שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מריו פירס
19-Sep-2014, 13:19
הודעה: #31
RE: מריו פירס
(19-Sep-2014 12:45)אלון כתב:  משה,אני לא רופא ובטח לא בא להגיד מי בריא ומי לא.זה שהשחקן ערך בדיקה פרטית ועבר זה כמו שחקן שנחשד ע״י קבוצתו במעשה זה או אחר ועושה פוליגרף פרטי ועובר...עד כמה אמין? לא יודע...אין ספק שהוא חייב לעבור בדיקות מקיפות ואם מזרחי רוצה לקחת את ההימור נקווה שהפעם יצליח.
איל-בתור אחד שכל הזמן דואג להזכיר לנו עד כמה אתה לא מעורב ורחוק מהנעשה בקבוצה ובסה״כ אוהד כמונו,איל אתה יודע שמדובר בכסף של מונפול ושאין כסף? בתור אוהד מן השורה(כמוך,להגדרתך)באמת מענין אותי מהיכן כל הידע בעינייני תקציב המועדון

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

הקבוצה לא הולכת להחתים אותו על סמך הבדיקה הפרטית שלו תהיה בטוח בזה.
תיערך אני בטוח בדיקה מקיפה ואם ייצא תקין, לא רואה סיבה למה לא להחתים אותו.
מה שאני מתרעם עליו זה הפסילה מראש בגלל שהוא בא דרך אבי נמני ו/או בגלל הבדיקה של הפועל ב"ש.
לא עושים לא טוב, עושים/מנסים לעשות גם לא טוב, העיקר שיהיה אפשר לשבת על המקלדת ולקטר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Sep-2014, 13:32
הודעה: #32
מריו פירס
צודק .. חסרים שחקנים בריאים. נכשל אצל באר שבע יעבור אצלנו .. מה שאתה לא מבין פה זה שהכל חאפריות. מעניין רק בהובלת מי. מה היתה הבעיה להביא שחקן אחר ? בוא תסביר לי אתה , הגאון התורן שיודע הכל. למה פנו דווקא לשחקן שהיה פה שנמני הביא. למה לא מישהו אחר ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Sep-2014, 13:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2014 על ידי 13:34 אלון.)
הודעה: #33
מריו פירס
(19-Sep-2014 13:19)פיליפצוק כתב:  
(19-Sep-2014 12:45)אלון כתב:  משה,אני לא רופא ובטח לא בא להגיד מי בריא ומי לא.זה שהשחקן ערך בדיקה פרטית ועבר זה כמו שחקן שנחשד ע״י קבוצתו במעשה זה או אחר ועושה פוליגרף פרטי ועובר...עד כמה אמין? לא יודע...אין ספק שהוא חייב לעבור בדיקות מקיפות ואם מזרחי רוצה לקחת את ההימור נקווה שהפעם יצליח.
איל-בתור אחד שכל הזמן דואג להזכיר לנו עד כמה אתה לא מעורב ורחוק מהנעשה בקבוצה ובסה״כ אוהד כמונו,איל אתה יודע שמדובר בכסף של מונפול ושאין כסף? בתור אוהד מן השורה(כמוך,להגדרתך)באמת מענין אותי מהיכן כל הידע בעינייני תקציב המועדון

הקבוצה לא הולכת להחתים אותו על סמך הבדיקה הפרטית שלו תהיה בטוח בזה.
תיערך אני בטוח בדיקה מקיפה ואם ייצא תקין, לא רואה סיבה למה לא להחתים אותו.
מה שאני מתרעם עליו זה הפסילה מראש בגלל שהוא בא דרך אבי נמני ו/או בגלל הבדיקה של הפועל ב"ש.
לא עושים לא טוב, עושים/מנסים לעשות גם לא טוב, העיקר שיהיה אפשר לשבת על המקלדת ולקטר.

מסכים.אני מאמין שאם בכל זאת יוחלט להחתים אותו אז המועדון ידאג לבטח עצמו בחוזה כדי שלא יהיו טעויות,אבל קודם שינחת,יעבור את הבדיקות,יימצא התקציב ואז נוכל להתחיל להתווכח...

19-Sep-2014, 13:34
הודעה: #34
ואף אחד לא מדבר על יכולתיו המקצועיות והאם מזרחי רוצה או צריך מישהו בתפקיד הזה
אתם רבים כאילו יש לכם חלק מבחירת השחקנים וכאילו מישהו יקשיב למה שאתם כותבים.
תריבו אחרי ששחקן כזה או אחר יוחתם . תנו לצוות המקצועי הדגול שלנו לעשות את העבודה
19-Sep-2014, 13:47
הודעה: #35
חבר'ה לאבי נמני יש שחקן לכל תפקיד שמאמן מבקש ממנו הוא יביא לכל קבוצה איזה שחקנים שיכולים להתאים לה, שחקן עם בעיות רפואיות שלא מצא קבוצה הוא שחקן זול כלומר שחקן טוב במחיר מציאה כרגע זה מה שמכבי נתניה יכולה כנראה להרשות לעצמה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
19-Sep-2014, 14:09
הודעה: #36
(19-Sep-2014 13:47)amir כתב:  חבר'ה לאבי נמני יש שחקן לכל תפקיד שמאמן מבקש ממנו הוא יביא לכל קבוצה איזה שחקנים שיכולים להתאים לה, שחקן עם בעיות רפואיות שלא מצא קבוצה הוא שחקן זול כלומר שחקן טוב במחיר מציאה כרגע זה מה שמכבי נתניה יכולה כנראה להרשות לעצמה.

וכמו שכתבתי קודם לכן, לצערנו צ'אבי אלונסו העדיף את ההצעה של באיירן מינכן.
19-Sep-2014, 16:12
הודעה: #37
אם הוא טוב שיביאו ומהר !!!

כנראה באר שבע לא רצתה אותו ולכן המציאה עליו סיפורים !!

שיעשו ביטוח וזהו אם יש בעיה שהביטוח ישלם !!
19-Sep-2014, 17:41
הודעה: #38
מריו פירס
(19-Sep-2014 13:15)פיליפצוק כתב:  
(19-Sep-2014 12:38)אופיר34 כתב:  בדיוק. הוא צודק ברב הוויכוחים איתכם !
אתם מקטרים שבועות וחודשים על הנפילה עם דודו ועל הבור שנוצר במרכז המגרש. מנסים עכשיו (על פי מקורות זרים כמובן...), 3 ימים לפני תום מועד העברות, למצוא שחקן שיוכל למלא את המשבצת הזאת וכמובן אחד כזה שמכבי נתניה תוכל גם לשלם לו ,ואתם כרגיל מנסים לעורר דיון....
אני באמת לא מבין. יש צוות רפואי לקבוצה, יש מרפאה שתבצע בדיקה מקיפה ,ויש עוד דבר שאף אחד לא מדבר עליו - השחקן עצמו. הרי מדובר בחיים של הבן אדם אחרי הכל. לא מכיר שום בן אדם נורמטיבי שיהיה מוכן לקחת את הסיכון הזה על עצמו. אם יש אחוז אחד של סיכון לחיי השחקן זה קודם כל חייב להיות האינטרס שלו לא לחתום ולא לשחק כדורגל.
ולא יודע למה ב"ש שחררה אותו ומה השיקולים שלה, אבל כמו שאייל אמר, אם יש בעיה אז יש בעיה ואם אין אז אין. בשביל זה יש רופאים בעולמנו. הם יבדקו ומי שצריך להחליט יחליט.

עזוב נו, האיש טוען שהוא פסיכולוג ועכשיו מתיימר להיות גם קרדיולוג, מעניין עוד איזה "תארים" הוא ינכס לעצמו עד תום העונה הזו.

חמודי מעולם לא טענתי שאני כלום. לא פסיכולוג לא קרדיולוג ולא פרוקטולוג. מה שכן אני יודע לנתח לוג..

היחידי שמשייך לי תארים זה אתה , כדי לשרת את האג׳נדה העיוורת שלך. בשבילך ולמענך, כדי שעוד ישאר לקבוצה הזו בעלים בסוף השנה, אני ממש מקווה שלא יחתימו שחקן עם חשד לבעיות לב. כי אחכ אתה תבכה ששופכים פה את דמו ותשכח את כל החביתות שהכנת כל הקיץ.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים