שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תתכוננו לחטוף.
13-Dec-2014, 19:09
הודעה: #1
תתכוננו לחטוף.
כוס שתייה מלאה נזרקה על משיח וקלינגר שעמד מטר ממנו לא פספס כמובן את ההזדמנות להשתולל כאילו ירו בשנהם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2014, 19:28
הודעה: #2
RE: תתכוננו לחטוף.
פסל לנו גול בטוחחח שכל נקודה בתחתית חשובה......מעצבןןןן
13-Dec-2014, 19:32
הודעה: #3
במקרה הזה הוא לא אשם מה הוא יכול לעשות שהקוון מרים דגל סתם.?

13-Dec-2014, 20:21
הודעה: #4
תתכוננו לחטוף.

מגיע לו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
13-Dec-2014, 20:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2014 על ידי 20:28 amir.)
הודעה: #5
אני מקווה שבמקרה ומשיח ירשום את זה בדו"ח, נקבל קנס בלבד שישלחו את החשבון לאורליצקי.

13-Dec-2014, 23:10
הודעה: #6
כל כך ברור שלא היה אופסייד... לא צריך קוון בשביל זה. ואני די בטוח שמשיח ידע תוך כדי המהלך שזה לא אופסייד... האיש הזה פשוט שונא אותנו, יפרק אותנו בכל הזדמנות, בלי דם ברחבה לא ישרוק לנו פנדל, ועל כל נגיעה ברחבה שלנו ישרוק ליריבה. לא יכול לראות את הנבלה הזה! שיפסלו אותו כבר מלשפוט אותנו! ירדנו ליגה בגלל שופטים פעם אחת- לא בא לי שוב!
13-Dec-2014, 23:48
הודעה: #7
לא היה אופסייד גם עיזה עיוורת היתה רואה יותר טוב מהקוון אבל הם כנראה רשמו תיקו בווינר בני שרמוטות
15-Dec-2014, 11:43
הודעה: #8
(13-Dec-2014 23:10)עידן444 כתב:  כל כך ברור שלא היה אופסייד... לא צריך קוון בשביל זה. ואני די בטוח שמשיח ידע תוך כדי המהלך שזה לא אופסייד... האיש הזה פשוט שונא אותנו, יפרק אותנו בכל הזדמנות, בלי דם ברחבה לא ישרוק לנו פנדל, ועל כל נגיעה ברחבה שלנו ישרוק ליריבה. לא יכול לראות את הנבלה הזה! שיפסלו אותו כבר מלשפוט אותנו! ירדנו ליגה בגלל שופטים פעם אחת- לא בא לי שוב!

גם השופט הבכיר אלון יפת, שטוענים שהוא אוהד נתניה היה שורק לנבדל אם הכוון היה מרים דגל

מפגר אבל אופטימי
15-Dec-2014, 11:46
הודעה: #9
(15-Dec-2014 11:43)אריאל כתב:  
(13-Dec-2014 23:10)עידן444 כתב:  כל כך ברור שלא היה אופסייד... לא צריך קוון בשביל זה. ואני די בטוח שמשיח ידע תוך כדי המהלך שזה לא אופסייד... האיש הזה פשוט שונא אותנו, יפרק אותנו בכל הזדמנות, בלי דם ברחבה לא ישרוק לנו פנדל, ועל כל נגיעה ברחבה שלנו ישרוק ליריבה. לא יכול לראות את הנבלה הזה! שיפסלו אותו כבר מלשפוט אותנו! ירדנו ליגה בגלל שופטים פעם אחת- לא בא לי שוב!

גם השופט הבכיר אלון יפת, שטוענים שהוא אוהד נתניה היה שורק לנבדל אם הכוון היה מרים דגל

מקבל.
לגבי משיח מרגיש שכל השיפוט שלו הוא אנטי נתניה כבר שנים.
הקוון התנצל. לא עוזר לנו אבל לפחות זה... יאללה NEXT...
25-Dec-2014, 0:02
הודעה: #10
. בעקבות זריקת הכוס במשחק נגד מ.ס. אשדוד הוטל הערב על הקבוצה קנס בסך 15,000 ש״ח וכן שני משחקי רדיוס על תנאי. מנכ״ל המועדון עו״ד רועי דניאל: ״חרף העובדה שהוכח לבית הדין שהבאנו את שם החשוד למשטרה וזו הרחיקה אותו מהמגרשים והוכח שהמועדון עושה ככל שלאל ידו למנוע עבירות שכאלה ולהוציא את התפוחים הרקובים מקרבו של הקהל הנפלא של מכבי נתניה, בחר בית הדין להתעלם ולגזור עונש קשה. אנחנו נגיש ערעור לבית הדין העליון״. המועדון מבקש שוב מקהל האוהדים לחדול מפעולות חסרות אחריות המסבות נזק עצום למועדון

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים