שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מוטלה
07-Dec-2014, 23:53
הודעה: #31
RE: מוטלה
מצד אתה אומר שהוא מופיע ואומר שהוא לא יתן למכבי נתניה ליפול ואז אתה אומר שכשהספינה טובעת הוא ברוח ?
תחליט על איזו גרסא אתה הולך המציל או הבורח ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Dec-2014, 0:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Dec-2014 על ידי 0:04 טל.מ.)
הודעה: #32
מוטלה
מוטלה מחפש מצלמות לא עשייה . בתוכנית שלך אתה דווקא מבין את זה יופי. אז הופיע אז אמר . יופי. שמעת פעם את בלדב מופיע ואומר אני ואני ?שמעת פעם את מאור מקשקש ? לא, נכון ? אבל שמעת את שגב שאכן נתן בלי ספק אבל גרר אותנו למקום שגדול עליו בכמה מידות ושמעת את שפיגלר מקשקש. רווח מי שעושה אין לו זמן לדיבורים. העשייה לוקחת את כל זמנו. תחשוב על זה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Dec-2014, 0:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Dec-2014 על ידי 0:48 eliahu.)
הודעה: #33
אתם ממשיכים ברצח האופי והדהלגטימציה למוטלה.

לא מכיר הרבה אנשים ללא אגו-הפורום הזה משופע באנשים עם אגו גדול ורחב גם אני ביניהם.

מוטלה דיבר אמש מהבטן ומהלב. הוא היה נרגש כפי שלא ראיתיו כך בעבר.

תצחקו עליו עד מחר אבל ללא מוטלה היינו כאחרונת הקבוצות.

האיש נושם נתניה בכל איבריו. יש לו קבלות כשחקן, כקפטן ואף כמאמן.

וכאן במקום שנבין ונתנחם שבמצבנו יש לנו "נכס" כזה מתעוררים כפויי הטובה ויורדים על האיש מקללים אותו ומגרשים אותו מהמועדון.

הלו הלו זה הבית שלו לפני כל אחד אחר במועדון לדורותיו

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

תנו לאיש את הכבוד המגיע לו גם עם מתהדר בנוצותיו -זו זכותו.

וגם אותי הוא ריגש אף שצפיתי בתכנית בשידור חוזר.

אני אומר לכל מי שמלעיז עליו "של נעליך...".

לא לחינם ולא בחסד נבחר האיש כנשיא כבוד.

למר דיקטטורה בהחלט יכול לראות שהאיש עזב בטרם עת את משחק הירידה האחרון - ואם עשה זאת בודאי עשה זאת מתחושת הכאב והתסכול.
אני רואה כמוהו אוהדים רבים במשחקי התבוסה.
לא כל אחד יכול לעמוד בכאב בטח בגיל מבוגר.

שתגיעו לגיל כזה תבינו

The following 1 user Likes eliahu's post:
עידן444 (0808-1212-2014201420142014)
08-Dec-2014, 0:51
הודעה: #34
מוטלה
אליהו בוא תגיד לי על מה אנחנו חלוקים בדעותינו. שהיה שחקן גדול ?מסכימים. שהוא אגדה מקומית ולאומית ? מסכימים. שהמציא את נתניה ועוד 15 ? מסכימים.
אוקי מה עכשיו? מה תרומתו הנוכחית של שפיגלר ? למה כל היום אני ואני ואני ? ולמה כל פעם שמגיעים לדבר על נתניה וצרותיה הדיון עובר לשפיגלר? נתניה חשובה לו או חשוב לו להשאר בתודעה ? נתניה ? אז שיעשה יותר וידבר פחות. וכשיהיו קבלות על עשיה כולנו נמחא כפיים. בינתיים במלוא הרצינות - מה הוא עושה במועדון ? אם כולם אומרים וכותבים שהאיש נשמע ונראה מגוחך (אני לא ראיתי אתמול) קח בחשבון שאולי זה נכון. אתה שקט שגורלה של נתניה אולי בין היתר תלוי במוטלה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Dec-2014, 0:54
הודעה: #35
ועכשיו בעניין מזרחי.
איני מחסידיו אך איני מאלה שעורפים ראשים חדשות לבקרים. לאוהדים קל לפטר.
בכיתם כאן לאחרונה על אלו שאינם מקבלים את שכרם בזמן.
אתם לא סבורים שלא יגיע לכאן מאמן בעל שיעור קומה בסיטואציה בה נמצא המועדון!?
מי שיגיע יהיו מאמנים ללא נסיון או מהדרג הנמוך ביותר.
אם באמת יש מחשבה על הנצלות מירידה אז מזרחי יוכל לעשות ובלבד שניתן לו את השקט הנדרש.

08-Dec-2014, 0:55
הודעה: #36
(08-Dec-2014 0:42)eliahu כתב:  אתם ממשיכים ברצח האופי והדהלגטימציה למוטלה.

לא מכיר הרבה אנשים ללא אגו-הפורום הזה משופע באנשים עם אגו גדול ורחב גם אני ביניהם.

מוטלה דיבר אמש מהבטן ומהלב. הוא היה נרגש כפי שלא ראיתיו כך בעבר.

תצחקו עליו עד מחר אבל ללא מוטלה היינו כאחרונת הקבוצות.

האיש נושם נתניה בכל איבריו. יש לו קבלות כשחקן, כקפטן ואף כמאמן.

וכאן במקום שנבין ונתנחם שבמצבנו יש לנו "נכס" כזה מתעוררים כפויי הטובה ויורדים על האיש מקללים אותו ומגרשים אותו מהמועדון.

הלו הלו זה הבית שלו לפני כל אחד אחר במועדון לדורותיו

תנו לאיש את הכבוד המגיע לו גם עם מתהדר בנוצותיו -זו זכותו.

וגם אותי הוא ריגש אף שצפיתי בתכנית בשידור חוזר.

אני אומר לכל מי שמלעיז עליו "של נעליך...".

לא לחינם ולא בחסד נבחר האיש כנשיא כבוד.

למר דיקטטורה בהחלט יכול לראות שהאיש עזב בטרם עת את משחק הירידה האחרון - ואם עשה זאת בודאי עשה זאת מתחושת הכאב והתסכול.
אני רואה כמוהו אוהדים רבים במשחקי התבוסה.
לא כל אחד יכול לעמוד בכאב בטח בגיל מבוגר.

שתגיעו לגיל כזה תבינו

מודה שאחרי שרדפתי אחריהם במחזורים האחרונים לכל מגרש גם אני לא הייתי מסוגל לשאת את מה שראיתי במחזור האחרון הנוראי ההוא ויצאתי בפעם הראשונה או השניה בחיי ממשחק של נתניה לפני שריקת הסיום. אני באמת לא אחד שנוהג כך, אבל מה שקרה במשחק הזה, כבר היה מעל ומעבר למה שאני מסוגל לספוג...
הרגשתי שירקו לנו בפרצוף... כל כך שמח שכמעט ולא נותר זכר מהקבוצה ההיא...
08-Dec-2014, 1:09
הודעה: #37
כל הכבוד אליהו אתה אדם עם שכל ולב ונשמה לעומת האינטרסנטים טל.מ ואייל סגל פישרים שהיה להם חלב בשפתיים כשמוטל'ה קרע רשתות

לא מבין מה הדרישות שלך טל.מ ממוטל'ה כשהוא מדבר אתה מתבאס כשהוא שותק אתה טוען שהוא בורח ... אולי תסגור על עצמך ??

אם מוטל'ה לא ידבר ויציג את מכבי נתניה מי אתה רוצה שידבר ?
08-Dec-2014, 7:45
הודעה: #38
אליהו בוקר טוב
למרבית האנשים בפורום כבוד רב שגובל בהערצה למוט'לה,זוכר עצמי יחד עם הבת הקטנה מגיע למלון בפורטוגל ונכנס יחד עם מוטלה למעלית,מה שגרם לי להחליף צבעים מהתרגשות,כשיצאנו שאלה אותי הקטנה "מה קרה"? וענית לה שהאיש המרשים שהיה איתנו במעלית הוא אליל נעורי וגדול שחקני הכדורגל בישראל מאז ומעולם.

אליהו,התבגרנו ואת הפינה החמה אנחנו שומרים במקומה ואותה פינה שומרת תפקידי כבוד ופתיחות חגיגיות ונאומים במקומות הנכונים,שם זה צריך להתחיל ושם להסתיים.
ברגע שמוט'לה שוכח שאנחנו ב2014 מתחילה הבעיה,את הנאום הנרגש הזה שמעתי בוורסיות שונות כ20 פעם בשנתיים האחרונות,בטלוויזיה וברדיו בערוצים שונים,בלשכת ראש העיר ובפתיחת האיצטדיון,בפגישות 4 עיניים ואצל שגב.
בפעם הראשונה זה מרגש ברמות(וזה גם מתאים),בפעם השניה זה מדליק נורית שגדלה מפעם לפעם,אליהו תפקידנו לתת כבוד,תפקידו לקבל בצינעה ולא לדרוש אותו מכל במה אפשרית.
אלו שחוו אותו מקרוב מתבלבלים בכל פעם מחדש מהתקף הפטריוטיות,כי רגע אחרי מגיעות הדרישות והדרישות מגיעות בלי קשר להצלחות..(המשפט שלו בשבת בנושא ההוצאות בלבד,היה רחוק מהאמת כמרחק מכבי נתניה מאליפות שישית).

ולגבי מזרחי,אכן מאמן בעל ניסיון רב שניסיונו זה הדבר האחרון שמסמל את ה18 חודשים האחרונים במכבי נתניה,לא בבחירת שחקנים ולא בהבאת שחקני חיזוק,לא בבחירת צוות המאמנים שאיתו ולא בהכנות לליגה,לא בבנית תוכנית משחק ולא בניהול משחק ולצערי בעיקר לא בדוגמא האישית ובהחזקת חדר הלבשה חזק.
ולכן כל נימוקי הניסיון לא רלוונטים במקרה דנן.
08-Dec-2014, 10:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Dec-2014 על ידי 10:56 eliahu.)
הודעה: #39
מכיוון שאני מכבד אותך ומוקיר את עשייתך למען המועדון שכולנו אוהדים בנפשנו לא אמשיך בויכוח על אף שאני סבור שונה ממך.

בכל זאת חצי משפט:
אם מוטלה לא היה, היה צריך להמציא אותו.

כל קבוצה הייתה רוצה שתהיה לה דמות כזו אפילו שיש בה צדדים ללא אור.

אין אדם מושלם

08-Dec-2014, 11:27
הודעה: #40
אליהו אני כל כך מתגעגע לאוהדים כמוך,לכן נוח לי להתדיין איתך בלי קשר לדעותייך ולחילוקי הדעות,ברור לי שהכל מגיע מאהבה נטו לקבוצה ולסמלים שלה.
לו ידעת עד כמה אני מעריץ את מוטלה השחקן,שגם היום בגיל 70 הוא מתמצא ברחבה טוב יותר ממרבית חלוצי ליגת העל(ואני לא ציני).
ורק כדי לסבר לך את האוזן,לפני קרוב ל3 שנים סיימתי "תפקיד" מאוד משמעותי(ברמה האישית)לארוע הסיום הזמנתי כ150 איש (שאיש מהם לא קשור לעולם הכדורגל),החלק המרכזי בארוע היתה הרצאה של מוטלה(אגב,ברוב הראיונות איתו הוא מספר על הנוכחים בארוע הזה..).
הערצה לחוד וטובת מכבי נתניה לחוד ומכיוון שבניגוד לדעת אחרים ניסיתי לשלב את מוטלה בלא מעט פעילויות בתקופה שהייתי קרוב למכבי נתניה ובמהלכו של התהליך הבנתי מה קורה שעולה לו "המוטלה",אני מרשה לעצמי(בעדינות רבה),לכתוב את שכתבתי.
גם משגב ומאור ביום חתימתם על רכישת מכבי נתניה הפצרתי שיתנו לו תפקיד כבוד,אך ירחיקו אותו מאזור קבלת ההחלטות,כי טוב לא יכול לצאת מזה ולא בגלל שהאיש לא ראוי,רק בגלל שעודף אגו באזור מקצועי יכול רק להזיק(ואני ממעיט במילים על מנת לא לפגוע).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים