שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצחון רביעי רצוף לנוער
20-Dec-2014, 19:14
הודעה: #11
RE: נצחון רביעי רצוף לנוער
(20-Dec-2014 19:07)amir כתב:  פששש 5 0 יפה.

ולמי שלא הבין,נערים א'(ילידי 98) ניצחו 5:0 את טוברוק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Dec-2014, 19:48
הודעה: #12
כל הכבוד, שיעלו ויצליחו כולם, רק בואו לא נכתיר מלכים, תותחים ושחקנים מפחידים בטרם זמנם.
20-Dec-2014, 19:55
הודעה: #13
(20-Dec-2014 19:48)פיליפצוק כתב:  כל הכבוד, שיעלו ויצליחו כולם, רק בואו לא נכתיר מלכים, תותחים ושחקנים מפחידים בטרם זמנם.

משה,איש לא מכתיר ולא יוצא מהכלים.
חומר קיים ב99/98(ובודדים ב96/97),במידה וידעו להשלים להם את החסר ולהקנות להם הרגלי אימון חינוך ספורטיבי ובעיקר לשלב אותם בהדרגה במקומות הנכונים,אני משוכנע שבעונות הקרובות נהנה מקבוצת נוער טובה שתגדל שחקנים לבוגרים.
21-Dec-2014, 1:22
הודעה: #14
ובינתיים ירין חסן הבינוני, שלצערי יישאר בינוני, מבצע בפעם השנייה העונה טעות אינפנטילית שהביאה לגול.
עד מתי נקדש ונהלל בינוניות במועדון הזה מר חטב???????????????
21-Dec-2014, 1:41
הודעה: #15
(21-Dec-2014 1:22)פיליפצוק כתב:  ובינתיים ירין חסן הבינוני, שלצערי יישאר בינוני, מבצע בפעם השנייה העונה טעות אינפנטילית שהביאה לגול.

כשירין חסן, ויקי כחלון ועיאד אבו עביד טועים זה הגיוני ומתקבל על הדעת. כששחקנים זרים ושחקני רכש שחלקם בשכר גבוה ונראים אוסף של כלום זה מציק לי קצת יותר. האוסף הזה, שחלקו אפילו לא מתלבש, הוא זה שגרם גם לקטסטרופה הכלכלית שבאה עלינו.
21-Dec-2014, 1:42
הודעה: #16
נצחון רביעי רצוף לנוער
מי שגרם לזה זה רק מי שבחר אותם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Dec-2014, 9:57
הודעה: #17
(21-Dec-2014 1:41)עידן444 כתב:  
(21-Dec-2014 1:22)פיליפצוק כתב:  ובינתיים ירין חסן הבינוני, שלצערי יישאר בינוני, מבצע בפעם השנייה העונה טעות אינפנטילית שהביאה לגול.

כשירין חסן, ויקי כחלון ועיאד אבו עביד טועים זה הגיוני ומתקבל על הדעת. כששחקנים זרים ושחקני רכש שחלקם בשכר גבוה ונראים אוסף של כלום זה מציק לי קצת יותר. האוסף הזה, שחלקו אפילו לא מתלבש, הוא זה שגרם גם לקטסטרופה הכלכלית שבאה עלינו.

חלק גדול מאותם שכירי חרב מובאים למועדון כי המועדון לא מייצר כלום ושום דבר, בינוניות לשמה.
כאשר רואים שחקנים כמו עידו לוי, ירין חסן, כחלון וצלישר מבינים למה מביאים מבחוץ.
21-Dec-2014, 10:10
הודעה: #18
בדיוק להפך, כשרואים מה מביאים מבחוץ לא מבינים למה שחקנים צעירים מקומיים לא משחקים. ובכסף קטן בהרבה. ירין חסן וויקי כחלון בקושי שיחקו עונה שעברה בליגה לאומית והיום הם יחד עם ילד שבחיים לא שיחק מגן ימני מרכיבים את ההגנה שלך בתקופת משבר כזה- אז למה בדיוק אתה מצפה??
צלישר לא טוב אבל אני חייב להגיד לך שכשאני רואה את הרומני הזה שנראה כמו פנסיונר ומשוטט במגרש ובטח עולה בין פי 2 לפי 3 מצלישר, אני מתחיל להתגעגע לצלישר!
שלא נדבר על קאיודה שגם לא היה בדיוק שחקן הרכב עונה שעברה והיום מכבי נתניה ״תקום ותיפול״ עליו וכמה לא מפתיע שהילד החמום הזה מתנהג כאילו השמש זורחת לו מהתחת!
21-Dec-2014, 10:16
הודעה: #19
אין לך שחקני בית, צא מהאגדה האורבנית הזו, מדובר בשחקני ליגה לאומית במקרה הטוב.
זה שהמאמן לא פגע בשכירי החרב זה עניין אחר שהמאמן צריך לתת את הדעת עליו.
אם אני אחליף את הבלוף של שכירי החרב בבלוף מקומי אני אגיע לאותה תוצאה.
21-Dec-2014, 10:31
הודעה: #20
איך אתה יכול להגיד שהנוער לא מייצר שחקנים?
הרי אם מכבי נתניה היתה היום משחקת עם שחקני הבית שגדלו כאן בשנים האחרונות הרי היתה לנו קבוצת צמרת. מה יש לנו היום???
היה רע לך אם בהגנה שלך היו בלמים כמו איתן טיבי ושיר צדק? בצד שמאל בן הרוש ובצד ימין אוראל דגני? היה רע לך אם היו משחקים כאן בקישור אלמוג כהן, חן עזרא, ריף מסיקה ודלה ימפולסקי ובהתקפה פיראס מוגרבי?איך אפשר להגיד שהנוער לא יצרני?
ואל תגיד לי אלמוג כהן וחן עזרא לא שלנו. הם עברו בנוער שלנו- הם שלנו!
אתה חושב שכל מי שמשחק בנוער של מכבי ת"א ומכבי חיפה גדל שם מגיל 10? אתה בעצמך אומר כל הזמן שחלק מהאנרגיה צריכה להיות מכוונת לאיתור כישרונות בחוץ. ככה הגיע מוגרבי, ולא אסון גדול לעבור את הכביש ולשאול את שלמה שרף מה דעתו על חן עזרא, ואלמוג כהן לפני שמביאים אותם לנוער שלנו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים