שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"השאלות"
21-Oct-2014, 20:56
הודעה: #21
"השאלות"
ואלו שהגיעו להפועל פת ? תראה לי שחקן אחד בנתניה טוב מהם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Oct-2014, 21:01
הודעה: #22
RE: "השאלות"
איך אני יכול לחוות על שחקנים שראיתי רק במשחק אימון ?
בוא נחכה ונראה מכבי נתניה נגד הפועל פ"ת ונהיה חכמים יותר
דווקא יש שחקן ממכבי ת"א שהגיע להפועל פ"ת שמצא חן בעיני לא יודע איך קוראים לו ראיתי אותו רבע שעה נגד הפועל באר שבע בגביע טוטו
21-Oct-2014, 21:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Oct-2014 על ידי 21:06 טל.מ.)
הודעה: #23
"השאלות"
אלטמן.
נ.ב אני באמת מציע שתפנים שאנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה.

21-Oct-2014, 21:06
הודעה: #24
האהבל הזה ראה את מכבי חיפה ב'/מכבי ת"א ב' מנצחת בשבת הוא חושב שהם אימפריה עכשיו.
גם היום אני אומר שנתניה טובה בהרבה מהפועל פ"ת.
21-Oct-2014, 21:11
הודעה: #25
"השאלות"
לפני חודש אמר הדביל שהרומנים פגיעה בול שסיארנסה עוד יככב על הדשא ועוד חרטא . אחרי חודש הוא עשה העתק הדבק והגיע למסקנה שהגעתי אליה אחרי משחק אחד בגביע הטוטו. עוד חודש הוא יתעורר. ככה זה כשיש קליטה איטית .

21-Oct-2014, 21:23
הודעה: #26
(21-Oct-2014 21:11)טל.מ כתב:  לפני חודש אמר הדביל שהרומנים פגיעה בול שסיארנסה עוד יככב על הדשא ועוד חרטא . אחרי חודש הוא עשה העתק הדבק והגיע למסקנה שהגעתי אליה אחרי משחק אחד בגביע הטוטו. עוד חודש הוא יתעורר. ככה זה כשיש קליטה איטית .

נהיית גם בלפן ושקרן בנוסף לכל המגרעות שלך?!
אני מעולם לא כתבתי שהרומנים הם בינגו אתה יודע למה? כי אני לא כמוך חרטטן שמחווה דעה עוד לפני שראה משהו.
לגבי דודו אני עדיין טוען שאלמלא הפציעה שמגבילה אותו הוא היה הזר הטוב בארץ העונה.
21-Oct-2014, 21:24
הודעה: #27
נתניה לא הקבוצה החלשה בליגה, באף משחק היא לא נפלה מהיריבה, גם השבת היתה לנו נקודה ביד וכולם חיכו ל - 3, ובסוף נשארנו בלי כלום, ובינתיים יש לנו המון חוסר מזל ובעיות גדולות במשחק ההגנה ואני חושב שיוסי מזרחי הבין שצריך לשנות.
גם בעונה שירדנו לא היינו הכי חלשים בליגה, ומה שמטריד הוא שאני רואה הרבה קווי דימיון, אבל אנחנו בשלב נורא מוקדם ואני חושב שיש ליוסי מזרחי לא מעט אפשרויות לשפר ולשנות, מה שלא היה לטל בנין.
נבואות האיוב האלה לא תורמות כלום. תתעסקו באיך להביא כמה שיותר אוהדים בשבת כדי לדחוף את השחקנים.
The following 1 user Likes עידן444's post:
eliahu (2222-1010-2014201420142014)
21-Oct-2014, 21:36
הודעה: #28
"השאלות"
עידן אתה חי באשליות. היינו יותר טובים , בעונת הירידה ..קשקוש. הטבלה לא שיקרה אז וגם לא היום. אתה רוצה לחיות באשליות לך על זה. תירוצים זה כל מה שאני שומע וככה יורדים ליגה.
משה אליהו - האם שלך לא שווה את המקלדת שאתה מקליד עליה. שקרן מעולם לא הייתי ואני זוכר בדיוק מה אמרת. דרך אגב גם עודד מכנס יכול היה להיות אחלה ליד קאיודה אאאאאםםםם הוא לא היה קרוב ל60 ..

21-Oct-2014, 22:15
הודעה: #29
אתה תצחק עלי, ותגיד שאני מתרץ, אבל בסופו של דבר ירדת ליגה בגלל שופטים! חד משמעית! מספיק שאסף קינן לא שורק את הפנדל ההזוי נגד ירין חסן, והמשחק בעכו נגמר 4-3 לנו- עכו קבורה ובאותו יום יורדת ליגה! לעומת זאת אנחנו היינו במומנטום בלתי רגיל אחרי ניצחון גדול בבלומפילד ועוד כמה תוצאות טובות. לא היינו הקבוצה הגרועה בליגה!!!
21-Oct-2014, 22:38
הודעה: #30
"השאלות"
ואז באת במשחק האחרון ועשית במכנסיים. ירדנו בצדק אל תשגה. כמה גולים הבקענו בשנת הירידה ? ניצחנו 6 משחקים בעונה שלמה ! מה זה בעיניך ? בחייך תפקח את העיניים . והשנה מה ? עוד לא ניצחנו משחק רשמי אחד. שבעה משחקים שני תיקו חמישה הפסדים. מה זה אומר לדעתך ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים