שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
08-Oct-2014, 11:46
הודעה: #21
RE: קבוצת הנוער
(08-Oct-2014 11:35)פיליפצוק כתב:  
(08-Oct-2014 11:26)אייל ס כתב:  משה ידידי היקר,אני שמח ומאושר שאתה סבלני,מקווה שתיהיה סבלני גם אל חברייך לפורום ,כשאתה סבלני כולנו מרוויחים וכן אני מאוד מכבד את דעותך גם שלא מסכים להם.
ההסכם עם טוברוק ושאר הפעולות שעשו ראשי מכבי נתניה בחודשים האחרונים מצביעים על דעתם ואכן למי שמסתכם מהצד קשה להתווכח עם מה שכתבת לפני רגע קט.
זו אחת הבעיות שלנו ולא היחידה ולכן אני מודאג ולכן אני כותב את שכותב ולכן כל שנשאר לי זה להגיע למשחקי בוגרים ונוער ולהתפלל שנשאר בליגה ולעתיד טוב יותר למועדון.

למכבי נתניה יש מחלקת נוער לתפארת,אחת מה5 הטובות בארץ בכל פרמטר שיבדק(אגב,בשנתיים האחרונות הישגי מכבי נתניה עלו על הישגי טוברוק).
.המחלקה שוקמה בשנים האחרונות אחרי שעברה טראומה שמחקה מועדונים אחרים,לצערי הבעלים החדש בחר בידידות ובשת"פ עם אותו צדיק שניסה בכל כוחות להשמיד את המחלקה(וכמעט צלחה דרכו),אגב לא רק את המחלקה,את המועדון כולו.

כשנכנסתי למחלקת הנוער כיוונתי לעתיד כשהמודל שלי היו קבוצות 99/98 ואכן הושקע בהם לא מעט,כשמרבית המימון של המחלקה הגיע ממקורות פרטיים כשהכוונה היתה שמהר מאוד כל המימון יגיע ממקורות פרטיים ותקציב המחלקה יוכפל תוך מספר שנים ולא על חשבון המועדון והבוגרים.
ברגע שאלי שגב בחר באיזיקוביץ,זזתי הצידה ופיניתי לו את המקום. אך האהדתי נשארה למחלקה וממשיך לפקוד את משחקיה.

מחלקת נוער לתפארת????? הצחקת אותי .
אולי יש תנאים טובים והכל אבל תוצרת קדחת!
אתה מבקר את איזיקוביץ על ימין ועל שמאל אבל בשורה התחתונה ובמבחן התוצאה 5-6 שנים אחורה המועדון שלו מבחינת תוצרת שם בכיס הקטן את מכבי נתניה ואתה יכול להגיד מה שאתה רוצה ולתרץ באלף ואחת תירוצים.
אמרתי לך אני סופר סבלני גם ככה המועדון הזה לא מביא שום הישגים ותארים משנת תרת"ח אז מה זה משנה?! עד אז אתה וחברך חטב מוזמנים בינתיים לגנוב דעת ולספר פה לכולם על שנתונים כאלו ואחרים ועל כמה שהם מוכשרים וכו' אני כבר אחפש אותם בהמשך במכבי כפר יונה.

אביב אברהם שחקן מוכשר מאוד, מה הסיכוי שהוא יהיה שחקן מוביל בבוגרים/ליגת העל - 30%

עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה??? לסגור את המחלקה??? מה אתה מנסה להגיד? שעדיף להמשיך להביא שחקני רכש בינוניים כאילו זה תחנת רכבת? כל שנה להחליף את כל הקבוצה זו כן הדרך שאתה רוצה עבור המועדון הזה? בניה על ״שכירי חרב״ בינוניים? למה אתה כל הזמן מרוכז בזה שכל שחקני הבית בינוניים ומתעלם מזה ששחקני רכש שמרוקנים כאן את הקופה ברובם בינוניים גם כן! על איזה איכות אתה מדבר בדיוק???
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Oct-2014, 11:56
הודעה: #22
משה,ההבדל ביני ובינך שאני מכיר את כל שחקני קבוצת הנונר של מכבי נתניה וטוברוק זה נכון גם לנערים וזה נכון גם לילידי 94/93.
.מתי לאחרונה שחקן נוער של טוברוק הצליח בליגת העל?
ולכן,אריק נלחץ ולכן הוא נאלץ במשך שנתיים לאכול הרבה הרבה הרבה חצץ מולי,לצערי הרב ,רגע לפני שהמערכה ההוכרעה ובנוקאאוט(ומי שמבין יודע על מה אני מדבר),הגיע לאיזיקוביץ מושיע ממקום לא צפוי.
הדור של גולסה ושות' מאחורינו ומילידי 93/94/95/96/97,כרגע אין חייר וגם התאומיים,כניראה לא מה שחשבו כולם.
.אגב,זה שאתה קורא ששחקן כזה או אחר יצא למבחנים או שיש התעניינות או שעומד לסגור,זה עבודה ניפלאה של איזיקוביץ,כך את כל הכותרות מה3 עונות האחרונות,מי נמכר/סגר?
08-Oct-2014, 12:04
הודעה: #23
אייל אתה צודק ברב דברייך אבל עדיין שהנתונים 96/7 של טוברוק יותר טובים משלנו ויש שם כמה שחקנים עם פוטנציאל.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Oct-2014, 12:07
הודעה: #24
(08-Oct-2014 12:04)amir כתב:  אייל אתה צודק ברב דברייך אבל עדיין שהנתונים 96/7 של טוברוק יותר טובים משלנו ויש שם כמה שחקנים עם פוטנציאל.

כל השנתונים עד 98 לטוברוק היה יתרון לפחות בפוטנציאל השחקנים.
מ98,התהפך העסק ואריק מודאג.
08-Oct-2014, 12:13
הודעה: #25
אייל, עוד לא הבנתי מי מרוויח מה מהעסקה הזו... זו האמת... בעיקר לא מבין מה טוברוק מרוויחה מהעסקה הזו... אתה יכול להסביר לי?
08-Oct-2014, 12:22
הודעה: #26
(08-Oct-2014 12:13)עידן444 כתב:  אייל, עוד לא הבנתי מי מרוויח מה מהעסקה הזו... זו האמת... בעיקר לא מבין מה טוברוק מרוויחה מהעסקה הזו... אתה יכול להסביר לי?

מכבי נתניה בטוח לא מרוויחה וגם אין מה להרוויח,אין היום שחקנים בטוברוק(למעט התאומיים),שטובים משחקנים ממכבי נתניה באותו גיל ובאותו תפקיד.
08-Oct-2014, 12:46
הודעה: #27
קבוצת הנוער
אוקי אז אם אין שום שחקן מעניין בטוברוק - נקודת המוצא שלך אם אני מבין נכון, שעדיין למרות שאין שם משהו שווה עדיין מכבי נתניה מכורח ההסכם תעדיף שחקן של טוברוק על פני שחקן שלה ? כי אם זה לא ככה אז אני עדיין לא מבין איפה אנחנו נפגעים פה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Oct-2014, 12:56
הודעה: #28
(08-Oct-2014 12:46)טל.מ כתב:  אוקי אז אם אין שום שחקן מעניין בטוברוק - נקודת המוצא שלך אם אני מבין נכון, שעדיין למרות שאין שם משהו שווה עדיין מכבי נתניה מכורח ההסכם תעדיף שחקן של טוברוק על פני שחקן שלה ? כי אם זה לא ככה אז אני עדיין לא מבין איפה אנחנו נפגעים פה.

אנחנו נפגעים בכמה מישורים.
הראשון מוראלי,תחושת הבטן של המאמנים מסיבות שבסוף העונה נפרט...לא משהו.
השני מקצועי,יש העדפה לשחקנים הצעירים שהגיעו מטוברוק על שחקני מכבי נתניה(בסגל הבוגר),בלי שום סיבה ניראת לעין. לא ראול ולא דור מלכה הם מאור הגולה ואין סיבה שהם יועדפו על איתי מנצור.
השלישי,כספי....אריק יעשה כסף על שחקנים דרך מכבי נתניה,שבמצב רגיל דרך הוועדה למעמד השחקן,שחקני נוער שגדלו בקבוצה לא מקצוענית משוחררים בכסף קטן(במקרה הרע/טוב).
הרביעי,אצל איזיקוביץ זה עיסקת חבילה,אתה רוצה אחד,הוא מחייב אותך בשניים נוספים.

טל,לטוברוק היה עשור ניפלא,הוא הצליח לגדל שחקנים טובים ,למכור,לקבל סכומים קבועים,לעבוד על כולם.....היום המועדונים שעבדו איתו בעבר ניתקו קשר ואלי שגב הציל אותו.
08-Oct-2014, 13:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 13:14 משה.ד.)
הודעה: #29
אייל אני קורא ועוקב כבר זמן רב אחרי הפוסטרים שלך על אריק איזיקוביץ. עצוב שזה המצב. ציינתי כבר מזמן ששגב נראה אחלה נאיבי ויש אומרים שנאי בי זה הבן דוד של הטמבל. מי יודע אולי נרקמת פה קונספירציה על חשבון מכבי נתניה ויום אחד נמצא את נתניה בבעלותו של אדון איזיקוביץ

ושלמה שרף
08-Oct-2014, 13:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 13:58 עידן444.)
הודעה: #30
(08-Oct-2014 12:22)אייל ס כתב:  
(08-Oct-2014 12:13)עידן444 כתב:  אייל, עוד לא הבנתי מי מרוויח מה מהעסקה הזו... זו האמת... בעיקר לא מבין מה טוברוק מרוויחה מהעסקה הזו... אתה יכול להסביר לי?

מכבי נתניה בטוח לא מרוויחה וגם אין מה להרוויח,אין היום שחקנים בטוברוק(למעט התאומיים),שטובים משחקנים ממכבי נתניה באותו גיל ובאותו תפקיד.

והשניים שעכשיו בבוגרת? לא ״עילויים״ בין בני גילם? עזוב רגע את דיא בצד. אני מדבר על אבו עביד וגרשומוב...

וגם מי אמר שזה צריך לבוא על חשבון שחקנים שלנו? מכבי נתניה התחייבה למשהו?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים