שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה סירבה ל-1.2 מיליון יורו על קאיודה
25-Sep-2014, 10:43
הודעה: #31
RE: נתניה סירבה ל-1.2 מיליון יורו על קאיודה
(25-Sep-2014 10:30)ranelbaz כתב:  חברים אין ספק שקיודה אחד השחקנים הכי טובים שיש ופונטציאל אדיר,אבל ראינו אותו רק בלאומית שזו לא חוכמה להיות שחקן מעולה בליגה הזו,חכו נראה איך הוא ידע לממש את הפונטציאל שלו ולרסן את עצמו בליגת העל ואז נדע מה יש לנו בידיים,ולכול אלו שאמרו שהוא יגיע לרמות הכי גבוהות באירופה אני רוצה להזכיר לכם שמסודי גם היה מועמד להגיע לרמות הכי גבוהות באירופה ותיירי הנרי בכבודו ובעצמו אמר על מסודי שהוא בקלות יכל להיות אחד הטובים באירופה ולבסוף מסודי נישאר בארץ עובר מקבוצה לקבוצה...אז טיפה סבלנות נחכה לסוף העונה ואז נתחיל להתחשבן ולדבר על קיודה,אני מקווה שהוא יפרוץ השנה! זה שחקן שמהרגע הראשון שראיתי על הספסל אמרתי שהוא יהיה אחד השחקנים ואנשים יעידו..בהצלחה קיודה!

אין קשר בין הפוטנציאל של קאיודה והיכולת שלו לבין המזג וההתנהגות שלו. קאיודה פירק הגנות בליגה הלאומית וגם בליגת העל גם בשנה שעברה וגם השנה. אם אחרי עונה פלוס יש עליו הצעות כאלה סימן שהתרשמו ממנו. בקרוב הוא לא יהיה אצלנו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Sep-2014, 11:31
הודעה: #32
(25-Sep-2014 1:59)yaron73 כתב:  מי שמצפה שהכסף ממכירת קאיודה יושקע בחיזוק משמעותי של הקבוצה עלול להתאכזב. קודם כל לא בטוח בכלל שהבעלים ישאר ואם הוא יעזוב הוא ישתמש בכסף מהמכירה לכיסוי ההשקעות שלו. גם אם הוא ישאר ויחליט להשקיע את הכסף מהמכירה בהחתמת שחקנים זה יהיה במקום להוציא כסף פרטי מהכיס שלו.
נראה לי שבשנים הבאות נראה תקציב קטן יותר מהשנה גם אם קאיודה ימכר.

אל תהיה כזה פסימיסט, אמרו את המשפט שאמרת גם על יאמר בזמנו עם חן עזרא.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
25-Sep-2014, 11:38
הודעה: #33
נתניה סירבה ל-1.2 מיליון יורו על קאיודה
(25-Sep-2014 10:43)yaron73 כתב:  
(25-Sep-2014 10:30)ranelbaz כתב:  חברים אין ספק שקיודה אחד השחקנים הכי טובים שיש ופונטציאל אדיר,אבל ראינו אותו רק בלאומית שזו לא חוכמה להיות שחקן מעולה בליגה הזו,חכו נראה איך הוא ידע לממש את הפונטציאל שלו ולרסן את עצמו בליגת העל ואז נדע מה יש לנו בידיים,ולכול אלו שאמרו שהוא יגיע לרמות הכי גבוהות באירופה אני רוצה להזכיר לכם שמסודי גם היה מועמד להגיע לרמות הכי גבוהות באירופה ותיירי הנרי בכבודו ובעצמו אמר על מסודי שהוא בקלות יכל להיות אחד הטובים באירופה ולבסוף מסודי נישאר בארץ עובר מקבוצה לקבוצה...אז טיפה סבלנות נחכה לסוף העונה ואז נתחיל להתחשבן ולדבר על קיודה,אני מקווה שהוא יפרוץ השנה! זה שחקן שמהרגע הראשון שראיתי על הספסל אמרתי שהוא יהיה אחד השחקנים ואנשים יעידו..בהצלחה קיודה!

אין קשר בין הפוטנציאל של קאיודה והיכולת שלו לבין המזג וההתנהגות שלו. קאיודה פירק הגנות בליגה הלאומית וגם בליגת העל גם בשנה שעברה וגם השנה. אם אחרי עונה פלוס יש עליו הצעות כאלה סימן שהתרשמו ממנו. בקרוב הוא לא יהיה אצלנו.
מתי הוא פירק הגנות בליגת העל? רמת השרון? מכבי פתח תקווה? נגד רמת השרון הוא לא הבקיע,נגד מכבי פתח תקווה הגול שלו היה מטר מהשער,כשאנימדבר על לפרק הגנות אני מצפה לראות אותו עושה סיוט להגנות של מכבי ת״א,מכבי חיפה,הקבוצות החזקות ואת זה עוד נראה,הלוואי שהוא יפרח,וחוץ מזה יש קשר ענק בין פונטציאל לבין התנהגות,כשמשחקים בעצבים ונדלקים מכול דבר קטן הכישרון לא בא לידי ביטוי,אם ישחק רגוע,חכם,ובשילוב עם המהירות שלו אנחנו נראה אותו עוד שנתיים 3 בליגות הבכירות באירופה
25-Sep-2014, 11:56
הודעה: #34
אני מקווה שסיפור קאיודה יהיה דומה לסיפור יעקובו. הלואי. הוא מהיר יותר אבל ליעקובו יש תכונות אחרות שלו אין. יעקובו וקאיודה הגיעו לכאן בגיל צעיר היישר מאפריקה לעומת אלן מסודי שמישהו הזכיר שהגיע מאירופה כשחקן מוכח, שלחמן עם ההכרות המצויינת שלו עם ליגות פחות בכירות באירופה, הצליח להנחית אותו כאן. מסודי שחקן ענק. לדעתי מהגדולים שהגיעו לארץ ומהזרים האיכותיים ששיחקו אצלנו. אפילו היום הייתי מביא אותו. שחקן שפשוט כיף לראות. הוא נתקע כאן בגלל אופי בעייתי והתנהלות לא מקצוענית, וכמו הרבה שחקנים טובים החל לדעוך במכבי חיפה ומשם החל בצניחה חופשית.
25-Sep-2014, 12:00
הודעה: #35
(25-Sep-2014 11:38)ranelbaz כתב:  
(25-Sep-2014 10:43)yaron73 כתב:  

מתי הוא פירק הגנות בליגת העל? רמת השרון? מכבי פתח תקווה? נגד רמת השרון הוא לא הבקיע,נגד מכבי פתח תקווה הגול שלו היה מטר מהשער,כשאנימדבר על לפרק הגנות אני מצפה לראות אותו עושה סיוט להגנות של מכבי ת״א,מכבי חיפה,הקבוצות החזקות ואת זה עוד נראה,הלוואי שהוא יפרח,וחוץ מזה יש קשר ענק בין פונטציאל לבין התנהגות,כשמשחקים בעצבים ונדלקים מכול דבר קטן הכישרון לא בא לידי ביטוי,אם ישחק רגוע,חכם,ובשילוב עם המהירות שלו אנחנו נראה אותו עוד שנתיים 3 בליגות הבכירות באירופה

כנראה שאתה מתמקד במשחק רק על הקו של השער.

"כל החיים בלב את אלופה"
25-Sep-2014, 12:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2014 על ידי 12:17 צהוב לעולמים.)
הודעה: #36
ההבדל בנינו לבין מכבי חיפה זה שלחיפה שבעונת יעקובו היה גם בספסל הרכב שני שלוקח אליפות בהליכה והם לא הסתמכו על שחקן אחד ולנו יש הרכב ראשון שספק ישאר בליגה. אם שגב מתכנן לעזוב שנה הבאה אז כנראה שהוא ינסה לצמצם הוצאות..
25-Sep-2014, 12:48
הודעה: #37
(25-Sep-2014 12:14)צהוב לעולמים כתב:  ההבדל בנינו לבין מכבי חיפה זה שלחיפה שבעונת יעקובו היה גם בספסל הרכב שני שלוקח אליפות בהליכה והם לא הסתמכו על שחקן אחד ולנו יש הרכב ראשון שספק ישאר בליגה. אם שגב מתכנן לעזוב שנה הבאה אז כנראה שהוא ינסה לצמצם הוצאות..

מכירת קאיודה היא בלתי נמנעת למועדון כמו מכבי נתניה. לדעתי גם אם שגב נשאר וגם אם הוא עוזב הוא בכל מקרה יקטין את ההשקעה במועדון בלי קשר למכירה. בוודאי אם הוא יהיה בעלים ומשקיע יחיד.

"כל החיים בלב את אלופה"
25-Sep-2014, 14:57
הודעה: #38
לארי קאיודה זה שחקן שנמצא במגמת עלייה כל הזמן ובהתאם לכך גם עולה ערכו הכספי.
אלי שגב וגם אני והרבה אחרים אני מאמין, חושבים שהשחקן הזה עוד ילך וישתפר ובהתאם לכך גם ערכו הכספי ולכן לא ממהרים ובצדק למכור אותו כרגע.
שאלה המכירה שלו היא עובדה, כל קבוצה בארץ היא תחנת מעבר לליגות בכירות יותר, בטח ובטח לשחקנים זרים השאלה היא רק באיזה מחיר.
אני חושב שלארי קאיודה יהיה זר העונה בטוח אחד משלושת הטובים ובסוף השנה יהיה אפשר לקבל עליו גם 2 מיליון אירו שייכנס לקופת התקציב לעונה הבאה בניגוד לכל הסקפטים.
25-Sep-2014, 17:58
הודעה: #39
ולחשוב שהיו כאלה שלא היו בטוחים שהוא מתאים לליגת העל ולראייה היתה התלבטות האם להאריך לו את החוזה...
25-Sep-2014, 20:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2014 על ידי 21:37 yaron73.)
הודעה: #40
(25-Sep-2014 17:58)דוד חטב כתב:  ולחשוב שהיו כאלה שלא היו בטוחים שהוא מתאים לליגת העל ולראייה היתה התלבטות האם להאריך לו את החוזה...

בהתחלה היתה התלבטות אם הוא מתאים לנו לליגה הלאומית. בקצב הזה הוא יגיע לרמות גבוהות באירופה. נראה לי שהכל התחיל ב- 5-1 על ראשל"צ בחוץ...

http://www.youtube.com/watch?v=5xFNgIyjcIY

"כל החיים בלב את אלופה"
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים