שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עלי חטיב משחק היום ?
25-Sep-2013, 13:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2013 על ידי 13:31 פיליפצ'וק.)
הודעה: #11
RE: עלי חטיב משחק היום ?
(25-Sep-2013 12:53)amir כתב:  הבחור נכנס לספרי ההיסטוריה המקומית כשכבש את שער הניצחון במשחק שחנך את האצטדיון אז כולם היללו אותו הקללות עכשיו מיותרות.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

לא נכנס לשום היסטוריה ושום מקומי, חלאס עם דברי ההלל והשבח שאין להם מקום בהקשר של הדראק הזה.
ואם כבר היסטוריה, אז סופרים את זה שכבש ראשון באצטדיון וזה לא היה הוא.
והיו שחקנים גדולים ממנו שכבר כבשו "שערי ניצחון" נגד הפועל ת"א, מכבי ת"א, מכבי חיפה ובית"ר ירושלים אז בוא לא נקפוץ מהגג.
תמיד שנאתי את הנוהג הזה אצל אוהדים לקחת שחקנים בינוניים מינוס ולפאר ולהאדיר אותם רק בגלל שהם משחקים בנתניה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Sep-2013, 13:33
הודעה: #12
איתי אין לך מה להתווכח אני אוהב אותו בדיוק כמוך ובכל זאת על מה יש לך לקלל אותו .
את ההיסטוריה היא אפשר לשכתב הוא כובש שער הניצחון וזהו מה זה מפריע לך?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
25-Sep-2013, 13:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2013 על ידי 13:46 טל.מ.)
הודעה: #13
עלי חטיב משחק היום ?
(25-Sep-2013 12:28)פיליפצוק כתב:  
(25-Sep-2013 12:02)טל.מ כתב:  
(25-Sep-2013 0:24)דוד חטב כתב:  לא הבנתי למה שחקן מורחק מסתובב על הדשא בבגדים אזרחיים לא פלא שהקהל קילל אותו שיעלה ליציע .
בכלל גם שחקנים שלא התלבשו יורדים לחגוג על הדשא זה נראה לא מכובד לא לשחקנים ולא למועדון .

לא הבנתי למה הקהל מקלל שחקן שכבש וניצח משחקים לנתניה ? בגלל איזה תקרית במשחק אימון ? קצת מגעיל.

"כבש וניצח משחקים לנתניה" כרגיל נסחף בתיאורים.
שחקן מגעיל מבית מדרשו של המאמן המגעיל בנין, בלוף שהובא אשתקד "כרכש המוביל של הקבוצה" ואם זה לא מספיק השחקן פרובוקטור ויותר מעורב בתיגרות ועימותים מאשר מבקיע.
עדיף שהיה יושב ביציע מתוקף היותו מורחק ולא מתהלך לו על הדשא ומדליק את האווירה

לפני שאתה כרגיל נסחף באנטי שלך - תבדוק . ואולי בעצם מה אתה בלי האנטי ..?
אני לא טוען שהוא שחקן ענק ואני לא טוען שהוא ההיסטוריה של נתניה. אני רק לא מבין למה שחקן ששיחק כאן שנה שעברה , כבש לא מעט ,והיה סוג של מניה כמעט בטוחה בבעיטות עונשין זוכה לכאלה קללות. אולי אצלך זה מובן אצלי לא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Sep-2013, 14:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2013 על ידי 14:06 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
(25-Sep-2013 13:43)טל.מ כתב:  
(25-Sep-2013 0:24)דוד חטב כתב:  לא הבנתי למה שחקן מורחק מסתובב על הדשא בבגדים אזרחיים לא פלא שהקהל קילל אותו שיעלה ליציע .
בכלל גם שחקנים שלא התלבשו יורדים לחגוג על הדשא זה נראה לא מכובד לא לשחקנים ולא למועדון .

לא הבנתי למה הקהל מקלל שחקן שכבש וניצח משחקים לנתניה ? בגלל איזה תקרית במשחק אימון ? קצת מגעיל.

שחקן מגעיל מבית מדרשו של המאמן המגעיל בנין, בלוף שהובא אשתקד "כרכש המוביל של הקבוצה" ואם זה לא מספיק השחקן פרובוקטור ויותר מעורב בתיגרות ועימותים מאשר מבקיע.

אני לא טוען שהוא שחקן ענק ואני לא טוען שהוא ההיסטוריה של נתניה. אני רק לא מבין למה שחקן ששיחק כאן שנה שעברה , כבש לא מעט ,והיה סוג של מניה כמעט בטוחה בבעיטות עונשין זוכה לכאלה קללות. אולי אצלך זה מובן אצלי לא.

1. תבדוק את הסטטיסטיקה שלו אשתקד לפני שאתה ממהר "לתפור לו כתרים".
2. קצת מוזר שרק אתמול כבר התחלת להעביר ביקורת על ערן לוי אחרי שלושה מחזורים בלבד שהוא "עומד על המגרש" וכו' ועל אדון עלי ש"עמד" שנה שלמה על המגרש אתה מסנגר, עוד מעט תכתוב שהיית רוצה לראות אותו גם השנה בקבוצה.
3. לא קיללתי אותו, הוא לא מעניין אותי, אני בז לו ועוד יותר למאמן שהביא אותו ומבחינתי שימשיכו שניהם לשבת בחוץ לעד זאת הנקמה הכי טובה. יחד עם זאת אני יכול להבין את אלה שכן קיללו, הוא בכל זאת היכה שחקן בית של המועדון זו תגובה טיבעית של קהל לויאלי לקבוצתו, זה היה קורה אצל כל קהל אחר בארץ אז בואו לא נתחסד.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
זיו פלם (2525-0909-2013201320132013)
25-Sep-2013, 14:13
הודעה: #15
עלי חטיב משחק היום ?
(25-Sep-2013 14:00)פיליפצוק כתב:  

2. קצת מוזר שרק אתמול כבר התחלת להעביר ביקורת על ערן לוי אחרי שלושה מחזורים בלבד שהוא "עומד על המגרש" וכו' ועל אדון עלי ש"עמד" שנה שלמה על המגרש אתה מסנגר, עוד מעט תכתוב שהיית רוצה לראות אותו גם השנה בקבוצה.
3. לא קיללתי אותו, הוא לא מעניין אותי, אני בז לו ועוד יותר למאמן שהביא אותו ומבחינתי שימשיכו שניהם לשבת בחוץ לעד זאת הנקמה הכי טובה.

מה אתה מתעקש לא להבין ...?
שחקן שיחק אצלך כבש היה טוב היה חרא הזיע פה על המגרש. זכה למספיק ביקורות פה ממני מאחרים וגם תשבוחות כשהיה מגיע לו. כנל ערן לוי . הקללות זה מה שלא נראה לי. זה הכל. כמו שאני לא מבין את ההוא מאחורי בוינטר שמשחק שלם מציע בצרחות לערן לוי לאפות ושווארמות אחרי המשחק ושניה אחרי שהוא מבשל הוא פתאום גדול. זה מגעיל בעיני וכמו שלא יכולתי להתאפק ועניתי אתמול בפייס לאיזה ילד ששלח פוסט של קללות לצלישר אני אומר לך גם כאן. יש גבול לבהמיות. ביקורת על צורת משחק לגיטימית. ניבול פה סתם כי בנאדם עלה על הדשא וראו אותו - מגעיל בעיני.
לכתוב על צלישר יג׳ינג׳י מניאק (במקור) בפייס הרשמי של נתניה זה גועל נפש לא פחות. אם בעיניך זה לגיטימי זה עניינך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
אלון (2525-0909-2013201320132013)
25-Sep-2013, 14:51
הודעה: #16
(25-Sep-2013 14:13)טל.מ כתב:  
(25-Sep-2013 14:00)פיליפצוק כתב:  
(25-Sep-2013 12:02)טל.מ כתב:  לא הבנתי למה הקהל מקלל שחקן שכבש וניצח משחקים לנתניה ? בגלל איזה תקרית במשחק אימון ? קצת מגעיל.

3. לא קיללתי אותו, הוא לא מעניין אותי, אני בז לו ועוד יותר למאמן שהביא אותו ומבחינתי שימשיכו שניהם לשבת בחוץ לעד זאת הנקמה הכי טובה.

מה אתה מתעקש לא להבין ...?
שחקן שיחק אצלך כבש היה טוב היה חרא הזיע פה על המגרש. זכה למספיק ביקורות פה ממני מאחרים וגם תשבוחות כשהיה מגיע לו. כנל ערן לוי . הקללות זה מה שלא נראה לי. זה הכל. כמו שאני לא מבין את ההוא מאחורי בוינטר שמשחק שלם מציע בצרחות לערן לוי לאפות ושווארמות אחרי המשחק ושניה אחרי שהוא מבשל הוא פתאום גדול. זה מגעיל בעיני וכמו שלא יכולתי להתאפק ועניתי אתמול בפייס לאיזה ילד ששלח פוסט של קללות לצלישר אני אומר לך גם כאן. יש גבול לבהמיות. ביקורת על צורת משחק לגיטימית. ניבול פה סתם כי בנאדם עלה על הדשא וראו אותו - מגעיל בעיני.
לכתוב על צלישר יג׳ינג׳י מניאק (במקור) בפייס הרשמי של נתניה זה גועל נפש לא פחות. אם בעיניך זה לגיטימי זה עניינך.

הקללות כלפיו היו בעקבות הסיפור בתחילת השנה עם ויקי כחלון למקרה שלא ידעת או לא שמעת. ושוב לא מצדיק אבל יכול גם להבין קהל שזועם על הכאת ילד שהוא במקרה גם שחקן בית במועדון, זה היה קורה גם בחו"ל.
הדוגמאות שהבאת (צלישר, לוי), דוחות, נובעות מבורות ואינן ברות השוואה כלל.
25-Sep-2013, 17:51
הודעה: #17
יש הבדל מאד משמעותי בין צלישר שעל יכולתו ניתן להתווכח אבל על מאמציו אין מי שיכול להתווכח לעומתו עלי חטיב עם המון כשרון אבל טיפה שכל ובלי טיפה מאמץ אני מגיע לכל המשחקים עם הילדים אז האופציה של קללות היא מחוץ לתחום אבל עלי חטיב ״זכה״ בהם ביושר ...
אגב אני ממש נגד לקלל שחקן שלנו במהלך משחק היחידים שהתקרבו לרמה הזו ב-10 שנים האחרונות זה דג׳אני וסבע וגם קצת חטיב
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים