שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה: חוזהו של פירס לא עבר בבקרת התקציבים.
16-Oct-2014, 2:09
הודעה: #31
(16-Oct-2014 2:03)דוד חטב כתב:  אלון אתה צודק עדיף לא לדבר , כי כל מה שאומרים פה לא טוב ...
תאמין לי שאם היה אפשר הייתי מגלה לכם את האמת על מה שקורה מאחורי הקלעים...
בכל מקרה כל החרא יצוף בקרוב עד פגרת הנבחרת הבאה אני צופה לשינויים דרמטיים .

למה אי אפשר...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Oct-2014, 4:08
הודעה: #32
(16-Oct-2014 2:03)דוד חטב כתב:  אלון אתה צודק עדיף לא לדבר , כי כל מה שאומרים פה לא טוב ...
תאמין לי שאם היה אפשר הייתי מגלה לכם את האמת על מה שקורה מאחורי הקלעים...
בכל מקרה כל החרא יצוף בקרוב עד פגרת הנבחרת הבאה אני צופה לשינויים דרמטיים .

לא ברור לי מה מונע ממך לומר את הדברים ? שתקנו בתקופת בנין וירדנו ליגה. אני בטוח שלא לשם אתה מכוון נכון ? בסופו של יום לאוהדים יש כח. הבעיה היא שמרגישים שהכל רקוב אבל שותקים . למה בעצם ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Oct-2014, 7:16
הודעה: #33
RE: מכבי נתניה: חוזהו של פירס לא עבר בבקרת התקציבים.
אוהדי מכבי נתניה בשלב זה יכולים רק להגדיל את הנזק.
בוא נניח שחטב יחשוף את מה שהוא מונע מעצמו לחשוף(ומכיוון שאני לא חבר שלו בפייס,כי אין לי ולא יודע על מה הוא מרמז,אז נוח לי לכתוב את שכותב),אז מה יקרה?
יצאו אלפי אוהדים במחולות ? משה פילפצוק/דיקטטורה יחליף את צ'ארלי? ראש העיר תכנס ישיבת מועצה מיוחדת?
אוהדים(כמו של נתניה),יכולים רק לשפוך מלח על הפצעים ולכן,עדיף לקוות שאולי אלי שגב ימצא מימון ויהפוך להיות בעלים אמתי שמצד אחד מנהל בניהול על ומצד שני לא מתערב בקטנות ויוסי מזרחי ייפטר מהגיבנת שיצר לעצמו ויחזור להיות מאמן מנוסה והשחקנים שיקבלו לידיהם את המושכות יחזיקו ב2 ידיים ו20 אצבעות ויוציאו את העגלה מהבוץ .
16-Oct-2014, 9:19
הודעה: #34
מה שאתה רומז הוא שמזרחי הוא לא האוטוריטה המקצועית פה אלא ושוב כמו באשדוד מקבל הנחיות מהבוס. אם כך הדבר אז מה הפלא? הרי מזרחי ידוע כמאמן ללא חוט שידרה.
16-Oct-2014, 9:55
הודעה: #35
גם אני כבר לא יודע איך לאכול את אלי שגב. בעצמי שמעתי אותו לא פעם משקר. יש לו הסטוריה שנויה במחלוקת בהפועל חיפה, וכאשר רצה לקחת את המועדון מיואב כץ, על אף שיואב כץ בעלים מאוד לא אהוד שגרם המון נזק למועדון, עדיין נוצר פילוג כשחלק מהאוהדים לקחו את הצד של יואב כץ.
לגבי יוסי מזרחי, מבחינתי תעלומה. יוסי מזרחי דווקא כן מאמן עם סמכות, מאמן עם אומץ, והעבודה שלו באשדוד, והוא גם אמר את זה, היתה בשיתוף פעולה עם ג׳קי, שהוא למעשה חבר. די דומה למה שקורה בק״ש בשת״פ בין בכר לשירצקי. לא יודע אם יש כאן מישהו שחושב שברק בכר סמרטוט.
מצד שני יתכן ובגילו המתקדם, כל מה שמזרחי מחפש הוא ביטחון כלכלי, ובשביל החוזה השמן והארוך שלו, הוא מוכן להוריד בכבודו, וכן מתערבים לו מבחוץ...
בכל נושא הרכש והמימונים החיצוניים- יש לי תחושה שבתמורה לכסף הזה להבאת שחקנים(שאנחנו ממש לא זקוקים להם, הם לא מוסיפים לנו כלום, לא מחזקים אותנו, ואולי אפילו עושים נזק בכך שפוגעים במורל ובביטחון העצמי של השחקנים הקיימים שלא פחות טובים מהם), אלי שגב ומכבי נתניה מוותרים על לא מעט מהשליטה שלהם, ואנחנו ״מרוויחים״ עוד כמה מנהלים בפוטנציה שחושבים שיכולים להתערב...
אין לי מושג איפה יוסי מאור בתוך הקלחת הזו, אין לי מושג למה ממשיכים להגדיל עוד ועוד את התקציב ומבלי שהקבוצה באמת מתחזקת...
נכון לכרגע אנחנו הקבוצה עם התקציב הכי גדול אי פעם שמועמדת לירידה...
16-Oct-2014, 10:15
הודעה: #36
(16-Oct-2014 0:10)דוד חטב כתב:  
(15-Oct-2014 19:25)עידן444 כתב:  עם כל הביקורת, צריך להגיד את האמת- קובי בלדב וגיל לב בלי להביא כסף מהבית התנהלו הרבה יותר מסודר משגב שכן מביא כסף(ודי הרבה) מהבית.
מה שקורה בקבוצה מראש הפירמידה ועד אחרון השחקנים, מעורר בחילה!

כשהכוכב הראשי של מופע האימים הזה הוא יוסי מזרחי

ציון 0 גדול בניהול משברים!!! באמת חוכמה גדולה להתנהל למופת כשכל שבוע מנצחים...
עזוב את שני אלה עדיף שלא ייצא הסיפורים עליהם בוא ניתן לאדון לב לסיים בכבוד וגם מבלדב נמאס לא ששגב נורמלי המועדון שלנו רקוב...

לפי כמות המידע שיש לך על זה ועל ההוא אני במקומך מוציא רב מכר או לחילופין מחפש עורך דין טוב.
16-Oct-2014, 10:32
הודעה: #37
(16-Oct-2014 0:10)דוד חטב כתב:  
(15-Oct-2014 19:25)עידן444 כתב:  עם כל הביקורת, צריך להגיד את האמת- קובי בלדב וגיל לב בלי להביא כסף מהבית התנהלו הרבה יותר מסודר משגב שכן מביא כסף(ודי הרבה) מהבית.
מה שקורה בקבוצה מראש הפירמידה ועד אחרון השחקנים, מעורר בחילה!

כשהכוכב הראשי של מופע האימים הזה הוא יוסי מזרחי

ציון 0 גדול בניהול משברים!!! באמת חוכמה גדולה להתנהל למופת כשכל שבוע מנצחים...
עזוב את שני אלה עדיף שלא ייצא הסיפורים עליהם בוא ניתן לאדון לב לסיים בכבוד וגם מבלדב נמאס לא ששגב נורמלי המועדון שלנו רקוב...
עד כמה שאני יודע גיל לב אדם ישר כמו סרגל ולא היה נותן יד להתנהלות לא תקינה.
16-Oct-2014, 10:34
הודעה: #38
הבעיה המקצועית/ניהולית היא סיבובית.
.מצד אחד אלי שגב שהוא אדם בעל נשמה ענקית,איש של מתן בסתר שלא יכול להתעלם משום נזקק שעובר לידו,אימץ אליו את מזרחי וקרבתם חוצה גבולות ובמקביל אימץ לחיקו את ערן לוי.
ערן שחקן מוכשר ברמות על,אך לא מנהיג ולא איש שיודע לקבל סמכות ולא מבין את שרשרת המזון.
מועדון כדורגל בנוי מהיררכיה ברורה,בעלים שמנהל ממעוף הציפור וממנה מנכ"ל שמנהל עבורו את המועדון,מנהל מקצועי במידה ויש או מאמן בעל סמכויות מקצועיות רחבות מתחת למנכ"ל שמתחת לבעלים והשחקנים מתחת למאמן כשיש חוצץ משמעותי מאוד בין השחקנים לאנשי הניהול ודיסטנס ברור בין המאמן לשחקנים.
במכבי נתניה זה לא קיים(לא אכנס לפרוט) וזו שורש הבעיה.
16-Oct-2014, 10:50
הודעה: #39
בקיצור שכונה
16-Oct-2014, 11:31
הודעה: #40
(16-Oct-2014 10:34)אייל ס כתב:  הבעיה המקצועית/ניהולית היא סיבובית.
.מצד אחד אלי שגב שהוא אדם בעל נשמה ענקית,איש של מתן בסתר שלא יכול להתעלם משום נזקק שעובר לידו,אימץ אליו את מזרחי וקרבתם חוצה גבולות ובמקביל אימץ לחיקו את ערן לוי.
ערן שחקן מוכשר ברמות על,אך לא מנהיג ולא איש שיודע לקבל סמכות ולא מבין את שרשרת המזון.
מועדון כדורגל בנוי מהיררכיה ברורה,בעלים שמנהל ממעוף הציפור וממנה מנכ"ל שמנהל עבורו את המועדון,מנהל מקצועי במידה ויש או מאמן בעל סמכויות מקצועיות רחבות מתחת למנכ"ל שמתחת לבעלים והשחקנים מתחת למאמן כשיש חוצץ משמעותי מאוד בין השחקנים לאנשי הניהול ודיסטנס ברור בין המאמן לשחקנים.
במכבי נתניה זה לא קיים(לא אכנס לפרוט) וזו שורש הבעיה.

שוב, היתה לי ביקורת על עטר, לא מחזיק ממנו יותר מידי אבל בתקופתו מה שאתה מתאר היה לפחות בכל הקשור לנושא המאמן- חציצה מוחלטת בין השחקנים להנהלה. גם כשההתנהלות היתה עקומה, ראובן עטר תמיד היה חוצץ ובצד המקצועי היה שקט ושלווה. גם היחסים בינו לבין השחקנים היו מצויינים ושחקנים ״שיחקו בשבילו״.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים