שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מריו פירס
19-Sep-2014, 11:45
הודעה: #21
מריו פירס
(19-Sep-2014 11:41)פיליפצוק כתב:  
(19-Sep-2014 11:35)אייל ס כתב:  
(19-Sep-2014 11:25)זיו פלם כתב:  
(19-Sep-2014 11:07)אייל ס כתב:  מדובר בשחקן של אבי נימני?

כן אייל

Sent from my iPhone using Tapatalk

יותר מדי אבי נימני/יוסי מזרחי ושוב אני לא בעל בית ולא אהיה,אך בעסק שלי המבקר הפנימי(והחיצוני),היו קורעים לי ת'תחת על פחות!
ולגבי הלב,אתה צודק משה,אך כ"בנקאי סביר",הייתי ממשיך הלאה.

למיטב זכרוני ראובן עטר עבד בזמנו הרבה ובעיקר עם דדה חדד.
אני לא רואה שום פסול שמאמן יעבוד עם סוכן שהוא מאמין ובוטח בו.
אני בטוח שבעסקים הפרטיים שלך אתה תמיד מעדיף לעבוד עם אנשים שאתה מאמין בהם ולא עם כאלה שפחות.
אבי נמני הוא היום הסוכן מס' 1 בארץ איך ולמה זה קרה קשור בהרבה סיבות וגורמים אבל זה פחות אמור לעניין את נתניה כקבוצה שצריכה שחקנים.
אם הייתי שחקן או אבא של שחקן אני רוצה את אבי נמני כסוכן, חד וחלק.

(19-Sep-2014 11:40)זיו פלם כתב:  אלון העלה את זה בדף קודם אבל זה שווה לעלות את זה שוב
--------------------------------
בשבוע שעבר החליטה פטרולול הרומנית לשחרר את הקשר האחורי רומאריו פירס עקב בעיה רפואית. אבי נמני קפץ על המציאה והציע את השחקן להפועל ב"ש. טוב, בכדורגל הישראלי הבריאות לא חשובה. הברזילאי הגיע לארץ, שולם עבורו כרטיס טיסה, מלון וכו', אבל הוא נכשל בבדיקות הרפואיות. ביי ביי רומאריו פירס.

עברו כמה ימים ואותה פטרולול הפסידה לדינמו זאגרב והודחה מהליגה האירופית. אחרי המשחק נכנס המנהל המקצועי מריוס ניקולאו לחדר ההלבשה ונזף בשחקנים. כולם הרכינו ראש חוץ מאחד, קשר אחורי גם הוא בשם אובידיו הובאן, שהתעצבן ותקף פיזית את ניקולאו.
בקבוצה החליטו על המקום להעיף אותו. מי שוב קפץ על המציאה? נמני. העובדה שהשחקן כבר הפעיל אלימות פיזית במקרים קודמים ברומניה לא באמת משנה, הרי בכדורגל הישראלי מותר להתנהג באלימות. נמני הציע את הובאן לבאר-שבע ועכשיו הוא עומד לחתום.

שני שחקנים, שני קשרים אחוריים, שניהם נזרקו מאותה קבוצה תוך שבוע מסיבות שאמורות לגרום לקבוצות אחרות להתרחק מהם, ושניהם הוצעו על-ידי אותו סוכן להפועל באר-שבע, שלא טרחה לפשפש בעברם.

אורי קופר

אורי קופר הוא פרשן ספורט וכותב טורי דעות וחוות מקצועיות ב אתר ynet

ואם הוא יעבור בארץ את הבדיקות, איך כל מה שרשמת יהיה רלוונטי?

משה הוא עבר פעם 1 ונכשל
לאחר מכן הוא עשה באופן פרטי ועבר בהצלחה
עדיין זה צריך להדליק נורה ולמרות הרצון לערוך לו בדיקות מקיפות עדיף להתרחק לא משנה כמה השחקן תותח

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Sep-2014, 11:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2014 על ידי 11:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
RE: מריו פירס
נכון עדיף להתרחק ולא לנסות אפילו כדי שאתה ודומיך (טל מ.) יוכלו להמשיך להתבכיין עד כמה אנחנו חלשים ומועמדים לירידה.
אתה חייב להפנים, צ'אבי אלונסו לא יבוא לפה, הוא העדיף את ההצעה של באיירן מה לעשות.

אפרופו אבי נמני, בינתיים הנפילה הגדולה של הקבוצה זה עם סוכן בשם "ניר קרין".
19-Sep-2014, 11:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2014 על ידי 11:57 טל.מ.)
הודעה: #23
מריו פירס
רגע הקבוצה הרומנית כבר ש ח ר ר ה אותו קודם ! בגלל בעיה רפואית ? כלומר הוא הגיע לב״ש עם בעיה רפואית ? מעניין איזה ..

(19-Sep-2014 11:49)פיליפצוק כתב:  נכון עדיף להתרחק ולא לנסות אפילו כדי שאתה ודומיך (טל מ.) יוכלו להמשיך להתבכיין עד כמה אנחנו חלשים ומועמדים לירידה.
אתה חייב להפנים, צ'אבי אלונסו לא יבוא לפה, הוא העדיף את ההצעה של באיירן מה לעשות.

לא אתה ! צודק. כולנו עפר לרגליך. שחקן שוחרר (עפ הכתבה ..) מקבוצה אחת בגלל בעיה רפואית (כלשהי ) הגיע בהמלצת סוכנו הישראלי לב״ש שם הוא נכשל בגלל בעית לב, ועכשיו אותו סוכן מציע אותו לנו. מקסימום ימות על המגרש ! כזה עוד לא היה לנו..
ואני שואל שוב - חסרים שחקנים בריאים ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Sep-2014, 11:57
הודעה: #24
ראובן עבד רק עם ראובן וגם מראובן הוא חשש.
לגבי אבי נימני זה סיפור אחר,מדובר באיש כדורגל בעל עוצמה לא רק בכדורגל.
אפרופו קשרי עבודה וניסיון טוב,איזה הצלחות הביא נימני ליוסי מזרחי בנושא שחקנים?
19-Sep-2014, 11:58
הודעה: #25
מריו פירס
(19-Sep-2014 11:53)טל.מ כתב:  רגע הקבוצה הרומנית כבר ש ח ר ר ה אותו קודם ! בגלל בעיה רפואית ? כלומר הוא הגיע לב״ש עם בעיה רפואית ? מעניין איזה ..

(19-Sep-2014 11:49)פיליפצוק כתב:  נכון עדיף להתרחק ולא לנסות אפילו כדי שאתה ודומיך (טל מ.) יוכלו להמשיך להתבכיין עד כמה אנחנו חלשים ומועמדים לירידה.

לא אתה ! צודק. כולנו עפר לרגליך. שחקן שוחרר (עפ הכתבה ..) מקבוצה אחת בגלל בעיה רפואית (כלשהי ) הגיע בהמלצת סוכנו הישראלי לב״ש שם הוא נכשל בגלל בעית לב, ועכשיו אותו סוכן מציע אותו לנו. מקסימום ימות על המגרש ! כזה עוד לא היה לנו..
ואני שואל שוב - חסרים שחקנים בריאים ?

עזוב אותו טל הגענו למסקנה שהוא תמיד צודק

חביתה/פנקייק כבר אמרו

19-Sep-2014, 12:38
הודעה: #26
בדיוק. הוא צודק ברב הוויכוחים איתכם !
אתם מקטרים שבועות וחודשים על הנפילה עם דודו ועל הבור שנוצר במרכז המגרש. מנסים עכשיו (על פי מקורות זרים כמובן...), 3 ימים לפני תום מועד העברות, למצוא שחקן שיוכל למלא את המשבצת הזאת וכמובן אחד כזה שמכבי נתניה תוכל גם לשלם לו ,ואתם כרגיל מנסים לעורר דיון....
אני באמת לא מבין. יש צוות רפואי לקבוצה, יש מרפאה שתבצע בדיקה מקיפה ,ויש עוד דבר שאף אחד לא מדבר עליו - השחקן עצמו. הרי מדובר בחיים של הבן אדם אחרי הכל. לא מכיר שום בן אדם נורמטיבי שיהיה מוכן לקחת את הסיכון הזה על עצמו. אם יש אחוז אחד של סיכון לחיי השחקן זה קודם כל חייב להיות האינטרס שלו לא לחתום ולא לשחק כדורגל.
ולא יודע למה ב"ש שחררה אותו ומה השיקולים שלה, אבל כמו שאייל אמר, אם יש בעיה אז יש בעיה ואם אין אז אין. בשביל זה יש רופאים בעולמנו. הם יבדקו ומי שצריך להחליט יחליט.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
Shaul (1919-0909-2014201420142014)
19-Sep-2014, 12:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2014 על ידי 12:46 אלון.)
הודעה: #27
מריו פירס
משה,אני לא רופא ובטח לא בא להגיד מי בריא ומי לא.זה שהשחקן ערך בדיקה פרטית ועבר זה כמו שחקן שנחשד ע״י קבוצתו במעשה זה או אחר ועושה פוליגרף פרטי ועובר...עד כמה אמין? לא יודע...אין ספק שהוא חייב לעבור בדיקות מקיפות ואם מזרחי רוצה לקחת את ההימור נקווה שהפעם יצליח.
איל-בתור אחד שכל הזמן דואג להזכיר לנו עד כמה אתה לא מעורב ורחוק מהנעשה בקבוצה ובסה״כ אוהד כמונו,איל אתה יודע שמדובר בכסף של מונפול ושאין כסף? בתור אוהד מן השורה(כמוך,להגדרתך)באמת מענין אותי מהיכן כל הידע בעינייני תקציב המועדון

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
19-Sep-2014, 13:07
הודעה: #28
מריו פירס
(19-Sep-2014 12:38)אופיר34 כתב:  בדיוק. הוא צודק ברב הוויכוחים איתכם !
אתם מקטרים שבועות וחודשים על הנפילה עם דודו ועל הבור שנוצר במרכז המגרש. מנסים עכשיו (על פי מקורות זרים כמובן...), 3 ימים לפני תום מועד העברות, למצוא שחקן שיוכל למלא את המשבצת הזאת וכמובן אחד כזה שמכבי נתניה תוכל גם לשלם לו ,ואתם כרגיל מנסים לעורר דיון....
אני באמת לא מבין. יש צוות רפואי לקבוצה, יש מרפאה שתבצע בדיקה מקיפה ,ויש עוד דבר שאף אחד לא מדבר עליו - השחקן עצמו. הרי מדובר בחיים של הבן אדם אחרי הכל. לא מכיר שום בן אדם נורמטיבי שיהיה מוכן לקחת את הסיכון הזה על עצמו. אם יש אחוז אחד של סיכון לחיי השחקן זה קודם כל חייב להיות האינטרס שלו לא לחתום ולא לשחק כדורגל.
ולא יודע למה ב"ש שחררה אותו ומה השיקולים שלה, אבל כמו שאייל אמר, אם יש בעיה אז יש בעיה ואם אין אז אין. בשביל זה יש רופאים בעולמנו. הם יבדקו ומי שצריך להחליט יחליט.

ברור שהוא צודק. גם אתה תמיד צודק.
ולסיום, כל עוד פשחצקי לא כתב את זה, לא מאמין לאף מילה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Sep-2014, 13:15
הודעה: #29

עזוב נו, האיש טוען שהוא פסיכולוג ועכשיו מתיימר להיות גם קרדיולוג, מעניין עוד איזה "תארים" הוא ינכס לעצמו עד תום העונה הזו.
19-Sep-2014, 13:16
הודעה: #30
(19-Sep-2014 13:07)טל.מ כתב:  

ברור שהוא צודק. גם אתה תמיד צודק.
ולסיום, כל עוד פשחצקי לא כתב את זה, לא מאמין לאף מילה.

כמו שאמרתי, לא תמיד צודק אבל בדר"כ כן....
ואם כבר מדברים על אמינות הייתי ממליץ לך לפתח את התיאוריות שלך דווקא על הידיעות של וואלה. הסיכוי למימוש יותר גבוה שם....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים