שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני רוצה את השחקן הזה חזרה
03-Oct-2014, 10:27
הודעה: #31
RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
עזוב אתה מתווכח עם כאלה שאם הוא לא טוב כמו מסי הוא לא מתאים לנתניה
העיקר הם בעד גרשומוב ואבועביד שרוצים שהם יפתחו בהרכב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Oct-2014, 10:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2014 על ידי 10:40 עידן444.)
הודעה: #32
בוא נשמע במי אתה כן מאמין מהצעירים פיליפצ׳וק? אני באמת סקרן...

אפשר לחשוב תותחים אחד אחד הגיעו לכאן בקיץ... כל אחד 600-700 אלף ש״ח בעונה וצפונה- ממש כוכבים אחד אחד...
03-Oct-2014, 10:49
הודעה: #33
כתבתי בעבר ואני כותב שוב בנייה של סגל 24 שחקנים צריכה להיות לפחות עם 8 שחקני בית מתחת לגיל 24
03-Oct-2014, 10:51
הודעה: #34
Re: RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
(03-Oct-2014 10:23)עידן444 כתב:  
(03-Oct-2014 10:10)פיליפצוק כתב:  האיש נראה כמו מרגרינה, שביר כמו אגרטל אז הוא קצת מוכשר ברגליים סו וואט????????
כל אחד שיודע לעשות דריבל הופכים אותו לכישרון מפוספס יאללה מספיק, סקאוטים אף אחד פה כבר לא יהיה...

מעניין שלכל חבורת האפורים שיש לנו כאן העונה יש לך את כל הסבלנות שבעולם ותתקוף כאן את כולם שהם ישר קוטלים, וחסרי סבלנות... בכמה משחקים שירדן כהן שיחק כאן היה אפשר לראות קצת יותר ממה שרואים מניר אברגיל, רן רול, ועידן שריקי...
בכל מקרה, נראה לי שהוויכוח מיצה את עצמו. בגישה הזו אי אפשר לגלות כישרונות. יש מישהו מהצעירים שאתה כן חושב שיהיה שחקן? או שאפשר לסגור את מחלקת הנוער כי כולם בינוניים במקרה הטוב?
אגב, גם על יוסי בניון ואייל ברקוביץ׳ חשבת ככה? הם גם לא בדיוק ביריונים... מה היית עושה איתם בגיל 18? נותן צאנס? מה אתה אומר? איך נראה ניקולס אנלקה כשהוא הגיע לארסנל אתה ראית? הרוח של הקיץ היתה יכולה להעיף אותו...
איך בדיוק נכנס עידן שריקי למשוואה שלך? מה ששריקי עשה בקרירה שלו ברוורס לא יעשו כל אלה שרשמת קדימה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Oct-2014, 10:58
הודעה: #35
אמיר,לגבי שריקי אכן העבר מרשים,בהווה עדיין לא ראיתי פעולה חיובית אחת באותם דקות שהוא נכנס על מנת לשנות(בכל שלשת המשחקים).
03-Oct-2014, 10:59
הודעה: #36
(03-Oct-2014 10:34)עידן444 כתב:  בוא נשמע במי אתה כן מאמין מהצעירים פיליפצ׳וק? אני באמת סקרן...

אפשר לחשוב תותחים אחד אחד הגיעו לכאן בקיץ... כל אחד 600-700 אלף ש״ח בעונה וצפונה- ממש כוכבים אחד אחד...

תלמד גם הבנת הנקרא לפני שאתה יורה את הארטילריה הקבועה שלך.
אני לא מחזיק מניר אברג'יל (שווה ליגה לאומית) ולא מרן רול (כנ"ל) וגם לא מעידן שריקי שתם זמנו והוא בקבוצה רק בגלל החוזה הכבד שלו ותו לא.
אבל מה שאתה רוצה זה להחליף בינוני בבינוני וזה מה שנקרא פול גז בניוטרל.
להזכיר את ירדן כהן בפיסקה אחת עם ברקוביץ ובניון זה אומר שאתה צריך להחליף את הכדורים שלך.
את ירדן כהן ראינו, שחקן מוכשר בלבד, מנטליות ברמת תחתונים, פצוע כרוני, כמוהו יש עשרות אם לא מאות בישראל שנשארים בגדר כישרון. בשנה שעברה הוא בקושי שיחק בנצרת עילית בגלל פציעות אז אתה קורא להביא אותו?????
מי שטוב והוכיח את עצמו בין אם בליגת העל ובין אם בליגה הלאומית, צריך לקבל צ'אנס בנתניה.
קח את איתי מנצור לדוגמא, אם השנה הוא לא הופך להיות כוכב/שחקן מוביל בהרצליה, מוביל אותה ומביא מספרים, אין מה להחזיר אותו.
אתה רוצה להיות סקאוט? לך תחפש שחקנים לא רק שיודעים לעשות דריבל אלא גם עם מנטאליות חזקה, רזומה מוכח, מספרים, בעלי פוטנציאל לשידרוג, לא שבריריים.
03-Oct-2014, 11:04
הודעה: #37
Re: RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
(03-Oct-2014 10:58)אייל ס כתב:  אמיר,לגבי שריקי אכן העבר מרשים,בהווה עדיין לא ראיתי פעולה חיובית אחת באותם דקות שהוא נכנס על מנת לשנות(בכל שלשת המשחקים).
אכן כך אבל לא מדובר על ההווה, חוץ מזה לא כל שחקן מוביל יכול ויודע לקום מהספסל ולעשות שינוי זה הרבה קטע מנטלי לא רק יכולת.

03-Oct-2014, 11:09
הודעה: #38
8 ישראלים 4 בכירים מהדרג הראשון עלות של עד 200 אלף= 800 אלף דולר ה-4 האחרים עד 100 דולר =1.2
5 זרים שלפחות 2-3 סופר איכותיים הזרים הטובים בעלות של עד 400 אלף דולר והפחות ב-200 אלף דולר= 1.4 מיליון
11 שחקנים משכורת חייל עד 10 אלפים ש״ח (כמה כבר עולה עומר פרץ?)
סה״כ סעיף הזרים והבכירים עד 10 מל״ש וסעיף הישראלים עד 1.1 מל״ש
03-Oct-2014, 11:10
הודעה: #39
עידן אם היית רושם עומר אצילי איציק כהן שלומי אזולאי שבאו מליגה נמוכה בתור פוטנציאל אני מבטיח לך שגם פיליפצ'וק היה מסכים איתך.

03-Oct-2014, 11:12
הודעה: #40
(03-Oct-2014 11:09)דוד חטב כתב:  8 ישראלים 4 בכירים מהדרג הראשון עלות של עד 200 אלף= 800 אלף דולר ה-4 האחרים עד 100 דולר =1.2
5 זרים שלפחות 2-3 סופר איכותיים הזרים הטובים בעלות של עד 400 אלף דולר והפחות ב-200 אלף דולר= 1.4 מיליון
11 שחקנים משכורת חייל עד 10 אלפים ש״ח (כמה כבר עולה עומר פרץ?)
סה״כ סעיף הזרים והבכירים עד 10 מל״ש וסעיף הישראלים עד 1.1 מל״ש

מינדאוגאס פאנקה נמצא בראש טבלת המשתכרים עם שכר של כ-170 אלף דולר לעונה. במקום השני נמצא דוד מנגה עם שכר של כ-160 אלף דולר עונה כאשר במקום השלישי נמצא קאסיו פרננדז עם שכר של כ-150 אלף דולר. רוג'רס קולה וגיא חיימוב נועלים את החמישייה הראשונה עם שכר של כ-140 אלף דולר וכ-130 אלף דולר בהתאמה.

התקציב של עירוני ק"ש יעמוד על 23 מיליון שקל כאשר איזי שירצקי מביא מכיסו כ-16 מיליון שקלים. הקבוצה אף מקבלת מהטוטו כ-5 מיליון שקלים כאשר מכירת כרטיסים ומנויים מכניסה למועדון כ-2 מיליון שקלים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים