שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"השאלות"
21-Oct-2014, 19:06
הודעה: #11
"השאלות"
ידידי - מי שאין לו לא משחק בקקה..
ועדיף לי שחר הירש דור כוכב או איזה אלטמן שמתים להוכיח את מה שיש להם ויש להם, מאשר איזה שריקי ערן לוי או אחרים שעושים לי טובה. אני חפץ חיים ולא אכפת לי מה המחיר. אין לנו שחקנים ברמתם והמטרה היתה להשאר בליגה . ויסלחו כל אותם אלה שחושבים אחרת בנושא הזה, בפורום ובמועדון. הם כנראה לא הפנימו איפה הם חיים או שלמען העיקרון הם מוכנים למות. אז מה אתה רוצה שאגיד ? שאת נתניה מנהלים טפשים ? הנה אמרתי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Oct-2014, 19:19
הודעה: #12
RE: "השאלות"
(21-Oct-2014 19:06)טל.מ כתב:  ידידי - מי שאין לו לא משחק בקקה..
ועדיף לי שחר הירש דור כוכב או איזה אלטמן שמתים להוכיח את מה שיש להם ויש להם, מאשר איזה שריקי ערן לוי או אחרים שעושים לי טובה. אני חפץ חיים ולא אכפת לי מה המחיר. אין לנו שחקנים ברמתם והמטרה היתה להשאר בליגה . ויסלחו כל אותם אלה שחושבים אחרת בנושא הזה, בפורום ובמועדון. הם כנראה לא הפנימו איפה הם חיים או שלמען העיקרון הם מוכנים למות. אז מה אתה רוצה שאגיד ? שאת נתניה מנהלים טפשים ? הנה אמרתי.

ברור שכדאי וצריך להשאיל..הם יותר טובים ממה שיש לך ורק אחד מתןך חמישה מהם יחזור לקבוצת נעוריו...השאר ישוחררו אליך במידה ויהיה לך אופציה עליהם...הכי חשוב להשאר בליגה אין היום שחקני בית...וזה גם זול...
21-Oct-2014, 19:30
הודעה: #13
"השאלות"
זהו שכבר לא נשאר את מי

21-Oct-2014, 20:08
הודעה: #14

לך תהיה זונה של שחר דווקא מתאים לך.
21-Oct-2014, 20:10
הודעה: #15
"השאלות"
לך תזדיין

21-Oct-2014, 20:33
הודעה: #16
חברים תשמרו על תרבות דיון וויכוח עזבו אותכם ממילים כאלה

טל.מ שחקנים צעירים לא יציבים אם תראה לי שחקן צעיר יציב זה ממש נדיר זאת הסיבה שיש להם כמה שנים להתבשל

אני אומר יותר פשוט צריך כשרונות כמו גוזלן לרכוש לא להשאיל אם היו באים עכשיו לגוזלן והיו מציעים לו משכורת דרך כלשהיא כי הוא חייל +חוזה מובטח לכמה שנים הלאה בלית ברירה שחר היה משחרר אותו כי הוא לא יכול לחיב אותו להיות מושאל ואז יש את הוועדה למעמד השחקן שתקבי על שחקן נוער כמה הוא שווה כמו שעשינו עם עזרא בזמנו וכמו שהעונה עשה טביב עם הכשרון מפ"ת

בכללי לא טוב להשאיל משה צודק
ומי סיפר לך שלא נישאר בליגה טל.מ ? אתה עושה סיכומים במחזור רביעי וקובע מי ומה ואיך ??
21-Oct-2014, 20:43
הודעה: #17
מה שאני בא ואומר שהיום עם כל ההתניות של המועדונים המשאילים, להשאיל שחקנים זה באמת צריך להיות במצב של "אין ברירה" ודלות במשאבים קריטית.
מכבי נתניה כיום לא נמצאת במצב הזה ואלי שגב הוא עדיין לא בן דקון או אשר אלון או עיריית עכו, והבור ועם הארץ יכול לבלבל את המוח עד מחר.
21-Oct-2014, 20:45
הודעה: #18
(21-Oct-2014 19:19)davidb7 כתב:  

ברור שכדאי וצריך להשאיל..הם יותר טובים ממה שיש לך ורק אחד מתןך חמישה מהם יחזור לקבוצת נעוריו...השאר ישוחררו אליך במידה ויהיה לך אופציה עליהם...הכי חשוב להשאר בליגה אין היום שחקני בית...וזה גם זול...

מכבי חיפה לא נותנת אופצית רכישה לאף אחד. נראה לי ששחר גם החליט לא להשאיל יותר בחינם.
21-Oct-2014, 20:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Oct-2014 על ידי 20:52 טל.מ.)
הודעה: #19
"השאלות"
לא עשיתי סיכומים. לגבי משה תעשה לי טובה הבנאדם פשוט דפוק.
לגבי שחקנים - גם מוגרבי עזרא דגני בן הרוש וכו היו בוסר ולא יציבים ועדיין מידי פעם ראית הצגות וסיימת בחלק העליון. לא ביקשתי להשאיל 10 שחקנים. ביקשתי 2-3 שיעשו את ההבדל , שחקנים שיש להם כשרון שכרגע לנו אין. ולסיכום אם לא ננצח בשבת ונשאר עם נקודה אחת או שתיים מ15 אני מודיע לך - ירדנו.

ומילה לדביל - אלי שגב לא מסכן זה בטוח . והוא מנסה לתקן את מה שהמאמן שלו הרס ועל זה כל הכבוד לו. רק חבל שהוא הולך כמו סוס עיוור אחרי מאמן כושל ולא שם לב שהוא יכול לעשות יותר ברבע מחיר. אתה תמשיך להתענג על הממליגה הרומנית ועל ערן לוי והיריבות שלך לתחתית יהנו ממיטב הכשרונות שיש לקבוצות המובילות להציע ואתה תמשיך לרדוף אחרי כולם ולספוג הפסדים ובעוד חודש תצווח להשאיל להשאיל ..

21-Oct-2014, 20:55
הודעה: #20
גם אם נהיה אחרי 8 משחקים לא ירדנו ליגה טל.מ
אני לא מקבל את טענתך על משה תנו כבוד אחד לשני תשכנעו אחד את השני

ענה לך כבר מכבי חיפה דרשה עוד בזמנו של בלדב לב כסף עבור השאלה
העונה רצו להשאיל את משה לוגסי ואחרי שהסכימו על שכר של 120 אלף ד' מכבי ת"א רצתה גם דמי השאלה גבוהים

לא הכל שחור לבן בהשאלות אבל אלו שנקבת בהם הגיעו להפועל תל אביב בגלל שאייל ברקו-ביץ' ביקש סליחה מיעקב שחר
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים