שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
08-Oct-2014, 10:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 10:14 עידן444.)
הודעה: #11
RE: קבוצת הנוער
(08-Oct-2014 10:02)פיליפצוק כתב:  כל הקבוצה שניצחה אתמול, עוד שנתיים "מפארים" את קבוצות ליגה א'.

אני מנסה להבין אותך בנושא של מחלקת הנוער והשחקנים הצעירים ואני לא מצליח. מה אתה מנסה להגיד? שמחלקת נוער היא דבר מיותר? שההשקעה בנוער היא מיותרת? כל הזמן מזלזל במחלקה ובשחקנים הצעירים והבוגרים של המחלקה עד כדי גועל!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Oct-2014, 10:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 10:27 פיליפצ'וק.)
הודעה: #12
(08-Oct-2014 10:12)עידן444 כתב:  
(08-Oct-2014 10:02)פיליפצוק כתב:  כל הקבוצה שניצחה אתמול, עוד שנתיים "מפארים" את קבוצות ליגה א'.

אני מנסה להבין אותך בנושא של מחלקת הנוער והשחקנים הצעירים ואני לא מצליח. מה אתה מנסה להגיד? שמחלקת נוער היא דבר מיותר? שההשקעה בנוער היא מיותרת? כל הזמן מזלזל במחלקה ובשחקנים הצעירים והבוגרים של המחלקה עד כדי גועל!!!

מבחן התוצאה בהסתכלות אחורה חמש שנים - כישלון (למעט 2-3 יחידי סגולה שגם הם במקור מב"ש/טוברוק).
בכלל עושה רושם שמכבי חיפה ומכבי ת"א כמו בבוגרים כך גם במחלקות הנוער משתלטות אט אט על החומר האיכותי שיש בארץ עוד מגיל ינוקא וכל השאר "נהנות" מ"הבררה".
אתה מוזמן להתלהב מבינוניות אני ברשותך מעדיף לחפש איכות.
08-Oct-2014, 10:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 10:51 אייל ס.)
הודעה: #13
(08-Oct-2014 10:09)חזום חזום כתב:  
(08-Oct-2014 9:38)אייל ס כתב:  98/99 הם העתיד של מכבי נתניה,אני היום שגב,אני לוקח פרוייקטור(איציק בן מלך לדוגמא) ומבודד אותם משאר המחלקה,משקיע בהם כמו שמשקיעים במחוננים בווינגייט ובעוד 4 שנים יש לנו קבוצת בוגרים שמורכבת משחקנים תוצרת בית מכף רגל ועד ראש.
מדובר בקבוצות ווינריות שמורכבות משחקנים מהירים(במבחן שבוצע להם בסוכות שעבר,הם קיבלו את התוצאות הטובות בארץ)מוכשרות,מגובשות וכל אותם אלו בינהם שחשקו בליטרת הבשר כבר לא איתנו.
מסכים איתך. אבל לפי הכושר העלוב של הבוגרים לא הייתי בונה על איציק בן מלך.

בן מלך לא קשור לבוגרים,שם יש את אלכס שצמוד ליוסי.

(08-Oct-2014 10:26)פיליפצוק כתב:  
(08-Oct-2014 10:12)עידן444 כתב:  

מבחן התוצאה בהסתכלות אחורה חמש שנים - כישלון (למעט 2-3 יחידי סגולה שגם הם במקור מב"ש/טוברוק).
בכלל עושה רושם שמכבי חיפה ומכבי ת"א כמו בבוגרים כך גם במחלקות הנוער משתלטות אט אט על החומר האיכותי שיש בארץ עוד מגיל ינוקא וכל השאר "נהנות" מ"הבררה".
אתה מוזמן להתלהב מבינוניות אני ברשותך מעדיף לחפש איכות.
קראתי על האיכות שלך בחודשים האחרונים,כנס לכל הפוסטים ולכל ההתיחסויות של "פיליפצוק",קרא את כל שהוא כתב על השחקנים שמגיעים לנתניה על השקעות הבעלים על מקצועיות הצוות המקצועי,קרא ותהנה ותבין מה זה איכות.

ובנושא מחלקת הנוער,יש מחזורים ויש מחזורים..98 זה המחזור הראשון(הקבוצה של שלומי וילנר ז"ל) שצמח במועדון בקדנציה החדשה אחרי ששוקם בתקופת יאמר מניסיון ההכחדה הקודם (שכמעט והצליח) של ידיד המחלקה איזיקוביץ בעזרת רוני שרטוב.
מדובר ב2 קבוצות שבנויות היטב מהשוער ועד לחלוצים ולכן עליהם צריך לבנות .
08-Oct-2014, 10:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 11:00 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
ידידי אייל סגל, ההסכם (טוב או לא טוב זה לא משנה בכלל) הוא סוג של הודאה רישמית של מועדון כדורגל מכבי נתניה על כך שמחלקת הנוער שלו "שווה לתחת" כי מועדון עם מחלקת נוער מצליחה שמניבה פירות לא צריך סיוע ממועדון אחר.
אתה יכול להמשיך ולגנוב פה דעת אבל העובדות מדברות בעד עצמן.
אני מוצא את עצמי פה מתווכח עם אנשים למה אסור להשאיל ולהשביח שחקנים של מכבי חיפה ות"א ואתה מספר לי סיפורים על שנתונים וחרטות.
רק לפני פחות מחודש הצליחו להיפטר מחוזה של עוד "טאלנט" תוצרת המועדון.
אבל לי יש סבלנות אני אמשיך לחכות "לאיכות" שתגיע מתישהו ...
08-Oct-2014, 11:17
הודעה: #15
מכבי נתניה בתקופה שללא הבעלים(שזה בתוך 5 השנים האחרונות) שרדה בין היתר על מכירת שחקנים תוצרת מחלקת הנוער. תמיד הדשא של השכן ירוק יותר, תמיד נראה לך ולעוד כמה כאן שרק בקבוצות אחרות יש כישרונות... אני חושב שמכבי נתניה הוא מועדון מוביל בתחום גידול שחקני נוער, כאשר אני מסכים איתך שמכבי ת״א ומכבי חיפה מובילות מעל כולם, אך עדיין חוזקם המשמעותי הוא בהבאת שחקנים מבחוץ(בין היתר רוכשות גם מאיתנו) ואינן מתבססות על שחקני בית, מוכשרים ככל שיהיו. גם מסכים איתך שלא גידלנו עילוי של ממש מתחילת המאה(מלבד חן עזרא שאתה לא מחשיב כשחקן בית, אבל זה גם משהו שמועדון שדוגל בטיפוח שחקנים צעירים צריך לדעת לעשות-לסמן שחקנים ממחלקות אחרות ולדעת לשים עליהם יד), אבל עדיין יש לא מעט שחקנים שמשולבים בקבוצות ליגת העל. לצורך העניין אם היה לנו גב כלכלי יציב לאורך זמן ולא היינו נזקקים למכור שחקנים על מנת לשרוד יכלנו היום להיות קבוצה עם בסיס שחקני בית טוב. לא כאלה שיכולים להוביל(מלבד חן עזרא), אבל בהחלט יכלו להיות חלק מתלכיד בריא.

עוד חטא שאתה עושה הוא שאתה בונה תחזית עתידית על סמך העבר. גם במועדון שעובד טוב ונכון ועם אנשי מקצוע טובים יש שנתונים פחות טובים. זה קורה בכל מקום.
08-Oct-2014, 11:20
הודעה: #16
Re: RE: קבוצת הנוער
(08-Oct-2014 10:57)פיליפצוק כתב:  ידידי אייל סגל, ההסכם (טוב או לא טוב זה לא משנה בכלל) הוא סוג של הודאה רישמית של מועדון כדורגל מכבי נתניה על כך שמחלקת הנוער שלו "שווה לתחת" כי מועדון עם מחלקת נוער מצליחה שמניבה פירות לא צריך סיוע ממועדון אחר.
אני מוצא את עצמי פה מתווכח עם אנשים למה אסור להשאיל ולהשביח שחקנים של מכבי חיפה ות"א ואתה מספר לי סיפורים על שנתונים וחרטות.
אכן מקבוצת הנוער הנוכחית יגיעו אולי שניים לבוגרים ושניהם לא שיחקו אתמול וזה לא משהו חדש השאר כנראה שלא, זה לא אומר כלום לגבי רמת שאר המחלקה שם אפשר לקוות לעתיד טוב יותר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Oct-2014, 11:26
הודעה: #17
משה ידידי היקר,אני שמח ומאושר שאתה סבלני,מקווה שתיהיה סבלני גם אל חברייך לפורום ,כשאתה סבלני כולנו מרוויחים וכן אני מאוד מכבד את דעותך גם שלא מסכים להם.
ההסכם עם טוברוק ושאר הפעולות שעשו ראשי מכבי נתניה בחודשים האחרונים מצביעים על דעתם ואכן למי שמסתכם מהצד קשה להתווכח עם מה שכתבת לפני רגע קט.
זו אחת הבעיות שלנו ולא היחידה ולכן אני מודאג ולכן אני כותב את שכותב ולכן כל שנשאר לי זה להגיע למשחקי בוגרים ונוער ולהתפלל שנשאר בליגה ולעתיד טוב יותר למועדון.

למכבי נתניה יש מחלקת נוער לתפארת,אחת מה5 הטובות בארץ בכל פרמטר שיבדק(אגב,בשנתיים האחרונות הישגי מכבי נתניה עלו על הישגי טוברוק).
.המחלקה שוקמה בשנים האחרונות אחרי שעברה טראומה שמחקה מועדונים אחרים,לצערי הבעלים החדש בחר בידידות ובשת"פ עם אותו צדיק שניסה בכל כוחות להשמיד את המחלקה(וכמעט צלחה דרכו),אגב לא רק את המחלקה,את המועדון כולו.

כשנכנסתי למחלקת הנוער כיוונתי לעתיד כשהמודל שלי היו קבוצות 99/98 ואכן הושקע בהם לא מעט,כשמרבית המימון של המחלקה הגיע ממקורות פרטיים כשהכוונה היתה שמהר מאוד כל המימון יגיע ממקורות פרטיים ותקציב המחלקה יוכפל תוך מספר שנים ולא על חשבון המועדון והבוגרים.
ברגע שאלי שגב בחר באיזיקוביץ,זזתי הצידה ופיניתי לו את המקום. אך האהדתי נשארה למחלקה וממשיך לפקוד את משחקיה.
08-Oct-2014, 11:28
הודעה: #18
(08-Oct-2014 10:57)פיליפצוק כתב:  ידידי אייל סגל, ההסכם (טוב או לא טוב זה לא משנה בכלל) הוא סוג של הודאה רישמית של מועדון כדורגל מכבי נתניה על כך שמחלקת הנוער שלו "שווה לתחת" כי מועדון עם מחלקת נוער מצליחה שמניבה פירות לא צריך סיוע ממועדון אחר.

כמו שאייל, אני ואחרים כאן מסבירים לך- גם אם שחקני הבית בינוניים, לא עשית בזה כלום שאתה מחליף אותם בבינוניים מבחוץ! תסתכל על שחקני הרכש שלך מאז שיאמר עזב, כולם בינוניים! כולם מעבר לשיא! כמעט כולם גורדו אחרי שניכשלו במקום אחר! ניזרקו ממקום אחר! על איזה איכות אתה מדבר??? מי כאן גונב דעת???
אמרת בעצמך שמכבי חיפה עם מחלקת נוער עילאית! אז למה שחר היה צריך הסכם עם איזיקוביץ ולקח מטוברוק את כל הכישרונות??? גם מחלקת הנוער של מכבי חיפה ״שווה לתחת״???
08-Oct-2014, 11:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 11:32 אייל ס.)
הודעה: #19
(08-Oct-2014 11:20)amir כתב:  
אכן מקבוצת הנוער הנוכחית יגיעו אולי שניים לבוגרים ושניהם לא שיחקו אתמול וזה לא משהו חדש השאר כנראה שלא, זה לא אומר כלום לגבי רמת שאר המחלקה שם אפשר לקוות לעתיד טוב יותר.
מהשחקנים ששיחקו אתמול צריך לשים לב לשניים,לאביב אברהם יליד 96 לאילון ירושלמי יליד 97 ולפאדי(נג'אר וואל)יליד 98 ומאלו שלא שיחקו על דין גל הפצוע,לגבי האחרים הלוואי שיפתיעו.
08-Oct-2014, 11:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2014 על ידי 11:39 פיליפצ'וק.)
הודעה: #20
(08-Oct-2014 11:26)אייל ס כתב:  משה ידידי היקר,אני שמח ומאושר שאתה סבלני,מקווה שתיהיה סבלני גם אל חברייך לפורום ,כשאתה סבלני כולנו מרוויחים וכן אני מאוד מכבד את דעותך גם שלא מסכים להם.
ההסכם עם טוברוק ושאר הפעולות שעשו ראשי מכבי נתניה בחודשים האחרונים מצביעים על דעתם ואכן למי שמסתכם מהצד קשה להתווכח עם מה שכתבת לפני רגע קט.
זו אחת הבעיות שלנו ולא היחידה ולכן אני מודאג ולכן אני כותב את שכותב ולכן כל שנשאר לי זה להגיע למשחקי בוגרים ונוער ולהתפלל שנשאר בליגה ולעתיד טוב יותר למועדון.

למכבי נתניה יש מחלקת נוער לתפארת,אחת מה5 הטובות בארץ בכל פרמטר שיבדק(אגב,בשנתיים האחרונות הישגי מכבי נתניה עלו על הישגי טוברוק).
.המחלקה שוקמה בשנים האחרונות אחרי שעברה טראומה שמחקה מועדונים אחרים,לצערי הבעלים החדש בחר בידידות ובשת"פ עם אותו צדיק שניסה בכל כוחות להשמיד את המחלקה(וכמעט צלחה דרכו),אגב לא רק את המחלקה,את המועדון כולו.

כשנכנסתי למחלקת הנוער כיוונתי לעתיד כשהמודל שלי היו קבוצות 99/98 ואכן הושקע בהם לא מעט,כשמרבית המימון של המחלקה הגיע ממקורות פרטיים כשהכוונה היתה שמהר מאוד כל המימון יגיע ממקורות פרטיים ותקציב המחלקה יוכפל תוך מספר שנים ולא על חשבון המועדון והבוגרים.
ברגע שאלי שגב בחר באיזיקוביץ,זזתי הצידה ופיניתי לו את המקום. אך האהדתי נשארה למחלקה וממשיך לפקוד את משחקיה.

מחלקת נוער לתפארת????? הצחקת אותי .
אולי יש תנאים טובים והכל אבל תוצרת קדחת!
אתה מבקר את איזיקוביץ על ימין ועל שמאל אבל בשורה התחתונה ובמבחן התוצאה 5-6 שנים אחורה המועדון שלו מבחינת תוצרת שם בכיס הקטן את מכבי נתניה ואתה יכול להגיד מה שאתה רוצה ולתרץ באלף ואחת תירוצים.
אמרתי לך אני סופר סבלני גם ככה המועדון הזה לא מביא שום הישגים ותארים משנת תרת"ח אז מה זה משנה?! עד אז אתה וחברך חטב מוזמנים בינתיים לגנוב דעת ולספר פה לכולם על שנתונים כאלו ואחרים ועל כמה שהם מוכשרים וכו' אני כבר אחפש אותם בהמשך במכבי כפר יונה.

אביב אברהם שחקן מוכשר מאוד, מה הסיכוי שהוא יהיה שחקן מוביל בבוגרים/ליגת העל - 30%
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים