שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עסוקים ב"קרנבל הדרבי" ולא רואים הליך הרבה יותר מסוכן לחברה
05-Nov-2014, 22:08
הודעה: #11
עסוקים ב"קרנבל הדרבי" ולא רואים הליך הרבה יותר מסוכן לחברה
צריך להבדיל בין אפליה בין קבוצה לקבוצה(דבר שאסור שיקרה) לבין בקשה של קבוצה.אין ספק שאם מאשרים לקבוצה אחת צריך לאשר גם לאחרת.פה זו כבר בעיה של המנהלת/צ׳רלטון/טוטו,לכן אני טוען שכל המשחקים צריכים להיות משוחקים באותו היום ובאותה השעה פרט אולי למשחק המרכזי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Nov-2014, 22:16
הודעה: #12
RE: עסוקים ב"קרנבל הדרבי" ולא רואים הליך הרבה יותר מסוכן לחברה
למען הגילוי הנאות בשנים האחרונות אני שומר שבת ולכן נמעתי מלהגיע.
הלוואי שלא ישחקו בשבת היה פותח קהל שאינו יכול להגיע.
מצד שני חיילים יבואו פחות.
אולי הפתרון הנכון לעבור לשבוע עבודה מקוצר ולשחק בימי ראשון בשעות הצהריים.
זה לדעתי הפתרון האידאלי.
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
eliahu (0606-1111-2014201420142014)
06-Nov-2014, 15:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Nov-2014 על ידי 15:40 ניסים י.)
הודעה: #13
אני לא חושב שדחיית משחקים לחצי שעה או שעה אחרי צאת השבת מונעת חילול שבת.
אם הקבוצה משחקת בב"ש, אז היא לא תצא שעה לפני צאת השבת, אלא הרבה לפני כן, כנ"ל האוהדים, אז איך בדיוק נחסך פה חילול השבת ולמי?
ובכלל, אם מכבי נתניה והפועל ת"א צריכות לשחק זו מול זו, בית וחוץ, אז כל פעם אחת אחרת תוותר על שמירת השבת ותחלל אותה? ומה עם קבוצות הנוער? האם שמירת שבת מתייחסת רק למשחקי הבית של הקבוצה הבוגרת בעוד הקבוצה האורחת שבאה מרחוק, מחלקות הנוער שמשחקות בבוקר והאוהדים שלא גרים 20 דקות מהאיצטדיון ויחללו שבת בכל מקרה, האם עליהם מוותרים בניסיון לשמור על השבת?

בקיצור, אם לא מעבירים ליום ראשון, שזה אסון לאנשים העובדים, הלומדים והחיילים, דחיית המשחקים בשעה היא עבודה בעיניים.
06-Nov-2014, 16:16
הודעה: #14
(06-Nov-2014 15:23)ניסים י כתב:  אני לא חושב שדחיית משחקים לחצי שעה או שעה אחרי צאת השבת מונעת חילול שבת.
אם הקבוצה משחקת בב"ש, אז היא לא תצא שעה לפני צאת השבת, אלא הרבה לפני כן, כנ"ל האוהדים, אז איך בדיוק נחסך פה חילול השבת ולמי?
ובכלל, אם מכבי נתניה והפועל ת"א צריכות לשחק זו מול זו, בית וחוץ, אז כל פעם אחת אחרת תוותר על שמירת השבת ותחלל אותה? ומה עם קבוצות הנוער? האם שמירת שבת מתייחסת רק למשחקי הבית של הקבוצה הבוגרת בעוד הקבוצה האורחת שבאה מרחוק, מחלקות הנוער שמשחקות בבוקר והאוהדים שלא גרים 20 דקות מהאיצטדיון ויחללו שבת בכל מקרה, האם עליהם מוותרים בניסיון לשמור על השבת?

בקיצור, אם לא מעבירים ליום ראשון, שזה אסון לאנשים העובדים, הלומדים והחיילים, דחיית המשחקים בשעה היא עבודה בעיניים.

צודק בכל מילה
06-Nov-2014, 17:57
הודעה: #15
(06-Nov-2014 15:23)ניסים י כתב:  אני לא חושב שדחיית משחקים לחצי שעה או שעה אחרי צאת השבת מונעת חילול שבת.

מה עם האוהדים שרק רוצים להגיע למשחק?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים