שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוהדים קקות, שחקנים עוד יותר!!!
18-Oct-2014, 14:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Oct-2014 על ידי 15:02 דוד חטב.)
הודעה: #41
RE: אוהדים קקות, שחקנים עוד יותר!!!
(18-Oct-2014 14:49)עידן444 כתב:  אם אביה עזריה היה מקבל את ההזדמנות שלו ומאכזב הייתי איתך ב 100%. ואל תגיד לי אם הוא היה גדול היה מוכיח עצמו במקום אחר וחוזר. אתה בעצמך אמרת שלשחקנים שלנו אין יותר מידי אופי, אז לזרוק ילד בגיל 18-19 לליגה נמוכה זו לא בדיוק הדרך לעזור לו לממש את הפוטנציאל שלו.

המועדון שלנו טעה עם אביב עזריה וחסן סרחן אני מדבר על השנה האחרונה שלי במועדון גיל פישל זיגזג בין שניהם ולדעתי הרס את שניהם ...
בטוברוק זה לא היה קורה ואין לי תלונות לפישל שהיום מצליח עם חדרה ...
הבעיה היתה שעטר ביקש שהנוער ישחק באותה שיטה כמו הבוגרים 4-5-1 והיה מקום לאחד משניהם ובמקום לבחור אחד ולתת לו לשחק כל העונה הוא בחר בשניהם ופגע בשניהם ...
בכדורגל אין הזדמנויות חוזרות , פציעה גומרת קריירה בגילאים האלה ולא לפתוח לשחקנים בקליבר הזה הורג שחקן ...
בטוברוק זה לא היה קורה גם כי אין בוגרים וגם כי מסמנים שחקן אחד בכל תפקיד ונותנים לו 100 אחוז במה וכלים להצלחה ...

אגב בליגה שפיליפצ׳וק כל כך מזלזל משחק שחקן יוצא הנוער של מכבי ת״א בשם רוסלן ברסקי אם אני הבעלים של מכבי נתניה מחר אני מחתים אותו על חוזה לעשר שנים ...
אם פיליפצ׳וק היה מבין בכדורגל הוא היה מבין שההבדל בין ליגת העל לליגה א׳ הוא לפעמים הבדל נורא דק ...
כמו גם בחיים עסק יכול להצליח או להיכשל גם על חוט השערה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Oct-2014, 15:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Oct-2014 על ידי 16:14 אייל ס.)
הודעה: #42
משה ,כאחד שלא ראה משחק אחד של נוער/נערים בנתניה ופעם ב..ראה את טוברוק בטלוויזיה,אני חייב לציין שיש לך כוחות טלפתיים שכניראה עובדים גם בבוגרים באינסוף משחקי הכנה שראית השנה ובכלל אתה אוהד שלא מפסיד משחק(אגב,זה המכנה המשותף שלך עם עוד כמה "כוכבים" בפורום) שממליצים על הרכבים ועל עתיד והכל מידע שנרכש באתרי האינטרנט.

והקקות ימשיכו לרוץ אחרי הקבוצה במשחקי מבחן ובמשחקי חוץ,כי זה גורל הקקות.
18-Oct-2014, 17:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Oct-2014 על ידי 17:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #43
(18-Oct-2014 14:57)דוד חטב כתב:  
(18-Oct-2014 14:49)עידן444 כתב:  אם אביה עזריה היה מקבל את ההזדמנות שלו ומאכזב הייתי איתך ב 100%. ואל תגיד לי אם הוא היה גדול היה מוכיח עצמו במקום אחר וחוזר. אתה בעצמך אמרת שלשחקנים שלנו אין יותר מידי אופי, אז לזרוק ילד בגיל 18-19 לליגה נמוכה זו לא בדיוק הדרך לעזור לו לממש את הפוטנציאל שלו.

המועדון שלנו טעה עם אביב עזריה וחסן סרחן אני מדבר על השנה האחרונה שלי במועדון גיל פישל זיגזג בין שניהם ולדעתי הרס את שניהם ...
בטוברוק זה לא היה קורה ואין לי תלונות לפישל שהיום מצליח עם חדרה ...
הבעיה היתה שעטר ביקש שהנוער ישחק באותה שיטה כמו הבוגרים 4-5-1 והיה מקום לאחד משניהם ובמקום לבחור אחד ולתת לו לשחק כל העונה הוא בחר בשניהם ופגע בשניהם ...
בכדורגל אין הזדמנויות חוזרות , פציעה גומרת קריירה בגילאים האלה ולא לפתוח לשחקנים בקליבר הזה הורג שחקן ...
בטוברוק זה לא היה קורה גם כי אין בוגרים וגם כי מסמנים שחקן אחד בכל תפקיד ונותנים לו 100 אחוז במה וכלים להצלחה ...

אגב בליגה שפיליפצ׳וק כל כך מזלזל משחק שחקן יוצא הנוער של מכבי ת״א בשם רוסלן ברסקי אם אני הבעלים של מכבי נתניה מחר אני מחתים אותו על חוזה לעשר שנים ...
אם פיליפצ׳וק היה מבין בכדורגל הוא היה מבין שההבדל בין ליגת העל לליגה א׳ הוא לפעמים הבדל נורא דק ...
כמו גם בחיים עסק יכול להצליח או להיכשל גם על חוט השערה...

די די די חטב לא יכול לשמוע את החרטות שלך יותר!!!
אכלו לי שתו לי, לקחו לי, בלעו לי.
עד מתי תגנוב פה דעת?
לא קיבל צ'אנס, לא היו סבלניים, לא קיבל נשיקת טוב בלילה, לא קיבל ת'שומי, הורים מכים, די כבר מספיק עם הבלוף, חומר זבל, סקאוטינג בתחת, תתחיל לקרוא לילד בשמו ואל תאשים את המאמן ההוא וההוא ואת כר הדשא ואת כל מה שמסביב חוץ מאת האובייקט עצמו שהוא פשוט לא טוב מספיק!!!

אה ועדכון קטן לסגל את חטב:
מחלקת נוער: טוברוק ניצחו 2:1 נתניה הפסידו 2:1, טוברוק מקום 3 נתניה מקום 10 ועכשיו אתם יכולים להמשיך להאכיל פה את הגולשים בלוקשים שלכם.
18-Oct-2014, 17:21
הודעה: #44
איזה שבת שמחה למשה(האוהד השרוף) פילפצ'וק, טוברוק ניצחה ומכבי נתניה הפסידה.
אני רואה בדימיוני את משה פותח את אתר האינטרנט רואה את תוצאות הנוער וצועק,יששששששששש!
18-Oct-2014, 17:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Oct-2014 על ידי 17:56 פיליפצ'וק.)
הודעה: #45
(18-Oct-2014 17:21)אייל ס כתב:  איזה שבת שמחה למשה(האוהד השרוף) פילפצ'וק, טוברוק ניצחה ומכבי נתניה הפסידה.
אני רואה בדימיוני את משה פותח את אתר האינטרנט רואה את תוצאות הנוער וצועק,יששששששששש!

לא, לא, לא ידידי היקר.
שבת שמחה מבחינתי זה שקבוצת הבוגרים מנצחת.
לגבי כל הקבוצות האחרות התוצאות לא מעניינת (צריך לבטל לדעתי את הליגות חוץ מבוגרים ונוער) המטרה היא התוצרת ולמועדון כדורגל מכבי נתניה אין תוצרת.
אני יודע שקשה לך ומתסכל אותך שטוברוק ידה על העליונה ואני אגלה לך סוד, גם אותי זה מבאס אבל בד בבד גם מבין את אלי שגב שחבר לאיזיקוביץ כי מה לעשות כרגע ועד להודעה חדשה אין במחלקה שלו כלום וצריך עזרה מטוברוק גם אם זה בא ב"מחיר" של מתן מנויים לילדי טוברוק.
18-Oct-2014, 18:03
הודעה: #46
לו מישהו אחר היה כותב את שאתה כותב משה (גם על מחלקת הנוער) והיה מקניט אוהד אחר על הצלחות של יריבה מרה ומצד שני לא מוציא את התחת שלו מהכורסא הנוחה במרכז ת"א,כשהקקות בדרך לעודד,היית צולב אותו הפוך.
אבל מה לעשות,לך ולנחום וללואיס ולזאב,מותר ל"השפריץ" כאן על כל העולם ואישתו ולהביט במראה ולהקיא,אין לכם זמן.

ובמלוא הצניעות לקרוא לי אוהד קקה,זה להשתין מהמקפצה של ה10 מטר באולימפידה על יציע הVIP,אבל זה בסדר משה,המקלדת סופגת הכל ולשמחתי היום ביציע הצפוני בעכו ובשבועיים הקרובים במילואים,אני אהנה מחברת "קקות" ולא מחברתך.
ובמילים אחרות,איתך לא הייתי יוצא למלחמה!
18-Oct-2014, 18:23
הודעה: #47
(18-Oct-2014 18:03)אייל ס כתב:  לו מישהו אחר היה כותב את שאתה כותב משה (גם על מחלקת הנוער) והיה מקניט אוהד אחר על הצלחות של יריבה מרה ומצד שני לא מוציא את התחת שלו מהכורסא הנוחה במרכז ת"א,כשהקקות בדרך לעודד,היית צולב אותו הפוך.
אבל מה לעשות,לך ולנחום וללואיס ולזאב,מותר ל"השפריץ" כאן על כל העולם ואישתו ולהביט במראה ולהקיא,אין לכם זמן.

ובמלוא הצניעות לקרוא לי אוהד קקה,זה להשתין מהמקפצה של ה10 מטר באולימפידה על יציע הVIP,אבל זה בסדר משה,המקלדת סופגת הכל ולשמחתי היום ביציע הצפוני בעכו ובשבועיים הקרובים במילואים,אני אהנה מחברת "קקות" ולא מחברתך.
ובמילים אחרות,איתך לא הייתי יוצא למלחמה!

תמשיך ללכת מסביב ולא להודות באמת המקצועית.
אני אוהד קקה ואתה אוהד מס' 1 הנה בשביל שתרגיש טוב.
זה לא משנה את העובדות בשטח.
אין למועדון מכבי נתניה תוצרת מקומית וכל עוד זה המצב אז לוקחים מטוברוק.
ודרך אגב, מבחינתי אין דבר כזה יריבה מרה, אני מאחל הצלחה גם לנתניה וגם לטוברוק כי הבוגרים ייהנו מהפירות של שני המועדונים האלה.
18-Oct-2014, 20:57
הודעה: #48
אני קקה גאה

Sent from my iPhone using Tapatalk
18-Oct-2014, 21:03
הודעה: #49
מודה על האמת,לעולם לא אקרא לפיטורי מאמן.
לתחושתי(כבר) אין מאמן במכבי נתניה.
השמועה אומרת שהמאמן לא העביר את האימון המסכם וכך הקבוצה ניראתה היום.
18-Oct-2014, 21:12
הודעה: #50
לך תדע אולי הוא במשבר אישי .. אלי שגב לא ישים לזה סוף, זה ברור לי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים