שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי זה הזמן
30-Nov-2014, 0:38
הודעה: #11
RE: יוסי מזרחי זה הזמן
אם יוסי מזרחי לא יתפטר בחיים לא יפטרו אותו.

בכל מצב שלא יחשבו חלילה לא על ראובן עטר ולא על בני לם כתחליף,כי איתם יהיה הרבה יותר גרוע.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Nov-2014, 0:45
הודעה: #12
שינסה. בטוח שכגננת יצליח יותר מאשר מאמן כי מאמן הוא ממש לאאאאאא
30-Nov-2014, 1:08
הודעה: #13
יוסי מזרחי זה הזמן
לשם שינוי, טל.מ צודק בכל מילה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
30-Nov-2014, 8:14
הודעה: #14
את דעתי המקצועית על הצוות המקצועי מממאמן הכושר דרך המאמן/עוזרו אמרתי/כתבתי כאן בראשית העונה(בתקופת השאננות),ההכנות לפני ההתנהלות במחנה שחקני החיזוק והכבוד המיותר לשחקן אחד הספיקו לי,למרות שעדיין אין לי "פרו".
ואתם גם יודעים את דעתי על התנהלות "הכוכב",שלתפיסת עולמי הוא הכל חוץ מכוכב.
בניגוד לרבים וטובים ואולי בגלל שמעולם לא חשבתי שבני לם צריך לאמן את הבוגרים(ואף אמרתי לו את זה בכל הזדמנות שזה עלה),הפעם אני חושב שהוא היחיד שיכול(במצב הנתון),להוציא מהסגל הכי גדול בליגה הרבה הרבה הרבה יותר מאשר הצוות המקצועי הנוכחי לא מוציא.
את חדר ההלבשה הם איבדו מזמן(ממש לא אתמול),את היכולת לנהל משחק(במידה והיה להם),לא ראינו בחודשים האחרונים ומכיוון שאין כסף לממן "סוויטות" לפרימדונות לפני משחק ובטח ובטח להחלפת הצוות המקצועי,בני לם הוא האופציה הנכונה/הרעבה/המקצועית שאולי(אולי אולי),תחזיר לנו מעט אור לחיים.
30-Nov-2014, 8:28
הודעה: #15
(30-Nov-2014 8:14)אייל ס כתב:  את דעתי המקצועית על הצוות המקצועי מממאמן הכושר דרך המאמן/עוזרו אמרתי/כתבתי כאן בראשית העונה(בתקופת השאננות),ההכנות לפני ההתנהלות במחנה שחקני החיזוק והכבוד המיותר לשחקן אחד הספיקו לי,למרות שעדיין אין לי "פרו".
ואתם גם יודעים את דעתי על התנהלות "הכוכב",שלתפיסת עולמי הוא הכל חוץ מכוכב.
בניגוד לרבים וטובים ואולי בגלל שמעולם לא חשבתי שבני לם צריך לאמן את הבוגרים(ואף אמרתי לו את זה בכל הזדמנות שזה עלה),הפעם אני חושב שהוא היחיד שיכול(במצב הנתון),להוציא מהסגל הכי גדול בליגה הרבה הרבה הרבה יותר מאשר הצוות המקצועי הנוכחי לא מוציא.
את חדר ההלבשה הם איבדו מזמן(ממש לא אתמול),את היכולת לנהל משחק(במידה והיה להם),לא ראינו בחודשים האחרונים ומכיוון שאין כסף לממן "סוויטות" לפרימדונות לפני משחק ובטח ובטח להחלפת הצוות המקצועי,בני לם הוא האופציה הנכונה/הרעבה/המקצועית שאולי(אולי אולי),תחזיר לנו מעט אור לחיים.

אני הייתי מנסה/מבקש מרוני לוי למרות שלדעתי הוא ממתין ליעקב שחר..לא מכיר את יכולותיו של בני בתור מאמן בוגרים אבל מה שבטוח הספקתי להבין שמזרחי איבד את זה לגמרי...חייבים שינוי מישהו שיסביר להם שוב מי ומה זה מכבי נתניה...חוץ מהילדים אני לא חושב שאף שחקן במידה ולא קיבל משכורת בזמן יכנס למעגל העוני..אז מספיק לבלבל את המח ולהתחיל לשחק כדורגל ואת זה כבר בטוח לא נזכה לראות עם מזרחי...
30-Nov-2014, 8:39
הודעה: #16
יוסי מזרחי זה הזמן
רוני לוי חוץ משלוש עונות בחיפה שגם אז היו לו את השחקנים הכי טובים בליגה לא הצליח בשום מקום לט בפת לא בביתר וגם לא בחול אם נתניה הולכת למחירת חיסול עדיף מאמן שיש לו יכולת לדרבן את הצעירים ולהגיע לראש שלהם בני לם זה אחד כזה אם לא תהיה מכירת חיסול עדיף לדעתי מוטי איוניר

Sent from my iPhone using Tapatalk
30-Nov-2014, 9:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Nov-2014 על ידי 9:40 עידן444.)
הודעה: #17
ומוטי איווניר כן הצליח איפשהו מאז בית״ר ב״ש?
חברים, הודות לבעל בית במשבר\חסר אחריות\חסר כבוד, שלקח ספינה שוקעת כלכלית, נתן לה מצופים לפני שנה, והביא אותה למצב שהיא טובעת ומחזיקה על שארית החמצן ועוד רגע נחנקת, הבעיה שלנו קשה ממאמן. כמו נגד רעננה גם אתמול אני מצדיע לשחקנים. לא היתה לי אתמול שום הפתעה. בכל משחק, למעט המחזור הראשון, כשיוסי מזרחי פתח ב 4-4-1-1 עם התעקשות על לשחק עם שחקני כנף שכבר דשנו בכך שאין לנו(מסכים עם לחמן שלשים את בן שושן באגף זה להוציא ממנו את כל העוקץ ולהתעלל בו) כאלה, בטח לא מספיק טובים קיבלנו 2-4 שערים. גם ידענו שהסטטיסטיקה ההתקפית שלנו מטיבה עימנו ואין סיכוי שהיא כל משחק תכבוש 2-3 ובשני המשחקים האחרונים זה התיישר. הקבוצה הזו כפי שנבנתה יכולה להקשות על היריבה(בטח ב״ש בחוץ) רק בדרך אחת- ראינו את הדרך הזו בטדי, ומול סכנין ורעננה. ואם מר מזרחי רוצה כן לשחק התקפי, הגיע הזמן שהוא יפסיק להמר על הסוסים הלא נכונים. הגיע הזמן לנסות לשלב צמד בלמים אחר. צמד הבלמים הזה מאוד רך. גביש שחקן אגרסיבי, וגם אבו עביד שחקן שלא מוותר על שום כדור ונעשה לו עוול כמגן ימני שם צריך לשחק עומרי קנדה בטח כשרוצים לשחק כדורגל! הגיע הזמן לפוצץ את הבלון הנפוח שנקרא לארי קאיודה ולהתחיל לשלב את אור ברוך יחד איתו ואפילו במקומו שלא איכזב ששיחק והולך להיות החל מינואר החלוץ הבכיר שלנו. התלות בלארי לא עושה טוב לא לו ולא לקבוצה- וצריך ואפשר לנטרל את התלות הזו! לא פוסל שירד לספסל להרגע קצת. נראה לי שיש יותר מידי על הכתפיים של הילד הזה והוא עוד רגע מתפרק. הגיע הזמן שגם ירין חסן יתחיל לקבל יותר קרדיט מעומר צלישר(מישהו יודע מה עם עומר פרץ???) כי הוא לפחות תורם הגנתית. צלישר סתם מטייל באמצע מוסר פס ימינה ופס שמאלה- לא להאמין שהוא דחק החוצה בולדוג כמו בן בינימין... כמו קאיודה גם הגיע הזמן ליישר את הבאנקר שמעון הרוש שתוך 3 ימים מעורב פעמיים בתקרית אלימה. ויקי הוכיח עצמו וצריך לקבל יותר קרדיט, בטח כשהרוש לא מאופס. אם מזרחי רוצה לאבד את הקבוצה סופית שימשיך לתת להרוש את הבמה. מעניין מה זה ישדר לשחקנים...
אם מכבי נתניה נופלת השנה זה באשמת אלי שגב, אך באחריות הבקרה התקציבית שהמקרה שלנו מוכיח שאת כל הבקרה הזו אפשר לעטוף ולזרוק לים. לא יתכן שגם לאחר מימוש ערבויות לקבוצה יהיה בור שמצריך מכירה ושחרור שחקנים. שלא נדבר על מה יקרה אם יש בעיה עם הערבויות. לא יודע מה איתכם, לי משהו מריח לא טוב וגם יש לי תחושה שלא סתם אלי שגב שהה בלונדון לפני שהמריא לאפריקה...
30-Nov-2014, 9:36
הודעה: #18
יוסי מזרחי זה הזמן
אתה טוען שהוא משך את הערבויות ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Nov-2014, 9:58
הודעה: #19
אני לא טוען כלום. ויכול להיות שאין לו שום אפשרות כזו. אבל אפילו שמדובר בבנק בריטי רציני, הייתי שקט יותר אם היה מדובר בבנקים בארץ.
אתמול נפל לי האסימון שבראיון עם הבן שלו הכתב ניסה לחטט מה אלי שגב עושה בלונדון והבן שלו ענה על זה שהוא יושב עם עורכי דין על עסקה גדולה. לכו תדעו מה הוביל את המראיין לחטט בזה.
בנוסף לזה גם אתה שמת לב שעובר עוד שבוע ועוד שבוע והכסף לא כאן.

אתמול נדלקה לי עוד נורה אדומה. אייל לחמן אמר שהבעיות בנתניה הרבה יותר קשות ממה שאנשים חושבים. אם היה אומר את זה מוטי איווניר או ניר לוין לא הייתי מתרגש. דווקא בגלל שזה לחמן שמכיר אדם או שניים באפריקה, לא הייתי מזלזל בזה.
30-Nov-2014, 10:11
הודעה: #20
(30-Nov-2014 9:29)עידן444 כתב:  ומוטי איווניר כן הצליח איפשהו מאז בית״ר ב״ש?
חברים, הודות לבעל בית במשבר\חסר אחריות\חסר כבוד, שלקח ספינה שוקעת כלכלית, נתן לה מצופים לפני שנה, והביא אותה למצב שהיא טובעת ומחזיקה על שארית החמצן ועוד רגע נחנקת, הבעיה שלנו קשה ממאמן. כמו נגד רעננה גם אתמול אני מצדיע לשחקנים. לא היתה לי אתמול שום הפתעה. בכל משחק, למעט המחזור הראשון, כשיוסי מזרחי פתח ב 4-4-1-1 עם התעקשות על לשחק עם שחקני כנף שכבר דשנו בכך שאין לנו(מסכים עם לחמן שלשים את בן שושן באגף זה להוציא ממנו את כל העוקץ ולהתעלל בו) כאלה, בטח לא מספיק טובים קיבלנו 2-4 שערים. גם ידענו שהסטטיסטיקה ההתקפית שלנו מטיבה עימנו ואין סיכוי שהיא כל משחק תכבוש 2-3 ובשני המשחקים האחרונים זה התיישר. הקבוצה הזו כפי שנבנתה יכולה להקשות על היריבה(בטח ב״ש בחוץ) רק בדרך אחת- ראינו את הדרך הזו בטדי, ומול סכנין ורעננה. ואם מר מזרחי רוצה כן לשחק התקפי, הגיע הזמן שהוא יפסיק להמר על הסוסים הלא נכונים. הגיע הזמן לנסות לשלב צמד בלמים אחר. צמד הבלמים הזה מאוד רך. גביש שחקן אגרסיבי, וגם אבו עביד שחקן שלא מוותר על שום כדור ונעשה לו עוול כמגן ימני שם צריך לשחק עומרי קנדה בטח כשרוצים לשחק כדורגל! הגיע הזמן לפוצץ את הבלון הנפוח שנקרא לארי קאיודה ולהתחיל לשלב את אור ברוך יחד איתו ואפילו במקומו שלא איכזב ששיחק והולך להיות החל מינואר החלוץ הבכיר שלנו. התלות בלארי לא עושה טוב לא לו ולא לקבוצה- וצריך ואפשר לנטרל את התלות הזו! לא פוסל שירד לספסל להרגע קצת. נראה לי שיש יותר מידי על הכתפיים של הילד הזה והוא עוד רגע מתפרק. הגיע הזמן שגם ירין חסן יתחיל לקבל יותר קרדיט מעומר צלישר(מישהו יודע מה עם עומר פרץ???) כי הוא לפחות תורם הגנתית. צלישר סתם מטייל באמצע מוסר פס ימינה ופס שמאלה- לא להאמין שהוא דחק החוצה בולדוג כמו בן בינימין... כמו קאיודה גם הגיע הזמן ליישר את הבאנקר שמעון הרוש שתוך 3 ימים מעורב פעמיים בתקרית אלימה. ויקי הוכיח עצמו וצריך לקבל יותר קרדיט, בטח כשהרוש לא מאופס. אם מזרחי רוצה לאבד את הקבוצה סופית שימשיך לתת להרוש את הבמה. מעניין מה זה ישדר לשחקנים...
אם מכבי נתניה נופלת השנה זה באשמת אלי שגב, אך באחריות הבקרה התקציבית שהמקרה שלנו מוכיח שאת כל הבקרה הזו אפשר לעטוף ולזרוק לים. לא יתכן שגם לאחר מימוש ערבויות לקבוצה יהיה בור שמצריך מכירה ושחרור שחקנים. שלא נדבר על מה יקרה אם יש בעיה עם הערבויות. לא יודע מה איתכם, לי משהו מריח לא טוב וגם יש לי תחושה שלא סתם אלי שגב שהה בלונדון לפני שהמריא לאפריקה...

אני בכלל מעביר את סרגי לקישור יחד עם פירס וגרשומוב ...כחלון מימין ואבו עבייד וגביש בלמים...חייבים לשנות ומהר...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים