שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוהדים קקות, שחקנים עוד יותר!!!
17-Oct-2014, 16:54
הודעה: #11
RE: אוהדים קקות, שחקנים עוד יותר!!!
פיליפצ'וק צודק. אומנם אני לא חושב שצריך לתקוף אישית אוהד כזה או אחר, אבל הכלל פה הוא של אוהדים דוחים ונרגנים. מקווה שהפורום לא מייצג את הכלל. כל היום מקטרים כאילו מישהו חייב לכם משהו. יוסי מזרחי לא צריך את ההצעות המקצועיות שלכם שלא שוות כלום.
נבנתה קבוצה בינונית שתתמודד על חייה בליגה. כל מי שקנה מנוי ב-650 ש"ח ורוצה ברצלונה שישחק בפוטבול מנג'ר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Oct-2014, 16:56
הודעה: #12
משה.ד ואני חשבתי אותך לחכם
מה כאן לא מובן במשפט ? אלי שגב :" יוסי מזרחי יהיה בנתניה עד סיום חוזהו 3 שנים , ביום שהוא לא יהיה גם אני לא אהיה בנתניה " !
עכשיו תבין למה פיליפצ'וק הבין הרבה לפני המון חכמים ונבונים שזאת עיסקת חבילה אלי שגב שפיגלר ומזרחי , מי שלא מעונין באחד מהשלושה גורם לאלי שגב לעזוב !!!

בבקשה למי שיש 24 מליון שקל לשים כל עונה אני מוכן לעזור להעיף את כל השלושה !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-Oct-2014, 17:26
הודעה: #13
תפסיק להפחיד אותנו עם החרטה הזו. מאז שהוא רכש את הקבוצה נתניה מופיעה בתקשורת באור שלילי. תראה לי כתבה חיובית אחת בשנה האחרונה על הקבוצה. רק בושות. ימי בלדב לב היו הרבה יותר טובים. תלמד אין ואקום. ילך שגב יבא אחר. יותר גרוע לא יכול להיות.
17-Oct-2014, 17:32
הודעה: #14
בלדב בנוער אין לו כסף עם כל הכבוד לך גם כשהוא החזיק כטובה לאוהדים את הקבוצה זה לא היה כסף מהכיס אז מה אתה מבלבל עכשיו בלדב ?
גיל לב עזב וראה ערך בלדב בהבאת כסף

אתם מקשקשים על 24 מליון שקל כשנשאר בור של 6 מליון שקל חוב מהתקופה של בלדב ולב + חוזים הזויים לפנסיונרים כמו שליו מנשה ועידן שריקי ואורי שטרית בניהול של בלדב ולב ומי משלם ? שגב !!!

אם יש לך מישהו במקום שגב או שאתה יכול להחזיק את הקבוצה על הגב שלך פורפבור
17-Oct-2014, 17:35
הודעה: #15
כל הכתבות הרעות מגיעות בעיקר מרוח השפלה של הפוסטים בפורום.
גם השחקנים מושפעים מהאנרגיה המיוחדת של הכותבים בפורום.

נצחון במחזור הזה על חיפה והזמירות משתנות ברובן.

הייתה פגרה ארוכה ולכולם היה מקום וזמן לשדר רע ואכזבה.

כשקבוצה במשבר האוהדים צריכים לחזק את ידי הסגל המקצועי והשחקנים. -
כאן זה הפוך.

הכשלים מתחילים בשחקן ה-12

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
17-Oct-2014, 17:39
הודעה: #16
שאפו אליהו שאפו על המילים על המשמעות
להרעיל בארות זה הכי קל
העיקר שהגרון במוצא"ש יהיה ניחר בשירים סטייל
לעולם לא תצעדי לבד מכבי נתניה

בענין הזה פיליפצ'וק צודק אוהדים חאריות לא רק קקות , מרדה !!!
17-Oct-2014, 17:39
הודעה: #17
הבנת הנקרא מר רווח. ציינתי שבזמנם הניהול היה הרבה יותר טוב. תפסיקו לנפנף עם ה 24 מליון שלו כאשר יותר מחצי הולך לכל מני אנשי שלומו בטלנים שלא מביאים שום תועלת. עם כל ה 24 מליון, עם סגל כזה שנבנה השנה שיהיה לך ברור אם אנחנו בלאומיות אנחנו לא עולים ליגה.
17-Oct-2014, 18:08
הודעה: #18
הסברתי לך משה .ד פעם אחת הניהול הכושל שהחתים פנסיונרים כמו שליו מנשה אורי שטרית ועידן שריקי ל 3 שנים זה שורש מרבית ההוצאות שאלי שגב משלם מתוך 24 מליון שקל
17-Oct-2014, 18:39
הודעה: #19
אתם נתפסים לעניין הזה כאילו זו תורה. עוד כמה מחזורים בלי תוצאות ונראה את שגב ממשיך עם מזרחי... שאני חוזר ואומר- לא צריך לפטר את יוסי מזרחי!!!
אגב, שגב ושפיגלר היו האחראים לזה שלטל בנין היתה חסינות כמעט עד סוף העונה שעברה.
א. אני מקווה שהם הבינו את הטעות שעשו בהתעקשות על בנין.(פיטוריו בזמן יתכן מאוד והיו מצילים את הקבוצה מירידה)
ב. עד כמה ששמתי לב בנין לא כאן ושגב לא רק שלא עזב, הוא העמיק את מעורבותו ורכש את הקבוצה, אז תסיקו לגבי מזרחי שעדיין לא נמצא במעמד של בנין עבור שגב(״טל בנין הוא כמו הבן שלי״)
17-Oct-2014, 19:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2014 על ידי 19:29 פיליפצ'וק.)
הודעה: #20
(17-Oct-2014 15:11)אייל ס כתב:  משה(האינטילגנט) פיליפצ'וק,לא אתחרה איתך למי יש יותר גדול...בזמנו בטלפון ובמיילים נאצה ששלחתה לי עשית את שלך והבנתי עם מי יש לי עסק.
מה אני מוכן לעשות עבור מכבי נתניה,זה פחות חשוב...כמה מכבי נתניה חשובה לי,יודעים אלו שצרכים לדעת(ובעיקר אישתי וילדי).
שאתה ת'טיף לי מוסר,זה גם בסדר....
אך שאתה לא תקרא וגם שאתה קורא אתה לא מבין...זו בעיה אחרת ואיתה צרכים להתמודד המעסיקים שלך/המשפחה שלך ואולי חברייך(במידה ויש כאלו שמבחירה מצמידים לעצמם איש בעל שפה עשירה ומעודנת כמו שלך).

פעם אחת לפני שנתיים היחרשתי,הפעם אני מרשה לעצמי לומר את שעל ליבי,בלשון מנומסת ובלי לפגוע באיש.

ואכן,אשר יגורתי בא לי.

כאשר היית בתוך המערכת ממש רדפת אחרי כל שליכלך על המועדון, חיפשת בנרות מי זה אפי ישראל ולמה הוא עושה את מה שהוא עושה, מי כל אלה שנכנסים לכאן בכינויים ומלכלכים על המועדון.
והופה היום כאשר אתה מחוץ למערכת אתה עושה בדיוק את אותו הדבר או קרוב לזה רק בצורה מרומזת ומעודנת.
אתה מצד אחד טוען שאין לך מושג מה קורה בפנים ומצד שני אתה כותב "אשר יגורתי קרה" מה יגורת ? מה קרה? הרי אתה טוען שאין לך מושג, לא הבנתי אותך, אתה קצת מבלבל, אז אתה יודע מה קורה במועדון או לא?
האם זה שאלי שגב נתן לילדים של טוברוק מנויים למשחקים של נתניה זה האסון הגדול? האם זה שחטב מפרסם גליצ'ים מרומזים על בילויים של חברי הנהלה בקזינו כאילו הוא היה הכתב של אופירע, זה האסון הקרוב הבא?
אתה לא כמו כל אחד אחר מהכותבים פה ועל זה אין ויכוח ולכן אני הייתי מצפה להתנהלות אחרת ממך, זו דעתי.

נ.ב: וזה שאתה בוחר לתקוף חזרה ולייחס לי כל מיני דברים שלא היו ולא נבראו בטח שלא ממני ומקולי אז כנראה שזה אומר שאני בכיוון.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים