שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב יכול לחזור בו הרבה תלוי באוהדים ובהתנהגותם
13-Nov-2014, 0:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Nov-2014 על ידי 0:11 nitzan.)
הודעה: #5
RE: אלי שגב יכול לחזור בו הרבה תלוי באוהדים ובהתנהגותם
(12-Nov-2014 23:18)זאב רווח כתב:  מבחינה כלכלית אלי שגב יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל בצמרת
הבעיה היא בתזרים מזומנים
לפי קובי בלדב אין מצב של לקום ולעזוב את הקבוצה סתם היא תפעל כראוי עד סיום העונה

כנראה שכל מה שקורה עם אלי שגב קשור ליוסי מזרחי , הוא נכנס לו ללב וממש אוהב את מזרחי מכאן אני פונה לטל.מ ולאייל סגל ולכל המזלזלים למינהם תפסיקו עם יוסי מזרחי לטוב ולרע הוא איתנו , בלי יוסי מזרחי אין מכבי נתניה תבינו את זה .

ננצח את רעננה יחזרו החיוכים והרגשת האופטימיות יחזור גם לאלי שגב החשק לא לזנוח את אלפי הילדים שמשחקים במועדון ואוהדים אותה
ילד ברחוב בזמן אינטיפאדה זה פיקוח נפש אלי שגב לא יתן לזה לקרות

בואו ניתן יד לכל אנשי המועדון בלי קליקות בלי לשונות רעים נעשה הכל להצלחת הקבוצה נעודד בלי תנאים בלי קשר לתוצאות הזמניות

זאת הזדמנות אחרונה חברים תורידו פרופיל בביקורות לא מבקש סתימת פיות אבל יותר בעדינות

אני לא יודע על סמך מה אתה מבסס את הקביעה הנחרצת לעניין יכולותיו דהיום של שגב, אנם יוני הללי אמר את אותו משפט היום, אבל מי אמר שזה נכון?
חוץ מזה, מציע לעזוב את סיפורי יוסי מזרחי , סיפורי פוגי ופוגי בפיתה...
חוזר על מה שכתבתי בפוסט אחר, שגב הופך לפחות ופחות רלוונטי, עכשיו חשוב שלא יפריע עוד יותר.

דבר אחד נכון במה שכתבת , צריך לנצח את רעננה בלי קשר...

(12-Nov-2014 23:18)זאב רווח כתב:  מבחינה כלכלית אלי שגב יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל בצמרת
הבעיה היא בתזרים מזומנים
לפי קובי בלדב אין מצב של לקום ולעזוב את הקבוצה סתם היא תפעל כראוי עד סיום העונה

כנראה שכל מה שקורה עם אלי שגב קשור ליוסי מזרחי , הוא נכנס לו ללב וממש אוהב את מזרחי מכאן אני פונה לטל.מ ולאייל סגל ולכל המזלזלים למינהם תפסיקו עם יוסי מזרחי לטוב ולרע הוא איתנו , בלי יוסי מזרחי אין מכבי נתניה תבינו את זה .

ננצח את רעננה יחזרו החיוכים והרגשת האופטימיות יחזור גם לאלי שגב החשק לא לזנוח את אלפי הילדים שמשחקים במועדון ואוהדים אותה
ילד ברחוב בזמן אינטיפאדה זה פיקוח נפש אלי שגב לא יתן לזה לקרות

בואו ניתן יד לכל אנשי המועדון בלי קליקות בלי לשונות רעים נעשה הכל להצלחת הקבוצה נעודד בלי תנאים בלי קשר לתוצאות הזמניות

זאת הזדמנות אחרונה חברים תורידו פרופיל בביקורות לא מבקש סתימת פיות אבל יותר בעדינות

אני לא יודע על סמך מה אתה מבסס את הקביעה הנחרצת לעניין יכולותיו דהיום של שגב, אמנם יוני הללי אמר את אותו משפט היום, אבל מי אמר שזה נכון?
חוץ מזה, מציע לעזוב את סיפורי יוסי מזרחי , סיפורי פוגי ופוגי בפיתה...
חוזר על מה שכתבתי בפוסט אחר, שגב הופך לפחות ופחות רלוונטי, עכשיו חשוב שלא יפריע עוד יותר.

דבר אחד נכון במה שכתבת , צריך לנצח את רעננה בלי קשר...

(13-Nov-2014 0:04)טל.מ כתב:  אני אסביר לכם מאיפה זה בא.. קובי בלדב היה היום ב103 וניסה להסביר מה קרה, לא שהוא ידע הרבה. אז יוני הללי כנציג החיפאי טען שלשגב אין בעיה כלכלית גם להחזיק שתי קבוצות. ואז איינשטיין שאל את קובי רגע את מה קורה היום עם תזרים המזומנים יש בעיה אתם יכולים לשלם משכורות? וקובי ענה יש בעיה . אין כסף כרגע.
לפני כן הוא אמר שבין שגב למזרחי נוצרו קשרים מאוד אמיצים ואולי זה פגע בו שקראו לו להתפטר.
תן לי לענות על זה ..? שגב לא בארץ כבר כמה שבועות. הוא לא שמע את אף אחד קורא למזרחי להתפטר. ואם הוא כל כל דואג למזרחי הוא היה נשאר וממשיך לשלם לו.
כמו שאמר קובי - קהל זה קהל פעם הוא ככה ופעם הוא אחרת. לא בגלל קריאות תתפטר עוזבים מועדון.
וזאב - מזרחי הוא רק מאמן כמו שקאיודה הוא רק שחקן. יש מכבי נתניה בלי שניהם. שגב לא עוזב בגלל זה. הוא זרק לך פיתיון ואתה כרגע על הצלחת. זה התירוץ לאין לי כסף.

כמה פשוט, ככה נכון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אלי שגב יכול לחזור בו הרבה תלוי באוהדים ובהתנהגותם - nitzan - 13-Nov-2014 0:07

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים