שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני רוצה את השחקן הזה חזרה
03-Oct-2014, 11:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2014 על ידי 11:59 עידן444.)
הודעה: #41
RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
(03-Oct-2014 11:10)amir כתב:  עידן אם היית רושם עומר אצילי איציק כהן שלומי אזולאי שבאו מליגה נמוכה בתור פוטנציאל אני מבטיח לך שגם פיליפצ'וק היה מסכים איתך.

אתה אומר את זה היום בדיאבד. אני מבטיח לך שהוא היה אומר עליהם אותו דבר. תכלס, אל תהיה בטוח שהם הרבה יותר מעוד בינוניים שעכשיו כשבית״ר בסוג של פורמה, כולם שם כוכבים. ולגבי שריקי, העבר שלו לא עוזר לי. ואני יודע שאנחנו תקועים איתו. הוא חלק מהמשוואה כי הוא החילוף הראשון שלי היום, ואני חושב שיש כאלה שיכולים לתרום יותר. ואף אחד לא אמר להקפיץ את ירדן כהן להרכב הפותח אלא כהשקעה שיכולה לתת פרי בעתיד ובכסף קטן. למען האמת, אני בטוח שנצרת עילית יבקשו עליו לא מעט כסף, כי הם יודעים מה יש להם ביד.

לגבי בניון וברקוביץ, כרגיל פיספסת את הנקודה... שאחד עם גישה כמו שלך היה שולח אותם לליגה נמוכה ומעלים אותם... ואז כשהיו שוברים להם רגליים ולברקביץ לא היה חלוץ נורמלי אחד למסור לו, היית אומר- הינה... חחח... אמרתי לכם שלא יצא מהם כלום...

גיא אבנד שלך הפך להיות בראשון שחקן הרבה יותר מרכזי מהשלומי אזולאי הזה ואף פעם לא חשבו לתת לו צאנס, אז היום היום אתם אומרים לי שלומי אזולאי כי הוא נתן שני משחקים טובים בבית״ר

יש לי רק דבר אחד להגיד לך לסיכום ואני באמת מאמין בו. כמו שהקבוצה הבוגרת מתנהלת כיום, ועם הגישה שלך לגבי שחקנים צעירים- אני באמת מאמין שמחלקת נוער טובה כמו שלנו מסוגלת לייצר את היוסי בניון, הליאור רפאלוב והשלום תקווה הבאים, אבל עם כמו שזה מתנהל לא ידעו לזהות אותם והם ילכו לאיבוד.
גמר חתימה טובה לכולם!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה - עידן444 - 03-Oct-2014 11:22

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים