שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ?
15-Sep-2014, 22:08
הודעה: #21
Re: RE: תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ?
(15-Sep-2014 22:05)פיליפצוק כתב:  העניין הפך לפרקטי אחרי שהתברר שריימס מוכנים להשאיל אותו בחינם.
קרי, רק צריך למצוא מימון לשכרו.
שוב, לא יודע ממי ולא יודע מאין בכל מקרה כרגע נתניה לא בעדיפות ראשונה אצל עטר למיטב הבנתי.
אם כבר אתה רושם שמועות אז תדייק שהצרפתים לא רק יתנו אותו חינם אלה גם ישתתפו בשכרו הרי יש לו חוזה שם

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Sep-2014, 23:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Sep-2014 על ידי 23:04 אופיר34.)
הודעה: #22
RE: תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ?
(15-Sep-2014 21:53)פיליפצוק כתב:  
(15-Sep-2014 21:49)אייל ס כתב:  
(15-Sep-2014 21:37)פיליפצוק כתב:  גרעון לא גרעון, אני היום פגשתי במקרה חבר טוב של אלירן וזה התובנות מהשיחה איתו.
1. אלירן רוצה לחזור לשחק בארץ חד משמעית, הרבה בגלל עניין הנבחרת.
2. נתניה בעניין ואם אלירן יחליט שהוא רוצה להגיע דווקא לנתניה (בעיה ראשונה) יימצא גם התקציב לכך.
3. למכבי ת"א יש זכות ראשונים עליו (בעיה שנייה) ויש מצב שהם יקחו אותו רק בשביל שלא יילך להפועל ב"ש שגם בעניין שלו.
4. עד סוף השבוע במקרה הטוב או עד סוף החלון ההעברות במקרה הרע לאלירן עטר תהיה קבוצה בארץ.

בלי להעליב/לפגוע,מוכרים כרטיסים לסרט הזה גם לציבור החופשי או רק למתי מעט?

בלי להעליב גם כן, אתה אמרת את אותם הדברים לפני ההגעה של הרוש והופ הרוש הופיע במימון חיצוני אז אל תמהר להגיד אף פעם שאין מצב.
ושוב, גם אם יש את המימון, המרחק של עטר מנתניה הוא עדיין רחוק רחוק וצריכים לקרות כמה דברים במקביל.
אני באופן אישי לא מאמין שזה יקרה והוא יגיע לקבוצה אחרת.

משה צודק ואני מתפלא עליך אייל שדווקא אתה עם כל הנסיון וההכרה שלך את ביצת הכדורגל אומר את מה שאתה אומר.
אף אחד לא חשב שהרוש יגיע והוא פה
בן שושן שפקפקו ביכולת להעביר אותו בבקרה פה
לגבי דודו ,אני משוכנע שאם היה כשיר ב 100 אחוז גם הוא היה פה (ותסלח לי אייל שאני לא קונה את הסיפור שהביאו אותו מבלי שהיתה את היכולת לשלם עליו).
בקיצור, לא בונה על עטר בכלל ,אבל הספקתי ללמוד בפז״מ שלי שבכדורגל הכל יכול לקרות גם דברים שאף אחד לא מצפה להם.
ודרך אגב, אני רואה את מיצ׳ל מחיפה עכשיו. אחד שהשקיעו עליו הרבה יותר מדודו ונכון למחצית הראשונה לא רואה הרבה הבדל בינהם. ״אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר״ ??
15-Sep-2014, 23:07
הודעה: #23
תפסיק כבר להשוות בין שחקן שאולי בינתיים ב45 דק נכשל על הדשא מול שחקן ש ל א י כ ו ל לעלות על הדשא ? דודו זה טמטמום השנה פלופ השנה חוסר האחריות של השנה. לא טעות מקצועית.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Sep-2014, 23:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Sep-2014 על ידי 23:35 אופיר34.)
הודעה: #24
(15-Sep-2014 23:07)טל.מ כתב:  תפסיק כבר להשוות בין שחקן שאולי בינתיים ב45 דק נכשל על הדשא מול שחקן ש ל א י כ ו ל לעלות על הדשא ? דודו זה טמטמום השנה פלופ השנה חוסר האחריות של השנה. לא טעות מקצועית.

היהפוך נחש עורו (שוב) ??
פתאום טל מ. ,שמספיקות לו 10 דקות במשחק אימון לקבוע את גורל הקבוצה , מטיף לי שאני שופט שחקן מהר מידי ??
דודו יכול לעלות על הדשא ותפסיק לבלבל את המח. אני מבטיח לך שאם מיצ׳ל הזה מגיע היום לנתניה ומשחק כמו שהוא משחק היום אתה שולח אותו כמו טיל למקום שממנו הגיע.
ואני לא אומר שמיצ׳ל לא שחקן (בדיוק כמו שאני לא אומר את זה על דודו), נהפוכו, אבל ברור לי שגם אם הוא לא יהיה כזה להיט העונה לא ידברו על זה יותר מידי מהסיבה שסביבו יש שחקנים מספיק טובים שיחפו עליו.
ודודו הוא לא רק פלופ השנה, טמטום השנה וחוסר האחריות של השנה , הוא גם בוגד, מרגל ועוכר ישראל שדינו אחד - לגרדום !
תאמין לי , מאיר איננשטיין פראייר לידך....
15-Sep-2014, 23:51
הודעה: #25
אני ראיתי את מיצ'ל היום וראית את דודו במשחקי האימון.
דודו בריא הוא ליגה אחרת!!!
15-Sep-2014, 23:52
הודעה: #26
אה כן ? דודו יכול פתאום לשחק ? כלומר הוא בריא !! וואלה ... אז אתה טוען שהחתימו אותו בלי כסף ? מה אתה טוען בעצם ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Sep-2014, 23:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Sep-2014 על ידי 23:58 עידן444.)
הודעה: #27
דודו ליגה אחרת. אין ספק. אבל אם הוא לא יכול לרוץ אפילו צלישר יכול לתרום יותר. אמ... בעצם...

אני צריך לחשוב על זה עוד קצת...
16-Sep-2014, 0:00
הודעה: #28
(15-Sep-2014 23:52)טל.מ כתב:  אה כן ? דודו יכול פתאום לשחק ? כלומר הוא בריא !! וואלה ... אז אתה טוען שהחתימו אותו בלי כסף ? מה אתה טוען בעצם ?

אני אחזור בצורה יותר ברורה למתקשים בהבנת הנקרא.
דודו אם לא היה פצוע ומוגבל בתנועה היה הזר הכי טוב בארץ!!!
16-Sep-2014, 0:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Sep-2014 על ידי 0:02 ORENARIEL.)
הודעה: #29
פיליפצ'וק אם אמרת שדודו היה בריא הוא היה השחקן הכי טוב בארץ .. אז איפה פה הנפילה בבחירת הזרים של מזרחי?
אמרת קורה שמאמן נופל בבחירת זר . אבל פה זה לא המקרה
משמע שיש פה מחדל של כל הזמנים של יוסי מזרחי להביא שחקן זר בלי לבחון אותו ולבדוק את כשירותו
16-Sep-2014, 0:03
הודעה: #30
(15-Sep-2014 23:34)אופיר34 כתב:  
(15-Sep-2014 23:07)טל.מ כתב:  תפסיק כבר להשוות בין שחקן שאולי בינתיים ב45 דק נכשל על הדשא מול שחקן ש ל א י כ ו ל לעלות על הדשא ? דודו זה טמטמום השנה פלופ השנה חוסר האחריות של השנה. לא טעות מקצועית.

היהפוך נחש עורו (שוב) ??
פתאום טל מ. ,שמספיקות לו 10 דקות במשחק אימון לקבוע את גורל הקבוצה , מטיף לי שאני שופט שחקן מהר מידי ??
דודו יכול לעלות על הדשא ותפסיק לבלבל את המח. אני מבטיח לך שאם מיצ׳ל הזה מגיע היום לנתניה ומשחק כמו שהוא משחק היום אתה שולח אותו כמו טיל למקום שממנו הגיע.
ואני לא אומר שמיצ׳ל לא שחקן (בדיוק כמו שאני לא אומר את זה על דודו), נהפוכו, אבל ברור לי שגם אם הוא לא יהיה כזה להיט העונה לא ידברו על זה יותר מידי מהסיבה שסביבו יש שחקנים מספיק טובים שיחפו עליו.
ודודו הוא לא רק פלופ השנה, טמטום השנה וחוסר האחריות של השנה , הוא גם בוגד, מרגל ועוכר ישראל שדינו אחד - לגרדום !
תאמין לי , מאיר איננשטיין פראייר לידך....

אופיר אתה נסחף,מי׳צל לא היה רע וההשואה שלך ממש לא במקום.איך אתה משוה בין שחקן שהגיע לפני שבוע לישראל,שיחק 70 דקות בקצב מטורף,לבין שחקן שנמצא פה 3 חודשים שבוקשי מצליח לסיים מחצית(שנייה)נגד מכבי הרצליה בלאומית וזה עוד בלי להשוות בין היכולות של שניהם. מה ז״א אם הוא היה בריא אז.... גם אם שלום תקוה היה צעיר ב20 שנה אז....כרגע ברגע נתון אין בכלל מה להשוות בין שניהם...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים