שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כנראה שאת המשחק בשבת כבר הפסדנו
18-Dec-2014, 11:16
הודעה: #11
(18-Dec-2014 2:26)דוד חטב כתב:  
(17-Dec-2014 22:54)mordii2 כתב:  ישבתו מול מי ?? מול קובי ורועי שהופכים כול אבן בשבילם ? מול הקהל הגדול ששומר אליהם ?? מה יעזור שביתה או דיבור על זה ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

בחייאת ראבק חלאס עם ההופכים כל אבן ...עובדים מסביב לשעון וכל החרטה ...בינתיים נאדה...

אני שביקרתי את בלדב ולב השכם וערב על אי השתדלות יתרה בחיפוש בעלים , אומר לך חטב שהגזמת. מה נראה לך שבלדב דניאל ומוטלה עם הרשימה יצליחו תוך חודש לגייס את בור המיליונים ששגב השאיר אחריו ? למה מה התורמים גדלים על העצים ורק מחכים שמישהו מנתניה יבוא לקחת ? לפי מה שאתה אומר שישלחו שליח וזהו ...
צר לי אבל באמת שזה נשמע כמו ביקורת על רקע אישי נגד מכבי נתניה. כנראה שנכווית קשות שם, אבל בכל זאת זו לא השעה לסגור חשבון. אני לא ראיתי אף מנכל מתנדב לבוא לעבוד בנתניה ולא ראיתי אף אחד שעומד בתור לגייס כסף במקום בלדב .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like טל.מ's post:
eliahu (1818-1212-2014201420142014), shraga (1919-1212-2014201420142014), אלון (1818-1212-2014201420142014)
18-Dec-2014, 11:23
הודעה: #12
RE: כנראה שאת המשחק בשבת כבר הפסדנו
(18-Dec-2014 11:16)טל.מ כתב:  
(18-Dec-2014 2:26)דוד חטב כתב:  
(17-Dec-2014 22:54)mordii2 כתב:  ישבתו מול מי ?? מול קובי ורועי שהופכים כול אבן בשבילם ? מול הקהל הגדול ששומר אליהם ?? מה יעזור שביתה או דיבור על זה ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

בחייאת ראבק חלאס עם ההופכים כל אבן ...עובדים מסביב לשעון וכל החרטה ...בינתיים נאדה...

אני שביקרתי את בלדב ולב השכם וערב על אי השתדלות יתרה בחיפוש בעלים , אומר לך חטב שהגזמת. מה נראה לך שבלדב דניאל ומוטלה עם הרשימה יצליחו תוך חודש לגייס את בור המיליונים ששגב השאיר אחריו ? למה מה התורמים גדלים על העצים ורק מחכים שמישהו מנתניה יבוא לקחת ? לפי מה שאתה אומר שישלחו שליח וזהו ...
צר לי אבל באמת שזה נשמע כמו ביקורת על רקע אישי נגד מכבי נתניה. כנראה שנכווית קשות שם, אבל בכל זאת זו לא השעה לסגור חשבון. אני לא ראיתי אף מנכל מתנדב לבוא לעבוד בנתניה ולא ראיתי אף אחד שעומד בתור לגייס כסף במקום בלדב .

ולא ראיתי אף כותב ביקורת פה בפורום הולך ומנסה לגייס כספים עבור המועדון...
The following 1 user Likes אלון's post:
eliahu (1818-1212-2014201420142014)
18-Dec-2014, 11:30
הודעה: #13
לא להפוך את חטב לנושא/בעיה,ההבדל בינו ובין אחרים שכותבים כאן בתדירות כזו או אחרת,שהוא אוהד מלידה של המועדון ומסיבותיו הוא מתעל את הביקורת שלו לכתיבה כאן,יש שיסכימו אחרים לא אך בוודאות הוא אוהד שמגיע למשחקים גם של הבוגרים וגם של מחלקת הנוער ומעודד גם בימים קשים ולא מגדף ולא מפקיר.
יש לי חילוקי דעות מהותיים עם עמדותיו,אך זה לא משנה את העובדות ובטח ובטח הוא הרוויח ביושר את הזכות להעביר בקורת.
יש כאן אחרים שרחוקים מהרווח שלו,שנות דור.
ולעינייננו,כמו ששמתם Heart,מהרגע שמזרחי החליט להשאר,בחרתי להפסיק להעביר בקורת על התנהלותו ודרכו המקצועית,עד שתובטח השארותנו(וזה לא שאני חושב שהוא מאור הגולה ואחד מל"ו צדיקים) וזה נכון גם לצד הניהולי,את שהיה לי לכתוב כתבתי כשרציתי להעיר אתכם מההליכה וההסתנוורות אחרי מי שהוליך את כולנו שולל..היום שהאמת ידועה לכולם,אין טעם בהמשך הבכי,הגיע זמן התפילות.
18-Dec-2014, 13:38
הודעה: #14
(18-Dec-2014 11:30)אייל ס כתב:  לא להפוך את חטב לנושא/בעיה,ההבדל בינו ובין אחרים שכותבים כאן בתדירות כזו או אחרת,שהוא אוהד מלידה של המועדון ומסיבותיו הוא מתעל את הביקורת שלו לכתיבה כאן,יש שיסכימו אחרים לא אך בוודאות הוא אוהד שמגיע למשחקים גם של הבוגרים וגם של מחלקת הנוער ומעודד גם בימים קשים ולא מגדף ולא מפקיר.
יש לי חילוקי דעות מהותיים עם עמדותיו,אך זה לא משנה את העובדות ובטח ובטח הוא הרוויח ביושר את הזכות להעביר בקורת.
ולעינייננו,כמו ששמתם Heart,מהרגע שמזרחי החליט להשאר,בחרתי להפסיק להעביר בקורת על התנהלותו ודרכו המקצועית,עד שתובטח השארותנו(וזה לא שאני חושב שהוא מאור הגולה ואחד מל"ו צדיקים) וזה נכון גם לצד הניהולי,את שהיה לי לכתוב כתבתי כשרציתי להעיר אתכם מההליכה וההסתנוורות אחרי מי שהוליך את כולנו שולל..היום שהאמת ידועה לכולם,אין טעם בהמשך הבכי,הגיע זמן התפילות.

תפילות זה תמיד טוב, אבל מעבר לכך כל מי שיכול לסייע, מוזמן... אני מעריך שכל סיוע כספי היום יתקבל בברכה.
גם הביקורת על דרך ההתנהלות עד היום לא תעזור,כרעג לפחות.
18-Dec-2014, 13:43
הודעה: #15
(18-Dec-2014 11:30)אייל ס כתב:  לא להפוך את חטב לנושא/בעיה,ההבדל בינו ובין אחרים שכותבים כאן בתדירות כזו או אחרת,שהוא אוהד מלידה של המועדון ומסיבותיו הוא מתעל את הביקורת שלו לכתיבה כאן,יש שיסכימו אחרים לא אך בוודאות הוא אוהד שמגיע למשחקים גם של הבוגרים וגם של מחלקת הנוער ומעודד גם בימים קשים ולא מגדף ולא מפקיר.

אייל, אם לאדון חטב יש חשבונות אישיים עם אדם כזה או אחר שיסגור את זה איתם ולא ינצל את הפורום הזה (פורום רישמי של המועדון פעם אחרונה שבדקתי) כדי להסיט אוהדים בימים קשים כאלה כנגד אנשים שרק מנסים להציל ולמזער נזקים.
דרך אגב, חטב הוא לא היחיד ויש עוד כמה "כוכבים" מהמערכת לשעבר שצצים כיום ברשתות החברתיות ומנצלים את ההזדמנות להסית, גועל נפש.
18-Dec-2014, 14:46
הודעה: #16
"חדר ההלבשה הפך לכנסת, דיונים והצבעות"- יוסי מזרחי.
התקשורת בעזרת כמה שחקנים שאין לי מושג מי הם- לא מפסיקה לבחוש ולחפש בכוח שרפות בתוך המועדון.
הימרתי שנתניה תפסיד 4-0 למכבי חיפה אך ורק בגלל הפרסום המרושע ב ONE שגרם לברדק בחדר ההלבשה רגע לפני שעולים לחימום, ואני מתחיל לחשוש שהתקשורת המטונפת, ואולי אף באופן מכוון(בגלל שהמשחק הבא הוא מול הפועל ת"א שנמצאת במשבר...), הולכת לחרב לנו גם את המשחק הזה!
בושה וחרפה!
18-Dec-2014, 14:51
הודעה: #17
(18-Dec-2014 14:46)עידן444 כתב:  "חדר ההלבשה הפך לכנסת, דיונים והצבעות"- יוסי מזרחי.
התקשורת בעזרת כמה שחקנים שאין לי מושג מי הם- לא מפסיקה לבחוש ולחפש בכוח שרפות בתוך המועדון.
הימרתי שנתניה תפסיד 4-0 למכבי חיפה אך ורק בגלל הפרסום המרושע ב ONE שגרם לברדק בחדר ההלבשה רגע לפני שעולים לחימום, ואני מתחיל לחשוש שהתקשורת המטונפת, ואולי אף באופן מכוון(בגלל שהמשחק הבא הוא מול הפועל ת"א שנמצאת במשבר...), הולכת לחרב לנו גם את המשחק הזה!
בושה וחרפה!

מצפה שהמאמן לא ילביש שום שחקן ש עורב ב"עירבוב" הזה.
18-Dec-2014, 15:22
הודעה: #18
אם אני בלדב או רועי ,אוסף את השחקנים ואומר להם בפעם האחרונה,שאנחנו עושים את כל המאמצים להשיג כסף ,וזה עלול לקחת קצת זמן ,אבל כל אחד יקבל את שכרו בסוף,ומי שאין לו סבלנות שיביא קבוצה ולהתראות, נכון , יש התחייבויות וזה לא בסדר שלא מקבלים שכר בזמן! אבל אתם לא עובדי קבלן!!! שמרוויחים 5000 שקל במקרה הטוב, תזהרו שההנהלה לא תפנה להסתדרות ,ותגיד להם שהרבה פעמים לא הגעתם לעבודה!!!
18-Dec-2014, 15:39
הודעה: #19
תבין זה נורא כייף לבחוש אצלנו. כל העיתונאים אוהדי הפועל , כל עובדי ההסתדרות ואיגוד השחקנים המשועממים שחושבים שהם תורמים משהו בזה שיעודדו את השחקנים לשבות, כאילו שכך יגיע כסף. בסופו של דבר חבורה של שחקנים לא חכמים במיוחד נגררת אחרי אמירות שאין בהם תוחלת

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Dec-2014, 15:39
הודעה: #20
(18-Dec-2014 15:22)Shaul כתב:  אם אני בלדב או רועי ,אוסף את השחקנים ואומר להם בפעם האחרונה,שאנחנו עושים את כל המאמצים להשיג כסף ,וזה עלול לקחת קצת זמן ,אבל כל אחד יקבל את שכרו בסוף,ומי שאין לו סבלנות שיביא קבוצה ולהתראות, נכון , יש התחייבויות וזה לא בסדר שלא מקבלים שכר בזמן! אבל אתם לא עובדי קבלן!!! שמרוויחים 5000 שקל במקרה הטוב, תזהרו שההנהלה לא תפנה להסתדרות ,ותגיד להם שהרבה פעמים לא הגעתם לעבודה!!!

נראה לי שכבר עשו את זה
אבל כשמדובר באנשים שהם לא ספורטאים בדם, וגם לא שחקני כדורגל כל כך גדולים לא מקצועית ולא אישיותית, אולי צריך להגיד להם את זה כל שבוע.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים