שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שבוע הבא
03-Nov-2014, 2:05
הודעה: #11
RE: שבוע הבא
למרות החלק שלו בגול ולמרות החלודה, אני נהנתי לראות את עודד גביש משחק 30 דק' עם זעזוע מח.
האמנם לא מהיר אבל רגוע, משחק בביטחון ועם משחק ראש טוב, הרבה יותר טוב מצמד הבלופים חסן את לוי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Nov-2014, 2:10
הודעה: #12
(03-Nov-2014 2:05)פיליפצוק כתב:  למרות החלק שלו בגול ולמרות החלודה, אני נהנתי לראות את עודד גביש משחק 30 דק' עם זעזוע מח.
האמנם לא מהיר אבל רגוע, משחק בביטחון ועם משחק ראש טוב, הרבה יותר טוב מצמד הבלופים חסן את לוי.

אין לך שום מושג תזכיר לי גול אחד שירין העמיד שחקן יריב מול שוער...
אגב גם עידו ב-200 משחקים לא עשה טעות כל כך קריטית כמו הדוגמנית של היום קפל ןהביתה ...
03-Nov-2014, 2:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2014 על ידי 2:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
(03-Nov-2014 2:10)דוד חטב כתב:  
(03-Nov-2014 2:05)פיליפצוק כתב:  למרות החלק שלו בגול ולמרות החלודה, אני נהנתי לראות את עודד גביש משחק 30 דק' עם זעזוע מח.

אין לך שום מושג תזכיר לי גול אחד שירין העמיד שחקן יריב מול שוער...
אגב גם עידו ב-200 משחקים לא עשה טעות כל כך קריטית כמו הדוגמנית של היום קפל ןהביתה ...

ששני ההיסטרים שלך יסתכלו על גביש וילמדו איך משחקים רגוע ולא שקוף.
לך תחפש את הבלופים שלך על הספסל בליגה לאומית או בליגה א' מחוז כוסילמלם ותגיד שהם פיספוסי המאה ועזוב אותי בשקט.
03-Nov-2014, 6:46
הודעה: #14
בינתיים אחרי מחזור 7 אנחנו במקום 8 בטבלה השאלה איך אחרי הפסד די צפוי בשבוע הבא ממשיכים במומנטום? העיקר עידוד לשחקנים וגב למאמן נבוא נעודד ונדחוף את הקבוצה והמצב ימשיך להשתפר יאללה נתניה מלחמהHeartHeartHeart
03-Nov-2014, 7:47
הודעה: #15
(03-Nov-2014 6:46)יוסי מנתניה כתב:  בינתיים אחרי מחזור 7 אנחנו במקום 8 בטבלה השאלה איך אחרי הפסד די צפוי בשבוע הבא ממשיכים במומנטום? העיקר עידוד לשחקנים וגב למאמן נבוא נעודד ונדחוף את הקבוצה והמצב ימשיך להשתפר יאללה נתניה מלחמהHeartHeartHeart

מי זה נבוא(חבורת המגדפים מאחורי הספסל שחלק מימנה מגיע לכל משחק חוץ ופועל באותה שיטה)?
The following 2 users Like אייל ס's post:
Hagiqq (0303-1111-2014201420142014), shraga (0303-1111-2014201420142014)
03-Nov-2014, 8:50
הודעה: #16
(03-Nov-2014 7:47)אייל ס כתב:  
(03-Nov-2014 6:46)יוסי מנתניה כתב:  בינתיים אחרי מחזור 7 אנחנו במקום 8 בטבלה השאלה איך אחרי הפסד די צפוי בשבוע הבא ממשיכים במומנטום? העיקר עידוד לשחקנים וגב למאמן נבוא נעודד ונדחוף את הקבוצה והמצב ימשיך להשתפר יאללה נתניה מלחמהHeartHeartHeart

מי זה נבוא(חבורת המגדפים מאחורי הספסל שחלק מימנה מגיע לכל משחק חוץ ופועל באותה שיטה)?
אני רחוק פיזית ומילולית מאותם מגדפים אבל לפעמים ההחלטות של מזרחי הזויות לחלוטין...שריקי בהרכב...גביש אחרי שני אימונים בהרכב...למה לא לפתוח בהגנה כמו לאחר הפציעה..איפה נעלם ראול?למה לא אור ברוך חלוץ אמיתי...
03-Nov-2014, 9:51
הודעה: #17
(03-Nov-2014 8:50)davidb7 כתב:  
(03-Nov-2014 7:47)אייל ס כתב:  

אני רחוק פיזית ומילולית מאותם מגדפים אבל לפעמים ההחלטות של מזרחי הזויות לחלוטין...שריקי בהרכב...גביש אחרי שני אימונים בהרכב...למה לא לפתוח בהגנה כמו לאחר הפציעה..איפה נעלם ראול?למה לא אור ברוך חלוץ אמיתי...

ראשון המבקרים את התנהלותו/התנהגותו של מזרחי(עוד שזה לא היה פופולארי),הייתי אני ולמרות,אני ראשון היוצאים נגד ההתנהלות המביישת של אותם "אוהדים".
03-Nov-2014, 10:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2014 על ידי 10:13 Hagiqq.)
הודעה: #18
אייל , "אוהדים" ? לדעתי יותר "זבלים" וחלקם סתם "נגררים חסרי חוט שידרה" אחרי איזה מקלל שגורר אותם ולא נעים להם להראות שהם לא מפרגנים לו.
מביש זה לא מילה !

ובקשר לכדורגל מול מכבי תל אביב , לדעתי צריך לבוא לשחק כדורגל ולא להסתגר כמו איזה עכבר בחור. עניין של כבוד.
03-Nov-2014, 11:51
הודעה: #19
מכבי נתניה כבר שיחקה השנה מול מכבי ת"א ועמדה מולה יפה למרות שזה היה רק גביע הטוטו.
מכבי ת"א טובה יותר והמשחק תלוי קודם כל בה אבל לבוא בתבוסתנות כזו מראש, אין לזה מקום.
03-Nov-2014, 11:56
הודעה: #20
(03-Nov-2014 11:51)פיליפצוק כתב:  מכבי נתניה כבר שיחקה השנה מול מכבי ת"א ועמדה מולה יפה למרות שזה היה רק גביע הטוטו.
מכבי ת"א טובה יותר והמשחק תלוי קודם כל בה אבל לבוא בתבוסתנות כזו מראש, אין לזה מקום.

מעדיף לבוא בתבוסתנות,לחשוב הגנה ולשחק עם 3 בלמים+3 קשרים אחוריים דפנסיבים מאשר לבוא "גבר" ולצאת עם המכנסיים למטה....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים