שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושים?
19-Oct-2014, 11:51
הודעה: #31
RE: מה עושים?
(19-Oct-2014 11:12)mordii2 כתב:  
(19-Oct-2014 10:57)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 10:51)דוד חטב כתב:  
(19-Oct-2014 10:37)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 10:35)davidb7 כתב:  מטריד אותך?למה מי זה ירין חסן,קצת נסחפת חטב...

האיש הזה הזוי לחלוטין, מעלה לי אתמול מהאוב את אביב עזריה מליגה א' מחוז כוסילמלם.

אני הזוי שמחזיר מחר את טגה הביתה כי לנו יותר טוב , רוצה לראות את כחלון ב-2 שקל לפני קנדה, ומעדיף את ירין על אלף אחרים...
והייתי מעדיף את חסן סרחן על אור ברוך (למרות שהוריד יפה להרוש אתמול, זה הוא?)

קבוצה בצלמך ועפ"י הפנטזיות שלך היא קבוצה ברמת של ליגה א'.
לא חושב שיש פה בפורום ובכלל בקהל האוהדים מישהו שרוצה כמוך קבוצה חלשה כל כך.
זה גם משתלב יפה עם הרצון שלך לגרש את הבעלים, קבוצה כזו עלובה יכולה להתקיים גם מהתקציב של עיריית נתניה.

הנסיעה הביתה אתמול היתה קשה מאוד ושקטה המבט בעיני הילד הקטן היה למה אני צריך את זה .
פיליפצוק היקר אייל פתח פוסט בשאלה מה עושים ונתן כמה עצות ואתה חוץ בלהיכנס באייל וחטב לא אומר כלום וחבל .
לפטר את יוסי אי אפשר (כלכלית )
הדבר היחידי שלדעתי עדין אפשר זה לשחרר את שני הרומנים ולנסות למצוא 2 זרים שאין להם עדין קבוצה שיחלפו אותם .

אפשר להביא את הבלם שגם הפועל וגם מכבי פ"ת רצו,סאביץ,אני מאמין שבן שמעון עשה סקאוטינג עליו....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Oct-2014, 11:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 11:57 פיליפצ'וק.)
הודעה: #32
(19-Oct-2014 11:44)mordii2 כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='25133' dateline='1413703175']
מורדי היקר, אני כתבתי את דעתי מה צריך לעשות בשבוע הקרוב לפחות וכרגע במצבנו צריך לחיות משבת לשבת.
אחרי סכנין ובמידה ושוב לא ננצח ונראה קטסטרופה, נצטרך לעשות חושבים שוב פעם.
[/
למה אחרי סכנין ?? אם הייתה במשחק היתה רואה ששלושת הגולים נכבשו מתוך ה 5
של הרוש ומה יקרה לדעתך מול סכנין ??? יש לנו שני בלמים נמוכים שאין להם משחק ראש בכלל שוער שלא יוצא לכדורי גובה כול כדור לרחבה התקף לב .

הגול היחיד שלהרוש יש חלק בו זה הגול השני שבו הוא יצא ונתקע ואלמלא הוא היית יוצא אתמול עם 6-7 חתיכות ולא 3 והוא זה ששמר את הקבוצה במשחק במצב של 2:1 אז די לעליהום על הרוש כי אוהד לויטה לא יותר טוב ממנו על אחת כמה וכמה בכדורי גובה (גם אוואט היה גרוע בכדורי גובה).
לגבי ההגנה אני חושב שאם גביש חותם (ניתן לו את הקרדיט) ועם פירס ופרץ בקישור האחורי ו/או עם שלושה בהגנה או שלושה בקישור האחורי אולי נצליח לסתום את השיטפון בחלק האחורי.
אני הייתי גם נותן לדאבור את צד שמאל (אני לא יודע אם הוא יהיה טוב יותר אבל הוא בטוח יהיה יותר מחויב משני הליצנים הרוש את שטרית) הבעיה היחידה שלי היא צד ימין שאני מקווה שלמזרחי יהיו פתרונות.
איך היה אתמול אבו עביד כמגן ימני?
19-Oct-2014, 12:07
הודעה: #33
אייל סגל , סגל אייל כמה פוסטים תפתח על תרמתי מכספי למכבי נתניה ? סחטת כל מחמאה על כך מכל אוהד 80 אלף פעם די תחליף תקליט !! שים דיסק און קי אבל תרענן משהו בהודעות שלך !

לא מבין מה הקשר למי אני ולאיזה כינוי אני משתמש מה אכפת לך ? יש לך כוונות לגבי אחותי ??? מה השטויות האלו ? זה אתר אינטרנט ופורום אם תראה לי אתר רחד שמשתמש ללא כינויים אני אוריד בפניך את הכובע !

ודוד חטב ? מאז שזרקו אותך מהקשר אוהד-הנהלה אתה לא מפסיק ללכלך על כל מה שזז בהנהלה כאילו שזה יעורר אותם להביא אותך להנהלה , תקבל את העובדה שלא אוהבים מלשינים בכל מקום לא אוהבים רכילויות ברמה נמוכה כמו מה שאתה כל הזמן חופר כאן !

אתם אייל סגל ודוד חטב רוצים ללכת עם ולהרגיש בלי מצד אחד ללכלך על בעלי תפקיד ברמז ולשמור על ארשת פנים של מיסטר קלין , אבל אתם כל הזמן מלכלכים וכמו שאמרתי לך בהזדמנות אחרת אייל אל תדבק מדוד חטב אחרת גם את התרומה והעזרה שלך יזרקו לך בפנים , בשבילם אתה לא יותר מ " הכושי עשה את שלו הכושי יכול ללכת " .... תפסיק להרעיל בארות אייל סגל גם אם יש לך 2 לירות על התחת ...
19-Oct-2014, 12:07
הודעה: #34
אני מסכים לעניין הרוש-לויטה.
הרוש לא יוצא ל-5 אך באחד על אחד במצבים אחרים הוא נתן את כל מה שהיה לו ואתמול הציל אותנו מתבוסה לקבוצה בינונית מאוד.
הבעייה היא בין היתר משחק ההגנה באופן כללי.
לגבי אבו עביד, היה יחסית בסדר לדעתי, אבל בסוף נסחף כמו כל האחרים למשחק מפוחד וחסר אחריות בדקות האחרונות.
אני פשוט לא מאמין עדיין איך הצלחנו להפסיד אתמול...
אלוהים יעזור לנו...
אגב, יוסי מאור היה אתמול הרבה יותר אופטימי ממני, הוא משוכנע שלא נרד....
19-Oct-2014, 12:12
הודעה: #35
לא נרד ואפילו נסיים בין 6-7 הקבוצות הראשונות בכל עונה יש לקבוצה משבר אנו חווים אותו עכשיו וזה עדיף לנו
19-Oct-2014, 12:16
הודעה: #36
(19-Oct-2014 12:07)זאב רווח כתב:  אייל סגל , סגל אייל כמה פוסטים תפתח על תרמתי מכספי למכבי נתניה ? סחטת כל מחמאה על כך מכל אוהד 80 אלף פעם די תחליף תקליט !! שים דיסק און קי אבל תרענן משהו בהודעות שלך !

לא מבין מה הקשר למי אני ולאיזה כינוי אני משתמש מה אכפת לך ? יש לך כוונות לגבי אחותי ??? מה השטויות האלו ? זה אתר אינטרנט ופורום אם תראה לי אתר רחד שמשתמש ללא כינויים אני אוריד בפניך את הכובע !

ודוד חטב ? מאז שזרקו אותך מהקשר אוהד-הנהלה אתה לא מפסיק ללכלך על כל מה שזז בהנהלה כאילו שזה יעורר אותם להביא אותך להנהלה , תקבל את העובדה שלא אוהבים מלשינים בכל מקום לא אוהבים רכילויות ברמה נמוכה כמו מה שאתה כל הזמן חופר כאן !

אתם אייל סגל ודוד חטב רוצים ללכת עם ולהרגיש בלי מצד אחד ללכלך על בעלי תפקיד ברמז ולשמור על ארשת פנים של מיסטר קלין , אבל אתם כל הזמן מלכלכים וכמו שאמרתי לך בהזדמנות אחרת אייל אל תדבק מדוד חטב אחרת גם את התרומה והעזרה שלך יזרקו לך בפנים , בשבילם אתה לא יותר מ " הכושי עשה את שלו הכושי יכול ללכת " .... תפסיק להרעיל בארות אייל סגל גם אם יש לך 2 לירות על התחת ...
זאביק/נחום התעוררת? מוקדם הבוקר,יש מע"מ וחייב על הבוקר?
שומע את הטונציה שלך כשאתה חוזר לעצמך,מעניין איך כל השנים לא הבנתי שזה אתה(כשהשקעת טוקבקים שלמים של נאצה באתרי האינטרנט השונים)
אבל בסדר,העיקר שביום כיפור מחלו לך על כל הערס והשיטנה וזה ניפלא עד יום כיפור הבא.
19-Oct-2014, 12:22
הודעה: #37
לא יודע מי זה נחום תהרוג אותי
אם פעם ליכלכתי עליך זה היה בקטע שדיברו עליך שאתה גרמת לקובי דג'אני את המרמור שבסוף גרם לירידת ליגה וחזרתי בי וביקשתי סליחה מה הקטע שלך ?

נתניה מפסידה אתה נתקף בקריז עצבני עליי נתניה עושה תיקו אתה נוחת עליי אתה אדם מאוד אגרסיבי כשלא מסתדרים לך הדברים אייל סגל

אה ותודה רבה שעזרת מכספיך למכבי נתניה אין כמוך אייל סגל בעולם אוהבים אותך כולם - הנה לך עוד ליקוקון קטנטן לאגו
19-Oct-2014, 12:26
הודעה: #38
(19-Oct-2014 12:22)זאב רווח כתב:  לא יודע מי זה נחום תהרוג אותי
אם פעם ליכלכתי עליך זה היה בקטע שדיברו עליך שאתה גרמת לקובי דג'אני את המרמור שבסוף גרם לירידת ליגה וחזרתי בי וביקשתי סליחה מה הקטע שלך ?

נתניה מפסידה אתה נתקף בקריז עצבני עליי נתניה עושה תיקו אתה נוחת עליי אתה אדם מאוד אגרסיבי כשלא מסתדרים לך הדברים אייל סגל

אה ותודה רבה שעזרת מכספיך למכבי נתניה אין כמוך אייל סגל בעולם אוהבים אותך כולם - הנה לך עוד ליקוקון קטנטן לאגו

לא מכובד, ההערה האחרונה.
לא לעניין .
בוודאי כלפי כל מי שתורם ותרם מכספו למכבי נתניה.
הלוואי גם שהייתי יכול היות כל כך אופטימי כמוך לגבי סיום העונה.
רק תן לי להישאר בליגה.
19-Oct-2014, 12:32
הודעה: #39
ניצן הבן אדם אוהב רודף מחמאות על כסף שתרם אז תן לו מה הבעיה ? הוא לא מפסיק בשום שיחה שהוא מדבר על הכסף שהוא תרם וחי על זה כמו אליפות נשכחת אז אני זורם איתו מה יאמרו לנד תשובה אלון יאמר ועוד מלא ספונסרים ותורמים למינהם שתרמו למכבי נתניה ?

סך הכל נתתי לו מה שהוא רוצה ומחפש כאן בפורום שיאמרו וישבחו אותו כל שיחה כל פוסט כל הזדמנות
19-Oct-2014, 12:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 12:43 אלון.)
הודעה: #40
(19-Oct-2014 11:54)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 11:44)mordii2 כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='25133' dateline='1413703175']
מורדי היקר, אני כתבתי את דעתי מה צריך לעשות בשבוע הקרוב לפחות וכרגע במצבנו צריך לחיות משבת לשבת.
אחרי סכנין ובמידה ושוב לא ננצח ונראה קטסטרופה, נצטרך לעשות חושבים שוב פעם.
[/
למה אחרי סכנין ?? אם הייתה במשחק היתה רואה ששלושת הגולים נכבשו מתוך ה 5
של הרוש ומה יקרה לדעתך מול סכנין ??? יש לנו שני בלמים נמוכים שאין להם משחק ראש בכלל שוער שלא יוצא לכדורי גובה כול כדור לרחבה התקף לב .

הגול היחיד שלהרוש יש חלק בו זה הגול השני שבו הוא יצא ונתקע ואלמלא הוא היית יוצא אתמול עם 6-7 חתיכות ולא 3 והוא זה ששמר את הקבוצה במשחק במצב של 2:1 אז די לעליהום על הרוש כי אוהד לויטה לא יותר טוב ממנו על אחת כמה וכמה בכדורי גובה (גם אוואט היה גרוע בכדורי גובה).
לגבי ההגנה אני חושב שאם גביש חותם (ניתן לו את הקרדיט) ועם פירס ופרץ בקישור האחורי ו/או עם שלושה בהגנה או שלושה בקישור האחורי אולי נצליח לסתום את השיטפון בחלק האחורי.
אני הייתי גם נותן לדאבור את צד שמאל (אני לא יודע אם הוא יהיה טוב יותר אבל הוא בטוח יהיה יותר מחויב משני הליצנים הרוש את שטרית) הבעיה היחידה שלי היא צד ימין שאני מקווה שלמזרחי יהיו פתרונות.
איך היה אתמול אבו עביד כמגן ימני?

פיליפצ'וק,הייתי אתמול במשחק ולכן ארשה לעצמי לענות לך.
הרוש היה אשם בשולשת השערים! אילו היה יוצא מתיבת החמש בהגבהות לא היינו סופגים את השערים האלה.בגול השלישי אמנם לקח 2 כדורים לפני אבל אם מלכתחילה היה יוצא לכדור גובה,הפשוט,לא היה צריך להתאמץ אח"כ ולקבל את השלישי.אותו כנ"ל גם בקרן שממנה קיבלנו את הגול.3 הרמות בתוך החמש ו3 שערים.
מה שמפליא שבמשחק אימון נגד קטמון בתחילת השבוע גם קיבלנו בדיוק את אותם 2 שערים(למרות שהרוש לא היה שוער).גם אני חשבתי שהרוש הוא שידרוג אבל ממה שאני רואה עד עכשיו אז אני כבר לא בטוח.בדיוק כמו לויטה טוב על הקרקע אך תקוע על הקו.בדיוק מה שחברים שלי אמרו עליו כשהגיע.יש בעיה רצינית בכל חולית ההגנה:קנדה,ש.הרוש,עידו לוי סרגי וא.הרוש,אף אחד מהם לא מספק את הסחורה ורובם לא מתאימים לליגת העל.
לגבי אבו עביד-היה לא רע,התאמץ השתדל עשה את המקסימום במצבינו זה הרע במיעוטו ועדיף על קנדה לפחות הגנתית(וזה מה שאנו זקוקים לו כרגע).
לא הייתי נותן לדאבור להיות מגן שמאלי ולו רק בגלל הגובה,לא יודע מה הפיתרון לגבי בעמדה הזו,באמת שאני לא רואה מישהו בסגל שיכול לתת פיתרון טוב לעמדה הזו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים