שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המפתח להישרדות ״פרעון הערבויות״.
20-Nov-2014, 21:41
הודעה: #1
המפתח להישרדות ״פרעון הערבויות״.
כרגע הפתרון היחידי , האם יצליחו לחלוט את הערבויות?
כבר לפני כמה ימים רשמתי שגם לגבי הערבויות יש לי חשש, עם הבקרה לא תצליח לפרוע את הערבויות אז היא רשלנית , ובמצב כזה הקבוצה תתרסק .
במידה ויצליחו לפרוע את הערבויות , נוכל לשרוד את העונה (גם במקרה הזה קיודה ימכר) ואז אני מאמין שתהיה קבוצת משקיעים לקבוצה, בתקציבים שפויים.
לגבי אלי שגב, קל לכעוס עליו בימים אלה, אבל על כל הטעויות שלו הוא משלם עכשיו ובמזומן , בסך הכל אני מאחל לו בריאות ותודה על כל מה שנתן לקבוצה , אני משוכנע שהוא עובר ימים לא קלים ואסור לנו להפוך אותו לאוייב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes Shaul's post:
eliahu (2121-1111-2014201420142014)
20-Nov-2014, 21:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Nov-2014 על ידי 22:02 amir.)
הודעה: #2
RE: המפתח להישרדות ״פרעון הערבויות״.
בריאות כולנו מאחלים לו אבל מה זה קשור הוא ראש המערכת הוא האשם הבלעדי שאנשים עובדים לא קיבלו משכורות ואחרים לא קיבלו תשלום על שרותים שביצעו למועדון אז אל תהייה סלחן על חשבון אחרים וכרגע מבחינתי הוא מוסיף חטא על פשע בשקרים שהוא מפזר תקרא את זה ותבין.

עופר אורליצקי: "כרגע, מכבי נתניה במצב לא טוב, יש אוברדראפט גדול"
יו"ר הרשות לבקרת תקציבים הגיב לטענות של משפחת שגב על כך שהערבויות חולטו על אף שלא היה צורך בכך: "לא הייתי מבקש את חילוט הערבויות אם היה מדובר רק באיחור של שבוע"

לכתבה
יו"ר הרשות לבקרת תקציבים עופר אורליצקי הדף היום (חמישי) את טענות משפחת שגב. על פי אותן טענות, מיהר אורליצקי לבקש את חילוט הערבויות של אלי שגב במכבי נתניה.

"לא הייתי מבקש את חילוט הערבויות אם היה מדובר רק באיחור של שבוע בתשלום המשכורות", הבהיר אורליצקי. "אם היה מדובר רק במשכורות, הייתי מחכה עד סוף החודש ואז מתחיל בתהליך חילוט הערבויות. הבעיה היא שמעבר למשכורות ישנן הרבה המחאות בחוץ ואסור שנגיע למצב שלהמחאות האלה של מכבי נתניה לא יהיה כיסוי. התפקיד שלי הוא גם לדאוג לכך שחשבון הבנק של מכבי נתניה לא יהיה מוגבל וכרגע אנחנו במצב לא טוב כי האוברדראפט גדול מאוד. אם החשבון יהיה מוגבל, מכבי נתניה לא תוכל לקבל גם הקצבות עתידיות ולכן הזמן הזה הוא קריטי".

אורליצקי הוסיף: "לפני שהתחלתי בהליך החילוט ניסיתי לתפוס את אלי שגב בטלפון, אבל הוא לא היה זמין. רציתי לעדכן אותו בכך, אבל הוא לא ענה. אני בקשר עם רועי דניאל וקובי בלדב ממכבי נתניה וגם הם הבהירו לי שהמצב לא פשוט ושיש הרבה התחייבויות. בכל הקשור לחילוט הערבויות, אני תמיד יכול לעצור את זה אם אלי שגב יגיע בשבוע הבא ויעביר את הכסף בצורה שוטפת"
אם החשבון יהיה מוגבל, מכבי נתניה לא תוכל לקבל גם הקצבות עתידיות ולכן הזמן הזה הוא קריטי"

השורה התחתונה היא הבעיה הגדולה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
20-Nov-2014, 22:05
הודעה: #3
ברור כשמש שאם לא היתה בעיה אמיתית כמו שמתמם בנו של אלי שגב, לא היו הולכים להליך הזה. כפי שאמרתי כבר אתמול, הראיון הזה מביש.
ועדיין יש סיכוי ששגב באמת עובד על עסקה גדולה שתזרים לו כסף שיעזור לו לעמוד בהתחייבויותיו. אני בספק רב. אבל גם אם זה המצב זה לא יהפוך את ההתנהלות של שגב לתקינה, ואת כל מי שמסביב לאידיוט או מעליל עלילות...
הבן שלו יכול לתת עוד 100 ראיונות- זה לא ישנה את העובדה שנכון לכרגע זה פשוט נראה רע!
20-Nov-2014, 22:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Nov-2014 על ידי 22:21 Shaul.)
הודעה: #4
נכון שהוא ראש המערכת, אבל הבנאדם במצוקה ולא יכול לשלם, וכנראה קשה לו להודות בזה , אז מה זה יעזור אם תכפישו אותו?
כמה מיליונים הוא שם על הקבוצה בשנה וחצי שהוא פה, זה כלום!!!
20-Nov-2014, 22:31
הודעה: #5
שאלה,אם אלי שגב רוצה ,הוא יכול למשוך את הערבויות שהוא הפקיד? או בכלל כל בעל קבוצה יכול למשוך ערבויות שהוא הפקיד? חשבתי על התסריט הגרוע הזה.
כי אם יש ערבויות על כל השחקנים ,אז על מה כל הרעש בעצם? נסיים את העונה ובסוף העונה נתחיל הכל מחדש עם אנשים אחרים עם תקציב חדש.
20-Nov-2014, 22:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Nov-2014 על ידי 22:38 עידן444.)
הודעה: #6
יש לי חיבה גדולה לאיש, אבל אי אפשר לברוח מזה שהאיש שאכן מגיעה לו המון הערכה כבוד ותודה על כך שהבריא את המועדון, בחלוף שנה הביא את המועדון למצב לא פחות גרוע ממה שהוא היה לפני שהוא הגיע, וזה קרה ללא בעלים!
ומה אתה מצפה מהתקשורת? שלא תבקר? חולטים ערבויות כי כבר בנובמבר אין כסף לשלם משכורות!!! אתה מבין עד כמה ההתנהלות כאן היתה רשלנית? לא להאמין שרק לפני כמה שבועות עוד היו עסוקים כאן בלהחתים שחקנים... ועזבו אותי מהסיפורים על "מימונים חיצוניים"...
משהו כאן רקוב!!! הניהול בחודשים האחרונים חסר כל היגיון.
עד היום טענו אפי ישראל וחבריו כי "אלי שגב טעה, אבל לפחות אלי שגב משלם על הטעויות שלו בעצמו"... אז זהו שלא... לפחות כפי שזה נראה כרגע, ועל זה האיש סופג ביקורת, ובזה מתעסקת התקשורת בנושא מכבי נתניה שהיא מהקבוצות התקשורתיות שיש בארץ. במה אתה רוצה שהיא תתעסק? באם יוסי מזרחי יעלה בשבת עם אבו עביד או עם עומרי קנדה בצד ימין בהגנה? במה אתה רוצה שהאוהדים שבאמת מודאגים יתעסקו? זה מצב מתסכל! ואם עד אתמול הרגשתי שבאמת עושים עוול לאיש, שבא עם כוונות טובות ודברים התחרבשו לו, אז בא הבן שלו ונתן את הראיון המטומטם הזה, שרק הוציא את אבא שלו עוד יותר רע!
20-Nov-2014, 22:54
הודעה: #7
לא מבין אותך עידן מה לא אמת במה שאמר הבן של אלי שגב ?
נגיד שלדברי אורליצקי נתניה נכנסת בבנק לחשבון מוגבל ואחרי שבוע אלי שגב שופך בחשבון מליונים גם אז הבנק ימשיך להשאיר מוגבל ?

תפסיקו לחפור יהיה יותר טוב לכולנו , אלי שגב יעמוד במילה שלו אבל ראבק תנו את הזמן כסף לא גודל על עצים זה לוקח זמן
20-Nov-2014, 23:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Nov-2014 על ידי 23:11 עידן444.)
הודעה: #8
(20-Nov-2014 22:54)זאב רווח כתב:  לא מבין אותך עידן מה לא אמת במה שאמר הבן של אלי שגב ?
נגיד שלדברי אורליצקי נתניה נכנסת בבנק לחשבון מוגבל ואחרי שבוע אלי שגב שופך בחשבון מליונים גם אז הבנק ימשיך להשאיר מוגבל ?

תפסיקו לחפור יהיה יותר טוב לכולנו , אלי שגב יעמוד במילה שלו אבל ראבק תנו את הזמן כסף לא גודל על עצים זה לוקח זמן
אני אסביר לך-
אין דבר יותר מעצבן שאנשים מנסים לשדר עסקים כרגיל, להתמם, ולשחק אותה שהכל בסדר, כשמנגד העובדים שלהם לא מקבלים שכר, צ'קים שהם אחראים עליהם מסתובבים בחוץ ללא כיסוי, קופת המועדון בגרעון מטורף, אין עם מי לדבר כי האיש נעלם(ותאמין לי שאף אחד לא היה מציק לו ומחפש אותו כל היום אם הכל היה בסדר), רועי דניאל וקובי בלדב עובדים מסביב לשעון כדי איכשהו להחזיק את המועדון.
איך הבן שלו יכול להתראיין ולספר שהכל בסדר??? איך???

יודע מה? אני מקווה בשביל אלי שגב שהדברים שהבן שלו אמר הם אמת- אבל באותה נשימה אני יכול להגיד לך שאם הם אמת והכל בסדר- כל מה שחשבתי על האיש נמחק כהרף עין. כנראה שאנחנו לא באמת יודעים מי הוא אלי שגב, וכנראה שמכבי נתניה באמת מעניינת לו אתה יודע את מה.

ושוב,
גם אם הוא עובד על איזו עסקה שתכניס לו המון כסף והוא יבוא שבוע הבא עם ארגזים- לא אחזור בי בשום דבר מהדברים שכתבתי. אסור שאיש כזה ימשיך לנהל את מכבי נתניה כי בהתנהלות מהסוג הזה, אנחנו באמת חיים על זמן שאול. לפחות בלעדיו אתה יודע שאתה עני ומתנהל בהתאם. איתו אתה חושב שאתה עשיר כשבעצם אתה לא- זה מצב הרבה יותר מסוכן!
20-Nov-2014, 23:52
הודעה: #9
העונה הזאת תהיה קשה מאוד לכן התקציב הגדול הזה עם שחקנים עם ניסיון

עונה הבאה יהיה אפשר להעלות יותר צעירים בתקציב נמוך יותר
21-Nov-2014, 0:11
הודעה: #10
(20-Nov-2014 23:52)זאב רווח כתב:  העונה הזאת תהיה קשה מאוד לכן התקציב הגדול הזה עם שחקנים עם ניסיון

עונה הבאה יהיה אפשר להעלות יותר צעירים בתקציב נמוך יותר

מה יהיה קל יותר בעונה הבאה?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים