שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני רוצה את השחקן הזה חזרה
02-Oct-2014, 21:04
הודעה: #11
RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
(02-Oct-2014 17:44)עידן444 כתב:  אוקיי, אז אני במיעוט.
מי שהחתים אותו במכבי נתניה ל- 5 שנים(חוזה השאלה ל- 5 שנים... משהו מוזר לכשעצמו...) חשב אחרת.
אגב, עם גישה כזו, אני באמת לא רואה למה ק"ש היא מודל לחיקוי... זה בדיוק מה שהם עושים... מזהים כישרונות לא מוכחים, מטפחים אותם, ומשביחים אותם.
מניח שהייתם אומרים אותו דבר אם נתניה היתה מחתימה איזה שחקן אלמוני מאחי נצרת בשם אחמד עאבד, או שחקן אלמוני מבית"ר ת"א-רמלה בשם חן דלמוני... שהם לא מספיק טובים...
עם גישה כזו, באמת אף פעם לא נמצא מציאות...

לדעתי אופציה הרבה יותר טובה לשחק על הקו מאשר רן רול ועידן שריקי.
דווקא כשנכנס לעניינים בתקופת טל בנין, תפס מקום בהרכב, והיה בהחלט טוב, נפצע וכבר לא חזר לכושר עד שנגמרה העונה.
ירדנו ליגה, נתניה החליטה שדמי ההשאלה יקרים מידי עבור ליגה שניה, נצרת עילית לא התגמשה והשאר הסטוריה...
אני חושב שהוא פוטנציאל גדול. ימים יגידו...

(02-Oct-2014 17:35)amir כתב:  לא ידידי זה לא אמרתי, מה שאתה אמרת שרעננה לא מגדלת אף שחקן בית, אני אמרתי שבקרוב תראה כמה כאלה לא ניסיתי להשוות בין המחלקות.
אמרת שאני מזלזל בהם סתם. שאלתי אם אתה מכיר איזה שחקן שגדל במחלקת הנוער שלהם ואמרת שבעתיד יגדלו שם כישרונות שאצלנו לא נראה כאלה... ואמרנו שנחיה ונראה...
באופן כללי בעיני זה מועדון בלי שום הצדקה בליגת העל, ואין לי ספק שזה משהו שלא יחזיק עוד הרבה...

עידן בבקשה אל תתייחס אני לא מכיר מספיק את ירדן כהן אבל פה לא מכבדים כשרונות אני לא אומר שכל שחקן כשרוני גם יצליח אבל גם לקטול את כולם זה לא לעניין ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Oct-2014, 21:10
הודעה: #12
אתה רואה בעגלות שחקנים בעלי פוטנציאל.
בוא נגיד שאם הייתי בעלים של מועדון, לא הייתי לוקח אותך כסקאוט.
02-Oct-2014, 21:19
הודעה: #13
אם הוא עגלה ואין לו כשרון אז למה החתימו אותו ל-5 שנים? בגלל העיניים היפות שלו?
ירדן כהן שחקן בעל פוטנציאל גדול נקודה.
02-Oct-2014, 21:25
הודעה: #14
(02-Oct-2014 21:19)ORENARIEL כתב:  אם הוא עגלה ואין לו כשרון אז למה החתימו אותו ל-5 שנים? בגלל העיניים היפות שלו?

מה שתגיד!
אל תשכח להעלות סרטון מהיוטיוב.
02-Oct-2014, 21:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Oct-2014 על ידי 21:33 עידן444.)
הודעה: #15
אם היית בעלים לא היית צריך סקאוטים בכלל.
יש לי הרגשה שהיית מתנהל בדיוק כמו שהקבוצה מתנהלת היום, הרי גם כשיש לך ביקורת היא תובעת בתוך ים של "קצת סבלנות, יהיה בסדר"(אגב, אני מאוד מעריך אותך על כך- אני אוהב אנשים אופטימיים שמסתכלים על חצי הכוס המלאה ולא מתבכיינים כל הזמן שהכל רע, ויש כאן המון כאלה). בטח היית מנסה להביא את כל התותחים שיש בשוק, וכשהיית מגלה כשאין לך כסף לזה, במקום לשלב כמה שחקני נוער, ושחקנים כישרוניים מהלאומית ומטה(כמו רועי קהת, כמו קינדה, כמו אחמד עאבד, כמו חן דלמוני, כמו אחמד סבע ועוד ועוד ועוד) היית מביא חתולים בשק בכסף בינוני, ומייצר קבוצה בתקציב מנופח שאין אף שחקן שבאמת יכול לסחוב אותה בתקופות קשות. מוכר לך מאיפשהו?

(02-Oct-2014 21:19)ORENARIEL כתב:  אם הוא עגלה ואין לו כשרון אז למה החתימו אותו ל-5 שנים? בגלל העיניים היפות שלו?
תקשיב טוב, הילד הזה שחקן!!! זו דוגמה קלאסית לשחקן שאתה יכול להביא משום מקום כמו שק"ש הביאו עונה שעברה את דלמוני וקהת בינואר ולשחק אותה בענק! הרי את זהבי ופריצה לא תוכל להביא בינואר...

וגם עלי חטיב שחקן! אבל בו לא הייתי נוגע כי משהו דפוק שם בקופסה...
כמעט השאיר אותך בליגה לבד... להבדיל מערן לוי אצלו הכדורים החופשיים באמת היו מסוכנים... או שהוא גם לא שחקן?
02-Oct-2014, 21:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Oct-2014 על ידי 21:56 ORENARIEL.)
הודעה: #16
אמרתי גם שכדאי גם לעשות מחטף על עהאד עזאם מהפועל חיפה כשהוא לא הסתדר הקבוצה שלו ורצה לעזוב ואפשר היה להביא אותו לפני קריית שמונה שזכתה בשחקן נבחרת
02-Oct-2014, 22:47
הודעה: #17
(02-Oct-2014 16:31)עידן444 כתב:  אולי תחשבו שאני משוגע אבל אני רוצה את השחקן הזה- ירדן כהן, ששוחרר בקיץ שעבר בגלל דמי השאלה גבוהים.היום הוא שוחרר מנצרת עילית. אני לא יודע אם מדובר בפצוע כרוני, ואין לי מושג אם יהיו כאן דמי השבחה גבוהים(בליגת העל הוא שיחק רק אצלנו, אז למעשה גם אנחנו שותפים ל״השבחה״), או אם פתאום נצרת עילית כן תדרוש עליו דמי העברה. בכל מקרה אם אפשר היום להביא אותו בחינם או בעלות מצחיקה, הייתי לוקח אותו כפרויקט. לדעתי פוטנציאל גדול! בדיוק מסוג השחקנים שאם תראו פתאום פורח בק״ש או בהפועל רעננה, תשאלו ״למה לא אצלנו??״.

אולי עשוי להסתבר שאתה צודק (אם יינקט הצעד הזה), אבל השאלה היא אם בשלב הזה יש זמן (וכסף) לניסויים. כל קבוצה מקצה משבצת לשחקן שבונים עליו לעתיד, ואצלנו המשבצת הזה כבר תפוסה ע"י ניר אברג'יל.
02-Oct-2014, 23:02
הודעה: #18
(02-Oct-2014 21:56)ORENARIEL כתב:  אמרתי גם שכדאי גם לעשות מחטף על עהאד עזאם מהפועל חיפה כשהוא לא הסתדר הקבוצה שלו ורצה לעזוב ואפשר היה להביא אותו לפני קריית שמונה שזכתה בשחקן נבחרת
עהאד עזאם הוא באמת פיספוס וראינו את זה כבר בשבת .
אם ירדן כהן שחקן למה הוא לא מצליח בשום מקום ?פשוט אין לו את זה והוא כבר לא יהיה שחקן באף מקום.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Oct-2014, 23:22
הודעה: #19
אוי ואבוי אם ניר אברגיל תופס את המשבצת הזו... יש חמש שהייתי שם על המשבצת הזו לפניו. ירדן כהן לא רואה אותו ממטר.
ואמיר, הרבה מחוסר ההצלחה שלו נובע מפציעות והשגתי את דברי ואמרתי שהכל בתנאי שלא מדובר בפצוע כרוני. ומה זה ״בשום מקום״? הוא היה בנצרת עילית, סימנו אותו ״כאיתי שכטר הבא״. על סמך זה הביאו אותו אלנו, בנין החזיק ממנו וכשהוא היה בריא הוא גם שיחק בהרכב. בעיני היה טוב. חזק לנצרת עילית, ורוב העונה שוב היה פצוע... למעשה הוא רוב הזמן פצוע... השאלה למה- סתם חוסר מזל או בעיה...
02-Oct-2014, 23:27
הודעה: #20
(02-Oct-2014 23:22)עידן444 כתב:  אוי ואבוי אם ניר אברגיל תופס את המשבצת הזו... יש חמש שהייתי שם על המשבצת הזו לפניו. ירדן כהן לא רואה אותו ממטר.
ואמיר, הרבה מחוסר ההצלחה שלו נובע מפציעות והשגתי את דברי ואמרתי שהכל בתנאי שלא מדובר בפצוע כרוני. ומה זה ״בשום מקום״? הוא היה בנצרת עילית, סימנו אותו ״כאיתי שכטר הבא״. על סמך זה הביאו אותו אלנו, בנין החזיק ממנו וכשהוא היה בריא הוא גם שיחק בהרכב. בעיני היה טוב. חזק לנצרת עילית, ורוב העונה שוב היה פצוע... למעשה הוא רוב הזמן פצוע... השאלה למה- סתם חוסר מזל או בעיה...

לא חולק על פרשנותך מי מתאים למשבצת זו ומי לא. מעולם לא טענתי שיש לי טביעת עין בדברים מסוג זה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים