שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב יכול לחזור בו הרבה תלוי באוהדים ובהתנהגותם
12-Nov-2014, 23:18
הודעה: #1
מבחינה כלכלית אלי שגב יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל בצמרת
הבעיה היא בתזרים מזומנים
לפי קובי בלדב אין מצב של לקום ולעזוב את הקבוצה סתם היא תפעל כראוי עד סיום העונה

כנראה שכל מה שקורה עם אלי שגב קשור ליוסי מזרחי , הוא נכנס לו ללב וממש אוהב את מזרחי מכאן אני פונה לטל.מ ולאייל סגל ולכל המזלזלים למינהם תפסיקו עם יוסי מזרחי לטוב ולרע הוא איתנו , בלי יוסי מזרחי אין מכבי נתניה תבינו את זה .

ננצח את רעננה יחזרו החיוכים והרגשת האופטימיות יחזור גם לאלי שגב החשק לא לזנוח את אלפי הילדים שמשחקים במועדון ואוהדים אותה
ילד ברחוב בזמן אינטיפאדה זה פיקוח נפש אלי שגב לא יתן לזה לקרות

בואו ניתן יד לכל אנשי המועדון בלי קליקות בלי לשונות רעים נעשה הכל להצלחת הקבוצה נעודד בלי תנאים בלי קשר לתוצאות הזמניות

זאת הזדמנות אחרונה חברים תורידו פרופיל בביקורות לא מבקש סתימת פיות אבל יותר בעדינות
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Nov-2014, 23:25
הודעה: #2
RE: אלי שגב יכול לחזור בו הרבה תלוי באוהדים ובהתנהגותם
אתה צודק, בלי אלי שגב אין מכבי נתניה. גם לא היתה לפניו.
יש מצב שאתה הולך איתו? עם מוטל׳ה ואולי גם פרימו?
12-Nov-2014, 23:31
הודעה: #3
אתה מזכיר לי את השכן שלי(משפחה נתנייתית מאוד מכובדת..),היה מועמד לפרס נובל לכימיה,הוא פיתח שיטה מהירה מאוד להפוך כסף לזבל.
אלי שגב יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל,אך יש בעיה בתזרים,תגיד..אתה קורא את מה שאתה כותב לפני שאתה כותב את מה שאתה קורא?
13-Nov-2014, 0:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Nov-2014 על ידי 0:05 טל.מ.)
הודעה: #4
אני אסביר לכם מאיפה זה בא.. קובי בלדב היה היום ב103 וניסה להסביר מה קרה, לא שהוא ידע הרבה. אז יוני הללי כנציג החיפאי טען שלשגב אין בעיה כלכלית גם להחזיק שתי קבוצות. ואז איינשטיין שאל את קובי רגע את מה קורה היום עם תזרים המזומנים יש בעיה אתם יכולים לשלם משכורות? וקובי ענה יש בעיה . אין כסף כרגע.
לפני כן הוא אמר שבין שגב למזרחי נוצרו קשרים מאוד אמיצים ואולי זה פגע בו שקראו לו להתפטר.
תן לי לענות על זה ..? שגב לא בארץ כבר כמה שבועות. הוא לא שמע את אף אחד קורא למזרחי להתפטר. ואם הוא כל כל דואג למזרחי הוא היה נשאר וממשיך לשלם לו.
כמו שאמר קובי - קהל זה קהל פעם הוא ככה ופעם הוא אחרת. לא בגלל קריאות תתפטר עוזבים מועדון.
וזאב - מזרחי הוא רק מאמן כמו שקאיודה הוא רק שחקן. יש מכבי נתניה בלי שניהם. שגב לא עוזב בגלל זה. הוא זרק לך פיתיון ואתה כרגע על הצלחת. זה התירוץ לאין לי כסף.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 2 users Like טל.מ's post:
nitzan (1313-1111-2014201420142014), עידן444 (1313-1111-2014201420142014)
13-Nov-2014, 0:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Nov-2014 על ידי 0:11 nitzan.)
הודעה: #5
(12-Nov-2014 23:18)זאב רווח כתב:  מבחינה כלכלית אלי שגב יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל בצמרת
הבעיה היא בתזרים מזומנים

כנראה שכל מה שקורה עם אלי שגב קשור ליוסי מזרחי , הוא נכנס לו ללב וממש אוהב את מזרחי מכאן אני פונה לטל.מ ולאייל סגל ולכל המזלזלים למינהם תפסיקו עם יוסי מזרחי לטוב ולרע הוא איתנו , בלי יוסי מזרחי אין מכבי נתניה תבינו את זה .

ננצח את רעננה יחזרו החיוכים והרגשת האופטימיות יחזור גם לאלי שגב החשק לא לזנוח את אלפי הילדים שמשחקים במועדון ואוהדים אותה

בואו ניתן יד לכל אנשי המועדון בלי קליקות בלי לשונות רעים נעשה הכל להצלחת הקבוצה נעודד בלי תנאים בלי קשר לתוצאות הזמניות

זאת הזדמנות אחרונה חברים תורידו פרופיל בביקורות לא מבקש סתימת פיות אבל יותר בעדינות

אני לא יודע על סמך מה אתה מבסס את הקביעה הנחרצת לעניין יכולותיו דהיום של שגב, אנם יוני הללי אמר את אותו משפט היום, אבל מי אמר שזה נכון?
חוץ מזה, מציע לעזוב את סיפורי יוסי מזרחי , סיפורי פוגי ופוגי בפיתה...
חוזר על מה שכתבתי בפוסט אחר, שגב הופך לפחות ופחות רלוונטי, עכשיו חשוב שלא יפריע עוד יותר.

דבר אחד נכון במה שכתבת , צריך לנצח את רעננה בלי קשר...

(12-Nov-2014 23:18)זאב רווח כתב:  מבחינה כלכלית אלי שגב יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל בצמרת
הבעיה היא בתזרים מזומנים

אני לא יודע על סמך מה אתה מבסס את הקביעה הנחרצת לעניין יכולותיו דהיום של שגב, אמנם יוני הללי אמר את אותו משפט היום, אבל מי אמר שזה נכון?
חוץ מזה, מציע לעזוב את סיפורי יוסי מזרחי , סיפורי פוגי ופוגי בפיתה...
חוזר על מה שכתבתי בפוסט אחר, שגב הופך לפחות ופחות רלוונטי, עכשיו חשוב שלא יפריע עוד יותר.

דבר אחד נכון במה שכתבת , צריך לנצח את רעננה בלי קשר...

(13-Nov-2014 0:04)טל.מ כתב:  אני אסביר לכם מאיפה זה בא.. קובי בלדב היה היום ב103 וניסה להסביר מה קרה, לא שהוא ידע הרבה. אז יוני הללי כנציג החיפאי טען שלשגב אין בעיה כלכלית גם להחזיק שתי קבוצות. ואז איינשטיין שאל את קובי רגע את מה קורה היום עם תזרים המזומנים יש בעיה אתם יכולים לשלם משכורות? וקובי ענה יש בעיה . אין כסף כרגע.
לפני כן הוא אמר שבין שגב למזרחי נוצרו קשרים מאוד אמיצים ואולי זה פגע בו שקראו לו להתפטר.
תן לי לענות על זה ..? שגב לא בארץ כבר כמה שבועות. הוא לא שמע את אף אחד קורא למזרחי להתפטר. ואם הוא כל כל דואג למזרחי הוא היה נשאר וממשיך לשלם לו.
כמו שאמר קובי - קהל זה קהל פעם הוא ככה ופעם הוא אחרת. לא בגלל קריאות תתפטר עוזבים מועדון.
וזאב - מזרחי הוא רק מאמן כמו שקאיודה הוא רק שחקן. יש מכבי נתניה בלי שניהם. שגב לא עוזב בגלל זה. הוא זרק לך פיתיון ואתה כרגע על הצלחת. זה התירוץ לאין לי כסף.

כמה פשוט, ככה נכון.
13-Nov-2014, 0:21
הודעה: #6
(13-Nov-2014 0:04)טל.מ כתב:  אני אסביר לכם מאיפה זה בא.. קובי בלדב היה היום ב103 וניסה להסביר מה קרה, לא שהוא ידע הרבה. אז יוני הללי כנציג החיפאי טען שלשגב אין בעיה כלכלית גם להחזיק שתי קבוצות. ואז איינשטיין שאל את קובי רגע את מה קורה היום עם תזרים המזומנים יש בעיה אתם יכולים לשלם משכורות? וקובי ענה יש בעיה . אין כסף כרגע.

קיודה הוא רק שחקן ובלעדיו יש מכבי נתניה,אבל בלעדיו אין את מכבי נתניה בליגת העל,זה כמעט ודאי
13-Nov-2014, 0:37
הודעה: #7
עם זה אני מסכים

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Nov-2014, 1:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Nov-2014 על ידי 1:07 guylux123.)
הודעה: #8
אם שגב לא יכול או רוצה להמשיך זו זכותו והסיבה לא מעניינת,אבל יש שני דברים שהוא חייב לעשות,הראשון זה לא לפרק את הקבוצה(למכור את קיודה זה אסון) והשני זה לנסות בכל הכוח למצוא בעלים חדשים,אם הוא יעשה את שניהם,הוא יוצא נקי בסיפור הזה
13-Nov-2014, 3:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Nov-2014 על ידי 3:07 זאב רווח.)
הודעה: #9
אייל סגל הנה ענה לך טל.מ מהיכן שמעתי את הענין הזה למה ישר אתה קוטל ? למה ישר אתה חושב שאתה חכמולוג ? מה אני ממציא מהראש שלי ?

טל.מ כל מה שכתבתי לא נאמר בראיון ? מה אייל סגל רוצה ממני ? לך תשמע את הראיון ותבקש יפה סליחה כשאתה טועה , מה זה ? אי אפשר לומר מילה בלי שאתה מוציא לעז ושם רע על אנשים ? תתבגר ותבין שלא רק לך נתן אלהים שכל אלא לעוד אחד או שתיים ביקום , חשבתי שגמרת לחפש אותי ואתה ממשיך ....

אם יש סיכוי קלוש שהתנהגות האוהדים תשנה את ההחלטה שווה לנו לתת שקט ואחדות למועדון
טל.מ בעלים לא חייב להיות בארץ כדי לדעת מה קורה גולדהאר רוב השנה לא כאן ויודע בדיוק מה מתרחש כמוהו כץ מהפועל חיפה
לגבי מה שאמר הללי העיתונאי על יכולותיו של שגב תבינו יש לו כסף גם להחזיק 2 קבוצות שיתחרו במכבי ת"א זה לא אומר שהוא ישים את כל הונו על מכבי נתניה יש גבול לכמה אדם מוציא על תחביב על אהדה על פילנטרופיה יאמר השכיב 80 מליון שקל אז נגמר לו הכסף ? לא הוא פשוט לא מעונין יותר להשקיע בכדורגל

הכדורגל היום הוא כפוי טובה בעלים בודד זוכה לכבוד וגם בקושי כשכל הבעלים האחרים אוכלים מרורים מאוהדים שמצידם פחות מאליפות שום דבר לא שווה , גם אני הייתי כזה הסיסמה היתה "רק מקום ראשון בא בחשבון " אבל אני מבין שתקופת הזוהר של נתניה הסתיימה וצריך להתחיל מהתחלה לתקופה ארוכה לעלות לאט לאט להישאר בליגה הראשונה ולהשקיע הכי הרבה בנוער עד שחוזרים לתקופת זוהר חוזרת ...
אני אוהד שרוף כבר 47 שנה אם אחרי 45 שנה השתניתי גם אתם יכולים להשתנות , אני מבין אתכם ברוב הדברים אתם צודקים אבל התחלתי להבין שיש גם ענין של כסף והיום אליפות נקבעת בדרך כלל בכסף , גם אם אלי שגב עשה טעויות מגיע לו כל התמיכה שלנו על תרומתו , אני זוכר גם את יצחק תשובה עושה טעות ומשאיל את עודד מכנס למכבי פ"ת , בואו לא נהרוס את מה שכולם מנסים לבנות ...

לי אישית למרות שלא משנה מה אים אחזור על כך לא משנה מי הבעלים מי המאמן מי השחקנים אין לי אינטרס חוץ מאהבתמכבי נתניה כמועדון אני עדיין מקווה שבחיי עוד אזכה לראות את האימפריה חוזרת אבל אם לא בחיי אחריי זה יקרה והילדים של היום יהיו כוכבי הליגה של מחר
זאת הסיבה שסגרתי את האתר כשביקשו ממני לא לתקוף את לב ובלדב והסבירו לי כמה הם השקיעו מחייהם הפרטיים למען הקבוצה
בואו ונשתף פעולה יחד בעד מכבי נתניה לא נגד אף אחד
13-Nov-2014, 8:02
הודעה: #10
(13-Nov-2014 3:03)זאב רווח כתב:  אייל סגל הנה ענה לך טל.מ מהיכן שמעתי את הענין הזה למה ישר אתה קוטל ? למה ישר אתה חושב שאתה חכמולוג ? מה אני ממציא מהראש שלי ?

טל.מ כל מה שכתבתי לא נאמר בראיון ? מה אייל סגל רוצה ממני ? לך תשמע את הראיון ותבקש יפה סליחה כשאתה טועה , מה זה ? אי אפשר לומר מילה בלי שאתה מוציא לעז ושם רע על אנשים ? תתבגר ותבין שלא רק לך נתן אלהים שכל אלא לעוד אחד או שתיים ביקום , חשבתי שגמרת לחפש אותי ואתה ממשיך ....

אם יש סיכוי קלוש שהתנהגות האוהדים תשנה את ההחלטה שווה לנו לתת שקט ואחדות למועדון
טל.מ בעלים לא חייב להיות בארץ כדי לדעת מה קורה גולדהאר רוב השנה לא כאן ויודע בדיוק מה מתרחש כמוהו כץ מהפועל חיפה
לגבי מה שאמר הללי העיתונאי על יכולותיו של שגב תבינו יש לו כסף גם להחזיק 2 קבוצות שיתחרו במכבי ת"א זה לא אומר שהוא ישים את כל הונו על מכבי נתניה יש גבול לכמה אדם מוציא על תחביב על אהדה על פילנטרופיה יאמר השכיב 80 מליון שקל אז נגמר לו הכסף ? לא הוא פשוט לא מעונין יותר להשקיע בכדורגל

הכדורגל היום הוא כפוי טובה בעלים בודד זוכה לכבוד וגם בקושי כשכל הבעלים האחרים אוכלים מרורים מאוהדים שמצידם פחות מאליפות שום דבר לא שווה , גם אני הייתי כזה הסיסמה היתה "רק מקום ראשון בא בחשבון " אבל אני מבין שתקופת הזוהר של נתניה הסתיימה וצריך להתחיל מהתחלה לתקופה ארוכה לעלות לאט לאט להישאר בליגה הראשונה ולהשקיע הכי הרבה בנוער עד שחוזרים לתקופת זוהר חוזרת ...
אני אוהד שרוף כבר 47 שנה אם אחרי 45 שנה השתניתי גם אתם יכולים להשתנות , אני מבין אתכם ברוב הדברים אתם צודקים אבל התחלתי להבין שיש גם ענין של כסף והיום אליפות נקבעת בדרך כלל בכסף , גם אם אלי שגב עשה טעויות מגיע לו כל התמיכה שלנו על תרומתו , אני זוכר גם את יצחק תשובה עושה טעות ומשאיל את עודד מכנס למכבי פ"ת , בואו לא נהרוס את מה שכולם מנסים לבנות ...

לי אישית למרות שלא משנה מה אים אחזור על כך לא משנה מי הבעלים מי המאמן מי השחקנים אין לי אינטרס חוץ מאהבתמכבי נתניה כמועדון אני עדיין מקווה שבחיי עוד אזכה לראות את האימפריה חוזרת אבל אם לא בחיי אחריי זה יקרה והילדים של היום יהיו כוכבי הליגה של מחר
זאת הסיבה שסגרתי את האתר כשביקשו ממני לא לתקוף את לב ובלדב והסבירו לי כמה הם השקיעו מחייהם הפרטיים למען הקבוצה
בואו ונשתף פעולה יחד בעד מכבי נתניה לא נגד אף אחד
תקרא שוב את שכתבת(וגם עם המקור לכתיבתך זה מאור הגולה,הללי) ולבד תבין שזה דבר והיפוכו.
ומכיוון שאנחנו לא בתקופת התלמוד ולא מדובר בהיפכה מסתברא וגם לא בנאום של ז'בוטינסקי,אז זה נשמע/נקרא בדיוק כמו דברים רבים אחרים שנכתבו תחת השם הספרותי "זאב רווח".
ובשיעור 3 במבוא לכלכלה לכתה ג' בבית ספר בארי לימדה אותנו המורה שבמידה שאין כסף בארנק,לא להזמין סנביץ טוניסאי אצל סוסו(בהפסקת 10),גם אם נדמה לנו שאבא הזכיר בארוחת ערב שהיתה לו אתמול בלילה "יד טובה" בשולחן הירוק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים