שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נראה אם למישהו יהיה אומץ בהתאחדות
04-Nov-2014, 15:11
הודעה: #51
RE: נראה אם למישהו יהיה אומץ בהתאחדות
(04-Nov-2014 15:06)amir כתב:  ארך מעצרו של האוהד שפרץ לדשא: "שתה וודקה לפני המשחק" 04/11/2014 | 12:26
אלרואי ידעי, שתקף את ערן זהבי, יישאר במעצר לפחות עד יום חמישי בצהריים: "נשקפת מהחשוד מסוכנות, המעשים המיוחסים לו מאופיינים באלימות גסה שעלולה היתה להוביל לפגיעות בגוף"

אלרואי ידעי, האוהד שהתפרץ אמש לכר הדשא בבלומפילד והתעמת עם ערן זהבי, הובא בשעות הצהריים (שלישי) להארכת מעצר בבית המשפט השלום בפני השופט ירון גל. השופט קבע כי לא ניתן לשחרר את ידעי: "בנסיבות המקרה, נשקפת מהחשוד מסוכנות שלא ניתן לצמצמה בשלב זה בחלופת מעצר". מעצרו של ידעי הוארך עד ליום חמישי בשעה 12:00.

נציג המשטרה, רס"מ משה פויסטרו, אמר כי "מעשיו גרמו בדיעבד לפיצוץ המשחק וגרמו לסיכון חיי אדם. זה לא סוד שכולם צפו בשידור ואי אפשר להגיד שהחשוד הותקף על ידי השחקן. אני לא רואה כיצד אפשר לפרש את מה שראו בטלוויזיה, מלבד תקיפת השחקן על ידי החשוד, שבחקירה שלו בפניי טען ששתה וודקה לפני המשחק. אני מכיר את החשוד מחקירות קודמות ואבקש להיעתר לבקשה".

עו"ד אסף אלוויה, שייצג את ידעי, טען כי אין חשש לשיבוש מהלכי חקירה מאחר והכל צולם. עו"ד אלוויה אמר עוד כי "המקום מאובטח על ידי שוטרים ואני לא בטוח שהוא רצה לתקוף את השחקן. הוא בא להגיב בגלל פרובוקציות של השחקן. המעשה שלו ושל אחרים זהה. המשחק לא פוצץ בעקבות מעשיו של החשוד, אלא בעקבות אירועים נוספים שהתרחשו לאחר מכן שכללו התנהגויות לא הולמות מצד אוהדי מכבי ת"א". עו"ד אלוויה ביקש לשחרר את ידעי למעצר בית. לאולם הגיעו גם אחותו וחברה שלו.

השופט גל כתב בהחלטתו כי "המעשים המיוחסים לחשוד חמורים וקשים בכמה מישורים: ראשית, המעשים מאופיינים באלימות גסה וחסרת רסן, שעלולה הייתה להוביל לפגיעות של ממש בגוף. שנית, המעשים מאופיינים בבריונות, פריעת חוק, וזלזול מופגן בסדר הציבורי והספורטיבי. שלישית, למעשים יש השלכות רוחב ספורטיביות וחינוכיות קשות. בנסיבות אלו, סבורני כי נשקפת מהחשוד מסוכנות שלא ניתן לצמצמה בשלב זה בחלופת מעצר

הוא לא אשם מסכן הוא רק שתה קצת וודקה.

מה עם שאר הצדיקים שפרצו למגרש?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Nov-2014, 15:15
הודעה: #52
(04-Nov-2014 15:10)amir כתב:  עדי סופר ילד? הוא עוד מעט בן 30 צלישר מתמודד יפה מאוד עם הקהל מי שלא יכול שישאר בבית.

חשבתי שהוא סביב ה 23-24...
בכל מקרה נראה לי שמאוד קשה לבחור צעיר להתמודד עם קהל שלו שלא מפסיק לרדת עליו על כל פס לא מדוייק או פס אחורה. מילא קהל יריב... גם אותי צלישר לפעמים מוציא מדעתי, אבל העליהום עליו עוד מהעונה שעברה מוגזם.
04-Nov-2014, 15:15
הודעה: #53
(04-Nov-2014 13:03)עידן444 כתב:  
(04-Nov-2014 12:49)אלון כתב:  
(04-Nov-2014 12:29)עידן444 כתב:  מה שקרה בעילוט הוא ארוע חריג מאוד שקשור בקהל שלנו. במהלך מעל 20 שנה שאני במגרשי הכדורגל אני יכול למנות על יד אחת מקרי אלימות פיזית בקהל שלנו. לרוב כשזה קורה זה כשאוהדים שלנו רבים בינם לבין עצמם.
אלימות מילולית יש ויותר מידי...
אני חושב שהורים שאין להם בעיה שילדיהם ישמעו קללות יכולים להביא אותם לאיצטדיון היהלום בלי שום חשש.
יש לנו קהל טוב. קהל שרחוק מאוד מכדי להיות מסוכן, שמלבד באמת שוליים שבשוליים מורכב מאנשים נורמטיביים שלא יסתכנו במעצר. לא רואה שום מצב שאוהד שלנו יורד לדשא ומרביץ לשחקן מעצבן ככל שיהיה...
אוהד בית"ר כן. אוהד של בני יהודה כן. אוהד של מכבי חיפה כן. אוהד של אחי נצרת כן. את האוהדים של מכבי והפועל ראינו אתמול.
יש גם חשיבות להסטוריה ולקהל של מכבי והפועל ת"א, כמו לקהל של בית"ר הגיע הזמן לשים סטופ!
אני יכול להגיד לך שהבן הגדול שלי בן 5 וכל פעם מחדש אני מתלבט אם להביא אותו למגרש....הבאתי אותו למשחק נגד מכבי פ"ת ולמשחק אימון נגד קטמון ולמשקים נגד סכנין והפ' פ"ת כבר לא הבאתי אותו.לא מוכן שישמע את "הקהל האיכותי" שלנו שר שירים בסגנון: אמא שלכם זו... והפועל מו... מכאן זה מתחיל ובאירועי הדרבי/נצרת זה מסתיים(במקרה הטוב).ברגע שקהלים יבינו שתפקידם לעודד את הקבוצה שלהם ולא לקלל את שחקני היריבה,כך ייטב לכולנו ונוכל להביא את ילדינו/משפחותינו...
זו היתה ההסגה שלי. במידה ואתה לא רוצה שהילדים שלך יחשפו לקללות יש בעיה. אני חושב שילדים היום נחשפים לקללות בכל מקום. כולל במסגרת החינוכית. בכדורגל יש אמנם ריכוז די מגוון...

אותי ההקנטות לאסולין לפעמים אפילו משעשעות... וגם אסולין, כמו זהבי, הרוויח את זה ביושר... ועדיין הכל בגבול הסביר...(במקרה של אסולין כמובן)

למען הדאחקה - אכן בהקנטות לעבר אסולין יש מסר חוקתי וסוציאלי כאחד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים