שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נקודה חיובית מאתמול
26-Oct-2014, 22:08
הודעה: #41
RE: נקודה חיובית מאתמול
כל הכבוד אייל סגל להוציא ממך טוב על נתניה עושה טוב ללב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Oct-2014, 22:23
הודעה: #42
(26-Oct-2014 22:08)זאב רווח כתב:  כל הכבוד אייל סגל להוציא ממך טוב על נתניה עושה טוב ללב

עיתונאי קטן שלי,גם כשאתה מתאמץ אתה לא מצליח.
אתה רואה,יש כאלו שהמאמץ משתלם להם.
27-Oct-2014, 0:14
הודעה: #43
אייל מכבי נתניה 4 נקודות מכבי חיפה 6 נקודות אנחנו בסדר אל תדאג
27-Oct-2014, 0:17
הודעה: #44
(26-Oct-2014 13:55)טל.מ כתב:  כי לא זכרתי וטוב שהזכרת לי כי זה נכון. ובכל זאת למה זה מיותר לצפות מערן לוי להתחיל להיות שחקן כדורגל ? תפקידו להתווכח עם השופט כל חמש דק ? תפקידו לגעור באחרים ? בשביל זה יש מאמן.

אני בתור שחקן הייתי גוער על אחרים ומעודד ומדרבן , זה משחק שכונה?
אחד שגוער ומדרבן ומעודד הוא היחיד שאכפת לו ורוצה כל כך להצליח ולתת את הכל
הלוואי וכולם היו כמו ערן לוי וכן תפקידו של הקפטן להתווכח עם השופט. זה חלק מהמשחק וחלק מהכדורגל
27-Oct-2014, 0:21
הודעה: #45
כל הכבוד אורן שיחקת כדורגל ?
מה שטל.מ לא מבין כי הוא לא שיחק זה ששחקן מדרבן ומכוון ומעיר שחקנים רדומים זה מאמן על המגרש מה שכל מאמן מייחל מאיזה שחקן שייקח אחריות זה גם מה שאייל לא מבין
27-Oct-2014, 0:39
הודעה: #46
נקודה חיובית מאתמול
תעשו לי טובה כולכם... כולנו שיחקנו כדורגל בשכונה כולנו גערנו וכולנו צעקנו. אל תעשו לי מזה מדע טילים . ערן לוי לא מדרבן ולא נעליים. ערן לוי מעצבן. את השחקנים שאיתו את המאמן שלו ואת הקהל. גערות אין סופיות שגורמות לשחקנים לריב איתו על הדשא. חבל שהוא לא רואה את השטויות שהוא עושה.. בעיטות יעף מ40 מ לשמיים הרמות תוך כדי ריצה לשום מקום ויכוחים אין סופיים עם שופטים, במקום לרדת לעזור בצד שלו יותר קל לעשות תנועות ידיים של ילד מפונק. שיסתכל במראה. עד היום קיבלנו שחקן שמרים קרנות וזהו. כדאי שיתאפס כי שחקן עם הכשרון שלו שקיבל במה להוביל קבוצה מתגלה בינתיים כאדם שביר מאוד, הכל חוץ ממנהיג.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
זיו פלם (2727-1010-2014201420142014)
27-Oct-2014, 10:17
הודעה: #47
אין לאף אחד עוררין על כשרונו של ערן לוי הבעיה שכשהוא על המגרש מבחינה הגנתית אנינו משחקים שחקן פחות והבעיה עוד יותר גדולה שמעל ל50 אחוז משחקני ההרכב לא מסוגלים לגמור 90 דקות וכולם מתקמצנים על כל ספרינט , תשחזרו מהלכים כשערן לוי מגיע לקחת את הכדור מלמטה אז יש מסירה יפה קדימה ולא סתם בום למעלה אבל הוא כל כל איטי שלא מסוגל להצטרף ואז אנחנו שחקן (משמעותי) פחות בהתקפה. וכשהוא נשאר למעלה אז הכדור בדר״כ עף לשפיץ ולא מגיע ואם כן במקרה...
את הירידה ביכולת של קאיודה אני גם מאשים את ערן לוי כי קאיודה במשחק האחרון השקיע המון בהגנה.
יש לנו סגל למרכז טבלה ברגע ששחקנים יכנסו לכושר משחק נתחיל גם לראות יותר כדורגל, יש מלחמה על ההרכב לדעתי אפילו הסגל רחב מידי לא ספרתי אבל צריך להיות 24-26 שחקנים לא יותר.
לסיכום ערן לוי לדעתי צריך לשחק 30-45 דק במקסימום לפחות עד שהסובבים אותו יהיו בכושר משחק...
27-Oct-2014, 10:27
הודעה: #48
נקודה חיובית מאתמול
אתה לא מרכיב שחקן כדי להוציא אותו אותו אחרי 40 דק נכון ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Oct-2014, 10:31
הודעה: #49
(27-Oct-2014 10:27)טל.מ כתב:  אתה לא מרכיב שחקן כדי להוציא אותו אותו אחרי 40 דק נכון ?

לא פותח איתו בציפיה שנרד למחצית בתיקו...
27-Oct-2014, 10:41
הודעה: #50
כולם אומרים שערן לוי הוא זה שמחבר את חדר ההלבשה. הבעיה היא שערן לוי הוא מהאנשים שאו שמתים עליו או שלא יכולים לסבול אותו. אני בטוח שהרוב אוהבים אותו וגם מי שלא מכבד אותו. אני מזהה מהיציע בעיקר חיכוכים עם עומר צלישר, מה שאני בטוח שקצת מוריד לעומר את הביטחון, וכשערן לא היה במגרש אתמול חשתי שיורד לצלישר איזה עול מהגב, ובאופן מוזר העדפתי שבדקות האלה הכדור יהיה כמה שיותר אצלו ואצל אור ברוך, ומצד שני שעדיף שדאבור, שריקי וקאיודה יחכו למעלה(שריקי וקאיודה) ולא יפריעו. מלבד צלישר לא חושב שיש עוד מישהו שערן לוי פוגע בו, להפך. גם עם צלישר אני חושב שזה בקטנה כי אני גם רואה אותו לצד הנזיפות(שהרבה פעמים באות בצדק- אפשר להתווכח על הסגנון...), גם מדרבן אותו.
לגבי הויכוחים עם השופט, יש לזה יתרונות וחסרונות. כשקבוצה ״טובה״ מידי, כמו הקבוצה שירדה ליגה עם בנין(מלבד עלי חטיב שהוא סתם פרחח), השופטים ״מחרבנים עליה״. כאילו נוח לשופטים, שרובם עלובים, בכל התלבטות לבחור בצד השני- והשופטים היו גורם משמעותי בירידה שלנו! מצד שני גם ערן לוי, ובעיקר לארי קאיודה מייצרים לשופט אנטי נגדם, ומרוב שהם עסוקים באימונים לקאמרי, גם כאשר באמת צריך לשרוק לטובתם- לא שורקים. אני מהמר שרק במקרים נדירים קאיודה יקבל פנדל, וכמעט בכל מאבק פיזי, אפילו לגיטימי וכשר, ברגע שהמגן יפול, תבוא שריקה נגדו. למשל, למי שזוכר את השער של קיויו בקרית אליעזר כאשר ניער מעליו את משומר בדרך לשער- לא רואה מצב שלקאיודה יש שופט כלשהו בליגת העל שיתן להמשיך.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים