שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כמה קשקושים יאכיל אתכם פשכצקי ואתם כמו מרוקאית מיוחמת צועקת וואו וואו
01-Dec-2014, 10:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Dec-2014 על ידי 10:14 עידן444.)
הודעה: #11
RE: כמה קשקושים יאכיל אתכם פשכצקי ואתם כמו מרוקאית מיוחמת צועקת וואו וואו
יש עוד יתרון בלקנות את מכבי נתניה על פני הפועל ת״א. מועדון נקי מחובות ומתביעות. אופס... אחרי הניהול של שגב איבדנו גם את זה... בקיצור, צריך למצוא או מישהו מאוד עשיר שמאוד אוהב את הקבוצה, או למצוא מישהו עשיר שהוא קצת מסובב, וזה כפי שראינו כבר בשני מקרים- גורם בסופו של דבר יותר נזק מתועלת.

מכבי נתניה על פי פרימו, בזכות קובי בלדב, שהוא אלוף הארץ בהבאת ספונסרים, מגיעה להכנסות של 15 מיליון ש״ח. גם אם פרימו מגזים, אני לא חושב שזה בהרבה. עיריית נתניה משקיעה כל שנה 3 מיליון ש״ח בכדורגל חופים שעד כמה שראיתי בשנים האחרונות- הנתנייתים לא גודשים את היציעים(ואני כמובן לא מדבר על העונה האחרונה שהיתה במהלך צוק איתן). אני חושב שהגיע הזמן להעביר את השרביט הזה לעיר חוף אחרת. אני בטוח שיש מי שיקח ואם אין כנראה שאין לספורט הזה הצדקה.
את הכסף הזה, עם עוד קצת מפה ועוד קצת משם העיריה צריכה להשקיע במכבי נתניה כפרויקט להשקעה וחינוך נוער בעיר לספורט שהוא תרבות לכל דבר. דרך מכבי נתניה העיריה יכולה להגיע לשכונות, לטפח נוער במצוקה ולעשות הרבה דברים טובים גם בפחות מ 4.5 מיליון ש״ח שהולכים להרבה דברים שאין בהם צורך.
אני בדעה שמי שצריך להחזיק את הקבוצה במצב של היום שקשה מאוד למצוא משקיעים זו העיריה והיא בלבד, בטח כשהיא ממתגת עצמה כעיר ספורט, ועוד רגע לא ישאר בה ספורט חוץ מקבוצת חופים שפעילה חודשיים בשנה...
לא נרוץ לאליפות. אבל לפחות נהיה קבוצה יציבה בליגת העל עם תקציב של 18-20 מיליון ש״ח שתהיה מחוברת לקהילה ומידי פעם כשיהיה לה איזה דור זהב תחזור לגדולתה.
לדעתי זו הדרך היחידה ואני מצפה שכך יהיה!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Dec-2014, 20:39
הודעה: #12
אין דבר כזה בור לשנה הבאה
חוץ מזה השנה הכל מכוסה בערבויות בנקאיות זה אולי יקח זמן אבל השחקנים והעובדים יקבלו את שכרם
01-Dec-2014, 20:51
הודעה: #13
(01-Dec-2014 20:39)זאב רווח כתב:  אין דבר כזה בור לשנה הבאה
חוץ מזה השנה הכל מכוסה בערבויות בנקאיות זה אולי יקח זמן אבל השחקנים והעובדים יקבלו את שכרם

וואלה אתה לא מרפה, יש בעיה עם הערבויות , זה יכול לקחת חודשיים.
עדיף שנקנה לך כרטיס לאפריקה ותחפש את הגורו שלך.
01-Dec-2014, 20:56
הודעה: #14
וואלה אתה פסיכי!! אין בעיה עם ערבויות בנקאיות יש בעיה עם קוראי אתרים מסוג ז שלא מבינים כלום מלעשות רק רע כל היום
01-Dec-2014, 21:40
הודעה: #15
תסביר לי מה אתה לא מבין ואני אעשה לך סדר.

1. יש ערבויות בנקאיות על 5.5 מ שקל.
2. שאר הכסף שבבקרה (5 מ שקל) הוא בצ'קים אישיים של שגב. זה לא !! כסף בטוח. זה כמו שאני אתן לך צ'ק. אולי יש לו כיסוי ואולי אין לו.
3. אין כסף לשלם לטביב על אריאל הרוש אלא עם כן אנחנו מתחננים או יורדים לזנות וגם זה לא בטוח.
4. כדי לכסות את הבור האפשרי של סעיף 2 צריך לחסוך.
5. כדי לממש את סעיף 4 צריך:
א. לפטר עובדים
ב. לשחרר שחקנים שהחוזה שלהם מאפשר והקבוצה יכולה בלעדיהם.
ג. לממש נכסים כל עוד יש להם ערך וביקוש (קאיודה).

שאלות ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Dec-2014, 21:43
הודעה: #16
עכשיו הוא צועק וואו וואו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
01-Dec-2014, 22:04
הודעה: #17
ואם הצקים לא חוזרים לא צריך למכור את קאיודה?
01-Dec-2014, 22:34
הודעה: #18
לדעתי הבעיה הכי גדולה היא שעניין הערבויות נגרר ונגרר ואפילו אורליצקי לא מוכן להתחייב שהכסף יגיע.
עפ"י טוכמן ערן לוי פנה לאורליצקי ואמר לו בשם השחקנים דבר פשוט- אנשים כאן לחוצים על כסף. אם אתה כל כך בטוח שזה רק עניין של זמן עד שהכסף מהבנקים בלונדון יגיע, תארגנו הלוואה זמנית מהטוטו או מאיפשהו, תשלמו לנו משכורות, ותחזירו את הכסף כשתגיע הערבות.
הגיוני,לא?
כמובן שאורליצקי לא מסוגל לקחת התחייבות כזו והסיבה כתובה בשורה הראשונה...
בלי הערבויות האלה, ה' יודע מה יהיה...
עוד דבר שטוכמן אמר ואני מסכים איתו לגמרי- לא ריאלי(הלואי ויקרה!) שתבוא קבוצה ותשים מיליון וחצי יורו על קאיודה. סכום ריאלי כיום הוא 600-700 אלף יורו. מתוך זה 30% מגיע לקבוצתו באפריקה. גם לסוכן שלו באפריקה שתובע אותו כנראה מגיע נתח. ובטח גם לדודו דהן. בקיצור, בכלל לא בטוח שיש טעם למכור אותו, כי גם נרד ליגה, וגם הבור בתקציב ישאר גדול...
בקיצור, באמת צריך נס חנוכה...
02-Dec-2014, 18:38
הודעה: #19
טל.מ אתה קשקשן ללא תקנה תאמין לי הדבקת את כל הפורום בתחזיות שחורות ובמנכוליה

די יש צ'ק בנקאי של שגב המחאה בנקאית זה כסף חי ששוכב בבנק באנגליה וברגע שמחלטים משמע הבנק באנגליה משחרר הוא כסף נזיל תוך חצי שעה בהעברה מחו"ל

מספיק לקשקש 6 מליון זה ערבויות בנקאיות כל השאר זה כספים שמגיע למכבי נתניה ועדיין לא הגיע
02-Dec-2014, 18:56
הודעה: #20
(02-Dec-2014 18:38)זאב רווח כתב:  טל.מ אתה קשקשן ללא תקנה תאמין לי הדבקת את כל הפורום בתחזיות שחורות ובמנכוליה

די יש צ'ק בנקאי של שגב המחאה בנקאית זה כסף חי ששוכב בבנק באנגליה וברגע שמחלטים משמע הבנק באנגליה משחרר הוא כסף נזיל תוך חצי שעה בהעברה מחו"ל

מספיק לקשקש 6 מליון זה ערבויות בנקאיות כל השאר זה כספים שמגיע למכבי נתניה ועדיין לא הגיע

אפי,טל אולי קשקשן,אתה ברברן שמכבד עצמך ואת כתיבתך פחות מי מה שטל ואחרים מכבדים אותך.
יש אכן ערבות בנקאית שמקורה בבנקים באנגליה(שכניראה רק עכשיו הבקרה בודקת את טיבה).
ויש צ'קים של שגב על 4 מיליון ש"ח,צ'קים סחירים אך טיבם לא ידוע....ולכן כולם מודאגים כי ה300/400 אלף דולר שהבטחת לנו לפני שבוע+ וששגב הבטיח כבר מספר פעמים נתקעו ב30000 רגל ומסרבים לנחות.
אגב...גם אחרי הערבות והצ'קים והעיריה וההתאחדות,יהיו חסרים כספים...אך הם פחות דרמטיים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים