שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אהבתי.
23-Sep-2014, 12:25
הודעה: #21
RE: אהבתי.
(23-Sep-2014 12:05)פיליפצוק כתב:  אני בניגוד לעונת הירידה בה היה על הקווים מתחזה למאמן, מאמין במאמן הקיים ובניסיון שלו ובטוח שלא נרד וגם נבטיח את ההישארות הרבה לפני המחזור האחרון.

נוטה להסכים איתך שיוסי מזרחי איש מקצוע בליגה אחרת מהמאמן לפני שנתיים,מצד שני קשטן היה הגורם המרכזי בירידת בני יהודה בעונה שעברה,כך שלעיתים כשכדור שלג מתחיל להתגלגל גם טובי הגולשים לא יכולים לעצור.
זה הזמן שהצוות המקצועי צריך לבחון עצמו היטב,להביט במראה ולהבין היכן שגה ומה ניתן לשפר,מכך האנרציה בלבד לא נגיע רחוק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Sep-2014, 12:47
הודעה: #22
זה שמבקרים את הצוות המקצועי זה לא אומר שרוצים לשלוח אותם הביתה. ומסכים שקורצקי הוא הימור, כמו שבנין היה הימור, כמו שאם היו מנחיתים כאן פתאום את חיים שאבו זה היה הימור...
ובקבוצה שעלתה ליגה זה לא המקום להמר...
יוסי מזרחי הוא האיש להוביל אותנו, ודווקא בגלל שהוא מאמן מוערך ומקצועי, יש אכזבה מבניית הקבוצה ומההתנהלות שלו עד כה. ואני עדיין לא פוסל את זה שהקבוצה שהוא בנה יכולה לעשות עונה טובה.
מודה שיוסי מזרחי נראה לי קצת עייף... מקווה שאני טועה...
23-Sep-2014, 13:43
הודעה: #23
אתם שוכחים שהיינו חייבים לעשות חריש עמוק בסגל כנובע להתאמה לליגת העל.
אתם שוכחים מה היה ההיצע של הישראלים-שוק חלש או יקר מאוד.
אתם שוכחים ששחקנים טובים מאוד לא רצו להגיע.
אתם שוכחים את היכולת התקציבית
אתם שוכחים שלוקח זמן להתחבר ביחס לקבוצות אחרון.

טוב אני יודע הזכרון שלנו חלש.
רוצים תוצאות ואתמול.
אין יום חסד אחד.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
23-Sep-2014, 14:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Sep-2014 על ידי 14:05 עידן444.)
הודעה: #24
נראה לי שגם אתה שוכח הרבה נתונים שדווקא עמדו לזכות הצוות המקצועי על מנת לבנות קבוצה שתרוץ טוב גם בליגת העל, במסגרת תקציב שפוי ומאוזן.
אבל יודע מה? אני ממש לא במקום של לקחת את הצד השלילי. בואו נקווה שרומאריו הוא בדיוק מה שחסר לנו על מנת להיות יותר ׳רעים׳ ופחות נאיבים, כי אם היינו כאלה, היינו היום עם 6 נקודות ולא עם נקודה, כי סך הכל יש קבוצה טובה שצריכה להשתלב במרכז הטבלה ומעלה.
23-Sep-2014, 14:13
הודעה: #25
קיבלתי.
שנה טובה לכולנו

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
23-Sep-2014, 14:28
הודעה: #26
יש לכולנו משהו משותף ומשהו משותף חזק מאוד! מכבי נתניה. כולנו רוצים בהצלחתה. אני מקווה שגם אלה שמבקרים מעדיפים לטעות מאשר להגיד ״אמרנו לכם״.
שנה טובה ומתוקה לכולם!
23-Sep-2014, 17:29
הודעה: #27
(23-Sep-2014 14:28)עידן444 כתב:  יש לכולנו משהו משותף ומשהו משותף חזק מאוד! מכבי נתניה. כולנו רוצים בהצלחתה. אני מקווה שגם אלה שמבקרים מעדיפים לטעות מאשר להגיד ״אמרנו לכם״.
שנה טובה ומתוקה לכולם!

יש כאן לחלק (קטן) מהכותבים פה דרך די מוזרה על גבול המעוותת להראות את זה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (2323-0909-2014201420142014)
23-Sep-2014, 18:53
הודעה: #28
מה ההתלהבות הגדולה מבית"ר ועוד אחרי שני משחקים ? לא מתחלף איתם בכלום. המועדון הדוחה בארץ עם קהל ובעלים מגעילים. חיפה שיחקו גרוע מאוד והפסידו יותר בגלל שהם חלשים ופחות בגלל שבית"ר גדולה.
לא צריך אחרי כל הצלחה במשחק נתון להכתיר מלכים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
23-Sep-2014, 19:13
הודעה: #29
Re: RE: אהבתי.
(23-Sep-2014 18:53)yaron73 כתב:  מה ההתלהבות הגדולה מבית"ר ועוד אחרי שני משחקים ? לא מתחלף איתם בכלום. המועדון הדוחה בארץ עם קהל ובעלים מגעילים. חיפה שיחקו גרוע מאוד והפסידו יותר בגלל שהם חלשים ופחות בגלל שבית"ר גדולה.
אכן לא צריך אף אחד לא ביקש ממך אבל כשאפשר לפרגן ולתת מחמאה, ואתה יודע מה גם אם זה רק על אתמול אז כן למרות שאני יודע שאצלנו לפרגן זו מילה גסה אז תשחרר ותרגע.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-Sep-2014, 20:26
הודעה: #30
(23-Sep-2014 19:13)amir כתב:  
(23-Sep-2014 18:53)yaron73 כתב:  מה ההתלהבות הגדולה מבית"ר ועוד אחרי שני משחקים ? לא מתחלף איתם בכלום. המועדון הדוחה בארץ עם קהל ובעלים מגעילים. חיפה שיחקו גרוע מאוד והפסידו יותר בגלל שהם חלשים ופחות בגלל שבית"ר גדולה.
אכן לא צריך אף אחד לא ביקש ממך אבל כשאפשר לפרגן ולתת מחמאה, ואתה יודע מה גם אם זה רק על אתמול אז כן למרות שאני יודע שאצלנו לפרגן זו מילה גסה אז תשחרר ותרגע.

מחמאה על מה בדיוק ?

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים