שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לחפש מעכשיו עד ינואר זר חמישי למכבי נתניה רצוי חלוץ
17-Oct-2014, 1:05
הודעה: #11
RE: לחפש מעכשיו עד ינואר זר חמישי למכבי נתניה רצוי חלוץ
למה אתה יורד על טל מ.? יוסי מזרחי מתנהל בדיוק כמו שטל מ. חושב- כמו אחד שמבין שכשל וטעה בכל הבחירות שלו, ועושה הכל כדי לנסות לתקן. הבעיה היא שבעיני, לא רק שהוא לא מתקן שום דבר, הוא רק עושה יותר נזק.
הבאת את קנדה ואחרי 2 משחקים שהוא לא טוב אתה מחליף אותו בילד בן 18 שבחיים שלו לא שיחק מגן ימני? זה נקרא להיות סבלני לשחקן חיזוק שהבאת? הבאת זר, כולם החמיאו לו. לא פוגע... זהו? מביאים לו מחליף? ושוב... שחקן שלא בטוחים לא לגבי היכולת שלו וגרוע מכך לגבי כושרו ובריאותו. והפינג-פונג בין עידו לוי לירין חסן, ואי האמון בשניהם ברצון להביא עוד בינוניות כמו עודד גביש... ומה לגבי הבעת אי האמון בכל החלק הקדמי עם הרצון להביא את רודי חדד?
באמת דרושה סבלנות, שלי אישית, ולחלק מהאוהדים יש- מי שחסר סבלנות ומשדר פאניקה, ומעמיק את הגרעון שברור שיהיה בתום העונה הזו הוא המאמן שלך!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Oct-2014, 2:09
הודעה: #12
ומהיכן לך לדעת שכל הסיפור עם גביש אינו על מנת שהצמד חמד האלו לוי וחסן יתעוררו ולכן האיום המרומז לא תהיו טוב נחליף שחקנים ? למה שלא תחשוב על כך ?

אני נגד טל.מ כי הוא מדבר שטויות וחוזר עליהם כמו תוכי קקאדו בשבוע הראשון וכמו תוכי ארה בשבוע שני וכמו תוכי אמזונס בשבוע שלישי

שגב אמר אם יוסי מזרחי יילך גם הוא אלי שגב יילך מי לדעתך יחזיק את הקבוצה אם אלי שגב יילך ?
תפסיקו כבר לחפור בור ליוסי מזרחי שזה בעצם פירוק מכבי נתניה
17-Oct-2014, 4:09
הודעה: #13
לחפש מעכשיו עד ינואר זר חמישי למכבי נתניה רצוי חלוץ
אתה כמו כולם פה בסוף תגיד שצדקתי . רוצה להתערב ? אני עושה לך הנחה, בא לקראתך היום, כשאפשר לשנות דברים. אחכ אל תגיד לא ידעתי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Oct-2014, 7:58
הודעה: #14
קקאדו זה ענק! הרגת אותי
17-Oct-2014, 8:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2014 על ידי 8:30 עידן444.)
הודעה: #15
הצגות כאלה אתה יכול לעשות על ערן לוי או קנדה, כדי להעיר אותם, או אם אתה חושב שהם לא נותנים 100%. לא על שחקנים צעירים שהיכולת שלהם מתחילת העונה חלשה ולא בגלל שהם לא מתאמצים, אלא בגלל שכל הקבוצה בכושר לא טוב ומה לעשות שבמצבים האלה לצעירים עוד יותר קשה לספק יציבות? הסיפור עם גביש רק מוריד לכולם, כולל הבלם הזר, שהחלפתו למיטב הבנתי לא עומדת על הפרק, את הביטחון עוד יותר.
נקווה שזה לא יעמוד למבחן, אבל בוא נראה את מזרחי שורד אם המאזן שלו יהיה גם 1/18...
ההצהרות האלה שוות אתה יודע למה שוות...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים