שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הצעה :
14-Nov-2014, 13:53
הודעה: #11
RE: הצעה :
(14-Nov-2014 12:03)אייל ס כתב:  במשחק הירידה היה פחות קהל מאשר במשחק נגד הפועל ת"א,משתי סיבות
הראשונה,ההפרדה במשחק נגד הפועל ב"ש גזלה מראש הרבה מקום
השניה,לא נמכרו כל הכרטיסים.
היתה גם סיבה שלישית ואותה שומר לעצמי עד שתחול התיישנות על "הריסק" שלקח אותו בחור שהיה אחראי על הכרטיסים במשחק הפתיחה.

במשחק פתיחת האצטדיון מול הפועל ת"א חולקו מאות כרטיסים והזמנות לעובדי עיריית נתניה ובני משפחותיהם ועוד לכל מיני אנשים וגופים שהיו מעורבים בהקמת האיצטדיון.
הכמות שהגיעה לאותו משחק לא מייצגת שום דבר באותה המידה שהכמות שהגיעה לגמר גביע המדינה לא משקפת כלום.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Nov-2014, 14:01
הודעה: #12
הצעה :
(14-Nov-2014 13:53)פיליפצוק כתב:  
(14-Nov-2014 12:03)אייל ס כתב:  במשחק הירידה היה פחות קהל מאשר במשחק נגד הפועל ת"א,משתי סיבות
הראשונה,ההפרדה במשחק נגד הפועל ב"ש גזלה מראש הרבה מקום
השניה,לא נמכרו כל הכרטיסים.
היתה גם סיבה שלישית ואותה שומר לעצמי עד שתחול התיישנות על "הריסק" שלקח אותו בחור שהיה אחראי על הכרטיסים במשחק הפתיחה.

במשחק פתיחת האצטדיון מול הפועל ת"א חולקו מאות כרטיסים והזמנות לעובדי עיריית נתניה ובני משפחותיהם ועוד לכל מיני אנשים וגופים שהיו מעורבים בהקמת האיצטדיון.
הכמות שהגיעה לאותו משחק לא מייצגת שום דבר באותה המידה שהכמות שהגיעה לגמר גביע המדינה לא משקפת כלום.

משקף ועוד איך משקף. קבוצה שיורדת ליגה 3 פעמים ליגה ב20 שנה ולא לוקחת תואר במשך 30 שנה ועדיין מצליחה לגרום ל 25,000 איש להגיע בשביל לראות אותה, ולא משנה הסיבה, זה אומר הרבה מאוד. לא רואה אף קבוצה(כולל הקבוצות ״הגדולות״) שיצליחו לשמר את הקהל וההתעניינות בקבוצה כמו שהקבוצה שלנו עושה. לכן קשה לי וכואב על כך שכל פעם מגיע לכאן הזוי אחר ומלכלך על הנכס היחידי והיקר של הקבוצה, וזה הקהל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
חזום חזום (1414-1111-2014201420142014)
14-Nov-2014, 14:42
הודעה: #13
אלון, יש לקבוצה הזו פוטנציאל עצום, בטח ביחס לקבוצה שמעל 30 שנה לא הביאה שום הישג! אני כל פעם מופתע מחדש. בכל מסגרת שאני מגיע אליה מחוץ לנתניה מכבי נתניה היא הקבוצה האהודה ביותר אחרי מכבי ת״א! בצבא, במקום עבודה בהרצליה פיתוח ובעצם בכל מקום אוהדי מכבי נתניה הם הכי דומיננטיים!
בקבוצה שיש לנו שמשחקים כדורגל פעם בשבוע ברמה״ש הרוב אוהדים של נתניה- מתוכם רק שניים נתנייתים. השאר או מהמושבים באיזור השרון, או נתנייתים לשעבר, ואפילו כאלה שאין להם שום זיקה לעיר נתניה. דווקא שני נתנייתים נוספים לא אוהדים של נתניה. אחד אוהד בית״ר והשני אח של זאב חיימוביץ׳, נתנייתי מכף רגל ועד ראש מקרית נורדאו, אבל אוהד באופן עיקבי את הקבוצה שזאביק משחק בה.
לדעתי בלי שום ספק מכבי נתניה קבוצה עם פוטנציאל האוהדים הרביעי בגודלו בארץ וזה עוד בלי לקחת שום תואר 30 שנה! רק צריך לבוא מישהו ולממש את הפוטנציאל הזה. דווקא בנושא הזה אלי שגב עשה משהו נכון. לדעתי לא במקרה הוא הצליח למכור פי 2 מנויים מבעבר, כולל בתקופת יאמר.
14-Nov-2014, 15:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Nov-2014 על ידי 15:15 אייל ס.)
הודעה: #14
(14-Nov-2014 13:37)עידן444 כתב:  היה פחות רק בגלל ההפרדה. כל הכרטיסים נימכרו ולא ניפתחו קופות ביום המשחק. אני זוכר את זה בודאות כי חברים מהעבודה שלי רצו ולא היה. גם משפחה של גיסי מב״ש רצו לבוא ואפילו לקנות ליציעים שלנו ולא היה. לא יודע על סמך מה אתה אומר שלא נימכרו כל הכרטיסים.

אתה טועה,אך זה ממש פחות חשוב Smile

משה זה נכון,חולקו לא מעט כרטיסים,מצד שני הכרטיסים עזלו כשבוע לפני והיה ביקוש לאלפי כרטיסים נוספים ושוב זה ארוע חד פעמי שלא משקף דבר.
14-Nov-2014, 16:40
הודעה: #15
בשורה התחתונה האצטדיון היה מלא למעט ההפרדה ויש תמונות שמוכיחות.
14-Nov-2014, 17:25
הודעה: #16
שמתם לב שהמשחק נגד הפועל פ"ת היה בדיוק שנתיים ויומיים אחרי משחק הפתיחה, הזמן עובר מהר שנהנים...

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
14-Nov-2014, 23:33
הודעה: #17
מה זה משנה המשחק נגד ב"ש
משנה עכשיו.
ולא ניתן להביא 8000 צופים (שלנו) בתקופה הקרובה במחיר של 50 ש"ח
אולי רק במשחק על הירידה

מפגר ולא אופטימי.