שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לפני שנה
21-Sep-2014, 1:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2014 על ידי 1:29 עידן444.)
הודעה: #21
RE: לפני שנה
(21-Sep-2014 0:51)דוד חטב כתב:  לי נראה שהבעיה קצת יותר מורכבת ולא הטובים משחקים יש לי תחושה שאבי נימני קובע את ההרכב ולא יוסי מזרחי...
הרוש אשם היום ב-3 גולים מה-4 שחטף ראבק דדי נתן לו גול מ-16 מטר בימין...
הרוש השני פרווה אין שום מילה אחרת , דווקא בחילוף הזה מזרחי לא אשם הרוש ביקש חילוף...
עידו לוי במשחק שערורייתי שכואב לי לראות נגמרו התירוצים של פציעה , לא בכושר וכו...
הבלם הרומני ביום בינוני עם טעות קריטית בגול השלישי שהחזירה את פ"ת למשחק.
צלישר למרות ההתלהבות של כולכם בינוני מאוד קודם שיעשה הגנה בכלל גם הוא וגם גבי לא מרוויחים כדורים במרכז המגרש.
רן רול כואב לי הלב הבחור באמת רוצה וזה לא יוצא כנראה לא מתאים לרמה.
עמית בן שושן בינוני פלוס כנראה יתרום יותר בעתיד חצי ראשון מאופק חצי שני פנטסטי.
ערן לוי בינוני מספר מהלכים טובים אחד מהם הוביל לפנדל ומסירה יפה לקאיודה שמסר אסיסט פנטסטי לבן שושן.
קאיודה ציון 9 והשחקן שעשה את ההבדל עם צמד +בישול +החמצה ענקית +הצלה מהקו...
סה"כ הכללי לדעתי המשחק הזה הוא לא מדד לכלום גם אם היינו מנצחים 4:2 הייתי כותב את אותם דברים.
חדר ההלבשה רקוב הקיצוץ קיצץ לשחקנים את הכייף , לא הבנתי אם כולם יודעים ששגב עד ינואר לא יהיה פה למה אף אחד לא סיפר לשגב...(השמועה אומרת שיוסי מאור מחליף אותו התקציב יקטן אבל המועדון יהיה קצת יותר מסודר) .
וכן יוסי מזרחי אכזבת העונה לא בגלל עניינים מקצועיים דווקא בגלל התנהלות...
אריאל הרוש במשחק רע. על זה כולם מסכימים. אבל להפיל עליו שלושה שערים? יכול להיות שביום טוב הוא לוקח את הבעיטה של בן דיין, אבל זה עדיין לא עושה את זה גול של שוער. ואיזה עוד שער הפלת עליו? זה ששני שחקני הגנה שלך מפספסים כדור כמו ילדים בגן חובה ובא מולו שחקן אחד על אחד, או הגול ששחקן בגובה מטר ובמבה נוגח מאמצע הרחבה? אריאל הרוש הופקר היום ע״י ההגנה שלו(יתכן שגם באשמתו כי הוא קיבל גול של ילד ולפני כן יצא גרוע לכדור גובה ודברים כאלה מערערים את כל החלק האחורי). היו דקות שהוא נאלץ לשחק כמו בלם אחורי מרוב פיספוסים של שחקני ההגנה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2014, 1:32
הודעה: #22
אכן כך.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Sep-2014, 1:57
הודעה: #23
להרוש יש אשמה בכל הגולים עידן בעיטה של דדי בן דיין מחוץ לרחבה זה נקרא לעמוד לא במקום ! עזוב שוער נבחרת לא יכול לקבל אף גול כזה !! בשער הראשון כולם מודים שהוא אשם , בגול השני בעיטה מחוץ לרחבה של דדי יש לו אשמה של לפחות 50% , בגול השלישי היה אסור לו לצאת אם היה נשאר במקום הכדור לא היה מגיע לשער בכלל תסתכל בשידור חוזר תראה איך הוא קפץ לכדור עם רגליים קדימה וגלגול סתם לא חסם לא דרך לא ניסיון להדוף העיקר שיגידו יצא מהשער !!
בגול הרביעי למרות ההגנה הכושלת גם לשוער אסור לקבל גול כזה ובוודאי שלא שוער נבחרת !!!
21-Sep-2014, 8:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2014 על ידי 9:33 עידן444.)
הודעה: #24
איך שלא תסתכלו על זה חברים, זה נראה כאילו ישב מישהו למעלה והחליט במשחק הזה להתעלל ביוסי מזרחי. אני מקווה שרק במשחק הזה ולא כל העונה. החלפת שוער בגלל ״שלא ישן איתו בשקט״. כאילו ישב מישהו עם ספר, ובחר איזה גול הכי אומלל יכול לקבל שוער ובחר בו. מעבר לזה כל משחק ההגנה היה שערורייה ובעיני לשוער יש חלק גדול בזה(כך טענתי גם לגבי לויטה- שוער שלא משרה ביטחון).
זרים- בגלל שכל ישראלי ״בכיר״ תופס מעצמו מינימום די מריה ומזרחי הבין שאין לו הרבה סיכוי להביא את השחקנים שרצה, דיבר על החשיבות בהבאת זרים איכותיים. כמו שזה נראה כרגע- הם לא משדרגים אותנו בכלום! ומה הכי עצוב? הם בכלל לא זולים!!! דודו, סרגי וגיורגי ״שתו״ חלק משמעותי מאוד בתקציב! ולמי לא נשאר כסף? לשני שחקנים שפתאום הם שחקני מפתח.
אייל לא רוצה לפרט, ורק אמר כמה הוא מאוכזב מיוסי מזרחי. אני אוסיף ואגיד שיוסי מזרחי כשל בכל מה שהוא נגע בקיץ. בכל!
ניהול המשחק שלו אתמול במצב של 4-2 היה כושל בדיוק כמו כל ההכנה לעונה הזו.

עוד נקודה שמתבשלת מתחת לפני השטח היא המירמור העצום במחלקת הנוער בעיקבות ההסכם עם טוברוק. עושה רושם שניתנת עדיפות מאוד בולטת לשחקנים של טוברוק. מכבי נתניה פשוט בועטת לעצמה ברגל!!! לא יכול להיות שההגנה שלך נראית כל כך גרוע ויושב שחקן נבחרת, שחקן בית שלך שכבר צבר ניסיון, וביום שההגנה והשוער שלך נראים מזעזע אתה מחליש אותה עוד יותר עם הכנסת שחקן צעיר של טוברוק ששבוע שעבר שיחק בפעם הראשונה בבוגרים, וירים חסן לא רואה דקה!
21-Sep-2014, 8:56
הודעה: #25
לפני שנה
למה רק במשחק הזה ? אמרת בעצמך - כל מה שהוא עשה הקיץ נכשל. הוא המנהל המקצועי , הוא מקבל את ההחלטות, הוא השתמש בתקציב כראות עיניו והוא זה שכשל כמעט בכל השחקנים שהביא. אז לא מישהו מלמעלה, זה סתם מישהו על הקוים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Sep-2014, 9:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2014 על ידי 9:32 עידן444.)
הודעה: #26
ואם קנדה לא יושב בספסל כדי להיכנס במצב כזה, אז אני באמת לא מבין בשביל מה הוא על הספסל מלכתחילה. לי זה נראה שיוסי מזרחי הרגיש שהמשחק בכיס שלו. ממאמן מנוסה הייתי מצפה שיזהה שמדובר במשחק משוגע שהכל יכול לקרות בו. ב 4-2 הוא היה צריך לעשות חילוף הגנתי(כמו שהוא ידע מצויין לעשות בעונה שעברה כשהוא הוביל 1-0 דקה 75) ופשוט ״להרוג את המשחק״. הייתי בטוח שהוא מזהה כמו כל אחד במגרש שההגנה שלו זוועה וגם יתרון של שני שערים הוא נזיל, ומכניס את אבו עביד כבלם שלישי.

(21-Sep-2014 8:56)טל.מ כתב:  למה רק במשחק הזה ? אמרת בעצמך - כל מה שהוא עשה הקיץ נכשל. הוא המנהל המקצועי , הוא מקבל את ההחלטות, הוא השתמש בתקציב כראות עיניו והוא זה שכשל כמעט בכל השחקנים שהביא. אז לא מישהו מלמעלה, זה סתם מישהו על הקוים.

תסכים איתי שגול כמו הגול הראשון שהרוש חטף אתמול זה גול שקורה אחת ל...
למזלו הרע של יוסי מזרחי, זה הסיפתח של השוער שהביא באופן שנוי במחלוקת...
את כל השאר אני ממש לא משייך למזל...
21-Sep-2014, 10:00
הודעה: #27
האמת שחשבתי שאני בבוקר אהיה רגוע יותר, אבל פשוט לא... המשחק אתמול תסכל אותי אותי בטירוף!!!
לא ראיתי יכולת מזעזעת ברמות כאלה של הגנה המון זמן!
מאז השישיה שספגנו מאשדוד בהרצליה לא ראיתי תצוגה הגנתית כל כך עלובה!!!
האמת שיש די הרבה קווי דימיון... קלמי סבן משחק לראשונה בחייו כמגן שמאלי(אם אני לא טועה בנוער שיחק לרוב בלם ועשה קריירה מפוארת כמגן ימני), ויקי כחלון בתפקיד עמוס נחייסי, בלם זר קרואטי שהתחיל רע ואפשר למצוא קווי דימיון בינו לבין סרגי, עידו לוי בתפקיד דני רוזבן, וקשר רומני שכמו דרקו סודר, איחר לכל כדור אפשרי... וגם באותם ימים נפלנו עם שחקן זר שהיה אמור להיות אימתני ולשדרג ובפועל קיבלנו חתול פצוע בשק- פרנץ אמורי בתפקיד דודו.
צריך להודות לשני דברים שהתוצאה 6-0 לא שוחזרה- אז לא היה לנו חלק קידמי עם ערן לוי(אפילו במשחק רע תמיד יהיו לו את שבבי הגאונות), עמית בן שושן ולארי קאיודה, והדבר השני הוא היריבה...
21-Sep-2014, 18:31
הודעה: #28
Re: RE: לפני שנה
(21-Sep-2014 10:00)עידן444 כתב:  האמת שחשבתי שאני בבוקר אהיה רגוע יותר, אבל פשוט לא... המשחק אתמול תסכל אותי אותי בטירוף!!!
לא ראיתי יכולת מזעזעת ברמות כאלה של הגנה המון זמן!
מאז השישיה שספגנו מאשדוד בהרצליה לא ראיתי תצוגה הגנתית כל כך עלובה!!!
האמת שיש די הרבה קווי דימיון... קלמי סבן משחק לראשונה בחייו כמגן שמאלי(אם אני לא טועה בנוער שיחק לרוב בלם ועשה קריירה מפוארת כמגן ימני), ויקי כחלון בתפקיד עמוס נחייסי, בלם זר קרואטי שהתחיל רע ואפשר למצוא קווי דימיון בינו לבין סרגי, עידו לוי בתפקיד דני רוזבן, וקשר רומני שכמו דרקו סודר, איחר לכל כדור אפשרי... וגם באותם ימים נפלנו עם שחקן זר שהיה אמור להיות אימתני ולשדרג ובפועל קיבלנו חתול פצוע בשק- פרנץ אמורי בתפקיד דודו.
צריך להודות לשני דברים שהתוצאה 6-0 לא שוחזרה- אז לא היה לנו חלק קידמי עם ערן לוי(אפילו במשחק רע תמיד יהיו לו את שבבי הגאונות), עמית בן שושן ולארי קאיודה, והדבר השני הוא היריבה...
רוצה להתנחם? ראה מנצסטר יוניטד היום.
נכון צרת רבים נחמת טיפשים אבל בכל זאת
21-Sep-2014, 19:46
הודעה: #29
כשראיתי שלסטר כבשה את ה 4-3 זה הדבר הראשון שעלה לי לראש:-)
21-Sep-2014, 20:30
הודעה: #30
יהיה טוב חברים יש לנו קבוצה טובה צריך רק עוד 2 שחקנים ויש לנו קבוצה פצצה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter