שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
08-Oct-2014, 14:40
הודעה: #41
RE: קבוצת הנוער
(08-Oct-2014 14:38)טל.מ כתב:  היה למכבי נתניה שחקן מעולה ביד בשם אוגו. כולם כאן דיברו על טביעת העין של מזרחי .. בתחילת השנה שעברה עוד חשבתי שאולי אני באמת הבעיה. אחכ ראיתי איזה שחקנים מזרחי הנחית פה ואיך הוא לא קלט איזה שחקן מצוין היה לו ביד.

ואיפה הוא היום ה"שחקן המעולה" שלך????
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Oct-2014, 14:56
הודעה: #42
קבוצת הנוער
לא יודע. מין הסתם חזר הביתה ? אני מבטיח לך שהוא שחקן טוב בהרבה מדיא סבע אבו עביד דור מלכה גרשומוב מנצור וכל השאר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Oct-2014, 15:04
הודעה: #43
אבו עביד שחקן מצויין כל השאר מטובורק לא משהו, לגבי מנצור , הרווח כולו שלו שעבר להרצליה לשנת חישול ואני מקווה שיקח את הצ'אנס , עדיף מישיבה על ספסל בליגת העל.
לגבי טוברוק אייל צודק , זה כבר לא מפעל לייצור שחקנים ולא מוקד משיכה לשחקנים מכל הארץ, הוא קיבל חבל הצלה מאלי שגב, ללא החבל תוך שנתיים טוברוק היה יורד מנכסיו.
08-Oct-2014, 15:11
הודעה: #44
Re: RE: קבוצת הנוער
(08-Oct-2014 14:56)טל.מ כתב:  לא יודע. מין הסתם חזר הביתה ? אני מבטיח לך שהוא שחקן טוב בהרבה מדיא סבע אבו עביד דור מלכה גרשומוב מנצור וכל השאר.
דור מלכה שחקן מצויין הרבה יותר טוב מרן רול ואברג'יל למשל שחקן שנועד לגדולות ואפילו התקבל לאקדמיה בליגה הצרפתית הראשונה, חבל שטרגדיה אישית פגעה בו, מזרחי אם היה מאמין קצת יותר בצעירים היה צריך לתת לו צאנס.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Oct-2014, 15:13
הודעה: #45
(08-Oct-2014 14:56)טל.מ כתב:  לא יודע. מין הסתם חזר הביתה ? אני מבטיח לך שהוא שחקן טוב בהרבה מדיא סבע אבו עביד דור מלכה גרשומוב מנצור וכל השאר.

הוא כל כך "מעולה" שאין לך מושג איפה הוא ומה עשה עם כישוריו.
08-Oct-2014, 15:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 15:21 טל.מ.)
הודעה: #46
קבוצת הנוער
אני הסוכן שלו? ראיתי אותו בשלושה משחקים במחלקת הנוער, להערכתי זה שלושה משחקים יותר ממה שראה מזרחי את שני הרומנים לפני שהחתים אותם.

דרך אגב בשבילך חיפשתי (נראה אותך מגיע ל Nnadozie Ugonna Ezenwaka ) .
אין עליו רישום באינטרנט אחרי מכבי נתניה. האם נעלם פרש או משחק במקום אלמוני ? אין לי מושג. בסופו של יום הוא אולי עוד שחקן צעיר מוכשר ביותר (אל תאמין לי, תאמין לצרפתי או לבני לם, ואם אתה לא מאמין גם להם אז אין לי מה לומר) שלא הצליח לשבור את תקרת הזכוכית.

08-Oct-2014, 15:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 15:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #47
(08-Oct-2014 15:04)Shaul כתב:  אבו עביד שחקן מצויין כל השאר מטובורק לא משהו, לגבי מנצור , הרווח כולו שלו שעבר להרצליה לשנת חישול ואני מקווה שיקח את הצ'אנס , עדיף מישיבה על ספסל בליגת העל.
לגבי טוברוק אייל צודק , זה כבר לא מפעל לייצור שחקנים ולא מוקד משיכה לשחקנים מכל הארץ, הוא קיבל חבל הצלה מאלי שגב, ללא החבל תוך שנתיים טוברוק היה יורד מנכסיו.

הסיבה לירידה של טוברוק זה האקדמיות שנפתחו ע"י הקבוצות הגדולות והיום מי שנותן את הטון אלו הן מכבי חיפה ושתי התל אביביות.
כל זה לא משנה העובדה שממכבי נתניה יצאו ויוצאים נכון להיום רק בלופים.

(08-Oct-2014 15:15)טל.מ כתב:  אני הסוכן שלו? ראיתי אותו בשלושה משחקים במחלקת הנוער, להערכתי זה שלושה משחקים יותר ממה שראה מזרחי את שני הרומנים לפני שהחתים אותם.

עם כישרון לא הולכים למכולת, גם ראובן עובד ושי בירוק היו כישרונות.
אם נעלמו עקבותיו אז הוא כנראה לא כזה "מעולה".
08-Oct-2014, 15:23
הודעה: #48
(08-Oct-2014 14:01)פיליפצוק כתב:  
(08-Oct-2014 12:56)אייל ס כתב:  
(08-Oct-2014 12:46)טל.מ כתב:  אוקי אז אם אין שום שחקן מעניין בטוברוק - נקודת המוצא שלך אם אני מבין נכון, שעדיין למרות שאין שם משהו שווה עדיין מכבי נתניה מכורח ההסכם תעדיף שחקן של טוברוק על פני שחקן שלה ? כי אם זה לא ככה אז אני עדיין לא מבין איפה אנחנו נפגעים פה.

אנחנו נפגעים בכמה מישורים.
הראשון מוראלי,תחושת הבטן של המאמנים מסיבות שבסוף העונה נפרט...לא משהו.
השני מקצועי,יש העדפה לשחקנים הצעירים שהגיעו מטוברוק על שחקני מכבי נתניה(בסגל הבוגר),בלי שום סיבה ניראת לעין. לא ראול ולא דור מלכה הם מאור הגולה ואין סיבה שהם יועדפו על איתי מנצור.
השלישי,כספי....אריק יעשה כסף על שחקנים דרך מכבי נתניה,שבמצב רגיל דרך הוועדה למעמד השחקן,שחקני נוער שגדלו בקבוצה לא מקצוענית משוחררים בכסף קטן(במקרה הרע/טוב).
הרביעי,אצל איזיקוביץ זה עיסקת חבילה,אתה רוצה אחד,הוא מחייב אותך בשניים נוספים.

טל,לטוברוק היה עשור ניפלא,הוא הצליח לגדל שחקנים טובים ,למכור,לקבל סכומים קבועים,לעבוד על כולם.....היום המועדונים שעבדו איתו בעבר ניתקו קשר ואלי שגב הציל אותו.

אנחנו לא נפגעים בשום דבר כי נכון ל- 08.10.2014 אין לנו משהו יותר טוב להציע.
בינתיים הפונטציאל הצעיר היחיד הקיים היום בסגל הבוגרים הוא גם שחקן של טוברוק (אבו עביד).
אייל, אני מזמין אותך להיכנס לאתר של טוברוק ולראות את הדף של הבוגרים שלה, נתניה לא יכולה להעמיד דף כזה גם אם תעשה ארבע סלטות באוויר אז עזוב אותך מסיפורים ואני לא סובל לא את איזקוביץ ולא את השותף שלו השמן אבל עובדות הן עובדות וחבל שאתה מנסה לצייר משהו שהוא לא נכון.

(08-Oct-2014 11:46)עידן444 כתב:  
(08-Oct-2014 11:35)פיליפצוק כתב:  
(08-Oct-2014 11:26)אייל ס כתב:  משה ידידי היקר,אני שמח ומאושר שאתה סבלני,מקווה שתיהיה סבלני גם אל חברייך לפורום ,כשאתה סבלני כולנו מרוויחים וכן אני מאוד מכבד את דעותך גם שלא מסכים להם.
ההסכם עם טוברוק ושאר הפעולות שעשו ראשי מכבי נתניה בחודשים האחרונים מצביעים על דעתם ואכן למי שמסתכם מהצד קשה להתווכח עם מה שכתבת לפני רגע קט.
זו אחת הבעיות שלנו ולא היחידה ולכן אני מודאג ולכן אני כותב את שכותב ולכן כל שנשאר לי זה להגיע למשחקי בוגרים ונוער ולהתפלל שנשאר בליגה ולעתיד טוב יותר למועדון.

למכבי נתניה יש מחלקת נוער לתפארת,אחת מה5 הטובות בארץ בכל פרמטר שיבדק(אגב,בשנתיים האחרונות הישגי מכבי נתניה עלו על הישגי טוברוק).
.המחלקה שוקמה בשנים האחרונות אחרי שעברה טראומה שמחקה מועדונים אחרים,לצערי הבעלים החדש בחר בידידות ובשת"פ עם אותו צדיק שניסה בכל כוחות להשמיד את המחלקה(וכמעט צלחה דרכו),אגב לא רק את המחלקה,את המועדון כולו.

כשנכנסתי למחלקת הנוער כיוונתי לעתיד כשהמודל שלי היו קבוצות 99/98 ואכן הושקע בהם לא מעט,כשמרבית המימון של המחלקה הגיע ממקורות פרטיים כשהכוונה היתה שמהר מאוד כל המימון יגיע ממקורות פרטיים ותקציב המחלקה יוכפל תוך מספר שנים ולא על חשבון המועדון והבוגרים.
ברגע שאלי שגב בחר באיזיקוביץ,זזתי הצידה ופיניתי לו את המקום. אך האהדתי נשארה למחלקה וממשיך לפקוד את משחקיה.

מחלקת נוער לתפארת????? הצחקת אותי .
אולי יש תנאים טובים והכל אבל תוצרת קדחת!
אתה מבקר את איזיקוביץ על ימין ועל שמאל אבל בשורה התחתונה ובמבחן התוצאה 5-6 שנים אחורה המועדון שלו מבחינת תוצרת שם בכיס הקטן את מכבי נתניה ואתה יכול להגיד מה שאתה רוצה ולתרץ באלף ואחת תירוצים.
אמרתי לך אני סופר סבלני גם ככה המועדון הזה לא מביא שום הישגים ותארים משנת תרת"ח אז מה זה משנה?! עד אז אתה וחברך חטב מוזמנים בינתיים לגנוב דעת ולספר פה לכולם על שנתונים כאלו ואחרים ועל כמה שהם מוכשרים וכו' אני כבר אחפש אותם בהמשך במכבי כפר יונה.

אביב אברהם שחקן מוכשר מאוד, מה הסיכוי שהוא יהיה שחקן מוביל בבוגרים/ליגת העל - 30%

עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה??? לסגור את המחלקה??? מה אתה מנסה להגיד? שעדיף להמשיך להביא שחקני רכש בינוניים כאילו זה תחנת רכבת? כל שנה להחליף את כל הקבוצה זו כן הדרך שאתה רוצה עבור המועדון הזה? בניה על ״שכירי חרב״ בינוניים? למה אתה כל הזמן מרוכז בזה שכל שחקני הבית בינוניים ומתעלם מזה ששחקני רכש שמרוקנים כאן את הקופה ברובם בינוניים גם כן! על איזה איכות אתה מדבר בדיוק???

אני אומר שאל תבלבלו לי את המוח עם המושג "שחקני בית" כי אין דבר כזה, זו אגדה אורבנית.
אם אוהדים כאן בפורום היו בעד להשאיל ולהשביח שחקנים כמו לוגסי, כוכב, גוזלן, הירש, אז זה אומר שלאוהדים אין אמון בחומר הביתי ובצדק!!!
והגיע הזמן שיחליפו את האנשים שאחראים על כך ששום דבר טוב לא יוצא ממחלקת הנוער בשנים האחרונות ובראשם הקאוצ'ר מכדורגל החופים שאני קורא בכל מיני מקומות שעוד רוצים שיאמן את הבוגרים.
תגיד לי? אתה מאמין לעצמך? לפני רגע דיברת על מחלקת הנוער של טוברוק שלא רואה את מכבי נתניה ממטר וגידלה רשימה מפוארת בהרבה ובאותה נשימה מלכלך על בני לם שכמנהל מקצועי שם את היסודות בטוברוק וגידל שם את מיטב הכישרונות האלה!!! זה מסתדר לך לוגית????
08-Oct-2014, 15:24
הודעה: #49
קבוצת הנוער
דרך אגב חיפשתי בשבילך (נראה אותך מגיע ל Nnadozie Ugonna Ezenwaka ) .
אין עליו רישום באינטרנט אחרי מכבי נתניה. האם נעלם פרש או משחק במקום אלמוני ? אין לי מושג. בסופו של יום הוא אולי עוד שחקן צעיר מוכשר ביותר (אל תאמין לי, תאמין לצרפתי או לבני לם, ואם אתה לא מאמין גם להם אז אין לי מה לומר) שלא הצליח לשבור את תקרת הזכוכית.

08-Oct-2014, 15:29
הודעה: #50
ההבדל הוא אחד ויחיד- אתה לא נותן הזדמנות לגיא מלמד גידי קניוק ועוז פרץ
שלך... יש לך שחקנים לא פחות מוכשרים מהם ואף יותר! אתה את העוז פרץ שלך זורק לליגות נמוכות ומביא במקומו נירים אברג׳ילים ואור ברוכים למיניהם... שהם גם... אם לא שמת לב... בינוניות לשמה!!!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים