שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי ושי חייבים לעוף!!!
01-Dec-2014, 11:13
הודעה: #11
RE: יוסי ושי חייבים לעוף!!!
(01-Dec-2014 10:45)mordii2 כתב:  טוב אולי מספיק כבר אם יוסי צריך ללכת הביתה כי הוא לא ילך ואף אחד לא היה הולך כשיש לו משכורת של שש מאות אלף שקל לשנה כפול שלוש ולא משנה כמה שסגל יגיד שבני לם יכול להחליף אותו או שנגיד שהוא לא מקצועי ושהוא לא מבין ושהוא בנה חרא קבוצה זה הירושה של שגב לשלוש שנים הקרבות וזה מה יש .
ולדעתי הפושע הגדול זה גיל לב מילא שגב חיי בלללנד אבל גיל עורך דין שמבין דבר ושניים בחוזים היה צריך לשים נקודות יציאה אבל כמו העכברים ברח ראשון מהספינה והשאיר
לרועי& בלדב את כול החרא .

מורדי מה שאתה כותב קורה שנים במכבי נתניה לא משנה שמות אבל אני קורא לזה צביעות , בעיקר של בעלי תפקידים עם ניסיון אילו רק היו מסתכלים על טובת המועדון ולא על טובתם האישית הכל היה נראה אחרת....
אילו היו אומרים ליאמר/שגב את האמת ולא מה שנח או מה שיאמר/שגב רוצה לשמוע הכל היה אחרת....
מילה אחרונה לגבי בני לם כל עוד מוטל׳ה פה בני לא יאמן בוגרים...אלא אם מי שיחליטו יהיו בלדב ואולי רועי דניאל לא מכיר את הקשר ביניהם
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Dec-2014, 11:16
הודעה: #12
לדעתכם כשאלי שגב אמר שכל עוד הוא כאן גם יוסי מזרחי כאן הוא כבר ידע שהוא עומד לברוח?
01-Dec-2014, 11:28
הודעה: #13
יוסי ושי חייבים לעוף!!!
אייל מה שהתכוונתי לומר בלי שאני יודע כלום שיכול להיות שהסיפור היה אחרת. תפקידו של מנכל לנהל ואם לא נותנים לו ובעל המאה הוא וואן מאן שואו והמנכל רואה שנעשות שטויות בקנה מידה עצום והוא לא יכול לעשות כלום לעצור כי לא סופרים אותו, עדיף שיעזוב. אני לא יודע אם זה מה שהיה , אני לא יודע כלום. אבל כשאני שופט התנהלויות של שנים אחורה קשה לי להאמין שלב עזב סתם והשאיר לכולם להתמודד עם החרא שהוא יצר. ואולי אני טועה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Dec-2014, 11:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Dec-2014 על ידי 11:36 mordii2.)
הודעה: #14
(01-Dec-2014 11:28)טל.מ כתב:  אייל מה שהתכוונתי לומר בלי שאני יודע כלום שיכול להיות שהסיפור היה אחרת. תפקידו של מנכל לנהל ואם לא נותנים לו ובעל המאה הוא וואן מאן שואו והמנכל רואה שנעשות שטויות בקנה מידה עצום והוא לא יכול לעשות כלום לעצור כי לא סופרים אותו, עדיף שיעזוב. אני לא יודע אם זה מה שהיה , אני לא יודע כלום. אבל כשאני שופט התנהלויות של שנים אחורה קשה לי להאמין שלב עזב סתם והשאיר לכולם להתמודד עם החרא שהוא יצר. ואולי אני טועה.
בכול מקום חזרו ואמרו גם בלדב וגם רועי שמי שעשה את התקציב הדמיוני זה שגם וגיל לב שוב אני חוזר בעל המאה הוא בעל הדעה אבל כול עורך דין מליגה ז יודע להכניס נקודות יציאה לטובות המערכת ולב נרדם בשמירה או שכבר לא היה איכפת לו

(01-Dec-2014 11:13)דוד חטב כתב:  
(01-Dec-2014 10:45)mordii2 כתב:  טוב אולי מספיק כבר אם יוסי צריך ללכת הביתה כי הוא לא ילך ואף אחד לא היה הולך כשיש לו משכורת של שש מאות אלף שקל לשנה כפול שלוש ולא משנה כמה שסגל יגיד שבני לם יכול להחליף אותו או שנגיד שהוא לא מקצועי ושהוא לא מבין ושהוא בנה חרא קבוצה זה הירושה של שגב לשלוש שנים הקרבות וזה מה יש .
ולדעתי הפושע הגדול זה גיל לב מילא שגב חיי בלללנד אבל גיל עורך דין שמבין דבר ושניים בחוזים היה צריך לשים נקודות יציאה אבל כמו העכברים ברח ראשון מהספינה והשאיר
לרועי& בלדב את כול החרא .

מורדי מה שאתה כותב קורה שנים במכבי נתניה לא משנה שמות אבל אני קורא לזה צביעות , בעיקר של בעלי תפקידים עם ניסיון אילו רק היו מסתכלים על טובת המועדון ולא על טובתם האישית הכל היה נראה אחרת....
אילו היו אומרים ליאמר/שגב את האמת ולא מה שנח או מה שיאמר/שגב רוצה לשמוע הכל היה אחרת....
מילה אחרונה לגבי בני לם כל עוד מוטל׳ה פה בני לא יאמן בוגרים...אלא אם מי שיחליטו יהיו בלדב ואולי רועי דניאל לא מכיר את הקשר ביניהם

כול עוד שרדנו אכלנו את החרא אבל עכשיו שהכול קורס זה מרגיז ופוגע אני מקווה שגיל לב לא דאג לעצמו למצנח זהב לפני שברח .
01-Dec-2014, 14:09
הודעה: #15
אני מצפה ממנהלים להיות מספיק אחראים ולא ללכת שבי אחרי בעלים שמנווטים את העסק לדרך ללא מוצא(בלשון עדינה) ולא רק אני מצפה,גם החוק דורש.
לא מקבל את הגישה שמנהלים בכירים הם עובדים והשכר בסוף החודש חשוב מהאתיקה המקצועית.
01-Dec-2014, 21:12
הודעה: #16
נו עכשיו אתה מטיל דופי גם ברועי דניאל גם בגיל לב וגם בקובי בלדב

מספיק בחייאת לך תנהל חנות מכולת אייל אפילו 450 אלף שקל להשארת הרוש אין לך על התחת אז מה כל הפוזה ?
01-Dec-2014, 23:16
הודעה: #17
יוסי ושי חייבים לעוף!!!
(01-Dec-2014 21:12)זאב רווח כתב:  נו עכשיו אתה מטיל דופי גם ברועי דניאל גם בגיל לב וגם בקובי בלדב

מספיק בחייאת לך תנהל חנות מכולת אייל אפילו 450 אלף שקל להשארת הרוש אין לך על התחת אז מה כל הפוזה ?

לך יש?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
01-Dec-2014, 23:41
הודעה: #18
(01-Dec-2014 23:16)אלון כתב:  
(01-Dec-2014 21:12)זאב רווח כתב:  נו עכשיו אתה מטיל דופי גם ברועי דניאל גם בגיל לב וגם בקובי בלדב

לך יש?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

תאחל להזוי מברוק על עיסקת 50% מעיתון מקומי.
.ואולי נשאר לו עודף למשכורות חודש אוקטובר?
02-Dec-2014, 18:33
הודעה: #19
אם יש לי מה שאתה יושב עליו אני לא מהסס לתת לעניים לילדים שאין להם לא ששחקנים יחליפו מהונדה למרסדס בנץ
02-Dec-2014, 18:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Dec-2014 על ידי 18:52 אייל ס.)
הודעה: #20
(02-Dec-2014 18:33)זאב רווח כתב:  אם יש לי מה שאתה יושב עליו אני לא מהסס לתת לעניים לילדים שאין להם לא ששחקנים יחליפו מהונדה למרסדס בנץ

תודה על העצה.
אכן עניים וילדים שאין להם עדיפים על שחקני הווה ועבר שיחליפו רכבים מהונדה למרסדס סוסה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים