שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אף שחקן לא עוזב בינואר!! מצילים את המועדון
27-Nov-2014, 16:47
הודעה: #41
RE: אף שחקן לא עוזב בינואר!! מצילים את המועדון
(27-Nov-2014 16:28)אלון כתב:  
(27-Nov-2014 14:58)אייל ס כתב:  במצב שלנו היום עם או בלי מכירת החיסול,בני לם יעשה את העבודה טוב מאחרים.

אייל, אתה (כנראה )משוחד ( לא במובן הפלילי של המילה )....

לו היית מכיר את דעותי לאורך הזמן,היית יודע שאני מעולם לא חשבתי שבני מתאים לבוגרים,מ1001 סיבות ולאוו דווקא מקצועיות ולמרות,היום כשצריך מוטיווטור וטקטיקן,אחד שיודע להעמיד שחקנים/לעבוד קשה/להלהיב ובעיקר לקחת את מה שיש ולהשביח אותו בסדרי גודל,בני לם מתאים יותר מכל אחד אחר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Nov-2014, 17:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Nov-2014 על ידי 17:36 אלון.)
הודעה: #42
(27-Nov-2014 16:47)אייל ס כתב:  
(27-Nov-2014 16:28)אלון כתב:  
(27-Nov-2014 14:58)אייל ס כתב:  במצב שלנו היום עם או בלי מכירת החיסול,בני לם יעשה את העבודה טוב מאחרים.

אייל, אתה (כנראה )משוחד ( לא במובן הפלילי של המילה )....

לו היית מכיר את דעותי לאורך הזמן,היית יודע שאני מעולם לא חשבתי שבני מתאים לבוגרים,מ1001 סיבות ולאוו דווקא מקצועיות ולמרות,היום כשצריך מוטיווטור וטקטיקן,אחד שיודע להעמיד שחקנים/לעבוד קשה/להלהיב ובעיקר לקחת את מה שיש ולהשביח אותו בסדרי גודל,בני לם מתאים יותר מכל אחד אחר.

כל זה אולי מתאים לגילאי נוער , בבוגרים הסיפור , לדעתי, שונה. אני לא חושב שהייתי רוצה לראות את בני לם מאמן הבוגרים שלנו, בטח לא בתקופה הזו. יחד עם זאת גם רוני לוי התחיל בנוער של מכבי חיפה...
27-Nov-2014, 17:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Nov-2014 על ידי 17:39 עידן444.)
הודעה: #43
בני לם אמר שהחלום שלו זה להיות כמו שהיה שמוליק פרלמן ז"ל. מאמן שעבד הרבה במחלקת הנוער של המועדון, גידל שחקנים, ולבסוף אימן בוגרים וזכה באליפות עם השחקנים שהוא גידל.
אהבתי!
27-Nov-2014, 18:17
הודעה: #44
בני לם לא אימן אותנו אחרי הירידה של 95 וכמעט הוריד אותנו ליגה א?
27-Nov-2014, 19:12
הודעה: #45
בני לם הוא לא הנושא של הפוסט והחלפת המאמן לא על הפרק.
אך אחרי החוויה המקצועית שאנחנו עוברים,חוסר פגיעה ובזבוז כסף חסר תקדים בחיזוק הישראלי והזר,"ההשקעה" באימונים,"המנהיגות",ניהול המשחק,אני מפלל לאיש כמו בני שיש לו כדורגל יכולת ניהול משחק ואימון בסדרי גודל יותר טובים מהקיים והוא שלנו והוא מתחת ליד ולצורך העיניין הוא פנוי.
27-Nov-2014, 20:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Nov-2014 על ידי 20:51 ORENARIEL.)
הודעה: #46
האם ייתכן מצב כזה שבעלים של קבוצה יבטיחו להשקיע לדוגמא 5 מיליון מכספם ואז פתאום מחליטים שאין להם כסף או שנמאס להם ומוכרים את כל השחקנים ב-7 מיליון ובעצם מרוויחים את מה שלא השקיעו בכלל מכיסם?

אם הכסף שמגיע ממכירת שחקנים הולך לקבוצה אז למה שלא ששגב יודיע שהוא עוזב והמנהלים יחליטו מה לעשות כבר אם החובות או האם למכור שחקנים העונה או עונה הבאה ועד כמה זה יפגע בקבוצה מבחינה מקצועית ?
רק שיילך ואנחנו כבר נסתדר עם החובות .. אנחנו נחליט בעצמנו מה לעשות ואת מי למכור או לא למכור , שלא ישאיר שולחן ריק מחובות רק שיילך כבר ולא ימכור לנו שחקנים , וכמו שזאב אמר אם זה רק 400 אלף אנחנו כבר נדאג להשיג את הכסף מהלוואה או תרומה או משהו בסגנון והעיקר שקיודה יישאר ולא נרד ליגה
מה הקשר בין זה שאין לו כסף או שלא בא לו פתאום להשקיע לזה שהוא צריך למכור שחקנים
האם אין לאף אחד זכות להטיל וטו על מכירת שחקנים? אולי שותפים? מאמן? ארגון אוהדים? ראש עיר? אין איזה משהו שיכול להגן על הקבוצות ממכירת חיסול של שחקנים?
איך זה שאין אף פוצה פה ומצפצף?
27-Nov-2014, 21:06
הודעה: #47
נחלק את התשובה לשניים
1.בעלי קבוצה יכול למכור את כל השחקנים כולל מחלקת הנוער עד אחרון שחקני בית הספר לכדורגל,כל הכסף נכנס לקופת המועדון.
2.בעלי קבוצה יכול להלוות כסף לקבוצה כהלוואת בעלים וזכאי למשוך את הכסף רק באישור הבקרה ורק אחרי הצגת מאזן מאוזן בסוף עונה(מוגש ב1/7)ובווידוי שלא קימיים מחויבויות לטווח ארוך ללא כיסוי אחרי משיכת הכסף העודף.
27-Nov-2014, 21:22
הודעה: #48
ולגבי קאיודה יש הצעה של 1.7 מ יורו מסנטאנדר . שכח ממנו ותפסיקו לדבר במונחים של 400 אלף יורו. אני מסכים שבלעדיו כנראה נרד ליגה אבל הוא לא ישאר פה ולא רק הוא.
לצערי הרב מכבי נתניה לא מעניינת את אף אחד, חוץ מאוהדיה. אני לא רואה מישהו ששם כסף. גם כל הדיבורים על יוסי מאור נשמעים לי יותר כמו כששגב ילך תדברו איתי ואז אולי נראה. זה שבינתיים הכל יתפרק לא ממש מעניין .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Nov-2014, 21:47
הודעה: #49
(27-Nov-2014 21:22)טל.מ כתב:  ולגבי קאיודה יש הצעה של 1.7 מ יורו מסנטאנדר . שכח ממנו ותפסיקו לדבר במונחים של 400 אלף יורו. אני מסכים שבלעדיו כנראה נרד ליגה אבל הוא לא ישאר פה ולא רק הוא.
לצערי הרב מכבי נתניה לא מעניינת את אף אחד, חוץ מאוהדיה. אני לא רואה מישהו ששם כסף. גם כל הדיבורים על יוסי מאור נשמעים לי יותר כמו כששגב ילך תדברו איתי ואז אולי נראה. זה שבינתיים הכל יתפרק לא ממש מעניין .

יוסי מאור לא יקח על עצמו ובעזרת שותפים את הקבוצה כל עוד יש את ההתחייבויות המגוחכות שאלי שגב התחייב עליהם , אני מאמין שהוא רוצה שאותם שחקנים ששכרם לא תואם את היכולת יעזבו לקבוצות אחרות(כולל המאמן ) ואז הוא יקח על עצמו בתקציב שפוי את הקבוצה
27-Nov-2014, 21:54
הודעה: #50
ובאיזה ליגה זה יקרה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)