שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נוער
01-Dec-2014, 11:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Dec-2014 על ידי 11:30 טל.מ.)
הודעה: #11
נוער
מי זה הילד שגדל פה מגיל 8 שצריך להיות קפטן ..?
לגבי מה שאמרת על שיטות אימון ולמה דוחפים לחלוצים וכו וכו .. תשאל את המנהל המקצועי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Dec-2014, 19:15
הודעה: #12
Re: RE: נוער
(01-Dec-2014 11:22)דוד חטב כתב:  מחלקת הנוער של מכבי נתניה חייבת לשנות חשיבה , יש חשיבה מוטעית ושחקנים שגדלו פה שנים מרגישים בנים חורגים, מישהו יכול להסביר לי למה הקפטן זה שחקן שהגיע מבחוץ ולא ילד שגדל פה מגיל 8 , למה???
גם אם המאמן מבחוץ אפשר לכוון אותו...
למה שנים יש עדיפות לשחקנים שבאים מבחוץ גם אם הם לא טאלנטים...
ואני כבר לא מדבר על שיטות אימון , טקטיקה אחידה בכל קבוצות ה-11/11 תראו פעם איך מכבי ת״א עובדים ותעתיקו זה לא קשה,
מכבי נתניה כל הזמן שנים דוחפים את הכדורים לחלוצים ולא מניעים כדור אין עבודה טקטית כל פעם שאני רואה משחק נוער או נערים אני מתבאס...
קפטן צריך להיות עם יכולת מנהיגות. גם לקיים וגם לזה שגדל במחלקה מגיל 8 אין את. זה.
01-Dec-2014, 19:20
הודעה: #13
RE: נוער
חטב עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד לבני הנוער שגדלו בנתניה,קפטן לא עובר בירושה ולא קשור לוותק לכתובת המגורים ולקשרים.
קפטן הוא מנהיג,הוא דוגמא,הוא סמל.
לפני שנתיים בנוער דודי תירם היה דוגמא קלאסית לקפטן,אלמוג כהן כנ"ל ואפילו אחמד סבע בעונה הראשונה שלו(כקפטן),לעומת אחרים שהם הכי לא...
01-Dec-2014, 19:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Dec-2014 על ידי 19:54 zeevmon.)
הודעה: #14
אמנם הנוער לקח אליפות ב94 וירדנו , אבל בבסיסו אח"כ נבנתה הקבוצה. ועלינו.

חטב , צודק השיטה הזו שתעיפו את הכדור לחלוץ ויהיה בסדר , נשרשה פה , בעבר , נעלמה קצת וחזרה.
צריך להתחיל לשחק במשחק אחר.
שנית , לא מבין את בחירת השחקנים , אח"כ התייאשות המהירה מהם , והיעלמותם. ואני מדבר על עומרי קנדה ,אורי שטרית , עומר פרץ , שלו מנשה, ראול גרשומב , ניר אברג'יל

אני יודע ששנים מהם פצועים אבל המון זמן לא? . לא חשבנו שפציעתם חמורה .
וכמובן לשחרר את פינאס וליפניה ולהביא את אבו עוביד או קנדה במקומו , וסארגי הבלם עם הכי הרבה החזרות לאחור טיפשיות פר שחקן שאני זוכר שהיה פה.
20 שערים חטפנו ב10 משחקים.
01-Dec-2014, 21:45
הודעה: #15
חשבתי שטופי אפס לא .... ? כזה אפס שפותח בהרכב של הקבוצה במקום הראשון בליגה.
מצטער לא יכולתי להתאפק ..

01-Dec-2014, 22:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Dec-2014 על ידי 23:11 עידן444.)
הודעה: #16
(01-Dec-2014 21:45)טל.מ כתב:  חשבתי שטופי אפס לא .... ? כזה אפס שפותח בהרכב של הקבוצה במקום הראשון בליגה.
מצטער לא יכולתי להתאפק ..

טופי מגן ענק לליגה הזו. כפי שטענתי וצדקתי- אין אף שחקן בארץ שיכול לנצח אותו במהירות ובפיזיות, גם לא טל בן חיים, וזה הוכח במשחק ביניהם!
יש כאן קשקשנים חסרי מושג שלכלכו עליו כאילו הביאו לפה את רוברטו קרלוס להחליף אותו. והכי עצוב? כבר נפלנו בנקודה הזו בירידה הקודמת!!!
ושלא יגידו לי שטופי לא רצה להישאר. גרמו לו כבר מינואר שעבר לא לרצות להישאר בכך שכל הזמן השם שלו ריחף כמישהו שמועמד להיחתך- כמו עוד הרבה דברים שקרו כאן במהלך שנת 2014(רק שתגמר כבר!!!) רק ה' יודע למה ומה עובר ליוסי מזרחי בראש!!!!!!

אתה יודע מה מרתיח אותי טל?
כבר מאמן שני שמתייחס לטופי כמו לאיזה טפיל שסתם יושב על עמדה של זר (אפשר לחשוב איזה זרים תותחים גם אדון בנין וגם אדון יוסי מזרחי הביאו לכאן), שצריך להיפטר ממנו. משחררים אותו, ואז מתחילים לאלתר על העמדה הכי בעייתית בכדורגל הישראלי, במקום להתייחס לטופי כאל נכס! שחקן שיכול לשחק גם מגן ימני, גם מגן שמאלי, גם בקישור האחורי אם צריך, בעברו אפילו היה חלוץ.
אני הרגשתי שבצד שלו אני רגוע. לא משנה מול מי הוא משחק. לפני שבוע נשבע לכם שכל פעם שנוואקמה היה לבד עם אבו עביד שיקשקתי. עיאד באמת עשה עבודה נהדרת אבל שיקשקתי. עם טופי הייתי רגוע גם מול נוואקמה. גם מול טל בן חיים, מול כולם. גם בוזגלו היה צריך לעבוד הרבה יותר קשה בשבת אם טופי היה מולו ולא אבו עביד(שזה שהוא משחק מגן זה אילתור!!!), ואני מאמין שמחר זה יוכח.
מה מאמנים לא רואים את זה? מגן ימני זו עמדה מיותרת בעיני המאמן הישראלי?
מכבי ת"א משחקת עם ייני שרחוק מלהיות מגן ימני אמיתי, ב"ש סוף סוף הבינה שעדיף להריץ מגן אמיתי במקום שנים שהיא משחקת שם עם אביתר אילוז שהוא לא מגן טבעי, מכבי חיפה כבר שנים לא מוצאת מישהו יותר טוב ממושמר שגם עולה בנבחרת, הפועל ת"א משחקת עם איזה זר בינוני שעלה לה 2 שקל.
איך מוותרים על שחקן כמו טופי? איך????? צוות מקצועי חסר מושג!!!!!
The following 2 users Like עידן444's post:
Dror Golan (0202-1212-2014201420142014), shraga (0303-1212-2014201420142014)
01-Dec-2014, 23:46
הודעה: #17
נוער
מסכים עם כל מילה.

02-Dec-2014, 0:12
הודעה: #18
(01-Dec-2014 19:20)אייל ס כתב:  חטב עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד לבני הנוער שגדלו בנתניה,קפטן לא עובר בירושה ולא קשור לוותק לכתובת המגורים ולקשרים.
לפני שנתיים בנוער דודי תירם היה דוגמא קלאסית לקפטן,אלמוג כהן כנ"ל ואפילו אחמד סבע בעונה הראשונה שלו(כקפטן),לעומת אחרים שהם הכי לא...
מעדיף את בוארון או שראל או לכל הפחות את אביב אברהם על הקפטן הנוכחי...זו דעתי לא אמרתי עזריה ...שהאיי קיו לא מאפשר
02-Dec-2014, 0:21
הודעה: #19
(02-Dec-2014 0:12)דוד חטב כתב:  
(01-Dec-2014 19:20)אייל ס כתב:  חטב עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד לבני הנוער שגדלו בנתניה,קפטן לא עובר בירושה ולא קשור לוותק לכתובת המגורים ולקשרים.
מעדיף את בוארון או שראל או לכל הפחות את אביב אברהם על הקפטן הנוכחי...זו דעתי לא אמרתי עזריה ...שהאיי קיו לא מאפשר

חטב דודי תירם כבש את שער הניצחון של קרית גת 5 דקות לסוף
02-Dec-2014, 0:24
הודעה: #20
(02-Dec-2014 0:21)זיו פלם כתב:  
(02-Dec-2014 0:12)דוד חטב כתב:  

חטב דודי תירם כבש את שער הניצחון של קרית גת 5 דקות לסוף

מגיע לילד הזה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים