שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הצעה :
14-Nov-2014, 2:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Nov-2014 על ידי 2:24 רון סאבן1.)
הודעה: #1
הצעה :
תקשיבו יש עוד שבוע וקצת למשחק נגד רעננה אני קורא לארמי ולכל האוהדים שרוצים לעזור לשווק את המשחק כמפגן תמיכה בשגב במזרחי ובהשארת קאיודה המטרה 10000 אוהדים ולרגש את שגב ואולי יגרום לו לשקול שוב את החלטתו וגם אם לא לנסות למשוך רוכש בעזרת מפגן כזה של אוהדים אז בקיצור שכל אחד יביא כמה שיותר אנשים איתו ולארמי לתלות שלטים ופרסומות יש זמן עד המשחק אפשר לעשות את זה לא להרין ידיים גורל הקבוצה מונח כאן!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Nov-2014, 2:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Nov-2014 על ידי 2:25 זיו פלם.)
הודעה: #2
הצעה :
תגיד עוד לא הבנת שלשגב נגמר הכסף והוא מנסה להציל את העור שלו בינואר
14-Nov-2014, 2:28
הודעה: #3
RE: הצעה :
תאמין לי רון רק בשביל אוהדים כמוך מכבי נתניה חייבת לחזור להיות אימפריה
מותק זה לא קשור למפגן תמיכה גם אם היו באים 15 אלף אוהדים ושרים שירי הלל לאלי שגב וליוסי יזרחי זה יכל להמתיק את הקריעה כן למשוך עוד טיפה
אבל בהחלט אין ספק שמכבי נתניה צריכה כסף לניהול השוטף
אל תיקח ללב צהוב אמיץ כבר כמה פעמים עברנו את זה ואנחנו חיים עם זה
14-Nov-2014, 2:39
הודעה: #4
אז להרים ידיים? צריך לעשות משהו אולי תשובה אולי מאור אולי שניהם ביחד אהל המפתח הוא הקהל צריך להראות לכולם למרות הכל שיש לנו כח .
וגם הכנסה של חצי מיליוון מהקהל במשחק כזה יכולה לעזור מאוד
אני מאמין שלשגב יש את האמצעים הוא פשוט לא רוצה להשקיע מממה שהשקיע עד עכשיו אז לפחות לגרום לו לא למכור שחקנים
בכל מקרה חייב לנסות את זה
14-Nov-2014, 2:46
הודעה: #5
בטוח שאם יגיע קהל גדול יצטרכו לשלם אבטחה ושיטור גדול הרבה יותר חחחח קשה להאמין רון שדווקא נגד רעננה יבואו הרבה אוהדים הלוואי בבקשה תעשה תעורר תרעיש עולמות
14-Nov-2014, 2:51
הודעה: #6
אבל לרעננה אין הרבה קהל זה לא כמו מכבי או באר שבע שנצתרך שיטור גם בשבילהם
ואין לי בינתיים את האמצעים להרעיש עולמות״ לכן אני קורא לדיימונדס לעזור זה כנראה אחד הסיכויים היחידים
14-Nov-2014, 8:30
הודעה: #7
כל רעיון מבורך,עובדתית כ8000 כרטיסים לא נמכרים בכל משחק,תכפיל ב50 ש"ח פחות עמלת לאן תגיע לסדר גודל של 350000 פחות עוד כ150 אנשי בטחון עבור פתיחת כל האיצטדיון,נשאר כ250000.
מעשית,מכבי נתניה מכרה את כל האיצטדיון רק במשחק הפתיחה נגד הפועל ת"א וזה היה מהלך ארוך שכלל פרסום,בזזזזז ענקי,התרוממות רוח חסרת תקדים ועוד לא מעט משתנים.
14-Nov-2014, 11:14
הודעה: #8
(14-Nov-2014 8:30)אייל ס כתב:  כל רעיון מבורך,עובדתית כ8000 כרטיסים לא נמכרים בכל משחק,תכפיל ב50 ש"ח פחות עמלת לאן תגיע לסדר גודל של 350000 פחות עוד כ150 אנשי בטחון עבור פתיחת כל האיצטדיון,נשאר כ250000.
מעשית,מכבי נתניה מכרה את כל האיצטדיון רק במשחק הפתיחה נגד הפועל ת"א וזה היה מהלך ארוך שכלל פרסום,בזזזזז ענקי,התרוממות רוח חסרת תקדים ועוד לא מעט משתנים.
שכחת את משחק הירידה נגד הפועל ב"ש. להבדיל ממשחק הפתיחה, במשחק הזה לא חולקו אלפי כרטיסים, לא היתה הנחה מיוחדת, וביום רביעי כבר לא היו כרטיסים. זו מבחינתי הדוגמה שהדבר אפשרי ולא משחק הפתיחה.
אגב, במשחק הפתיחה, לעומת כרטיסים רבים שחולקו, הצד השני של המטבע הוא לא מעט כרטיסים שנמכרו בספסרות ב- 200 ש"ח וצפונה.
לא אשכח שהיה לנו כרטיס עודף בגלל מישהו שלא יכל להגיע ברגע האחרון. ברגע שהוצאנו אותו מהכיס ורצינו למכור קפצו עלנו משהו כמו 10 אנשים שהתחילו במכירה פומבית. זיהינו מי היה הראשון ואמרנו לו שהוא זכה, ושאנחנו לא הולכים למכור לו את זה לא ב- 100 ולא ב- 200, אלא במחיר הנקוב... בקיצור, היה טירוף, ואחרי שראינו את הפוטנציאל בגמר הגביע היום אני אפילו בטוח יותר שגם איצטדיון גדול יותר היה מתמלא, כמו שגם היה קורה באותו משחק ירידה נוראי...
14-Nov-2014, 12:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Nov-2014 על ידי 12:11 אייל ס.)
הודעה: #9
במשחק הירידה היה פחות קהל מאשר במשחק נגד הפועל ת"א,משתי סיבות
הראשונה,ההפרדה במשחק נגד הפועל ב"ש גזלה מראש הרבה מקום
השניה,לא נמכרו כל הכרטיסים.
היתה גם סיבה שלישית ואותה שומר לעצמי עד שתחול התיישנות על "הריסק" שלקח אותו בחור שהיה אחראי על הכרטיסים במשחק הפתיחה.
14-Nov-2014, 13:37
הודעה: #10
היה פחות רק בגלל ההפרדה. כל הכרטיסים נימכרו ולא ניפתחו קופות ביום המשחק. אני זוכר את זה בודאות כי חברים מהעבודה שלי רצו ולא היה. גם משפחה של גיסי מב״ש רצו לבוא ואפילו לקנות ליציעים שלנו ולא היה. לא יודע על סמך מה אתה אומר שלא נימכרו כל הכרטיסים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים