שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושים?
19-Oct-2014, 10:55
הודעה: #21
RE: מה עושים?
(19-Oct-2014 10:50)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 10:46)דוד חטב כתב:  
(19-Oct-2014 10:24)אייל ס כתב:  אני לא נוהג לנבל את הפה ולא אעשה את זה כאן?
סתם להשכלתי,איזה עיניין אישי יש לי ועם מי?
אלו שאני יוצא נגדם אלו אנשים שיקרים לי מאוד אישית,אך הקבוצה אצלי מעל הכל,בטח מעל האגו שלי ולא רק .
ולך חטב,האדם היחיד היום מכל האנשים שנמצא בסביבה שיכול אולי לשנס מאתניים ולגרום לאיחוד שורות גם בצד המקצועי וגם הניהולי זה בלדב,אני אישית לא הציע לו וגם לא אצור איתו קשר(כי זה יעלה לי כסף והרבה).
רועי דניאל בחור מקסים,אך הוא בטח ובטח לא מנכ"ל בשיעור קומה שיכול ללטף מצד אחד ולסתור מצד שני,מכבי נתהיה זקוקה למנהל,גבר גבק לטפל במשבר הנוכחי.

ושוב אין לי המלצות על מי יכול לעשות זאת,אני יכול להגיד מי לא וגם את זה אעשה קודם ב4 עיניים,בדיוק שכל מה שכתבתי גאן,נאמר לשגב מספר פעמים ולבלדב וללב(שיש לי ביקורת עמוקה מאוד על מה שהם עשו מאז ששגב במועדון ועד כמה הם לא עזרו לו בהליכתם על פי דרכו). וגם מוטלה יודע היטב את דעתי ומה אמור להיות מקומו.
את יכולותיו של בלדב אני מכיר אולי לא טוב כמוך אבל לא הרבה פחות אבל עדיין אני חושב שניסינו המון שנים עם ומה לעשות שעובדתית אנחנו בנדנדה ובלי שום תואר...אז עדיין כנראה שהוא מוצלח אבל לא עד כדי כך...ולא יקרה כלום אם ננסה קצת בלעדיו...

אייל, גם קובי בלדב לא היה בתקופה של חטב במועדון?
היה,אך חטב בתקופה האחרונה לא התייחס לבלדב,זו הפעם הראשונה שהוא מתייחס מזה תקופה ולכן כתבתי לך את שכתבתי אתמול.
וכדי לסבר לך את האוזן,לי ולחטב יש הרבה יותר חילוקי דעות מהסכמות,אך יש לנו משותף אחד,אהדה ואהבה למכבי נתניה שגורמת לשנינו היום לוותר על לא מעט חברים ומקורבים ולצאת ולומר מצד אחד את דעתנו ומצד שני לשתוק ולא להוציא החוצה צהוב שהיה גורם גם לך לשנות חלק מדעותך.
במיוחד שאין לי עיניין שנחום/זאב(כשיתעורר,מהכרותנו המוקדמת הוא הולך לישון מאוחר מאוד בגלל אחד מעיסוקיו ומתעורר לקראת הצהרים) יעשה סלט מהצהוב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Oct-2014, 10:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 11:01 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
(19-Oct-2014 10:51)דוד חטב כתב:  
(19-Oct-2014 10:37)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 10:35)davidb7 כתב:  
(19-Oct-2014 10:15)דוד חטב כתב:  אייל , זעזועים צריך לבצע גם אני לא בעד חילופי מאמנים עם כל הטעויות עדיין אנחנו רק במחזור ולשמחתי בניגוד ללפני שנתיים הטיימינג נכון...
ברור לכולם שצריך לנקות את ההנהלה (לזרוק את מוטל׳ה ואת בלדב) להשאיר רק את רועי דניאל , צריך לעבור למתכונת של פעמיים ביום לגרום לשחקנים לעבוד יותר קשה , להחליף מאמן כושר ומהר...לא לתת לשחקנים להכניס פלאפונים , לצמצם את הסגל אי אפשר להתאמן עם 30 שחקנים (בהנחה שנכון מה שקראתי פה שיש בסגל 30 ) והמהלך הכי חשוב לשנות שיטת משחק , ולהושיב את ערן לוי על הספסל גם אם ערן לא הבעיה זה יצור אפקט של הרתעה לשחקנים האחרים.
השינויים בהנהלה מתבקשים , כי ברור לכולם שמתחלפים בעלים , מתחלפים מאמנים וחברי ההנהלה נשארים אז זה הזמן הנכון להחליף אוירה לגבי מוטל׳ה אני בטוח שאף אחד לא ירים גבה לגבי בלדב ניסינו המון שנים ונאדה ספונסרים זה טוב וחשוב אבל לדעתי הנזק עולה על התועלת ,ואל תגידו לי שהוא לא מעורב היום בבוגרים...
מטריד אותי מאד שירין חסן לא נכנס אתמול כמחליף במקום הבלם הפצוע ...מקווה שלא יהיו בעיות בגזרתו

מטריד אותך?למה מי זה ירין חסן,קצת נסחפת חטב...

האיש הזה הזוי לחלוטין, מעלה לי אתמול מהאוב את אביב עזריה מליגה א' מחוז כוסילמלם.

אני הזוי שמחזיר מחר את טגה הביתה כי לנו יותר טוב , רוצה לראות את כחלון ב-2 שקל לפני קנדה, ומעדיף את ירין על אלף אחרים...
והייתי מעדיף את חסן סרחן על אור ברוך (למרות שהוריד יפה להרוש אתמול, זה הוא?)

קבוצה בצלמך ועפ"י הפנטזיות שלך היא קבוצה ברמת של ליגה א'.
לא חושב שיש פה בפורום ובכלל בקהל האוהדים מישהו שרוצה כמוך קבוצה חלשה כל כך.
זה גם משתלב יפה עם הרצון שלך לגרש את הבעלים, קבוצה כזו עלובה יכולה להתקיים גם מהתקציב של עיריית נתניה.
19-Oct-2014, 11:03
הודעה: #23
(19-Oct-2014 10:57)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 10:15)דוד חטב כתב:  אייל , זעזועים צריך לבצע גם אני לא בעד חילופי מאמנים עם כל הטעויות עדיין אנחנו רק במחזור ולשמחתי בניגוד ללפני שנתיים הטיימינג נכון...
ברור לכולם שצריך לנקות את ההנהלה (לזרוק את מוטל׳ה ואת בלדב) להשאיר רק את רועי דניאל , צריך לעבור למתכונת של פעמיים ביום לגרום לשחקנים לעבוד יותר קשה , להחליף מאמן כושר ומהר...לא לתת לשחקנים להכניס פלאפונים , לצמצם את הסגל אי אפשר להתאמן עם 30 שחקנים (בהנחה שנכון מה שקראתי פה שיש בסגל 30 ) והמהלך הכי חשוב לשנות שיטת משחק , ולהושיב את ערן לוי על הספסל גם אם ערן לא הבעיה זה יצור אפקט של הרתעה לשחקנים האחרים.
השינויים בהנהלה מתבקשים , כי ברור לכולם שמתחלפים בעלים , מתחלפים מאמנים וחברי ההנהלה נשארים אז זה הזמן הנכון להחליף אוירה לגבי מוטל׳ה אני בטוח שאף אחד לא ירים גבה לגבי בלדב ניסינו המון שנים ונאדה ספונסרים זה טוב וחשוב אבל לדעתי הנזק עולה על התועלת ,ואל תגידו לי שהוא לא מעורב היום בבוגרים...
מטריד אותי מאד שירין חסן לא נכנס אתמול כמחליף במקום הבלם הפצוע ...מקווה שלא יהיו בעיות בגזרתו

האיש הזה הזוי לחלוטין, מעלה לי אתמול מהאוב את אביב עזריה מליגה א' מחוז כוסילמלם.

אני הזוי שמחזיר מחר את טגה הביתה כי לנו יותר טוב , רוצה לראות את כחלון ב-2 שקל לפני קנדה, ומעדיף את ירין על אלף אחרים...

למרות שלדעתי אתה לא מבין מה זו נפש של שחקן מהם ההבדלים בין הצלחה לכשלון וכו...ומתלהב משמות , אם אני בעלים אני משקיע ב-3 זרים איכותיים ועוד 3 ישראליים ברמה גבוהה וכל השאר ילדים ושחקני בית ...
היום יש לנו זר אחד (קאיודה) , ו-2 ישראלים (בן שושן , הרוש)
19-Oct-2014, 11:12
הודעה: #24
(19-Oct-2014 10:57)פיליפצוק כתב:  

זה גם משתלב יפה עם הרצון שלך לגרש את הבעלים, קבוצה כזו עלובה יכולה להתקיים גם מהתקציב של עיריית נתניה.

הנסיעה הביתה אתמול היתה קשה מאוד ושקטה המבט בעיני הילד הקטן היה למה אני צריך את זה .
פיליפצוק היקר אייל פתח פוסט בשאלה מה עושים ונתן כמה עצות ואתה חוץ בלהיכנס באייל וחטב לא אומר כלום וחבל .
לפטר את יוסי אי אפשר (כלכלית )
הדבר היחידי שלדעתי עדין אפשר זה לשחרר את שני הרומנים ולנסות למצוא 2 זרים שאין להם עדין קבוצה שיחלפו אותם .
19-Oct-2014, 11:19
הודעה: #25
מורדי היקר, אני כתבתי את דעתי מה צריך לעשות בשבוע הקרוב לפחות וכרגע במצבנו צריך לחיות משבת לשבת.
אחרי סכנין ובמידה ושוב לא ננצח ונראה קטסטרופה, נצטרך לעשות חושבים שוב פעם.
19-Oct-2014, 11:19
הודעה: #26
להגיד לכם את האמת אני מודאג מהקבוצה הבוגרת אבל יותר מודאג מקבוצת הנוער, לא ראיתי משחק אחד העונה אבל לפי ההרכב והתוצאות המצב גרוע , שוער (דין) ומגן (עאמר) פצועים , נור מורחק , מקווה שיתעשתו שם מהר ולא נגיע למאבקי הישרדות גם בנוער וגם בבוגרים כי זה גדול עליי בגילי...
19-Oct-2014, 11:20
הודעה: #27
(19-Oct-2014 11:19)דוד חטב כתב:  להגיד לכם את האמת אני מודאג מהקבוצה הבוגרת אבל יותר מודאג מקבוצת הנוער, לא ראיתי משחק אחד העונה אבל לפי ההרכב והתוצאות המצב גרוע , שוער (דין) ומגן (עאמר) פצועים , נור מורחק , מקווה שיתעשתו שם מהר ולא נגיע למאבקי הישרדות גם בנוער וגם בבוגרים כי זה גדול עליי בגילי...

זה הבלוף שאתה מיחצ"ן פה, לא?
19-Oct-2014, 11:25
הודעה: #28
Re: RE: מה עושים?
(19-Oct-2014 10:03)פיליפצוק כתב:  נותנים שקט למערכת ומפסיקים להתעסק בצהוב.
נותנים קרדיט לבעלים שהסיפור של פירס אכן טעות טכנית ולא משהו אחר, אלא אם למישהו מהקשקשנים כאן יש הוכחה אחרת.
נותנים קרדיט לבעלים שהאיחור במשכורת היה טעות ולא בעיה בתזרים מזומנים, אלא אם למישהו מהקשקשנים כאן יש הוכחה אחרת.
נותנים למאמן את השקט לתקן את הבלאגן כי כל בר דעת מבין שהחלפת מאמן לא תעשה את צמד המגינים טובים יותר, את הבלוף המקומי (צלישר, לוי, חסן) איכותיים יותר ואת צמד הרומנים הכושלים שווים יותר.
באים לתת תמיכה ביום שבת במשחק התחתית החשוב.
איזה יופי של שקט "בלוף מקומי. צמד כושלים"
וזה באותו משפט. ואללה משה צא לנו מוריד ערס מצוי
19-Oct-2014, 11:44
הודעה: #29
[quote='פיליפצ'וק' pid='25133' dateline='1413703175']
מורדי היקר, אני כתבתי את דעתי מה צריך לעשות בשבוע הקרוב לפחות וכרגע במצבנו צריך לחיות משבת לשבת.
אחרי סכנין ובמידה ושוב לא ננצח ונראה קטסטרופה, נצטרך לעשות חושבים שוב פעם.
[/
למה אחרי סכנין ?? אם הייתה במשחק היתה רואה ששלושת הגולים נכבשו מתוך ה 5
של הרוש ומה יקרה לדעתך מול סכנין ??? יש לנו שני בלמים נמוכים שאין להם משחק ראש בכלל שוער שלא יוצא לכדורי גובה כול כדור לרחבה התקף לב .
19-Oct-2014, 11:49
הודעה: #30
נו ומה יקרה השבוע הבלמים יגבהו ב10 ס"מ? הם לא הבעיה היחידה הקלות שבא הכדור מוגבה לרחבה לא פחות מטריד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים