שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי אורגד כבעלים ?
15-Dec-2014, 11:30
הודעה: #1
אלי אורגד כבעלים ?
במקומונים של נתניה קראתי התבטאות של אשר אלון שאלי אורגד הביע בפניו רצון ואני שואל מי האיש שאמור לפנות אליו ???
שגב? לא פה
מוטל׳ה ? לא רוצה בשביל שהוא לא יגיד הבאתי אותו
רועי דניאל ? לא מכיר את היחסים ביניהם ולא בטוח שיש לרועי דניאל את הכלים והיידע לטפל נכון בדברים
בלדב ? אם אני לא טועה היחסים בין בלדב ואורגד לא טובים...
יוסי מאור ? נראה שאיש הנכון לחפש שותפים או למכור את חלקו ...
אפרופו מאור יכול להיות שראיתי אותו בשבת עם חולצה קצרה עם סמל המועדון לפני תחילת המשחק באיזור המנהרה ?
מישהו פה מכיר את אורגד יודע מה עשה ראוי להחזיק קבוצת כדורגל ? חוץ מרדיו ובורגר ראנץ׳ איזה עוד עסקים יש לו ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Dec-2014, 11:38
הודעה: #2
RE: אלי אורגד כבעלים ?
(15-Dec-2014 11:30)דוד חטב כתב:  במקומונים של נתניה קראתי התבטאות של אשר אלון שאלי אורגד הביע בפניו רצון ואני שואל מי האיש שאמור לפנות אליו ???
שגב? לא פה
מוטל׳ה ? לא רוצה בשביל שהוא לא יגיד הבאתי אותו
רועי דניאל ? לא מכיר את היחסים ביניהם ולא בטוח שיש לרועי דניאל את הכלים והיידע לטפל נכון בדברים
בלדב ? אם אני לא טועה היחסים בין בלדב ואורגד לא טובים...
יוסי מאור ? נראה שאיש הנכון לחפש שותפים או למכור את חלקו ...
אפרופו מאור יכול להיות שראיתי אותו בשבת עם חולצה קצרה עם סמל המועדון לפני תחילת המשחק באיזור המנהרה ?
מישהו פה מכיר את אורגד יודע מה עשה ראוי להחזיק קבוצת כדורגל ? חוץ מרדיו ובורגר ראנץ׳ איזה עוד עסקים יש לו ?

אם זה הבעלים של בורגרראנץ' אז המאבק על פרסום רשת בורגרים על החולצה של ערן לוי זה כנראה באמת שוס רציני

מפגר אבל אופטימי
15-Dec-2014, 12:57
הודעה: #3
מהכירות קצרה בעבר. מדובר באדם שטיפס והצליח על חשבון ניצול עובדים. מדובר בבעלים של שלג לבן חברת כח אדם או עבדות מודרנית. ניצול של עובדי ניקיון רובם אתיופים או רוסים שלא מכירים את החוק וקל לנצלם.
זה לא הבעלים שאני מייחל אליו.
חוץ מזה הם מקןשרים לשלטון ולמרכזים. אלי אורגד חבר מרכז העבודה. אחיו יובל חבר מרכז הליכוד. מה שנקרא פיזור סיכונים. ..
15-Dec-2014, 13:14
הודעה: #4
(15-Dec-2014 12:57)חזום חזום כתב:  מהכירות קצרה בעבר. מדובר באדם שטיפס והצליח על חשבון ניצול עובדים. מדובר בבעלים של שלג לבן חברת כח אדם או עבדות מודרנית. ניצול של עובדי ניקיון רובם אתיופים או רוסים שלא מכירים את החוק וקל לנצלם.
זה לא הבעלים שאני מייחל אליו.
חוץ מזה הם מקןשרים לשלטון ולמרכזים. אלי אורגד חבר מרכז העבודה. אחיו יובל חבר מרכז הליכוד. מה שנקרא פיזור סיכונים. ..

http://www.globes.co.il/news/article.asp...1000875281

מפגר אבל אופטימי
15-Dec-2014, 13:45
הודעה: #5
אם אלי אורגד או כל מישהו אחר רוצה לקנות את המועדון תהיו בטוחים שהם ידעו למי לפנות.
תמים ונאיבי מי שבולע את החירטוטים של אשר אלון.
15-Dec-2014, 14:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Dec-2014 על ידי 14:07 טל.מ.)
הודעה: #6
כשאני אחפש פירסום אני אודיע שאני בעל חברת הייטק ואפגש עם בלדב וארצה לראות את הספרים .. אחכ יגלו שאני סתם עובד בחברת הייטק אוהד נתניה משחר נעורי ואולי יכול לקנות קיוסק. פרסום קיבלתי.

נ.ב אני עדיין מחכה לגווילי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Dec-2014, 15:50
הודעה: #7
האיש לא מתאים !!!
אין לו יכולות להחזיק קבוצה.
16-Dec-2014, 0:07
הודעה: #8
טל, מ אתה מבריק היום עוד פעם אני מסכים אתך
כמו שמשה אמר לא מאמין לא אורגד ולא בן גד מאמין רק במי שבא ושם כסף וקונה בלי הרבה פלאוורות כמו יאמר בזמנו
17-Dec-2014, 21:47
הודעה: #9
היום פרסמו ב 90fm שעידו חג׳ג׳, למי שלא יודע נתנייתי ואוהד הקבוצה ניפגש עם מרים פיירברג וכנראה שבין היתר גם עלה נושא מכבי נתניה. פרסום מעניין, לא תולה בכך תקווה גדולה מידי ומבחינתי זה לא שווה פתיחת פוסט. נחכה ונראה...
17-Dec-2014, 23:10
הודעה: #10
כל אלו אולי היו מתאימים לחברת ניהול איזה 20 כאלו שיכולים כל עונה לשים מהכיס מליון שקל והיו"ר מתחייב לשים כל עונה 5 מליון שקל ואז 21 חברים אין תיקו בהצבעות ויכלו לנהל בענק את מכבי נתניה טוב לכולם
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים