שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מריו פירס
19-Sep-2014, 11:09
הודעה: #11
RE: מריו פירס
(19-Sep-2014 11:07)עידן444 כתב:  טל, אני מניח שזה כנראה לא שחור ולבן. הבחור בן 25 ועד היום שיחק ללא בעיה. יתכן ובב״ש, בעקבות שחקן זר שמצא את מותו במגרש, כל נושא הלב הפך מאוד רגיש ויש מדיניות לפסול על כל דבר קטן.

בלב אין רגיש/לא רגיש,יש בעיה או אין בעיה.
.במידה ויש בעיה לא הייתי נוגע בו עם מקל של ק"מ באי המתים.
ובלי קשר ללב או לאקו לב,שוב משחקים בנדמה לי בכסף של מונופול.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Sep-2014, 11:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2014 על ידי 11:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #12
(19-Sep-2014 10:51)טל.מ כתב:  אתה לא מבין הא ?? הבנאדם נכשל בבדיקות לב בבאר שבע לא ככה ?!? אז בלניאדו הוא יעבור בדיקות הלב ? ואם יקרה לו משהו כל הארץ תצלוב אותך כי אצל באר שבע כבר עלו על זה ! חסרים שחקנים שאין ספק לגבי בריאותם ? או ששוב החאפריות שולטת איזה סוכן דוחף מישהו יגזור קופון ושגב ישלם ? הייתי מצפה ממך לקצת יותר עומק מחשבה. וגם אם תגיד לי לא יחתימו אותו בלי בדיקות מקיפות מעמיקות ופולשניות - לא חבל על הזמן ??

הבנאדם נכשל בב"ש על עניין גבולי ביותר.
הבנאדם עבר בדיקה פרטית אח"כ ועבר בהצלחה.
הקבוצה מתכוונת בטרם חתימת החוזה להעביר אותו בדיקה מקיפה (הפיקו לקחים) על מנת לבטל כל חשש לבעיה רפואית כלשהי.
אבל אתה כהרגלך בקודש מזיין את ת'מוח וצועק ישר "זאב זאב" העיקר שיהיה על מה להעביר ביקורת.
19-Sep-2014, 11:15
הודעה: #13
(19-Sep-2014 11:09)אייל ס כתב:  
(19-Sep-2014 11:07)עידן444 כתב:  טל, אני מניח שזה כנראה לא שחור ולבן. הבחור בן 25 ועד היום שיחק ללא בעיה. יתכן ובב״ש, בעקבות שחקן זר שמצא את מותו במגרש, כל נושא הלב הפך מאוד רגיש ויש מדיניות לפסול על כל דבר קטן.

תאמין לי שאתה לא יכול לחדש לי כלום בעניין לב... ותתפלא, לא הכל שחור ולבן, ואני מדבר מניסיון.
19-Sep-2014, 11:24
הודעה: #14
מריו פירס
(19-Sep-2014 11:10)פיליפצוק כתב:  
(19-Sep-2014 10:51)טל.מ כתב:  אתה לא מבין הא ?? הבנאדם נכשל בבדיקות לב בבאר שבע לא ככה ?!? אז בלניאדו הוא יעבור בדיקות הלב ? ואם יקרה לו משהו כל הארץ תצלוב אותך כי אצל באר שבע כבר עלו על זה ! חסרים שחקנים שאין ספק לגבי בריאותם ? או ששוב החאפריות שולטת איזה סוכן דוחף מישהו יגזור קופון ושגב ישלם ? הייתי מצפה ממך לקצת יותר עומק מחשבה. וגם אם תגיד לי לא יחתימו אותו בלי בדיקות מקיפות מעמיקות ופולשניות - לא חבל על הזמן ??

הבנאדם נכשל בב"ש על עניין גבולי ביותר.
הבנאדם עבר בדיקה פרטית אח"כ ועבר בהצלחה.
הקבוצה מתכוונת בטרם חתימת החוזה להעביר אותו בדיקה מקיפה (הפיקו לקחים) על מנת לבטל כל חשש לבעיה רפואית כלשהי.
אבל אתה כהרגלך בקודש מזיין את ת'מוח וצועק ישר "זאב זאב" העיקר שיהיה על מה להעביר ביקורת.

אתה צודק. סליחה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Sep-2014, 11:24
הודעה: #15
(19-Sep-2014 11:15)עידן444 כתב:  

תאמין לי שאתה לא יכול לחדש לי כלום בעניין לב... ותתפלא, לא הכל שחור ולבן, ואני מדבר מניסיון.

עידן,כרץ מרתון שמתחיל ת'יום שלו בהרבה יותר מאשר הכובבים שלנו עושים בשבוע אימונים ולצערי נתקל בלא מעט מקרים וסיפורים,לא לוקחים צ'אנס אחרי בדיקה במאמץ ובטח לא ברגע האחרון ועל רגל אחת.
19-Sep-2014, 11:25
הודעה: #16
מריו פירס
(19-Sep-2014 11:07)אייל ס כתב:  מדובר בשחקן של אבי נימני?

כן אייל

Sent from my iPhone using Tapatalk
19-Sep-2014, 11:28
הודעה: #17
(19-Sep-2014 11:24)אייל ס כתב:  
(19-Sep-2014 11:15)עידן444 כתב:  

עידן,כרץ מרתון שמתחיל ת'יום שלו בהרבה יותר מאשר הכובבים שלנו עושים בשבוע אימונים ולצערי נתקל בלא מעט מקרים וסיפורים,לא לוקחים צ'אנס אחרי בדיקה במאמץ ובטח לא ברגע האחרון ועל רגל אחת.

גם אדם בריא שבדיקותיו יוצאות תקינות לא מבטיחות 100% שקט וכבר היו מקרים בעבר.
בכל מקרה השחקן אמור לעבור בטרם חתימת החוזה סדרת בדיקת מקיפות במיוחד אחרי מקרה דודו ואם יימצא שהכל תקין איתו אני לא רואה סיבה לא לקחת אותו.
19-Sep-2014, 11:35
הודעה: #18
(19-Sep-2014 11:25)זיו פלם כתב:  

כן אייל

יותר מדי אבי נימני/יוסי מזרחי ושוב אני לא בעל בית ולא אהיה,אך בעסק שלי המבקר הפנימי(והחיצוני),היו קורעים לי ת'תחת על פחות!
ולגבי הלב,אתה צודק משה,אך כ"בנקאי סביר",הייתי ממשיך הלאה.
19-Sep-2014, 11:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2014 על ידי 11:42 זיו פלם.)
הודעה: #19
מריו פירס
אלון העלה את זה בדף קודם אבל זה שווה לעלות את זה שוב
--------------------------------
בשבוע שעבר החליטה פטרולול הרומנית לשחרר את הקשר האחורי רומאריו פירס עקב בעיה רפואית. אבי נמני קפץ על המציאה והציע את השחקן להפועל ב"ש. טוב, בכדורגל הישראלי הבריאות לא חשובה. הברזילאי הגיע לארץ, שולם עבורו כרטיס טיסה, מלון וכו', אבל הוא נכשל בבדיקות הרפואיות. ביי ביי רומאריו פירס.

עברו כמה ימים ואותה פטרולול הפסידה לדינמו זאגרב והודחה מהליגה האירופית. אחרי המשחק נכנס המנהל המקצועי מריוס ניקולאו לחדר ההלבשה ונזף בשחקנים. כולם הרכינו ראש חוץ מאחד, קשר אחורי גם הוא בשם אובידיו הובאן, שהתעצבן ותקף פיזית את ניקולאו.
בקבוצה החליטו על המקום להעיף אותו. מי שוב קפץ על המציאה? נמני. העובדה שהשחקן כבר הפעיל אלימות פיזית במקרים קודמים ברומניה לא באמת משנה, הרי בכדורגל הישראלי מותר להתנהג באלימות. נמני הציע את הובאן לבאר-שבע ועכשיו הוא עומד לחתום.

שני שחקנים, שני קשרים אחוריים, שניהם נזרקו מאותה קבוצה תוך שבוע מסיבות שאמורות לגרום לקבוצות אחרות להתרחק מהם, ושניהם הוצעו על-ידי אותו סוכן להפועל באר-שבע, שלא טרחה לפשפש בעברם.

אורי קופר

אורי קופר הוא פרשן ספורט וכותב טורי דעות וחוות דעת מקצועיות ב אתר ynet

19-Sep-2014, 11:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2014 על ידי 11:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #20
(19-Sep-2014 11:35)אייל ס כתב:  
(19-Sep-2014 11:25)זיו פלם כתב:  

כן אייל

יותר מדי אבי נימני/יוסי מזרחי ושוב אני לא בעל בית ולא אהיה,אך בעסק שלי המבקר הפנימי(והחיצוני),היו קורעים לי ת'תחת על פחות!
ולגבי הלב,אתה צודק משה,אך כ"בנקאי סביר",הייתי ממשיך הלאה.

למיטב זכרוני ראובן עטר עבד בזמנו הרבה ובעיקר עם דדה חדד.
אני לא רואה שום פסול שמאמן יעבוד עם סוכן שהוא מאמין ובוטח בו.
אני בטוח שבעסקים הפרטיים שלך אתה תמיד מעדיף לעבוד עם אנשים שאתה מאמין בהם ולא עם כאלה שפחות.
אבי נמני הוא היום הסוכן מס' 1 בארץ איך ולמה זה קרה קשור בהרבה סיבות וגורמים אבל זה פחות אמור לעניין את נתניה כקבוצה שצריכה שחקנים.
אם הייתי שחקן או אבא של שחקן אני רוצה את אבי נמני כסוכן, חד וחלק.

(19-Sep-2014 11:40)זיו פלם כתב:  אלון העלה את זה בדף קודם אבל זה שווה לעלות את זה שוב
--------------------------------
בשבוע שעבר החליטה פטרולול הרומנית לשחרר את הקשר האחורי רומאריו פירס עקב בעיה רפואית. אבי נמני קפץ על המציאה והציע את השחקן להפועל ב"ש. טוב, בכדורגל הישראלי הבריאות לא חשובה. הברזילאי הגיע לארץ, שולם עבורו כרטיס טיסה, מלון וכו', אבל הוא נכשל בבדיקות הרפואיות. ביי ביי רומאריו פירס.

עברו כמה ימים ואותה פטרולול הפסידה לדינמו זאגרב והודחה מהליגה האירופית. אחרי המשחק נכנס המנהל המקצועי מריוס ניקולאו לחדר ההלבשה ונזף בשחקנים. כולם הרכינו ראש חוץ מאחד, קשר אחורי גם הוא בשם אובידיו הובאן, שהתעצבן ותקף פיזית את ניקולאו.
בקבוצה החליטו על המקום להעיף אותו. מי שוב קפץ על המציאה? נמני. העובדה שהשחקן כבר הפעיל אלימות פיזית במקרים קודמים ברומניה לא באמת משנה, הרי בכדורגל הישראלי מותר להתנהג באלימות. נמני הציע את הובאן לבאר-שבע ועכשיו הוא עומד לחתום.

שני שחקנים, שני קשרים אחוריים, שניהם נזרקו מאותה קבוצה תוך שבוע מסיבות שאמורות לגרום לקבוצות אחרות להתרחק מהם, ושניהם הוצעו על-ידי אותו סוכן להפועל באר-שבע, שלא טרחה לפשפש בעברם.

אורי קופר

אורי קופר הוא פרשן ספורט וכותב טורי דעות וחוות מקצועיות ב אתר ynet

ואם הוא יעבור בארץ את הבדיקות, איך כל מה שרשמת יהיה רלוונטי?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים