שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מקווה שישי לי בעיה בהבנת הניקרא והשמיעה
30-Nov-2014, 14:46
הודעה: #21
RE: מקווה שישי לי בעיה בהבנת הניקרא והשמיעה
(30-Nov-2014 14:27)אייל ס כתב:  
(30-Nov-2014 14:10)nitzan כתב:  הפגיעה מראש הפירמידה כנראה אינה ברת תיקון כרגע.
זה לצערי הרב המצב.
אנחנו מפרפרים...כנראה שלא יהיה מנוס מפירוק והתחלה מחדש...

העיקר שאבי נמני כבר מחפש להרוש קבוצה באירופה....
במצב שלנו, כנראה באמת לא משנה מי יעמוד בשער ומי יהיו חבורת הסטטיסטים שירכיבו את חוליית ההגנה.

פרוק=ליגה ג'.

אז כנראה שזה מה שצריך שיקרה. אי אפשר להחזיק קבוצת כדורגל שאף אחד לא רוצה בקיומה מלבד כמה אלפי אוהדים. מי שיש לו - לא רוצה לתת, לא מעונין , לא יכול או מחכה לראות כמה אפשר לסחוט את הלימון. מי שרוצה בקיום הקבוצה לא יכול להחזיק בה. אז לא צריך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Nov-2014, 14:53
הודעה: #22
למה שיחזיק עם אוהדי מקלדת כמוך טל.מ ?
על כל צעד זעקתם איזה הזוי , איזה טירון , איזה ואיזה ..... נו איפה יוסי מאור שרואה את הקבוצה מפסידה על פי השחקנים בגלל עיכוב משכורות מה הבעיה שלו להזרים קצת למועדון ולקבל מאוחר יותר חזרה מהבקרה ?

ליכלכתם ליכלכתם ועכשיו אתה אומר אין ברירה מלפרק ? איזה אוהד מייחל שהקבוצה שלו תרד מליגת העל לפירוק ? אפילו שיישב סוחר סמים יו"ר הקבוצה עדיף על פירוק טמבל
30-Nov-2014, 15:01
הודעה: #23
טל,בבקשה על תענה לאפי,הוא לא ראוי לתגובתך ,אגב..זה נכון לכל המגיבים לעיתונאי בעל ה1000 פרצופים.
30-Nov-2014, 15:01
הודעה: #24
גם אם כל מה שטענת אכן נכון וזה בכלל לא נכון
אוהד אמיתי שמתיימר להחזיר את תקופת שמואל פרלמן ז"ל לא מביא על ידי ליכלוך אינסופי לירידת הקבוצה לפירוק וליגה ג

אתה מדבר בלי הפסקה כנגד יוסי מזרחי בשביל לפגוע באלי שגב אבל אלי שגב שם יותר כסף ממך בקבוצה לפחות מינימום תן לו את רבע מהכבוד שפה עבדים נרצעים מחלקים לך השכם והערב

רק ענה לעצמך מי הביא למכבי נתניה את יוסי מזרחי ממס אשדוד ? לא קובי בלדב ? מה קובי בלדב פתאום לא יודע מי ומה הכי טוב למכבי נתניה ? אייל סגל כאוהד כנס למשחקים תהנה אפילו תקלל אם נפשך חשקה בכך אבל תפסיק לבחוש ולעורר ריב ומדון אתה גורם לקבוצה לרדת לפי פחת
30-Nov-2014, 15:04
הודעה: #25
אוהד מקלדת כמוני קונה מנויים וכרטיסים כל שנה. אוהד אמיתי כמוך מנהל אתר אינטרנט שבו במשך שנים קיללת את בלדב את לב ואלוהים יודע מי עוד ובחיים שלך לא קנית כרטיס, ואתה נהנה ללבות את האש אולי החבר שלך הסוחר סוסים יזרוק לכיוונך איזה עצם. אתה אפס מספיק כדי לא להבין שגם אותך יזרקו לפח מהר מאוד, שניה אחרי שיגמרו להשתמש בך.

אני לא מייחל לקבוצה להתפרק. זה קורה בלעדי. אמרתי - מי שיכול לתת לא רוצה. ומי שרוצה לא יכול. אז שכל אלה שגורמים/גרמו להרס מכבי נתניה יחיו עם תוצאות מעשיהם. אני לא יכול לשנות את זה.

30-Nov-2014, 15:15
הודעה: #26
אייל סגל איזה מסכן אתה שלא יכול להתמודד עם המראה שאני מציב לפניך אני מבין שקצרה מבינתך להשיב כראוי כי אתה טוב רק בליבוי אש ומדורות אז עכשיו נתפסה האש ולא מספיק לך אתה רוצה להביא דלק לשפוך ולהפוך למדורה שתכלה הכל ומי יחזיק לאחר מכן מחלקת נוער אתה ?

טל .מ אפילו אייל סגל נדהם מתשובתך ואומר לך פירוק משמע ירידת הקבוצה לליגה ג תגיד לי אתה מבין מה זה ירידה בכלל לליגה ג ? אתה כותב דברים בנון שרלנטיות כאילו זה טיול בפארק , ירידה לליגת המשנה גורמת נזק נפשי לכל אוהד מה לדעתך יגרום פירוק ?

למה לא לבוא בצורה חיובית וכבר עכשיו עד סיום העונה לבקש מראש העיר שבמשך 6 חודשים 180 יום תקדיש לפחות יום בשבוע נסיעה לחו"ל בחודש על מנת למצוא לנו בעל בית חדש אם אמצעים בלתי נדלים ? למה לבוא עם גישה שלילית ? איפה הראש הקראטיבי שלך מההי טק ???
30-Nov-2014, 15:22
הודעה: #27
מקווה שישי לי בעיה בהבנת הניקרא והשמיעה
אני מפנה אותך למה שרשמתי קודם. מי שרוצה לא יכול ומי שיכול לא רוצה . תבין לבד.

30-Nov-2014, 15:32
הודעה: #28
אין פתרון אחד לענין ראש העיר התחייבה לבירת הספורט בנתיים אין בכלל ספורט ואם לא מכבי נתניה אין כלום בעיר שמזכיר ספורט
היא השקיעה 250 מליון שקל מכספי הציבור ומשכנא את דור ההמשך של העיר על האיצטדיון החדש , כמו שראש עיריית ירושלים ברקת דואג לקבוצה שלו ואחרי גאידמק הביא את טביב היא גם מחוייבת ואין ברירה שכל ראשי הקבוצה קרי שפיגלר בלדב יפנו אליה בבקשה דחופה
פשוט אין ברירה ואל תדברו יותר על פירוק
30-Nov-2014, 15:52
הודעה: #29
(30-Nov-2014 15:32)זאב רווח כתב:  אין פתרון אחד לענין ראש העיר התחייבה לבירת הספורט בנתיים אין בכלל ספורט ואם לא מכבי נתניה אין כלום בעיר שמזכיר ספורט
היא השקיעה 250 מליון שקל מכספי הציבור ומשכנא את דור ההמשך של העיר על האיצטדיון החדש , כמו שראש עיריית ירושלים ברקת דואג לקבוצה שלו ואחרי גאידמק הביא את טביב היא גם מחוייבת ואין ברירה שכל ראשי הקבוצה קרי שפיגלר בלדב יפנו אליה בבקשה דחופה

מכבי נתניה לא מעניינת את פייברג.
30-Nov-2014, 16:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Nov-2014 על ידי 16:12 nitzan.)
הודעה: #30
(30-Nov-2014 15:32)זאב רווח כתב:  אין פתרון אחד לענין ראש העיר התחייבה לבירת הספורט בנתיים אין בכלל ספורט ואם לא מכבי נתניה אין כלום בעיר שמזכיר ספורט

להבנתי דווקא פנו, היא טוענת שחוקית לא תוכל לסייע כספית לפני ינואר...
להגיד שזו תשובה של מי שאכפת לו? נו...

אגב עוד הערה לגבי ההכפשות, רווח, נחום, זאב, אפי, איך שתבחר, באמת לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי, אך אם הקבוצה חשובה לך, מציע להתרכז בניסיון להצילה
ע"י מחשבה על גיוס כספים ולא על ידי השמצות, זה פשוט מיותר.
The following 1 user Likes nitzan's post:
אלון (3030-1111-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים