שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה: חוזהו של פירס לא עבר בבקרת התקציבים.
16-Oct-2014, 11:40
הודעה: #41
RE: מכבי נתניה: חוזהו של פירס לא עבר בבקרת התקציבים.
עידן לעטר יש לא מעט חסרונותיו,הוא מפחד מהצל של עצמו(רק טל בנין פרנואיד גדול יותר),אך הבחור לקח את חסרונו כצנטרליסט חסר פשרות ליתרון,הוא נתן להנהלה שקט מוחלט משחקנים,שמר עד דיסטנס חסר תקדים(בלי להרים קול),דאג לחדר הלבשה בריא של דלפה מימנו לחישה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Oct-2014, 12:02
הודעה: #42
מכבי נתניה: חוזהו של פירס לא עבר בבקרת התקציבים.
(16-Oct-2014 10:34)אייל ס כתב:  הבעיה המקצועית/ניהולית היא סיבובית.
.מצד אחד אלי שגב שהוא אדם בעל נשמה ענקית,איש של מתן בסתר שלא יכול להתעלם משום נזקק שעובר לידו,אימץ אליו את מזרחי וקרבתם חוצה גבולות ובמקביל אימץ לחיקו את ערן לוי.
ערן שחקן מוכשר ברמות על,אך לא מנהיג ולא איש שיודע לקבל סמכות ולא מבין את שרשרת המזון.
מועדון כדורגל בנוי מהיררכיה ברורה,בעלים שמנהל ממעוף הציפור וממנה מנכ"ל שמנהל עבורו את המועדון,מנהל מקצועי במידה ויש או מאמן בעל סמכויות מקצועיות רחבות מתחת למנכ"ל שמתחת לבעלים והשחקנים מתחת למאמן כשיש חוצץ משמעותי מאוד בין השחקנים לאנשי הניהול ודיסטנס ברור בין המאמן לשחקנים.
במכבי נתניה זה לא קיים(לא אכנס לפרוט) וזו שורש הבעיה.

על פי משחק האימון האחרון כנראה שנערכה שיחה קשה בין ערן לוי ליוסי מזרחי.ערן לא פצה את פיו במשך כל המחצית ששיחק ואף לא תנועת ידיים אחת נראתה,למרות הפיגור של 2:0 שהיה.אז יכול להיות שבנושא הזה יהיה שינוי.
לגבי שאר הדברים,גם שנה שעברה לא היה מנהל מקצועי ודרסנו את הליגה,ואל תבלבלו לי את המח שזה בגלל התקציב הגבוה כי גם השנה יש תקציב גבוה בשביל להישאר בליגה וגם קבוצות עם תקציב גבוה נכשלות.
אין ספק שהרבה דברים לא טובים קרו בתהליך בניית הקבוצה ובחירת השחקנים ועל כך יש לי ביקורת מכאן ועד למכסיקו... אבל להטיל רפש באיש ששנה שעברה היה אליל וביקשנו לשמור עליו מכל משמר המרחק הוא גדול ואני חושב שצריך להרגע ומי שיכול להשפיע ובאמת איכפת לו מהקבוצה כדאי שיזום שיחה עם אלי שגב וישפוך בפניו את כל הטענות ויציע הצעות מועילות במקום לרמוז ולהטיל רפש בכל הזדמנות....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
16-Oct-2014, 12:09
הודעה: #43
אלון בעונה שעברה שיחקנו ב20 משחקים הראשונים רע מאוד(למעט מחצית נגד הפועל פ"ת),היריבות שלנו היו חלשות מאוד ולמרות במרבית המשחקים הם לא היו פחות טובות מאיתנו.
ראה את בני יהודה השנה,קבוצה עם בעיה מקצועית/ניהולית קשה מאוד שמחזיקה בתקציב דומה לשלנו בעונה שעברה בתוספת סגל שמרביתו יכול לשחק בליגת העל ועם קצת פחות מזל היא עדיין לא דורסת את כל הליגה(רק את חלקה).
ערן לוי היה בעיה בשנה שעברה שהתגמדה בגלל המספרים שלו ובגלל ההצלחות והיום הוא בעיה חמורה כי הוא ביטל את הסמכות המקצועית של מזרחי בעיני השחקנים האחרים וכתוצאה מכך התחיל להתגלגל כדור השלג שלוקח איתו בדרך גם את הדברים הטובים.

אגב,יוסי מזרחי הרוויח ביושר את אובדן הסמכות שלו בעוד לא מעט פרמטרים.
16-Oct-2014, 12:30
הודעה: #44
לדעתי הדג מסריח מהראש והבעיה העיקרית והרקבון בחדר ההלבשה הוא יותר בגלל ההנהלה ויוסי מזרחי משלם היום על חוסר חדות בתקופות שהיה טוב הוא נתן חופש גדול מידי בעיקר לערן לוי ואח״כ כבר הרבה יותר קשה ליישר את השחקנים והעניינים נעשו הרבה טעויות בתקופה קצרה .
16-Oct-2014, 13:27
הודעה: #45
חטב מה קרה? פתאום עברת ל"לדעתי"
עד עכשיו בפוסטים שלך הצהרת שאתה יודע הכל . מה קרה פתאום?
16-Oct-2014, 14:35
הודעה: #46
(16-Oct-2014 1:23)אלון כתב:  
(16-Oct-2014 1:01)דוד חטב כתב:  לצערי אין בכוחנו לשנות ...
מה שאתם יודעים זה ממש קצת הקרחון , הרקבון בכל פינה במועדון , גם במקצועי וגם במינהלי צריך לעשות ניקוי אורוות כללי במועדון.

חטב,אתה שוב מדבר ברמיזות ועקיצות.אם יש לך משהו עובדתי ומוכח תאמר,אם לא אז חבל סתם להוסיף אנרגיות שליליות.אותי מדהים מה קרה בחודשיים שלושה אחרונים שהפכו את שגב מהאליל שלנו שצריך לשמור עליו מכל משמר למה שכותבים עליו עכשיו.גם אני לא מרוצה ממה שאני רואה ושומע עד עכשיו אבל כמדומני חודש שעבר המשכורות נכנסו לפני הזמן(כמו הרבה אחרות) ולא שמענו מילה טובה על כך...
באמת שאני לא יודע איך לאכול עדיין את אלי שגב,כאחד שצריך לשמור עליו מכל משמר(כמו שאיל ציין באחד הפוסטים הישנים) או כאחד שבא להרוס כל חלקה טובה וזורע ריקבון בכל פינה במועדון(כמו שחטב רומז כאן השכם וערב).... יכול להיות שאני תמים אבל אני עדיין מאמין שלשגב כוונות טובות רק שהוא חסר ניסיון ונופל לכל בור אפשרי...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(16-Oct-2014 13:27)משה.ד כתב:  חטב מה קרה? פתאום עברת ל"לדעתי"
עד עכשיו בפוסטים שלך הצהרת שאתה יודע הכל . מה קרה פתאום?
תשמע אני יודע על הרבה אבל עדיין לא הכל לכן אני זהיר ...
אתה כותב שהצהרתי כאילו שהתחייבתי ...
בוא נעשה סדר וברור לך שאם היה אפשר הייתי כותב פה את הכל ואז גן היית מבין יותר לעומק הכל...
16-Oct-2014, 14:45
הודעה: #47
חטב/סגל נראה לי שהתבלבלתם, חידות של חמיצר זה ברשת א' של קול ישראל לא פה.
אם יש משהו קונקרטי ואמין שאתם רוצים להגיד אז תגידו כי כל הרמיזות האלה כבר מתחילות לעייף והאמת מציגות את שניכם באור מגוחך.
16-Oct-2014, 15:07
הודעה: #48
(16-Oct-2014 14:45)פיליפצוק כתב:  חטב/סגל נראה לי שהתבלבלתם, חידות של חמיצר זה ברשת א' של קול ישראל לא פה.
אם יש משהו קונקרטי ואמין שאתם רוצים להגיד אז תגידו כי כל הרמיזות האלה כבר מתחילות לעייף והאמת מציגות את שניכם באור מגוחך.

לצערי החרא צף ובסוף חלק מהדברים גם יוצאים החוצה ...
לצערי אין לנו הרבה בעלים שעומדים בתור ואפילו לא נכון היום לפטר את המאמן ...
אנחנו האוהדים היום בין הפטיש לסדן ...
אין פתרונות אינסטנט...
16-Oct-2014, 15:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Oct-2014 על ידי 16:18 davidb7.)
הודעה: #49
(16-Oct-2014 15:07)דוד חטב כתב:  
(16-Oct-2014 14:45)פיליפצוק כתב:  חטב/סגל נראה לי שהתבלבלתם, חידות של חמיצר זה ברשת א' של קול ישראל לא פה.

לצערי החרא צף ובסוף חלק מהדברים גם יוצאים החוצה ...
לצערי אין לנו הרבה בעלים שעומדים בתור ואפילו לא נכון היום לפטר את המאמן ...
אנחנו האוהדים היום בין הפטיש לסדן ...
אין פתרונות אינסטנט...

יפטרו את מזרחי,יעבירו את קשטן הבן שיקבל עצות מקשטן האב שראיתי אותו במשחק האחרון ובא לציון גואל,אי אפשר להמשיך עם הגועל נפש הזה,אם מישהו חוץ מהאוהדים רוצה להציל את הקבוצה מירידה זה הזמן,עוד מחזור שניים וזה יהיה מאחר מדי..אפילו קשטן הבן יעמיד את ערן במקומו או ישלח אותו ליציע...הקבוצה מעל הכל ומישהו כנראה לא מוכן להקשיב לזה....אני לא זוכר שערן לוי היה הסנדק שלי,אין לי שום סנטימנטים לשום שחקן רק לקבוצה ....
The following 1 user Likes davidb7's post:
Shaul (1616-1010-2014201420142014)
16-Oct-2014, 16:18
הודעה: #50
משה,יותר ברור משכתבתי לא ניתן לכתוב בלי לפגוע ולא מתכוון לפגוע.
קרא היטב את שכתבתי בעבר וביטלת בבוז,קרא מה קורה עכשיו בקבוצה ותבין היטב.
תביט בשפת הגוף של המאמן/הקפטן,הרחשים שלא היו מעולם בחדר הלבשה בנתניה ועוד מול המאמן הוותיק בליגה ותבין שהחלום האוטופי שלנו מתנפץ.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים