שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב יכול לחזור בו הרבה תלוי באוהדים ובהתנהגותם
13-Nov-2014, 9:30
הודעה: #11
RE: אלי שגב יכול לחזור בו הרבה תלוי באוהדים ובהתנהגותם
(13-Nov-2014 8:02)אייל ס כתב:  
(13-Nov-2014 3:03)זאב רווח כתב:  אייל סגל הנה ענה לך טל.מ מהיכן שמעתי את הענין הזה למה ישר אתה קוטל ? למה ישר אתה חושב שאתה חכמולוג ? מה אני ממציא מהראש שלי ?

טל.מ כל מה שכתבתי לא נאמר בראיון ? מה אייל סגל רוצה ממני ? לך תשמע את הראיון ותבקש יפה סליחה כשאתה טועה , מה זה ? אי אפשר לומר מילה בלי שאתה מוציא לעז ושם רע על אנשים ? תתבגר ותבין שלא רק לך נתן אלהים שכל אלא לעוד אחד או שתיים ביקום , חשבתי שגמרת לחפש אותי ואתה ממשיך ....

אם יש סיכוי קלוש שהתנהגות האוהדים תשנה את ההחלטה שווה לנו לתת שקט ואחדות למועדון
טל.מ בעלים לא חייב להיות בארץ כדי לדעת מה קורה גולדהאר רוב השנה לא כאן ויודע בדיוק מה מתרחש כמוהו כץ מהפועל חיפה
לגבי מה שאמר הללי העיתונאי על יכולותיו של שגב תבינו יש לו כסף גם להחזיק 2 קבוצות שיתחרו במכבי ת"א זה לא אומר שהוא ישים את כל הונו על מכבי נתניה יש גבול לכמה אדם מוציא על תחביב על אהדה על פילנטרופיה יאמר השכיב 80 מליון שקל אז נגמר לו הכסף ? לא הוא פשוט לא מעונין יותר להשקיע בכדורגל

הכדורגל היום הוא כפוי טובה בעלים בודד זוכה לכבוד וגם בקושי כשכל הבעלים האחרים אוכלים מרורים מאוהדים שמצידם פחות מאליפות שום דבר לא שווה , גם אני הייתי כזה הסיסמה היתה "רק מקום ראשון בא בחשבון " אבל אני מבין שתקופת הזוהר של נתניה הסתיימה וצריך להתחיל מהתחלה לתקופה ארוכה לעלות לאט לאט להישאר בליגה הראשונה ולהשקיע הכי הרבה בנוער עד שחוזרים לתקופת זוהר חוזרת ...
אני אוהד שרוף כבר 47 שנה אם אחרי 45 שנה השתניתי גם אתם יכולים להשתנות , אני מבין אתכם ברוב הדברים אתם צודקים אבל התחלתי להבין שיש גם ענין של כסף והיום אליפות נקבעת בדרך כלל בכסף , גם אם אלי שגב עשה טעויות מגיע לו כל התמיכה שלנו על תרומתו , אני זוכר גם את יצחק תשובה עושה טעות ומשאיל את עודד מכנס למכבי פ"ת , בואו לא נהרוס את מה שכולם מנסים לבנות ...

לי אישית למרות שלא משנה מה אים אחזור על כך לא משנה מי הבעלים מי המאמן מי השחקנים אין לי אינטרס חוץ מאהבתמכבי נתניה כמועדון אני עדיין מקווה שבחיי עוד אזכה לראות את האימפריה חוזרת אבל אם לא בחיי אחריי זה יקרה והילדים של היום יהיו כוכבי הליגה של מחר
זאת הסיבה שסגרתי את האתר כשביקשו ממני לא לתקוף את לב ובלדב והסבירו לי כמה הם השקיעו מחייהם הפרטיים למען הקבוצה
בואו ונשתף פעולה יחד בעד מכבי נתניה לא נגד אף אחד
תקרא שוב את שכתבת(וגם עם המקור לכתיבתך זה מאור הגולה,הללי) ולבד תבין שזה דבר והיפוכו.
ומכיוון שאנחנו לא בתקופת התלמוד ולא מדובר בהיפכה מסתברא וגם לא בנאום של ז'בוטינסקי,אז זה נשמע/נקרא בדיוק כמו דברים רבים אחרים שנכתבו תחת השם הספרותי "זאב רווח".
ובשיעור 3 במבוא לכלכלה לכתה ג' בבית ספר בארי לימדה אותנו המורה שבמידה שאין כסף בארנק,לא להזמין סנביץ טוניסאי אצל סוסו(בהפסקת 10),גם אם נדמה לנו שאבא הזכיר בארוחת ערב שהיתה לו אתמול בלילה "יד טובה" בשולחן הירוק.

ובנושא שלפנינו, דגש רב על היד הטובה בשולחן הירוק....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Nov-2014, 9:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Nov-2014 על ידי 10:28 עידן444.)
הודעה: #12
(13-Nov-2014 3:03)זאב רווח כתב:  אייל סגל הנה ענה לך טל.מ מהיכן שמעתי את הענין הזה למה ישר אתה קוטל ? למה ישר אתה חושב שאתה חכמולוג ? מה אני ממציא מהראש שלי ?

טל.מ כל מה שכתבתי לא נאמר בראיון ? מה אייל סגל רוצה ממני ? לך תשמע את הראיון ותבקש יפה סליחה כשאתה טועה , מה זה ? אי אפשר לומר מילה בלי שאתה מוציא לעז ושם רע על אנשים ? תתבגר ותבין שלא רק לך נתן אלהים שכל אלא לעוד אחד או שתיים ביקום , חשבתי שגמרת לחפש אותי ואתה ממשיך ....

אם יש סיכוי קלוש שהתנהגות האוהדים תשנה את ההחלטה שווה לנו לתת שקט ואחדות למועדון
טל.מ בעלים לא חייב להיות בארץ כדי לדעת מה קורה גולדהאר רוב השנה לא כאן ויודע בדיוק מה מתרחש כמוהו כץ מהפועל חיפה
לגבי מה שאמר הללי העיתונאי על יכולותיו של שגב תבינו יש לו כסף גם להחזיק 2 קבוצות שיתחרו במכבי ת"א זה לא אומר שהוא ישים את כל הונו על מכבי נתניה יש גבול לכמה אדם מוציא על תחביב על אהדה על פילנטרופיה יאמר השכיב 80 מליון שקל אז נגמר לו הכסף ? לא הוא פשוט לא מעונין יותר להשקיע בכדורגל

הכדורגל היום הוא כפוי טובה בעלים בודד זוכה לכבוד וגם בקושי כשכל הבעלים האחרים אוכלים מרורים מאוהדים שמצידם פחות מאליפות שום דבר לא שווה , גם אני הייתי כזה הסיסמה היתה "רק מקום ראשון בא בחשבון " אבל אני מבין שתקופת הזוהר של נתניה הסתיימה וצריך להתחיל מהתחלה לתקופה ארוכה לעלות לאט לאט להישאר בליגה הראשונה ולהשקיע הכי הרבה בנוער עד שחוזרים לתקופת זוהר חוזרת ...
אני אוהד שרוף כבר 47 שנה אם אחרי 45 שנה השתניתי גם אתם יכולים להשתנות , אני מבין אתכם ברוב הדברים אתם צודקים אבל התחלתי להבין שיש גם ענין של כסף והיום אליפות נקבעת בדרך כלל בכסף , גם אם אלי שגב עשה טעויות מגיע לו כל התמיכה שלנו על תרומתו , אני זוכר גם את יצחק תשובה עושה טעות ומשאיל את עודד מכנס למכבי פ"ת , בואו לא נהרוס את מה שכולם מנסים לבנות ...

לי אישית למרות שלא משנה מה אים אחזור על כך לא משנה מי הבעלים מי המאמן מי השחקנים אין לי אינטרס חוץ מאהבתמכבי נתניה כמועדון אני עדיין מקווה שבחיי עוד אזכה לראות את האימפריה חוזרת אבל אם לא בחיי אחריי זה יקרה והילדים של היום יהיו כוכבי הליגה של מחר
זאת הסיבה שסגרתי את האתר כשביקשו ממני לא לתקוף את לב ובלדב והסבירו לי כמה הם השקיעו מחייהם הפרטיים למען הקבוצה
בואו ונשתף פעולה יחד בעד מכבי נתניה לא נגד אף אחד
האיש עוזב בגלל בעיה כספית. זה ברור כשמש. יש הבדל בין בן אדם כמו יאמר שמאס, לבן אדם שפתאום מודיע בנובמבר באופן פתאומי שהוא עוזב(זה היה צפוי שיעזוב אבל ממש לא בעיתוי כזה), וכשלזה מצטרפים, אחורים במשכורות, אי תשלום מענקי העליה(שמעתי אתמול את אורליצקי אומר שיש לו עד דצמבר לשלם את זה ואני די בטוח שהוא טועה- שגב כבר באיחור והתביעות בדרך, ובנוסף הדיבורים על מכירת קאיודה, המסקנה כפי שפתחתי את דברי, ברורה כשמש- האיש לא חישב את צעדיו נכון- ונתקע. יש לי תחושה שהאיש כבר זמן מה מחפש פיתרונות, ואם כך הדבר זה יאמר לזכותו, התייאש, ואני בטוח שלקח את ההחלטה הקשב כשהחבל על הצוואר, ועל פי הפרסומים אחד מאלה שהידקו את החבל הוא השותף המהולל שידע יופי להצטלם איתו ועם יוסי מאור כשהקבוצה עלתה ליגה, כאילו שהוא חלק מזה- מתאפק לא לרשום עליו מילים קשות...
משום מה אני גם מאמין לפרסומים על נפילה ברגע האחרון של עסקה גדולה באפריקה שטרפה את הקלפים, אחרת אין לי הסבר לתקציב הגבוה, לחילוקי הדעות עם יוסי מאור שראה ששגב משתולל ונכנס להרפתקה, לניפוח הצוות שעובד מסביב לקבוצה ללא כל צורך, כך שהתקציב אפילו לא הלך על חיזוק יוצא דופן על הדשא, ולתת יד חופשית לחלוטין למאמן, שיסמוך עליו ככל שיסמוך, לא חושב שיש קבוצה בארץ שנתנה העונה יד כה חופשית למאמן ללא כל בקרה.
פשוט חבל, אבל הכתובת היתה על הקיר... להחזיק 2 קבוצות??? לא צריך 2... בוא תראה שאתה מסוגל להחזיק אחת... בלי להתחיל עכשיו למכור מכל הבא ליד. המזל שלנו, כמה מצחיק, זה שלאף אחד חוץ מקאיודה לא יהיה ביקוש, לפחות לא בשלב כזה, ולכן רק השם שלו עולה. בוא תראה שאתה מסוגל לקיים את פסק הבורר לגבי הרוש... למולטי מיליונר לא מזיז חצי מיליון ש״ח ועוד על שחקן שיש תקווה שיחזיר את ההשקעה. על דודו זרקו כמעט 2 מיליון על פארש... אדם שיש לו יכולת להחזיק 2 קבוצות צריך להיות מולטי מיליונר.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (1313-1111-2014201420142014)
13-Nov-2014, 10:08
הודעה: #13
אני מתקשה להאמין שהוא מולטי מיליונר ואם כן כנראה שהכסף תקוע באפריקה. לגבי השותף שלו - הוא לא חייב לנו כלום. הוא כנראה ניסה לא מצא חן בעיניו והגיע למסקנה שהוא מעדיף עסקים ואם שגב רוצה להמשיך בשותפות אז כדאי שיהיה נוכח.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Nov-2014, 10:22
הודעה: #14
(13-Nov-2014 10:08)טל.מ כתב:  אני מתקשה להאמין שהוא מולטי מיליונר ואם כן כנראה שהכסף תקוע באפריקה. לגבי השותף שלו - הוא לא חייב לנו כלום. הוא כנראה ניסה לא מצא חן בעיניו והגיע למסקנה שהוא מעדיף עסקים ואם שגב רוצה להמשיך בשותפות אז כדאי שיהיה נוכח.

מתי שהיה לו נוח הוא כן הופיע פתאום בלי שאף אחד ידע עליו...
אלי שגב מחזיק סביבו 10 יועצים ואנשי מקצוע, אבל תכלס לא ברור מי מנהל את העסק... כנראה שהוא בעצמו... וכנראה שבשלט רחוק... ויוצא שהוא גם לא משקיע את הזמן בעסקים שלו וגם מכבי נתניה מתנהלת כמו שוק!
שים בן אדם אחד. תן לו סמוכיות. והמשך בחייך. תשאר מעודכן. תהיה זמין כשצריך לקבל החלטות. תהיה מעורב יותר בקיץ בבניית הקבוצה...
בקיצור, לאיש אין מושג למה הוא נכנס... לא הבין שליגת העל זה לא ליגה לאומית. הן מבחינה כספית, הן מכך שלא הכל הולך חלק...
לדעתי אם מכבי נתניה לא היתה עוברת את העונה שעברה בצורה חלקה, שגב היה מבין כמה במהלכה שהכדורגל לא בשבילו...
13-Nov-2014, 11:21
הודעה: #15
לדעתי הנושא הוא פשוט כסף כסף ועוד פעם כסף. אין לו נגמר לו או שיש לו בנכסים שהוא לא יכול לממש או השד יודע מה. אם לא היתה בעיית כסף מענקי העלייה כבר היו משולמים מזמן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Nov-2014, 11:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Nov-2014 על ידי 11:42 עידן444.)
הודעה: #16
(13-Nov-2014 11:21)טל.מ כתב:  לדעתי הנושא הוא פשוט כסף כסף ועוד פעם כסף. אין לו נגמר לו או שיש לו בנכסים שהוא לא יכול לממש או השד יודע מה. אם לא היתה בעיית כסף מענקי העלייה כבר היו משולמים מזמן.
בדיוק

והוא לא היה עושה כל חודש שמיניות כדי לשלם משכורות
13-Nov-2014, 12:52
הודעה: #17
אין לכם מושג בכלום חברים
כסף לא חסר הוא העמיד צ'קים בנקאיים ב24 שעות
כסף נזיל חסר מאוד ומספיק לכל בר דעת להבין שרוב הכדורגל בעולם ממומן על מנת להלבין כספים
אלי שגב לא יכול להביא כסף במזוודה כמו בסכנין מקטר ולחלק לשחקנים יש עליו 300 עיניים לא של הרשויות גם של אוהדים
גם בישראל רוב הכדורגל והעסקאות נעשות על מנת להלבין כסף שחור יותר ברור מזה גם טיפשים מבינים
13-Nov-2014, 13:00
הודעה: #18
(13-Nov-2014 12:52)זאב רווח כתב:  אין לכם מושג בכלום חברים
כסף לא חסר הוא העמיד צ'קים בנקאיים ב24 שעות
כסף נזיל חסר מאוד ומספיק לכל בר דעת להבין שרוב הכדורגל בעולם ממומן על מנת להלבין כספים
אלי שגב לא יכול להביא כסף במזוודה כמו בסכנין מקטר ולחלק לשחקנים יש עליו 300 עיניים לא של הרשויות גם של אוהדים
גם בישראל רוב הכדורגל והעסקאות נעשות על מנת להלבין כסף שחור יותר ברור מזה גם טיפשים מבינים

ברברן וקשקשן היית ותשאר כל חייך,יש לך מושג מה הוא העמיד ולא העמיד,"עלק" צ'ק בנקאי,נותנים לחנווני לתאר סופרסל,מה לצ'ק בנקאי ולבקרה התקציבית? ושוב את חוזר על המנטרה העלובה של כסף לא חסר,אך יש בעיה תזרימית.
אדון אפי היקר,למי שלא חסר כסף אין בעיה בכל יום נתון להעמיד את הכסף שלא חסר לו בכל בנק בעולם.
או במילים אחרות,לחתום על צ'ק זו בעיה קטנה,לדאוג שיהיה לו כיסוי זו בעיה אחרת.
13-Nov-2014, 13:06
הודעה: #19
טוב נו אתה טיפש יש כסף מזומן בכיס לא יכול לשלם בכסף שחור צריך לתת צ'ק מה לא מובן כאן ?
13-Nov-2014, 13:15
הודעה: #20
(13-Nov-2014 13:06)זאב רווח כתב:  טוב נו אתה טיפש יש כסף מזומן בכיס לא יכול לשלם בכסף שחור צריך לתת צ'ק מה לא מובן כאן ?

בוא תסביר לטיפש שכמוני,איך הצ'ק פותר את בעית המזומן שבכיס? הצ'ק לא רשום/לצ'ק אין מועד פרעון/הצ'ק הוא רק נייר.

ולטובת השפיץ הבא שלך(מהיציע),תלמד דבר או שניים על התנהלות הבנקים בעולם ומלחמתם בהון השחור,נכון להיום קיימת אמנה שמונהלת ע"י הבנק האמריקאי והאיחוד האירופאי שדורשת מכל סניף בנק שמופקד בו סכום חריג במזומן,או העברה בנקאית ממקור לא ידוע/מוכר לדווח מיידית.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים