץ, מביא מישהו שישדרג- ולא, כפי שאתה מתאר בצורה מדוייקת- מחליף בינוני בבינוני...
21-Dec-2014, 12:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2014 על ידי 12:03 אייל ס.)
הודעה: #29
משה,דודי תירם פתח והשלים 90 דקות ב9 המשחקים האחרונים .
21-Dec-2014, 12:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2014 על ידי 12:35 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
(21-Dec-2014 12:02)אייל ס כתב:  משה,דודי תירם פתח והשלים 90 דקות ב9 המשחקים האחרונים .

קצת רחוק לי קרית גת מודה לא עוקב אחריהם, ראיתי אותם בשני שידורים בתחילת העונה והוא עלה מחליף בתוספת הזמן.
אם הוא משחק וגם מרשים על הכיפאק קדימה זאת הדרך הנכונה חזרה למועדון (בהנחה שהוא מושאל) וככה זה צריך להיות אצל כל שחקן בית שרוצה להיות שחקן בוגרים לגיטימי, אין מתנות חינם, מי שטוב בבקשה שיתחשל ויוכיח זאת בקבוצה קטנה בלי לחץ ותקשורת, מי שלא תודה רבה ושלום, יש הרבה מקום בליגות א'- ב'.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים