שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי זה הזמן
30-Nov-2014, 10:27
הודעה: #21
RE: יוסי מזרחי זה הזמן
(30-Nov-2014 10:11)davidb7 כתב:  
(30-Nov-2014 9:29)עידן444 כתב:  ומוטי איווניר כן הצליח איפשהו מאז בית״ר ב״ש?
חברים, הודות לבעל בית במשבר\חסר אחריות\חסר כבוד, שלקח ספינה שוקעת כלכלית, נתן לה מצופים לפני שנה, והביא אותה למצב שהיא טובעת ומחזיקה על שארית החמצן ועוד רגע נחנקת, הבעיה שלנו קשה ממאמן. כמו נגד רעננה גם אתמול אני מצדיע לשחקנים. לא היתה לי אתמול שום הפתעה. בכל משחק, למעט המחזור הראשון, כשיוסי מזרחי פתח ב 4-4-1-1 עם התעקשות על לשחק עם שחקני כנף שכבר דשנו בכך שאין לנו(מסכים עם לחמן שלשים את בן שושן באגף זה להוציא ממנו את כל העוקץ ולהתעלל בו) כאלה, בטח לא מספיק טובים קיבלנו 2-4 שערים. גם ידענו שהסטטיסטיקה ההתקפית שלנו מטיבה עימנו ואין סיכוי שהיא כל משחק תכבוש 2-3 ובשני המשחקים האחרונים זה התיישר. הקבוצה הזו כפי שנבנתה יכולה להקשות על היריבה(בטח ב״ש בחוץ) רק בדרך אחת- ראינו את הדרך הזו בטדי, ומול סכנין ורעננה. ואם מר מזרחי רוצה כן לשחק התקפי, הגיע הזמן שהוא יפסיק להמר על הסוסים הלא נכונים. הגיע הזמן לנסות לשלב צמד בלמים אחר. צמד הבלמים הזה מאוד רך. גביש שחקן אגרסיבי, וגם אבו עביד שחקן שלא מוותר על שום כדור ונעשה לו עוול כמגן ימני שם צריך לשחק עומרי קנדה בטח כשרוצים לשחק כדורגל! הגיע הזמן לפוצץ את הבלון הנפוח שנקרא לארי קאיודה ולהתחיל לשלב את אור ברוך יחד איתו ואפילו במקומו שלא איכזב ששיחק והולך להיות החל מינואר החלוץ הבכיר שלנו. התלות בלארי לא עושה טוב לא לו ולא לקבוצה- וצריך ואפשר לנטרל את התלות הזו! לא פוסל שירד לספסל להרגע קצת. נראה לי שיש יותר מידי על הכתפיים של הילד הזה והוא עוד רגע מתפרק. הגיע הזמן שגם ירין חסן יתחיל לקבל יותר קרדיט מעומר צלישר(מישהו יודע מה עם עומר פרץ???) כי הוא לפחות תורם הגנתית. צלישר סתם מטייל באמצע מוסר פס ימינה ופס שמאלה- לא להאמין שהוא דחק החוצה בולדוג כמו בן בינימין... כמו קאיודה גם הגיע הזמן ליישר את הבאנקר שמעון הרוש שתוך 3 ימים מעורב פעמיים בתקרית אלימה. ויקי הוכיח עצמו וצריך לקבל יותר קרדיט, בטח כשהרוש לא מאופס. אם מזרחי רוצה לאבד את הקבוצה סופית שימשיך לתת להרוש את הבמה. מעניין מה זה ישדר לשחקנים...
אם מכבי נתניה נופלת השנה זה באשמת אלי שגב, אך באחריות הבקרה התקציבית שהמקרה שלנו מוכיח שאת כל הבקרה הזו אפשר לעטוף ולזרוק לים. לא יתכן שגם לאחר מימוש ערבויות לקבוצה יהיה בור שמצריך מכירה ושחרור שחקנים. שלא נדבר על מה יקרה אם יש בעיה עם הערבויות. לא יודע מה איתכם, לי משהו מריח לא טוב וגם יש לי תחושה שלא סתם אלי שגב שהה בלונדון לפני שהמריא לאפריקה...

אני בכלל מעביר את סרגי לקישור יחד עם פירס וגרשומוב ...כחלון מימין ואבו עבייד וגביש בלמים...חייבים לשנות ומהר...
לא פוסל להעביר אותו לקישור. למרות שהעברה של בלם זר לקישור תיצור עוד קו דימיון לעונה הקודמת בליגת העל Sad
בכלל להעביר בלם לקישור נותן חותמת על כך שניכשלנו איתו- מה שלי נראה שיוסי מזרחי(וגם חלק מאנשי הפורום שנופלים פעם אחר פעם על עידו לוי וירין חסן במקום להטיל את האחריות על שחקן זר שנראה כמו מרגרינה אחרי רבע שעה על האש) לא מוכן להשלים עימו. אני כבר מזמן הייתי מעיף אותו החוצה, או מעביר אותו לקישור כי גם שם לא רואה שיש מישהו שמביא תועלת חוץ מרומאריו, ואולי הוא יכול כן להוסיף משהו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Nov-2014, 10:38
הודעה: #22
(30-Nov-2014 10:11)davidb7 כתב:  
(30-Nov-2014 9:29)עידן444 כתב:  ומוטי איווניר כן הצליח איפשהו מאז בית״ר ב״ש?
חברים, הודות לבעל בית במשבר\חסר אחריות\חסר כבוד, שלקח ספינה שוקעת כלכלית, נתן לה מצופים לפני שנה, והביא אותה למצב שהיא טובעת ומחזיקה על שארית החמצן ועוד רגע נחנקת, הבעיה שלנו קשה ממאמן. כמו נגד רעננה גם אתמול אני מצדיע לשחקנים. לא היתה לי אתמול שום הפתעה. בכל משחק, למעט המחזור הראשון, כשיוסי מזרחי פתח ב 4-4-1-1 עם התעקשות על לשחק עם שחקני כנף שכבר דשנו בכך שאין לנו(מסכים עם לחמן שלשים את בן שושן באגף זה להוציא ממנו את כל העוקץ ולהתעלל בו) כאלה, בטח לא מספיק טובים קיבלנו 2-4 שערים. גם ידענו שהסטטיסטיקה ההתקפית שלנו מטיבה עימנו ואין סיכוי שהיא כל משחק תכבוש 2-3 ובשני המשחקים האחרונים זה התיישר. הקבוצה הזו כפי שנבנתה יכולה להקשות על היריבה(בטח ב״ש בחוץ) רק בדרך אחת- ראינו את הדרך הזו בטדי, ומול סכנין ורעננה. ואם מר מזרחי רוצה כן לשחק התקפי, הגיע הזמן שהוא יפסיק להמר על הסוסים הלא נכונים. הגיע הזמן לנסות לשלב צמד בלמים אחר. צמד הבלמים הזה מאוד רך. גביש שחקן אגרסיבי, וגם אבו עביד שחקן שלא מוותר על שום כדור ונעשה לו עוול כמגן ימני שם צריך לשחק עומרי קנדה בטח כשרוצים לשחק כדורגל! הגיע הזמן לפוצץ את הבלון הנפוח שנקרא לארי קאיודה ולהתחיל לשלב את אור ברוך יחד איתו ואפילו במקומו שלא איכזב ששיחק והולך להיות החל מינואר החלוץ הבכיר שלנו. התלות בלארי לא עושה טוב לא לו ולא לקבוצה- וצריך ואפשר לנטרל את התלות הזו! לא פוסל שירד לספסל להרגע קצת. נראה לי שיש יותר מידי על הכתפיים של הילד הזה והוא עוד רגע מתפרק. הגיע הזמן שגם ירין חסן יתחיל לקבל יותר קרדיט מעומר צלישר(מישהו יודע מה עם עומר פרץ???) כי הוא לפחות תורם הגנתית. צלישר סתם מטייל באמצע מוסר פס ימינה ופס שמאלה- לא להאמין שהוא דחק החוצה בולדוג כמו בן בינימין... כמו קאיודה גם הגיע הזמן ליישר את הבאנקר שמעון הרוש שתוך 3 ימים מעורב פעמיים בתקרית אלימה. ויקי הוכיח עצמו וצריך לקבל יותר קרדיט, בטח כשהרוש לא מאופס. אם מזרחי רוצה לאבד את הקבוצה סופית שימשיך לתת להרוש את הבמה. מעניין מה זה ישדר לשחקנים...
אם מכבי נתניה נופלת השנה זה באשמת אלי שגב, אך באחריות הבקרה התקציבית שהמקרה שלנו מוכיח שאת כל הבקרה הזו אפשר לעטוף ולזרוק לים. לא יתכן שגם לאחר מימוש ערבויות לקבוצה יהיה בור שמצריך מכירה ושחרור שחקנים. שלא נדבר על מה יקרה אם יש בעיה עם הערבויות. לא יודע מה איתכם, לי משהו מריח לא טוב וגם יש לי תחושה שלא סתם אלי שגב שהה בלונדון לפני שהמריא לאפריקה...

אני בכלל מעביר את סרגי לקישור יחד עם פירס וגרשומוב ...כחלון מימין ואבו עבייד וגביש בלמים...חייבים לשנות ומהר...
אני מסכים ובגדול סרגי צריך לשחק במקום צלישר ולתת לגרשומוב לשחק במרכז
30-Nov-2014, 13:07
הודעה: #23
מי מפטר את יוסי מזרחי/מי אומר ליוסי מזרחי ללכת בדיוק?
מי מממן שכר למאמן חדש?
איזה מאמןאחר יקח על עצמו קבוצה מבלי אפשרות לשנות/להחליף כולל בינואר?
אתם מתעסקים בו בספקולוציות לא ראליות, שישחררו את הקבוצה קודם מהידיים של שגב ואח"כ יתפנו למזרחי.
30-Nov-2014, 15:06
הודעה: #24
כל הכבוד משה נר אחד מאיר בחשיכה מוחלטת על כל החושך עם טיפשים כמו שיש כאן אתה בולט בחכמתך ובהבנת המציאות

הלוואי ויוסי מזרחי יסכים לא לשמוע לדברי האהבלות שלכם וישמע לשאר האוהדים האמתיים שמבסוטים מתפקודו ושמחים על הישארותו

יוסי מזרחי בתנאים הקיימים מוציא מים מסלע יבש כל הכבוד
30-Nov-2014, 16:35
הודעה: #25
(30-Nov-2014 15:06)זאב רווח כתב:  כל הכבוד משה נר אחד מאיר בחשיכה מוחלטת על כל החושך עם טיפשים כמו שיש כאן אתה בולט בחכמתך ובהבנת המציאות

הלוואי ויוסי מזרחי יסכים לא לשמוע לדברי האהבלות שלכם וישמע לשאר האוהדים האמתיים שמבסוטים מתפקודו ושמחים על הישארותו

למען הסדר הטוב, אני ממש לא מבסוט מתפקודו ואני כבר ממש לא בטוח שאני רוצה את מזרחי את הולצמן אחרי שיוסדר נושא הבעלות והתקציב.
אני כן טוען שכל עוד הנושא הכסף לא מוסדר אין על מה לדבר ולא ריאלי לדבר.
30-Nov-2014, 16:43
הודעה: #26
(30-Nov-2014 16:35)פיליפצוק כתב:  
(30-Nov-2014 15:06)זאב רווח כתב:  כל הכבוד משה נר אחד מאיר בחשיכה מוחלטת על כל החושך עם טיפשים כמו שיש כאן אתה בולט בחכמתך ובהבנת המציאות

למען הסדר הטוב, אני ממש לא מבסוט מתפקודו ואני כבר ממש לא בטוח שאני רוצה את מזרחי את הולצמן אחרי שיוסדר נושא הבעלות והתקציב.

עקרונית אתה צודק,בעיקר ש"כל דאלים גבר" וכל אחד עושה מה שבא לו.
הבעיה(שהחריפה בסדרי גודל),שלצוות המקצועי אין שום השפעה על הקבוצה ואת הנקודות שצברנו צברנו למרות הצוות ולא בזכותם.
כל יום שלהם כאן,מחריף את הבעיה המקצועית,ראה נושא פיצול הקבוצה בהגעה למגרש,ראה מקרה מכות בין שחקנים..ומקרים לא חסרים ומקצועיות אין.
30-Nov-2014, 16:58
הודעה: #27
כמה נזקים אפשר לעשות.
מי מינה מאמן כושר ברמה של שיעור בהתעמלות כיתה ב.
מי מינה עוזר מאמן תחכן.
מי הביא את כל הזרים הכושלים.
מי הביא ישראלים ברמת ליגה לאומית.
מי מתפקד שחקנים בתפקידים שלא מתאימים להם.
מי ממשיך לתת קרדיט לשחקנים חסרי יכולת.
מי גורם לחדר ההלבשה להתפלג.
מי נותן סרט קפטן לשחקן עצלן האם זו הדוגמה?
מי מחתים זרים לאחר אימון וללא סקואטינג.
למי היה חצי שנה להתכונן ונרדם בשמירה.
מי חוזר על המנטרה בסיום כל משחק .אני יודע מה הבעיה. אבל פתרון עדיין אין לו.
מי שפך כסף רב לבעלים והתנהל בחוסר אחריות.
מי עשה המאמן הדגול במחנה האימונים.
מי דירדר את הקבוצה לשפל שלא היה כמותו.

מצחיק להגיד הוציא מיים מהסלע.
הוציא ביוב מהסלע.
30-Nov-2014, 17:35
הודעה: #28
(30-Nov-2014 16:43)אייל ס כתב:  

הבעיה(שהחריפה בסדרי גודל),שלצוות המקצועי אין שום השפעה על הקבוצה ואת הנקודות שצברנו צברנו למרות הצוות ולא בזכותם.
כל יום שלהם כאן,מחריף את הבעיה המקצועית,ראה נושא פיצול הקבוצה בהגעה למגרש,ראה מקרה מכות בין שחקנים..ומקרים לא חסרים ומקצועיות אין.

אייל הכול נכון השאלה מה עושים עכשיו ???
30-Nov-2014, 17:39
הודעה: #29
(30-Nov-2014 17:35)mordii2 כתב:  
(30-Nov-2014 16:43)אייל ס כתב:  

אייל הכול נכון השאלה מה עושים עכשיו ???

הלוואי שהיתה לי תשובה
כל פתרון רע מקודמו,
שכתבתי את שכתבתי ביוני/יולי לא הרחקתי לכת(בחלומותי הגרועים,לא ראיתי את שאנחנו חווים עכשיו).
כל פ
30-Nov-2014, 18:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Nov-2014 על ידי 18:01 אסףג.)
הודעה: #30
שלבים:
1. מימון ביניים. בנק אשר יאמין במועדון. זה יתן חמצן עד ינואר
2. מימוש ערבויות.להבנתי עניין של לפחות שבועיים. לא פחות.
3.הקדמת כספים ותמיכה עיריית נתניה.כנראה שניתן רק מינואר 2015 עם אישור התקציב.
4. ליוסי מאור אין ברירה - אם הוא רוצה להיכנס, אז יצטרך לשים יותר מאשר תכנן. וידי איני קלה בכסף של מישהו אחר.
5.מכירת קאיודה, כמו אלן מסודי בזמנו.
6. מקצועית - להעיף את מזרחי וצוותו. מעולם לא היה לנתניה כזה חדל אישים כמאמן.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים