שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חיזוק בדרך?
22-Sep-2014, 18:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Sep-2014 על ידי 18:40 ORENARIEL.)
הודעה: #51
RE: חיזוק בדרך?
(22-Sep-2014 18:31)פיליפצוק כתב:  
(22-Sep-2014 18:25)טל.מ כתב:  בטח שאני לא זוכר את כולם אבל אתה כנראה כן . כמה מהם נכשלו אצל הרופא וכמה על הדשא ?

מה זה משנה, כך או כך היית מבקר.

הוא כבר אמר לך שאצלו אין "הבדל" בין נפילה רפואית לבין נפילה מקצועית... זה התירוץ שלו בכל הוויכוח והוא עדיין יעמוד על שלו ... בשבילו נפילה זו נפילה.. (ככה זה כשאתה חותר למטרה אחת אפילו כשטועים ממציאים את כל התירוצים בעולם)
זה בדיוק כמו שגבר מציעה נישואין לאישה ואחרי החתונה הוא רואה שפתאום שהיא לא בדיוק הכי טובה בעולם וזה לא כך כך מתאים אז הם מתגרשים...
ויש מקרה שגבר מציע נישואין לאישה ואחרי החתונה מגלה שהבחורה היא בעצם בחור! .. אבל תאמת זה לא משנה, גירושין זה גירושין ..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Sep-2014, 18:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Sep-2014 על ידי 18:46 אופיר34.)
הודעה: #52
(22-Sep-2014 18:25)טל.מ כתב:  בטח שאני לא זוכר את כולם אבל אתה כנראה כן . כמה מהם נכשלו אצל הרופא וכמה על הדשא ?

אתה ממשיך לטעות וגם להטעות, אבל מה לא תעשה בשביל להצדיק את האנטי שלך.
דודו הגיע לארץ ועבר בדיקות מקיפות בסיומן הודיעו הרופאים שהשחקן כשיר וראוי לשחק כדורגל. אז רפואית השחקן קיבל אישור לשחק כדורגל !
כל מה שקרה אח"כ נובע כפי הנראה מחוסר ידע ומאינפורמציה לא נכונה שהצוות המיקצועי קיבל על השחקן. התנהלות נכונה ? מיקצועית ? לא ,ואף אחד לא מתכחש לזה, אבל מה לעשות שנכון להיום אתה מחזיק קבוצה של 20-25 מליון (שרובו הולך על סגל שחקנים), ולא יכול לבנות מערך סקאוטינג רציני שימנע מקרים מעין אלה.
זה המחיר שקבוצות בסטטוס שלנו משלמות לפעמים, ואני יכול להודיע לך שכנראה זאת לא הפעם האחרונה שזה יקרה.
22-Sep-2014, 19:38
הודעה: #53
אז אני יכול להודיע לך חגיגית קבל עם עדה ופורום שקבוצה שמתנהלת ככה בגלל אילוצים לא יכולה להשקיע 2 מ שקל בשחקן אם היא לא מסוגלת לאבחן בודאות את מצבו. הסיכון גדול מידי. ומי שמטעה וטועה זה רק אתה. אם אנחנו כקבוצה לא מסוגלים לשחק במגרש של אלה שיכולים - אז נא לא לנהוג בכאילו. אני בטוח שיש דרכים לכסות את עצמך אפילו ביטוחית מול שחקן שלא אמר לך בדיוק את הכל. ואם שכחת תבדוק את מקרה נייט האפמן וטורונטו ראפטורס.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Sep-2014, 21:15
הודעה: #54
חיזוק בדרך?
אופיר מצאתי לך עבודה מעניינת שלא תגיד שאני לא דואג לך ..
https://www.mossad.gov.il/Pages/default.aspx
בודק רגרסיה מתאים לך ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Sep-2014, 21:15
הודעה: #55
כנראה שלא הכניסו בחוזה את הסעיף הזה כי בנתניה לא היו חושבים פעמיים אם לשחרר אם רק היה פתח מילוט יכול מאוד להיות שזה אחת הסיבות שגיל לב עוזב ?

בכל מקרה עד דצמבר משלמים שכר בלאו הכי כל השאר אפשר להתחזק בו בינואר
22-Sep-2014, 21:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Sep-2014 על ידי 21:44 ORENARIEL.)
הודעה: #56
(22-Sep-2014 18:45)אופיר34 כתב:  

אתה ממשיך לטעות וגם להטעות, אבל מה לא תעשה בשביל להצדיק את האנטי שלך.
דודו הגיע לארץ ועבר בדיקות מקיפות בסיומן הודיעו הרופאים שהשחקן כשיר וראוי לשחק כדורגל. אז רפואית השחקן קיבל אישור לשחק כדורגל !
כל מה שקרה אח"כ נובע כפי הנראה מחוסר ידע ומאינפורמציה לא נכונה שהצוות המיקצועי קיבל על השחקן. התנהלות נכונה ? מיקצועית ? לא ,ואף אחד לא מתכחש לזה, אבל מה לעשות שנכון להיום אתה מחזיק קבוצה של 20-25 מליון (שרובו הולך על סגל שחקנים), ולא יכול לבנות מערך סקאוטינג רציני שימנע מקרים מעין אלה.
זה המחיר שקבוצות בסטטוס שלנו משלמות לפעמים, ואני יכול להודיע לך שכנראה זאת לא הפעם האחרונה שזה יקרה.

מה אתה רציני במה שאתה אומר? השחקן קיבל אישור לשחק כדורגל? זה אומר שהוא בריא...
ומה עם הכושר שלו? שמעת על בדיקת מאמץ? אתה יכול להגיד בוודאות שהוא עשה בדיקת מאמץ ועבר ריצה של 10 ק"מ בקלילות וקבעו שהוא בכושר משחק?
מכבי ת"א בכדורסל כשהחתימה שחקנים זרים חדשים פירסמו שהם עברו את הבדיקות בהצלחה ונמצאו בכושר טוב! ... מעניין איך הבדיקות גילו זאת
(בארץ מעטות הקבוצות ששולחות שחקנים חדשים לבדיקות שכאלה)
נראה שאם הרופאים יבדקו אותך הם גם יקבעו שאתה כשיר וראוי לשחק אבל אתה לא בכושר כדי לשחק... (זה מזכיר לי בחדרי כושר שאומרים לך :תביא אישור מרופא שאתה יכול להתאמן)
לא מזמן מישהו אמר פה שדודו נכשל בריצה 7 ק"מ משהו כזה לא?
אי אפשר ליפול עם כשרון של שחקן נבחרת ברזיל.. אפשר ליפול אך ורק עם הכושר המשחק שלו והאם הוא מספיק בריא כדי לסחוב קבוצה.

[תמונה: joe_test_inside.jpg]

ואופיר תקרא את זה טוב טוב ותבין את המחדל :

קיום בדיקות אורטופדיות לשחקנים לפני החתמתם הוא דבר מושרש בכדורגל האירופי, אולם בישראל הדברים רחוקים מלהיות מוסדרים. בין רופאי הספורט הדעה חד משמעית - יש לבצע את הבדיקות הללו. לאחרונה אף הוקם בישראל, על ידי מספר רופאי ספורט בכירים, ה"איגוד לרפואת ספורט". לפני ארבעה חודשים פנו חברי האיגוד להתאחדות לכדורגל ופרשו בפניה ראשיה תוכנית לשיפור הפן הרפואי בקבוצות. מי שעומד בראש האיגוד הוא ד"ר רון ארבל, ששימש בעבר כרופא הפועל ת"א ומכבי פ"ת והיום משמש כיו"ש האיגוד לרפואת ספורט בישראל ואורתופד בכיר ב מדיקס

"באנו עם הצעה לשפר את הטיפול הרפואי", סיפר ד"ר ארבל, "כדי להתקרב לכל מה שקורה בחו"ל. שם יודעים שאם משקיעים מיליונים בשחקנים, הם יכולים להשקיע כמה עשרות אלפי דולרים, כדי לשמור על השחקנים על ידי רופא טוב. אבל פה זה לא קיים, כאן רוצים לקבל את זה בחינם, וככה זה נראה. מוכנים להוציא הון תועפות על שחקנים בינוניים, אבל לא על רופא טוב. ניסינו להזיז דברים בנושא, אבל ההתאחדות די תקעה אותנו ועד היום לא חזרה אלינו".

באיגוד סיפרו כי ישנם גם סטנדרטים עולמיים די ברורים לבדיקות שעושים לשחקנים חדשים. מדובר על סקירה של מערכת שלד הגוף של השחקן, ובמידה שידוע על פציעה קודמת, שמים דגש נוסף על האזור הפגוע. בארץ מעטות הקבוצות ששולחות שחקנים חדשים לבדיקות שכאלה. במכבי חיפה סיפרו אתמול שאצלם כל שחקן חדש שמגיע למועדון עובר בדיקה רפואית מקיפה ורק לאחריה הוא מוחתם. גורם במועדון הרים גבה לנוכח ההתנהלות הרפואית של מכבי ת"א, במקרה דוארטה ושאר הגאלקטיקוס שלא עברו בדיקות. "אנחנו עושים את זה כדי לא לקנות חתול בשק", אמר אותו גורם.

ד"ר ארבל מוסיף: "אין ספק ששחקן שמוחתם בליגת העל צריך לעבור בדיקה מקיפה, במיוחד אם קנית שחקנים ותיקים או כאלה שעברו פציעה. זה כמו לקנות מכונית משומשת, צריך לבדוק מלמעלה ולמטה. קבוצה כמו מכבי ת"א, שלא עולה לה כסף לבצע את הבדיקות בגלל שיש לה דיל עם בית החולים, היתה חייבת לעשות אותן. אם הייתי מוציא סכום גבוה על שחקן, הייתי רוצה לדעת שהוא כשיר לעבור עונה קשה של משחקים. הייתי מביא אורטופד, רופא ריאות וקרדיולוג שיבדוק אם הכל בסדר, ואז אני רגוע".

גם מנהל המרפאה לאורטופדיה וטראומה של קופת חולים כללית בירושלים, ד"ר אורי פרנקל, המשמש גם כרופא בית"ר ירושלים, מסכים: "כמובן שצריך לעשות בדיקות, זה צריך להיות מובן מאליו. ברור לי שכל שחקן חייב בבדיקה רפואית מקיפה, וודאי שצריך להתייחס לפציעות בעבר. אני גם חושב שצריכה להיות הצהרה של השחקן עצמו על מצב בריאותו, ממש כמו שעושים בביטוח".

אלא שלא רק קבוצות ניזוקות מהחתמה של שחקנים ללא בדיקה. ישנן פציעות שיכולות לגרום לשחקן נזק בלתי הפיך, במידה שהוא הולך לשחק פצוע. ד"ר ארבל: "יש שחקנים שאומרים 'אני יודע שיש לי בעיה, אבל תן לי זריקה ואני עולה לשחק'. אז למרות שמסבירים להם שהם מסכנים את עצמם, הם אומרים 'תן לי'".
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים