שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה: חוזהו של פירס לא עבר בבקרת התקציבים.
16-Oct-2014, 17:02
הודעה: #52
RE: מכבי נתניה: חוזהו של פירס לא עבר בבקרת התקציבים.
(16-Oct-2014 16:38)nitzan כתב:  
(16-Oct-2014 15:37)davidb7 כתב:  
(16-Oct-2014 15:07)דוד חטב כתב:  
(16-Oct-2014 14:45)פיליפצוק כתב:  חטב/סגל נראה לי שהתבלבלתם, חידות של חמיצר זה ברשת א' של קול ישראל לא פה.
אם יש משהו קונקרטי ואמין שאתם רוצים להגיד אז תגידו כי כל הרמיזות האלה כבר מתחילות לעייף והאמת מציגות את שניכם באור מגוחך.

לצערי החרא צף ובסוף חלק מהדברים גם יוצאים החוצה ...
לצערי אין לנו הרבה בעלים שעומדים בתור ואפילו לא נכון היום לפטר את המאמן ...
אנחנו האוהדים היום בין הפטיש לסדן ...
אין פתרונות אינסטנט...

יפטרו את מזרחי,יעבירו את קשטן הבן שיקבל עצות מקשטן האב שראיתי אותו במשחק האחרון ובא לציון גואל,אי אפשר להמשיך עם הגועל נפש הזה,אם מישהו חוץ מהאוהדים רוצה להציל את הקבוצה מירידה זה הזמן,עוד מחזור שניים וזה יהיה מאחר מדי..אפילו קשטן הבן יעמיד את ערן במקומו או ישלח אותו ליציע...הקבוצה מעל הכל ומישהו כנראה לא מוכן להקשיב לזה....אני לא זוכר שערן לוי היה הסנדק שלי,אין לי שום סנטימנטים לשום שחקן רק לקבוצה ....

חזרתי אחרי שהות של שבועיים בחו"ל ונזכרתי שכתבתי אחרי המשחק עם קרית שמונה שעוד הפסד או שניים והחבר מכסיקו 70 יחזור לעבוד, יחזיר את קשטן האבא שיושב אתו כל משחק יחד והעולם יראה אחרת (אשרי המאמינים..), קצת יותר ברצינות, המצב שלנו נראה רע, אני לא יודע למה ועל מה מרמז חטב , אך מניח כי מבין את הדאגה של אייל מההתנהלות הכספית.
כנאה לאף אחד מאתנו בפורום אין פתרונות קסם.
לא ראיתי את רומרין פירס בפעולה אבל אם כבר הבאתם, לפחות תדאגו שיעמוד לרשות המאמן, זה אלמנטארי ווטסון...
כמו כן אין ספק שחסר לנו בלם רציני כי מה שיש כרגע זה חלש מאוד ועצוב מאוד.
כל קרן נגדנו היא חצי גול, כי גם השוער שלנו לא יוצא לכדורי גובה (איפה ויסוקר איפה..), לא שהקודם כן יצא... אבל איך כתב אייל, ללאומית זה הספיק...
אני חושש מאוד מהמשחק בשבת, מתפלל שנעבור אותו בשלום , גם תיקו טוב לנו.
יותר מזה ולהחזיק אצבעות ולעודד לא נותר מה לעשות.
כאחד שדי מכיר את ההיסטוריה של הבעלים ( שניהם),אנחנו כולנו מהכנופיה של החיפאים..., חושב שצריך לחבק אותם, לעודד אותם להמשיך לקוות שיש כיסוי להבטחות, כי אין משהו אחר יותר טוב כרגע...
חג שמח.

קודם כל חג שמח....
אני לא חושב שאנחנו צריכים להסתפק בתיקו חייבים ניצחון שקצת ניצא מהתקופה השחורה הזאת של פתיחת העונה תיקו=הפסד במשחק הזה אנחנו נדרך באותו מקום עם תיקו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי נתניה: חוזהו של פירס לא עבר בבקרת התקציבים. - הקוסם הצהוב - 16-Oct-2014 17:02

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים